Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. w Lublin

Beti Nowy wpis

Ludzie narzekali tu na podwyżki, że niskie, a nawet że ich nie ma. To w zasadzie kto je dostaje? Można samemu wniosek o podwyżkę złożyć? Nie chciałabym utknąć z tą samą stawką przez lata, a już w takiej firmie pracowałam :(

Rysio Nowy wpis

Zarobki przedstawione na montera w wysokości 3000 zł netto to jest śmiech na sali w obecnych czasach , dyrektor myśli oczy socjalem , i wprost mówią że podwyżek nie ma się co spodziewać może 200 zł może nie , to jest jakaś parodia , nic dziwnego że portier na bramie mówi że często mpwik szuka pracowników na stanowisko montera , byłem na rozmowie i szybciutko uciekłem

Remek

Spółka dba o pracowników, mimo ciężkiej ogólnopolskiej sytuacji branży wod-kan, wynagrodzenie jest w porządku, jednakże nie aktualizowane wraz ze wzrostem inflacji (podwyżki symboliczne). Na plus świadczenia świąteczne i dofinansowanie do wczasów pod gruszą. U pracodawcy jest bardzo atrakcyjny program emerytalny (PPE). Również praca wieloletnia w tym miejscu popłaca ze względu na konkretne nagrody jubileuszowe. Na minus zmniejszanie załogi (brak zwolnień, po prostu zdarzają się sytuacje że gdy ktoś przejdzie na emeryturę na jego miejsce nie jest już zatrudniana nowa osoba). Ogólnie 7/10. Dużo lepiej niż u prywaciarzy, jednak do zarobków np zachodu kraju również trochę brakuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. - Lublin

Firma Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Ślusarz, Lublin - Maj 2024
  • Monter, Lublin - Luty 2024
  • Monter sieci wodociągowej, Lublin - Luty 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. IT i cyberbezpieczeństwa - Administrator / Administratorka sieci, Lublin - Styczeń 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. administrowania systemami teleinformatycznymi, Lublin - Styczeń 2024
  • Konserwator obiektu, Lublin - Styczeń 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. płac, Lublin - Grudzień 2023
  • Inspektor, Lublin - Grudzień 2023
  • Elektromonter, Lublin - Październik 2023
  • Monter sieci wodno-kanalizacyjnych, Lublin - Maj 2023

Czy pracujesz w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.?

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.
  • Aleja Józefa Piłsudskiego 15
    20-407 Lublin
  • NIP: 7120150295 REGON: 430981982 KRS: 0000017728

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.