Opinie o DTW Logistics Sp. z o.o. w Kopytów święcice błonie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DTW Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DTW Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTW Logistics Sp. z o.o. w Kopytów święcice błonie

Były stażysta

Firma porażka... Ta firma istenieje dzięki niskim płacom pracownikom i stażystom, którzy przychodzą na staż z nadzieją poznać logistykę , nabrać się doświadczenia , a dostają papiery i tabelki excel. Wiem, nikt od razu nie da ci zajmować się transportem, ale ŻADNEGO wdrożenia w logistykę , wykorzysują jak (usunięte przez administratora) żeby pomóc obecnym pracowników , którzy z braku czasu i nadmiaru nie mogą zajmować się papierami. Stażysta dostanie max do 2200 netto, zwykły pracownik zarabia średnio do 4000 netto , żadnych premii , bonusów itd. Liczba kierowników przekracza liczbę zwykłych pracowników , tzn na 1 pracownika przepada 2 kierownika. Jest to firma z założenia RODZINNA , więc nie trudno się domyślać ,że o żadnym rozwoju i awansie nie ma mowy. Strata czasu, nie polecam.

Honorata
@Były stażysta

hmm to czym w takim razie "zatrzymują" swoich pracowników? czy na rozmowie kwalifikacyjnej warunki pracy są od razu jasno przedstawione?

Maro
@Były stażysta

Nie wiem czym jest spowodowana ta opinia, ale w pełni się z nią nie zgodzę. Po pierwsze skoro stażyści podobno nic nie robią to dlaczego piszesz, że firma istnieje dzięki nim? Stażyści jeśli chcą się uczyć wychodzą z tej firmy z nabytą wiedzą a znaczna większość po zakończeniu stażu zostaje w firmie dłużej (sam jestem tego przykładem). A premie i bonusy (benefity) są uznawane w tej firmie. Następnym razem przed napisaniem opinii ochłoń i nie pisz pod wpływem emocji. Ponieważ Twoja opinia wprowadza w błąd przyszłych kandydatów :)

Czy pracownicy w DTW Logistics Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pomimo rożnych charakterów i temperamentów zawsze staramy się dochodzić do porozumienia. Pracuję kilka dobrych lat i nigdy nie miałem problemów z dogadaniem się- zgrany zespół to dla mnie duży plus!

Alicja

To super :) A jak jest z rotacją w firmie? Zespół ten sam, czy często przychodzą nowe osoby?

@Alicja

Pracuję w firmie od 8 lat i jest to moja pierwsza firma w której NIE MA tak częstej wymiany składu. Mój skład nie zmienił się, dochodzą tylko nowi pracownicy ze względu na rozwój firmy ;)

Lider

Pracowałem półtora roku i to był stracony czas. Każdy jeśli przeczyta tyle negatywnych opinii nie przyjdzie tu pracowac. Rozwoju, szacunku i pieniędzy tu nie znajdziecie.

Brak szkoleń,brak możliwości rozwoju,oraz awansu.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DTW Logistics Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko DTW Logistics powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
kandydat

Brak informacji po zakończeniu procesu, co świadczy o lekceważącym stosunku do pracowników.

Magazynier

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i nikt nie zwróci mi straconego czasu.braku możliwości rozwoju,niskie zarobki,cieszę się że znalazłem lepsza pracę,o którą nie było wcale trudno.pozdro Dtw

Joanna
@Magazynier

Cześć, jeśli chodzi o wspomniany przez Ciebie brak możliwości rozwoju w DTW Logisticsie.. To co masz na myśli? Nie ma rozwoju osobistego czyli różnych szkoleń i nie można doskonalić swoich kwalifikacji? Czy może chodzi Ci o awans i o to, że nie można go uzyskać? Sprecyzujesz?

@Joanna

Szkolenia w DTW? Nie ma czegoś takiego.

Przemysław

To w takim razie jak nowi pracownicy DTW Logistics przygotowują się do pracy? Gdzie mogą nauczyć się wszystkiego, co będzie potrzebne w trakcie pracy w tej firmie? No i może skoro znasz DTW od środka to napiszesz mi też coś o atmosferze? :)

Freeware
@Przemysław

Dostają skaner i zostają wysłani w regały, dostają też kamizelkę roboczą brygadzista określa dział i wio pomogą koledzy lub koleżanki z pracy o ile znasz język ukraiński bo 98 % to Ukraina wiem bo przepracowałam tam miesiąc dziękuję. A jak jesteś przez agnencje tak jak ja to po dniu możesz usłyszeć że nie przychodz jutro bo jest mało pracy a jeszcze w następnym przychodzisz nie pewna praca nie pewna firma

Iiii

Praca dwuzmianowa, za psie pieniądze, dojazd we własnym zakresie. Brak benefitow, brak paczek, bonów na święta. Nie polecam. Obecnie praktycznie każda inna firma gwarantuje dużo lepsze warunki zatrudnienia.

Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam . Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami . Nie szanują pracownikow , niska wypłata .

Fast cat ????

Witam jestem wózkowym ratraka od 13 lat wiele negatywnych opinii czytałem na temat tej firmy na innych portalach czy to prawda że wózkowi mają tutaj 2400 do ręki i premia zależna od zdania jakiejś Joanny ? Od jakiś operacji kto to jest czy to dyrektorka czy właścicielka proszę o odp bo chciałem wysłać CV ale opinie są tragiczne pytałem znajomych ale odradzają tą firmę coś więcej jakby ktoś napisał. Dziękuję za odpowiedź

ania
@Fast cat ????

Tak Joanna to Pani Kierownik Opracyjna . Ma bardzo dobre chody u Młodego Prezesa . Nie polecam tej firmy , żeby mieć premnie musisz mieć powyzej 85 % wydajności bo innaczej nie zobaczysz ani złotówki. Jesli bedziesz (usunięte przez administratora) albo nie bedziesz sie odzywac i bedziesz miał wywalone na system i robił milon rzeczy wtedy bedziesz miał premie

Joanna
@ania

A jeśli ktoś spełni w 100% warunki przyznawania premii to na jaką kwotę może liczyć w DTW Logisticsie? Czy jej wysokość jest stała czy właśnie uzależniona od osiągniętych wyników? Jak często zdarza się by komuś nie udało się załapać w ogóle na premię?

M.r.d.k.w.j.a.o.n.d.
@Joanna

Ta firma ma chory system przyznawania premii,po pierwsze premie za wydajność otrzymujesz na podstawie systemu wyliczającego twoją pracę,czyli poprostu normy które trzeba spełnić,sęk w tym że ten system jest kompletnie nie dopracowany,ale już wdrożony w życie.po drugie aby dostać premie wydajnościowe polecam być pracownikiem który chowa się w cień,czyli rób nie więcej niż jest wymagane,najlepiej ogranicz się do prostych prac,tam gdzie najłatwiej zrobić normę,ale jeśli zechcesz być pracownikiem który chętnie się uczy,potrafi dużo więcej niż osoba opisana powyżej to nie licz że dasz radę zrobić wydajność,po wtedy będziesz przerzucany przez kierownika na tkzw zrób to zrób tamto i jeszcze to..bo Ty to umiesz więc można na Ciebie liczyć,to licz się z tym że tej wydajności nie osiągniesz.a ci za tym idzie UPS nie dostaniesz tyle premii co pracownik niewidzialny.szkoda.oczywiscie premia także ukrywana jest za błędy wewnętrzne i zewnętrzne.zabierana jest także za urlop oraz urlop na żądanie.czyli wniosek taki.przyjdz nie wychylaj się udawaj głupka i nie bierz wolnego absolutnie nie choruj to dostaniesz calutenka premie bo przecież za samą śmieszna podstawę,w porównaniu do innych firm logistycznych i pracy na 2 zmiany, to nawet już Ukraina tu nie będzie chciała pracować.

Eleo

Magazynierzy w tej firmie to gorszy sort który ma robić za miske ryżu i nie nie odzywać.problem jednak w tym że ten gorszy sort ma większą wiedzie i umiejętności jak kilku kierowników tej firmy.szczegolnie kierownik operacyjny który mógłby się wkoncu czegoś nauczyć.

Pracowałem u nich niestety i nie ukrywam, że była to najgorsza praca w moim życiu.Niestety czas spedzony w dtw oceniam jako calkowicie stracony.Warunki finansowe pozostawiaja wiele do zyczenia sa zdecydowanie poniżej tego co oferuje konkurencja , Oczekuja wiele, pracy jest od groma a nie oferuja w zamian nic.Zdecydowanie nie polecam nikomu.

@Paweł

Aż tak negatywnej opinii o tym pracodawcy to się nie spodziewałam. Na ich stronie widziałam, że szukają właśnie pracowników: https://www.dtwlogistics.pl/kariera/oferty-pracy/ Wspomniałeś, iż w DTW Logistics warunki finansowe pozostawiają wiele do życzenia. A co ze stabilnością zatrudnienia?

@Anna

Stabilność, zalezy czy lubi cie szef czy nie. Czy podkulasz uszy i zgadzasz się z wymyslami "nowej korporacji" i czy nie chcesz zarabiac godnie;-) bo jeśli się odezwiesz od razu jestes na straconej pozycji. Uwierz mi wiem co mówię pracowałem w firmie trochę czasu widzialem co sie dzieje. Liczby nie człowiek to jest najważniejsze. Jeśli chcesz zaczac w spedycji spróbuj ale to nie jest firma na lata.

ania
@Anna

jeśli odpowiada ci to że bedziesz robic 10 rzeczy za innych i mniec stawke 2300 do reki to życze powodzenia aby byc sznowanym pracownikem trzeba podpierdlac do pani Kierownik Operacyjnej . nie przestrzega sie norm BHP co do dzwigania i do tego ze ludzie jezdza bez UDT kierownictwo nie widzi w tym nic dziwnego .

Dawid

Czy można zmieniać etaty ?

Mateusz

Większosć negatywnych opinii z forum jest prawdziwa.samą firmę oceniam zdecydowanie niepochlebnie.Zdecydowanie nie polecam. Przy dzisiejszym rynku pracy tym bardziej radzę to miejsce omijać szerokim lukiem bo szkoda czasu.

Jakie wartości są cenione w DTW Logistics Sp. z o.o.?

Była

Język ukrainiski, poddanie, brak asertywnosci, brak empatii, akceptacja hierarchi, praca po 14 godzin

Anonimowa

Przepracowałam w tej firmie krótki okres czasu niestety bardzo się zawiodłam. Jako pracownik nie dostałam szafki. Pracownicy z ukrainy traktują Polaków jak podludzi również wymagając od nich języka ukraińskiego podczas pierwszego dnia szkolenia. Na magazynie panuje ogólny chaos. A kierownictwo szczególnie kierowniczki wprowadzają nerwową atmosfere. Szczerze (usunięte przez administratora) tego miejsca

Nikt

Małe zarobki,za dużo kierowników którzy nic nie wnoszą i niewiele wiedzą co się wokół nich dzieje,kiepskie rozplanowanie zadań,ogólny haos i bałagan,przede wszystkim kiepska atmosfera znikoma ilość Polaków.

Smart

Niskie zarobki, balagan, więcej kierowników niz pracowników nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DTW Logistics Sp. z o.o. - Kopytów święcice błonie

• Jak się pracuje w DTW Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTW Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTW Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DTW Logistics Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 44E
    05-870 Kopytów święcice błonie