Opinie o Edukacja Progresja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Edukacja Progresja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Edukacja Progresja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edukacja Progresja Sp. z o.o. w Warszawa

Gdzie firma ogłasza nabory dla nauczycieli, jeśli ma wakat? Nie ma śladu po ogłoszeniach na FB i na stronie, ani w popularnych portalach... Interesuje mnie praca na Erazma. Mam za sobą szkolenia w zakresie NVC, a więc wpisuję się w profil nauczyciela wychowania przedszkolnego tej sieci. Liczę, że ktokolwiek z grona pedagogicznego tu zagląda, nie tylko "rodzicielskie" boty :/

Madzia Nowy wpis

Nareszcie znalazłam bardzo dobre przedszkole dla mojego syna. Codziennie je pyszne posiłki, uczy się języka angielskiego. Ja jestem bardzo zadowolona

Kornelia Nowy wpis

Zależało nam na tym by znaleźć przedszkole, w którym dzieci uczą się języka angielskiego i to był faktycznie doskonały wybór. Dyrekcja jest bardzo dobra, kontakt mam z nimi świetny

Kaja Nowy wpis

Bardzo polecam. Nareszcie znaleźliśmy dobre i sprawdzone przedszkole. Przesympatyczne panie, które naprawdę dbają o dzieci, nauka języka angielskiego też jest prowadzona w bardzo ciekawy sposób ;)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edukacja Progresja Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Współpraca w ramach Multiagencji Ubezpieczeniowej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Kamil

Moja córka uczęszcza do tego przedszkola od niedawna, ale faktycznie zmiana jaka nastąpiła w jej zachowaniu jest wielka. Jest pełna energii, ciągle opowiada z uśmiechem jak było z przedszkolu także to był świetny wybór!

Cieszę się, że wybraliśmy to przedszkole dla naszego syna. Widać, że panie mają naprawdę fantastyczne podejście do dzieci, są bardzo życzliwe, na spokojnie wszystko im tłumaczą

karolina

Jak najbardziej polecam. Jeśli chodzi o opiekę jak i naukę tutaj to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedzenie jest bardzo dobre, urozmaicone, mojemu synowi bardzo smakuje

Joanna

Nie mamy co do tego przedszkola żadnych zastrzeżeń. Faktycznie nauka języka angielskiego prowadzona jest bardzo kreatywnie, mój syn ciągle opowiada co nowego się nauczył

Julita

Bardzo dobre miejsce ;) Moja córka ma zapewnioną tutaj dobra opiekę. Robi coraz lepsze postępy jeśli chodzi o język angielski, dodatkowo panuje tutaj również przemiła atmosfera

Natala

Szczerze mówiąc moja córka bardzo polubiła to przedszkole. W końcu znaleźliśmy miejsce z naprawdę dobrą opieką, gdzie dodatkowo dzieci są uczone języka angielskiego co jest również ważne

Dagmara

Jeśli chodzi o dyrekcję to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Kontakt jest bardzo dobry. Ogólnie moja córka uczęszcza tutaj od jakiegoś czasu i faktycznie w tym miejscu bardzo jej się podoba, zawsze z chęcią chodzi do przedszkola, panie są równiez bardzo sympatyczne

Rodzic

Odradzam. Kontakt z dyrekcją stara, czy z nowo powołana przeciętny. Brak zebrania z rodzicami od 06.2022 do 1.02.2023. wprowadzanie rodziców wi błąd o zajęciach w przedszkolu, od nowego roku miały być zajęcia z ceramiki. Niestety w 12.2022 nowa pani dyr. powiedziała że nie ma miejsca na te zajęcia. A Na stronie się chwała i jeszcze językiem hiszpańskim ???? to co mówią na zebraniu a co jest w rzeczywistości trzeba brać przez pół. Moje dziecko chodzi tam, bo nie nigdzie indziej miejsca żeby przenieść. Przez 2.5 roku była 1 wycieczka. Teraz już wycieczek nie będzie bo autokary drogie, wycieczki drogie i rodzice musieliby pokryć z własnych środków, a nie z comiesięcznych składek na RR. Prezent na Mikołaja dla 6latkow to maskotka i mała książeczka, wszystko w wielkiej torbie foliowej jak 20lat temu. Zero edukacyjnych upominków. Miał być zorganizowany w 06.2022 dzień dziecka-pani dyrektor się chwaliła że to finansuje przedszkole. Nie było i też informacji dlaczego nie będzie również nie przekazano. A we 09.2022 do listopada zerowy kontakt i organizacja, bo p. Dyrektor stara się rozchorowała i dopiero w listopadzie powołali nowa panią pełniąca funkcje dyr. W lutym okazuje się, że wracamy do czasów sprzed 3lat gdzie cudowna p. (usunięte przez administratora)Pełniła funkcję dyrektora. Nagle rada rodziców na nowo będą zajmować się rodzice.akw nikt się nie przyzna do błędu. Ogromnie nie polecam tej placówki, nauczycielki są ok. Może mogłyby mniej korzystać z telefonów przy dzieciach. Bo zdarzało się że dzieciom był puszczany film na telefonie. Ale kontakt z dyrekcją fatalny co wszystko psuje. Obecnie w tej placówce jest osoba pełniąca funkcje dyrektora tej placówki, (usunięte przez administratora) Najlepiej to co 2 miesiąca robić sesje fotograficzne i rodzice będą happy.

Izabela

Widzę, że piszecie dużo o dyrekcji. A może podzielicie się uwagami o atmosferze i współpracy między pracownikami, pomijając wątek dyrekcji? Czy jest Ok i idzie się dogadać?

Gosc1811
@Izabela

Atmosfera wsrod pracowników bardzo przyjemna, można dogadac się w kazdej kwestii, właściwie gdyby nie kadra i jej kombinacje to przedszkole już dawno przestałoby funkcjonować.

Danuta
@Gosc1811

widzę właśnie negatywne opinie w tym zakresie. To ta kadra aktualnie jest stała i nikt nie rotuje? Ile osób jest zatrudnionych?

Gosc1811
@Danuta

Podejrzewam, ze ktos nowy napewno doszedl, od wrzesnia byly nowe 4 panie, 3 zostaly zwolnione po miesiacu "bo nie ma pieniedzy na tyle nauczycieli" a kolejnego dnia juz przychodzil ktos nowy, także nie sposób nadążyc...

Ewelina
@Gosc1811

To czemu zatrudniają 4 osoby jak stać ich tylko na 1? A może to był dla nich jakiś okres próbny albo coś w rodzaju „castingu” na pracownika i został najlepszy? Jak to u nich wyglada przy zatrudnianiu?

Siemka. Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać odnośnie warunków współpracy w firmie. Czy można podjąć pracę na 3/4 etatu? Czy rekrutacja jest stacjonarna? Czy pracodawca daje pozapłacowe bonusy? Dzięki za podpowiedź.

2017

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie ze względu na kontakt, a raczej brak kontaktu z (usunięte przez administratora). Jest to osoba, która nie szanuje ludzi. Najgorszy czas zawodowy w moim życiu, strach, niepewność, stres. Cieszę się, że mnie tam już nie ma.

Aaa

Pani (usunięte przez administratora) jest bardzo (usunięte przez administratora), miesza bardzo w tym co mówi. Załatwienie spraw graniczy z cudem. Zwleka z wszystkim, bardzo utrudniony kontakt. Nie polecam !!! Najlepiej z dala od takiego pracodawcy...

Xyz

Oby jak najdalej od tego przedszkola. Przestrzegam potencjalnych przyszłych pracowników oraz klientów. Brak poszanowania praw pracownika, niekompetenta i arogancka (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Edukacja Progresja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edukacja Progresja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edukacja Progresja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edukacja Progresja Sp. z o.o.?

Edukacja Progresja Sp. z o.o.
  • Pasłęcka 1B
    03-137 Warszawa

Edukacja Progresja Sp. z o.o.