Opinie o Invest Lokum Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Invest Lokum Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Invest Lokum Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Lokum Sp. z o.o. w Wejherowo

Jest tu nadal etat specjalisty ds. sprzedaży, tak jak szukali dwa lata temu? Jeśli jest to ja z chęcią się postaram o etat. Firma kierunkowała się na długofalową współpracę, więc po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony? Dajcie mi znać czy nadal na każdym etapie pracy można liczyć na wsparcie.

Klient Nowy wpis

Trzymać się jak najdalej od tej firmy, pobierają zaliczki i od tego momentu zaczyna się cyrk, nieodbieranie telefonów, blokowanie numerów, ciągle kłamstwa i oszukiwanie. Jeśli już coś zrobią to częściowo i w sposób nieprawidłowy. P. Karol (usunięte przez administratora) Który jest w tej firmie pseudo szefem ale tylko do momentu pojawienia sie problemów bo potem kłamie w zależności od dnia, albo jest pracownikiem albo zarządza. P. Klaudia H. po podpisaniu umowy i pobraniu zaliczki po prostu zniknęła i przestała odbierać telefon. Ciągle kłamstwa i (usunięte przez administratora) 5 miesiąc prace dalej nie zrealizowane, kontakt praktycznie nie możliwy, ostatnia wymówka którą usłyszeliśmy to „muszę zebrać pieniądze” na rzeczy które zostały już przez nas opłacone. Zwykli krętacze.

Marcelina

(usunięte przez administratora) praca nie skończone już miesiąc czekam na zakończenie usługi, brak kontaktu nie odbierają telefonu, brak profesjonalizmu, nie polecam!!!

@Marcelina

Czeka Pani na 4 elementy mocowania prowadnicy, na które my również czekamy. Termin dostawy jest co chwile przekładany, a tylko ten dostawca posiada odpowiedni element. Jest to niezależne od nas. Bardzo nam przykro, że Pani wcześniejsze zadowolenie przerodziło się w tak negatywne opinie. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Marcelina
@Invest Lokum Sp. z o.o.

Rozumiem że Państwo czekają na elementy ale jak już Pańswo odbierzecie łaskawie telefon bo z tym jest bardzo ciężko u was to od miesiąca słyszę same kłamstwa że zaraz będzie, już nie bawem otrzymamy , już elementy są wysłane a sprawa nadal nie skończone .... A te 4 elementy powodują to że roleta nie działa jak powinna więc nie jest to drobnostka. Jeżeli ktoś chce mieć profesjonalną obsługę przede wszystkim z profesjonalnym podejściem to na pewno nie tą firmą.

@Marcelina

Dlatego w dniu jutrzejszym demontujemy żaluzje, a Pani zwracamy zaliczkę, którą Pani wpłaciła. Informację, które Pani słyszała, przekazywaliśmy tak jak uzyskiwaliśmy od dostawcy. Przykro nam z takiego zakończenia sprawy, jednak jest to niezależne od nas.

@Marcelina

Potwierdzam, u Nas również po niedokończonej pracy, Pan Karol( który jest pseudo szefem) nie odbiera telefonów. Również czekamy na dokończenie usługi i usunięcie usterek. Nie polecam!!!

@Marcelina

Przyłączam się do opinii p.Marceliny. Komunikacja na poziomie zera, deklarowane terminy są jak fikcja . Ostrzegam przed współpracą.

@Marta

Może ten pan Karol pracuje sam i nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć? To bardzo typowa dzisiaj roszczeniowa postawa. Trochę cierpliwości.

Niezadowolony klient
@Andrzej

Od początku roku również czekam na dokończenie montażu. Właściciele to totalnie niepoważni ludzie którzy nie szanują innych ludzi

@Niezadowolony klient

Ale tak właściwie to co konkretnie na to mówią, jak się tłumaczą? Ciekawi mnie też co dokładnie jest przedmiotem tego montażu, nie może tego dokończyć jakaś inna firma?

@Andrzej

Wspolpracuje z kilkoma pomocnikami także to nie jest wytłumaczenie.

Klient Nowy wpis
@Andrzej

Czy to tłumaczy wprowadzanie klientów w błąd?

Klijent Nowy wpis

Pełen profesjonalizm dobra cena dobra jakość okien, kontakt na plus,montaż szybko sprawnie polecam!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Invest Lokum Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klient

Jeżeli chcecie zostać (usunięte przez administratora) to polecam serdecznie. Pobierają zaliczki po czym kontakt się urywa. Najpierw p. Klaudia która do momentu otrzymania przelewu udaje miłą a potem po prostu przestaje odbierać telefon. Lepszy od niej jest p. Karol który jak już jakimś cudem odbiera telefon to kłamie i (usunięte przez administratora) klientów. Za każdym razem znajduje jakąś wymówkę aby nie zrobić tego za co pobrał pieniądze. Potrafi też zablokować nr klienta tak że za każdym razem kiedy się do niego dzwoni to numer jest zajęty. Firma została wyrzucona z miejsca w którym mieli biuro i tam gdzie jest zarejestrowana także jechanie na miejsce aby ich odnaleźć mija się z celem. Przyjeżdża na budowę, zrobi 5% tego co powinien po czym znowu znika i unika kontaktu. W zależności od tego jak mu wygodnie, raz podaje się za prezesa, raz za zwykłego pracownika. Sprawa w moim przypadku została zgłoszona do kancelarii prawnej, opinia wystawiona po to aby kolejne osoby nie zostały oszukane w ten sam sposób.

Łucja

Widziałam ogłoszenie na montera drzwi i okien. Płace od 3 do 7 tysięcy brutto. Jak to rozumieć, że taka rozpiętość duża? Podstawa trójka plus premia?

Jestem po wymianie okien i drzwi. polecam

@Marek

Ile to trwało?

@Natalia

Pewnie rok tak jak u mnie i montaż dalej niedokończony

@Klient

A widzisz u niego chociaż skończone jak widać. To u Ciebie jaki tego etap aktualnie jest?

Karolina J

Wszyscy narzekają , ale takie czasy że niczego nie ma i na wszystko się czeka , troskę cierpliwości i będzie dobrze, a Firma naprawdę sie stara i dobrze obsługuje swoich klientów. Wyrozumiałość dobrze wskazana, ja jestem bardzo zadowolona i polecam.

@Karolina J

Obsługa jest absolutnie beznadziejna, nikt nieodbiera telefonu i myślą ze tak załatwia problemy…

@Robert

Czemu uważasz, że tak właśnie myślą? Raczej milczenie nie jest typowym rozwiązaniem w relacjach firma - klient. A od kiedy do nich dzwonisz i z jakim problemem tak właściwie?

@Natalia

U mnie termin montażu miał być na początek stycznia. Rozpoczął się maj, miesiąc temu Pan Karol zamontował cześć okien w moim domu miał dokończyć prace kilka dni później i i od tego czasu nie odbiera ode mnie telefonu. Także podobnie chyba jak u innych.

Elżbieta
@Adam

A jakąś umowę podpisywaliście? Było tam coś nt. terminów?

@Adam

Panie Adamie, czy u Pana skończyli zlecenie ze ciagle Pan czeka ?

@Adam

Faktycznie jakoś mało wydajnie to wygląda. Co ten Pan tak właściwie mówił jak już był na miejscu? Poruszał jakkolwiek temat opóźnień?

@Natalia

Dało się odczuć jak by łaskę robił ze się pojawił i jak by to była Twoja wina tych opóźnień.

@Klient

Ano to faktycznie niefajnie. :( To mnie już całkowicie to widzi, bo albo naprawdę Pana nie polubił i dlatego tak to się potoczyło albo faktycznie mógłby tak robić każdemu, ale dziwi mnie to, bo wtedy nie powinien mieć żadnych klientów, a ma, więc drugi wariant mało prawdopodobny?

@Natalia

Mi zostali poleceni aczkolwiek ich usługa tam wykonywali ponad dwa lata temu. Od tego czasu widać dużo się zmieniło.

@Klient

No to chyba jest powód tych rozbieżności w opiniach. No to teraz tylko ciekawe czemu od pewnego czasu jest tu gorzej?

Mateusz

Wszystko jak uzgodniliśmy. Polecam.

Jesteśmy po montażu okien , drzwi i bramy - jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Na pewno wrócimy po drzwi wewnętrzne.

Klient48

Może faktycznie nie odbierają telefonów, bo Pan Karol ciągle montuje i nadzoruje swoich pracowników. Ale jak napiszę sms - zawsze oddzwoni lub napisze. Po drugie - takie czasy, że fabryki też mają opóźnienia i nie wszystko mogą odebrać na czas. Jak się już doczekałem - jestem bardzo zadowolony, każdy drobiazg został poprawiony.

@Klient48

Czyli rozwiązaniem jednak jest sms? Dobra recepta dla tych, którzy się tu skarżyli. A te poprawki to odpłatnie?

@Natalia

Właściciel tylko ciagle szuka wymówek jak już odbierze i zwodzi klienta bez końca. Wszystko super do wpłaty zaliczki, potem wstyd.

@Robert

Otóż to, otóż to. Gdzie szacunek dla klientów.

@Robert

Aha, no dobrze i co dalej? Przecież wiecznie zwodzić tak raczej nie można?

@Natalia

Ae tygodnie i miesiące mijają …

Iga

Potwierdzam powyższe opinie, firma polecana przez znajomych ale w sprawie wyceny niemozna się skontaktowac

Agnieszka J

Byłam pod salonem 2 razy, nikogo niezastalam. Telefony podane w salonie na drzwiach nie odpowiadają

Wojciech

Absolutnie nie polecam, zero kontaktu w sprawie wyceny.

Marian XD

Potwierdzam super, sprawnie i profesjonalnie

Jukia

Polecam rolety, super rozwiązanie????

Grzegorz

Dobra jakość i cena, montaż też jest ok. Widać duże doświadczenie. Pozdrowienia dla przesympatycznej Pani z obsługi.

Julia

Bobrze się pracuje, nikt nie stoi nad głową, zarobki też ok.

Grzegorz

Dzisiaj miałem montaż i faktycznie czysto sprawnie i na czas

Grzegorz

Dzisiaj miałem montaż i potwierdzam pełen profesjonalizm. Czysto i szybko. Polecam żaluzje zewn. są super.????

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Lokum Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Invest Lokum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Lokum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Invest Lokum Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Budowlanych 4
    84-200 Wejherowo