Opinie o KMS Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KMS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMS Sp. z o.o. w Krapkowice

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie KMS Sp. z o.o.?

Operator

Bardzo polecam. Praca bardzo ciekawa, przyjemna, maszyny zadbane. Bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie jak i wynagrodzenie.

KMS international Nowy wpis
@Operator

(usunięte przez administratora) !!! Praca po 20 godzin dziennie rozwalone samochody , później zaganianie na pracowników i odliczanie od wypłaty !!!(usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
@Operator

Ty chyba firmy pomyliłeś . Jak może być bezpiecznie jak jeździsz po 20 godzin dziennie ???????????? i 250 zł za 20 godzin jazdy jest dla cb wystarczającym wynagrodzeniem to grubo się liczysz ????????????

Były pracownik Nowy wpis

Unikajcie tej firmy szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) prezes Krzysztof (usunięte przez administratora) ,Który nie wypłaca wynagrodzenia z powodu niby nie oddanych rzeczy, których nawet nie miałem w ręku. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) krętacze jakich wielu! Nie polecam i uważajcie na siebie bo słowo BHP nie jest im w ogóle znane!

Były Pracownik

Ta firma to Totalne (usunięte przez administratora). Maszyny nadają się tylko do Muzeum o BHP można tylko pomarzyć ... Nie polecam !!! Większych Z!@dzi@! Nie spotkałem na swojej drodze !!! Jak najdalej od Tej Firmy !!!

Magdalena
@Były Pracownik

Ale zabrali Ci coś, czy nie dali czegoś, że tak ich nazwałeś? Ja chciałam zapytać Ciebie o zarobki jakie były, kiedy odchodziłeś. Bo mąż wyszukał, że w 2018 roku czy kierowca, czy operator to było wpisane 2100-2400 złotych brutto. No ale to 5 lat temu..

Były pracownik haha
@Magdalena

W tej "Firmie " jest problem z kasą na konto wpłacają tylko podstawę żeby byli czyści a o resztę trzeba się prosić resztę miesiąca i zawsze jeden tekst "nie mamy ... trzeba czekać..." Nie polecam !!

@Były pracownik haha

a w końcu wpłacają reszte pensji? czy nigdy się nie można doczekać na całość?

Były pracownik haha

Wypłacają po 200-300 PLN i tak cały miesiąc albo dłużej...

Danuta
@Były pracownik haha

No ale mimo wszystko i tak masz całą resztę w kieszeni? Była wzmianka o nieprzestrzeganiu BHP... odniesiesz się do tego jakoś szerzej?

Czy po rozmowie w KMS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Janek

(usunięte przez administratora) nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o KMS Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w KMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMS Sp. z o.o.?

KMS Sp. z o.o.
  • Opolska 5 lok. 5