Opinie o Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. w Fiałkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. w Fiałkowo

Now

Jak to jest możliwe by w takiej firmie nie było socjalu oraz brak płacenia za pranie odzieży ,firma miała prać lecz jednak dla kilku osób to było nieopłacalne więc powinno być dla wszystkich co miesiąc razem z wynagrodzeniem?

Aneta
@Now

a mówicie głośno o tym że chcielibyście żeby taki socjal był? Jakie są reakcje przełożonych na wasze zgłoszenia?

JM
@Now

Zgodnie ustawą z dn. 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych - przy uwzględnieniu struktury firmy - pracodawca może, ale nie musi takiego funduszu tworzyć. Oczywistym natomiast jest, że przy odrobinie dobrej woli ze strony pracowników dałoby się tę „tendencję” odwrócić ????. Co się tyczy dodatku na pranie ubrań roboczych, nasza firma obsługiwana jest przez lidera na rynku dostarczającego i serwisującego odzież roboczą, stąd generalnie nie ma potrzeby samodzielnego prania ubrań. „Generalnie” bo zagadnienie jest dwuwątkowe związane z lokalizacją naszych oddziałów (VW & ABL-Technik)

Gabriela
@JM

Czy ja dobrze zrozumiałam, że cały socjal w firmie jest tylko dobrą wolą pracodawcy? Pracownik kompletnie niczego nie może się domagać tylko liczyć na jego uprzejmość w tym zakresie? Czy są jednak jakieś wymogi, które musi spełniać?

Brak Nowy wpis
@Aneta

Brak reakcji. Pisząc do nich można się nie doczekać żadnej odpowiedzi

Aneta Nowy wpis
@Brak

Pani Małgosiu dlaczego Pani nie odpowiada na nic proszę trochę przyłożyć się do pełnienia funkcji szefowej ,zainteresować się sprawami pracy.

Jeśli chcecie popełnić największy błąd życia to zatrudnijcie się właśnie w tej firmie , obecnie Abl Technic , stracić nerwy oraz zdrowie to proszę bardzo , Pracowałem dobre 5 lat , mogę wiele powiedzieć na temat firmy , place bardzo kiepskie , 3500 zł na 3 zmiany ,(warunki kurz, pył , hałas,chemia , maszyny nie strawne ) brak dodatku za warunki szkodliwe) wiecznie komuś zabierają premie za byle (usunięte przez administratora) , bo Szefowa musi się wykazać przed Niemcami , nie mająca żadnego pojęcia o prowadzeniu firmy,a przedstawiciel z samochodem oczywiście firmowym , siedzi na (usunięte przez administratora) i trzęsie portkami ( już cały siwy że strachu ) haha Stanowczo nie !! Ludzie przychodzą na jeden dzień i rezygnują

Gabriela

Ilu takich jednodniowców się tutaj przewinęło? Bo chyba już po tym szefostwo powinno zauważyć że coś chyba jest nie tak? Przeraża mnie brak dodatku za szkodliwe. Nikt nigdy o tym głośno nie mówił?

@Gabriela

Brak dodatku to jeszcze małe piwo, każde stanowisko opiera się na pracy na wózku widłowym ( mało kto ma ) i pracodawca godzi się aby pracownik wykonywał czynności bez uprawnień .... Nie wspomnę o chłopakach którzy pracują na suwnicy również bez dokumentów

Benek

Arek tak narzekasz a nadal pracujesz i po co takie głupie pisanie ? Ja się zwolniłem ale nie przez to o czym ty tu piszesz bo to jakieś brednie. Zmień pracę człowieku :) a nie narzekasz jak to źle .

@Benek

Nie wiem o jakim Arku piszesz ale ok , jest źle i to bardzo

Witam o jaki zakład chodzi Dopiewo czy Bialezyce?Arek z Dopiewo o tego chodzi??

O jaki zakład chodzi?

@Gabriela

W każdej firmie tak jest że komuś coś nie pasuje nikt nikogo na siłę nie trzyma ,ludzie przychodzą i odchodzą przyczyną jakaś też tego musi być ,a może problem jest z przełożonymi nie umieją kierować grupą pracowników???

Benek

ostatnio rozmawiałem z chłopakami i nikt tam nie narzekał, wiadomo szału nie ma ale i tragedii też nie mają . Sam szukam teraz pracy ale nic w pobliżu nie ma .

Alojzy
@Odpowiedz

Matko aż się tego czytać nie chce, co wy za głupoty opowiadacie, znam ekipę z Dopiewa i tam od wielu lat nikt się nie zwolnił a nawet słyszałem że ktoś wrócił z powrotem . Jak komuś się nie chce pracować to nawet jak by miał nic nie robić to będzie mu źle i będzie jęczał .

Obserwator

".. maszyny nie strawne.." ?! pewnie chodziło ci kolego "niesprawne" - jest takie słowo ;-) Ale do rzeczy, pierwszy raz słyszę, żeby zakład funkcjonował w oparciu o niesprawne maszyny?? Chyba, że siedzą tam same świstaki i zawijają w sreberka.

Niw

A co wy chcecie od szefostwa Pani Małgosia bardzo dobra szefowa ,Marcin zresztą też dobrze zarządzają firma robią co mogą to wam pracownicy nie chce się pracować co niektóre osoby to tylko na telefonach siedzą nic nie robią i jeszcze im źle wy to się cieszcie że rzadko bywają na zakładzie 2 bo by tam praca inaczej wyglądała??tam wszystkie chwyty dozwolone telefony ,spanie szczególnie po nocach ,samowolka itp.

Niw Nowy wpis

Rok przepracowałem to wiem co tam się dzieje dlatego się zwolniłem bo ileozna było patrzeć jedno pracowali,drudzy nic nie robili ,trzeci spali itp.

Gabriela Nowy wpis

Poważnie? A co gdyby doszło do wypadku albo inspekcja zrobiłaby nalot? Pracownik też po głowie by za to dostał czy cała odpowiedzialność jedynie na szefie za to przyzwolenie jest?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

JM

Na chwilę obecną (sty.2022) rekrutacja na pracowników produkcji odbywa się w dwóch etapach. W pierwszym etapie następuje weryfikacja złożonych dokumentów i wyłonienie 3-5 osób z najbardziej przydatnymi dla Naszej Firmy kwalifikacjami. Etap drugi obejmuje rozmowy kwalifikacyjne z w/w osobami w siedzibie Firmy. Ostateczna informacja o decyzji zatrudnienia (lub nie) przekazywana jest bezpośrednio po zakonczeniu procesu rekrutacji na dane stanowisko.

Dominika
@JM

Dobry wieczór, kto przeprowadza taką rozmowę? Bezpośredni przełożony? Rozumiem, że negatywna decyzja również jest przekazywana kandydatowi? Wiele firm obiecuje, a potem się już nigdy nie odzywają.

Emilia
@JM

Długo trzeba czekać na odpowiedź? bo nie mam czasu czekać i nie wiem czy w ogóle jest sens zaczynać rekrutację.

Jakie godziny pracy obowiązują w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.?

GS 1250

Praca jest 3 zmianowa, po 8 godzin na zmianę + czasami nadgodziny

Wojciech
@GS 1250

Ile wpadnie w miesiącu tych nadgodzin?

GS 1250
@Wojciech

Ciężko mi jest powiedzieć ile ale jak ktoś pójdzie na urlop czy zachoruje to wtedy łatane są braki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Jack_Mack

Podczas zatrudniania pracowników, pod uwagę brane są umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. Narodowość nie jest rozpatrywana w procesie rekrutacyjnym ( oczywiście przy zachowaniu minimalnych umiejętności językowych umożliwiających poprawną komunikację w miejscu pracy).

Tomasz

Czyli uważacie ze w firmie nie ma zachowanego work Life Balance?

@Tomasz

Nie na każdej zmianie na jednej ze zmian nie jest zachowana

Odp.
@Tomasz

Na jednej zmianie jest mobbing, w sumie jaki przełożony tacy pracownicy.

@Odp.

Zmienić przełożonego P. Arkadiusza C. to firma będzie lepiej funkcjonowac bo nie naddaje się do tej funkcji co pełni teraz.

Odp...
@Odp

Tam kilka osób jakby zmienić to lepiej by się pracowało. Praca nie jest zła za to ludzi okropni aż ciary przechodzą na samą myśl.

@Tomasz

NAJWAŻNIEJSZE!!! Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. posiada dwie lokalizacje o zupełnie innym statusie: 1. Siedziba firmy (biuro oraz strefa produkcyjna) znajduje się w Fiałkowie pod Poznaniem; 2. Filia zlokalizowana na terenie zakładu VW Września stanowi komórkę logistyczną dla potrzeb WV. Stąd umieszczając jakiekolwiek opinie na temat firmy WTP należy wyraźnie zaznaczyć której konkretnie lokalizacji dany wpis dotyczy!!!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.?

Tak całe

Jack_Mack

Tak, całe wynagrodzenie wpływa regularnie na konto pracownika.

Karol

Macie premie ? Czy przez pandemie nie ma ?

@Karol

Mamy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.?

PYTANIE

Więc odpowiedź :Sprawy prywatne – niska satysfakcja pracownicza wynika niejednokrotnie nie z winy przełożonego, czy firmy, a jest związana z trudnością oddzielenia przez pracownika problemów prywatnych od spraw zawodowych. Przenoszenie problemów osobistych na grunt zawodowy powoduje drażliwość oraz obniżenie koncentracji pracownika.Poprostu świadczy to o pracowniku.

PYTANIE ODP.
@PYTANIE

Dobra atmosfera w pracy wpływa na stosunek pracowników do wykonywanych przez nich zadań. Jeżeli sytuacja w miejscu pracy jest przyjazna, pracownicy są przyjaźnie nastawieni do powierzonej pracy. Pozytywny klimat w pracy jest zasługą nie tylko pracowników, ale również osób zarządzających. Ważnym elementem jest współpraca i nie stwarzanie sytuacji konfliktowych, zachowując równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Pracownik, który stresuje się sytuacją w pracy, przenosi negatywne emocje na członków rodziny. Szczególnie istotne jest utrzymywania dobrej atmosfery w stosunku do kobiet, które szczególnie zaangażowane są w życie rodzinne.

Kamil

Najłatwiej jest narzekać i do tego bez podania konkretnych argumentów. Nie zawsze jest super ale za to warto poprawiać i dalej pracować.

Ad
@Kamil

Kamilu pracowałem i wiem zaczęło robic się coraz gorzej i się zwolnilem po co mialem na to wszystko patrzec każdy wie o co chodzi, ale jak to mówią sprawiedliwosci nigdy nie bylo lecz może kiedyś nadejdzie w firmie Wtp teraz pracuje gdzie indziej i czegos takiego nie ma.

Z każdym tygodniem jest coraz gorzej. Nie polecam nowym

Słaba organizacja firmy.

Tacik

Żeby dobrze oceniać firmę trzeba samemu być dobrym pracownikiem a tu jest sporo zastrzeżeń.

BYŁY PRACOWNIK

Przyjazna atmosfera w pracy ma ogromny wpływ na właściwe funkcjonowanie firmy. Niedopasowanie charakterologiczne często utrudnia współpracę, a czasami nawet całkowicie ją paraliżuje. W szczególności, jeżeli ta układa się kiepsko nie tylko w relacjach pomiędzy współpracownikami. Niekiedy nie ma wyjścia i trzeba zmienić lub wprowadzać zmiany

Xxx

Podstawa nie dać się sprowokować takim osobom jak ty. Powedzenia w dalszym życiu życzę.

BylyPracownik

Firma Abl-WTP jednym słowem firma beznadziejna , praca na produkcji odbywa się w warunkach ciężkich , kurz,pył, smrut od chemi oraz straszny hałas, wypalanie elementów metalowych itp następnie piaskowanie Jestem byłym pracownikiem owej firmy także jest chodzi o place 17.85zl BRUTTO za godzinę , nadgodziny 50% natomiast soboty 100%, od 1 stycznia podobno 2 % więcej do podstawy (Śmiech) wychodzi ok 57zl brutto , Firma zatrudnia też Ukraińców który oczywiście też mają dosyć tych warunków i zarobków ,zatrudnieni są przez agencje Większość pracowników swoją prace wykonuje bez uprawnień tzn uprawnień na wózki widłowe oraz suwnice Pracodawca wiecznie czepia się o każde blachostki, oczywiście co msc przyznawane są premie 20% ok 600zl brutto , jednak nie problem je stracić ! Produkcja oczywiście 3 zmianowa od poniedziałku do piątku Dyrektor oczywiście bez kompetencji , nie ma pojęcia o specyfikacji firmy oraz produkcji ale zawsze najwięcej ma do powiedzenia ! Jednym słowem nie polecam , więcej nerwów stracisz nic zarobisz Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Więcej spokoju w czasie produkcji( dotychczas wiecznie zamieszanie ) i wszystko na wczoraj, lepsza płacą oczywiście będzie spowodowana lepszym zaangażowaniem do pracy oraz starannością jej wykonywania , oraz wykonanie uprawnień każdemu pracownikowi

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. - Fiałkowo

• Jak się pracuje w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.?

Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.
  • 8
    62-070 Fiałkowo

Wielkopolska Technika Powierzchniowa Sp. z o.o.