Opinie o Magpoles Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Magpoles Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magpoles Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magpoles Sp. z o.o. w Wrocław

PNIE POLECAM Nowy wpis

EDGAR to prosty człowiek, strasznie pogubiony. Zapłaci tylko i wyłącznie po wyroku sądu i egzekucji komorniczej. Mam wyrok więc i pieniądze, więc się nie obawiam zastraszeń EDZIA. NIE PRACOWAĆ Z (usunięte przez administratora)- chyba, że sądy lubicie. Widzę po wpisach , że metoda na starą naczepę , łyse opony, nie podstawienie auta na czas to taki standard dla Edka.

Wiecie, czy Magpoles Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Edgar_Barcikowski_bankrut_

Prezes firmy nie płaci, na pytania o płatności rozłącza telefon i blokuje numer. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Sprawa swój finał znajdzie w sądzie

@Edgar_Barcikowski_bankrut_

Hmm ale to zaległości wynagrodzenia z ilu miesięcy? Masz normalnie umowę o pracę?

Edgar_Barcikowski_bankrut_
@Monika

Tak mam dowody dla sądu - nie piszę tego jako pracownik tylko kontrahent. Edgar Barcikowski to dłużnik.

Edyta
@Edgar_Barcikowski_bankrut_

Czyli jak na razie wstrzymujesz się z całym tym procesem? Może jeszcze uda się jakoś dogadać ugodowo, żeby nie ponosić kosztów sądowych?

@Edyta

Gnojuwo oczerniająca a Ty przestałaś uprawiać (usunięte przez administratora) z kazdym na lewo i prawo???

Edyta Nowy wpis
@HOOVER

Raczej nie miałam co uprawiać, ale dziękuję za troskę. Patrząc teraz po wszystkich komentarzach widzę, że chyba do jakiegoś nieporozumienia tutaj doszło? Czyli żaden kontrahent o nic się nie rościł tak jak tutaj to otwarcie deklarował?

Kapitan Sowa Nowy wpis
@Edyta

Jakby ktoś co chciał toby do Sądu poszedł po wyrok.Proste jak budowa cepa tłuku z wiochy!!!!!Pamietaj w sieci nie ukryjesz się a kary za niesławienie będziesz płaciła do końca zycia a jak nie będziesz miała kasy to pojdziesz siedzieć......wa wcześniej komornik zabierze Tobie i zlicytuje telewizor,pralkę, lodówkę auto i etc

Paulina

Czytam, że firma ma straszne problemy z wypłącalnością.. nadal tak jest? czy może płąci juz pracownikom na bieżąco, ale zalega ze starszymi wynagrodzeniami, dla byłych pracowników?

J-23
@Paulina

Bez względu na to kim jesteś jeszcze jeden oczerniający wpis to zgłaszam sprawę do Prokuratury na po ID komputera zostaniesz namierzony a mój adwokat skieruje sprawę do Sądu. i zapłacisz kilka tysięcy złoty to tłuku zmądrzejesz i przestaniesz kłamać!!Zadnych zaległości firma nie miała i nie ma.Jezeli niby jakiś były pracownik nie otrzymał wynagrodzenia to dlaczego nie poszedł do Sądu??????

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Magpoles Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kurier Sp z o.o.

Firma nie uczciwa. Nie płaci za zlecone i wykonane transporty. Przy podjęciu próby rozmowy telefonicznej po przedstawieniu się oraz informacji w jakiej sprawie telefonuje,właściciel się rozłącza i blokuje numer. Niestety zmuszeniu jesteśmy wystąpić na drogę sądową.

@Kurier Sp z o.o.

Firma Kurier nie uczciwa i składająca sie z (usunięte przez administratora) próbujących wmówić ze podczas transportu uszkodziła sie przyczepa. i krzyczą o dodatkowe koszty za niby uszkodzone słupki (kłonice) nie przedstawiając żadnych rachunków ich wymiany....Przyczepę ma starą przerdzewiałe opony łyse ciekawe jak załatwiają sobie przeglądy techniczne???????

Markus

Prezes to bankrut- niewypłacalny. Wrocław ul. Niedźwiedzia byłem tam, ale żadna firma tam nie jest zarejestrowana, właściciele mieszkania go nie znają to jakaś gruba sprawa.

Edyta
@Markus

A jaki dokładnie adres sprawdzałeś? Podasz numery?

@Markus

Mały kłamliwy czlowieczku a Ty przestałes onanizowac sie już?????

Chłop nie wypłacalny. (usunięte przez administratora) ludzi. Inne zapewnienia przy zatrudnianiu inne jak juz faktycznie sie podjeło prace. Raz zapłaci cała należność, a raz na raty. Nieuczciwy

Kacper Kowal

Niestety firma nie uczciwa. Nie płaci, nie odbiera telefonów, ignoruje wezwania do zapłaty. Nie polecam

Gutek

Kto zatrudnia ten stawia swoje warunki i pewnie mieli potrzebę zatrudnienie na niepełny etat i co w tym dziwnego?

Mar
@Gutek

To pisze szef...widać po wpisie i po stylu. Pracuje się cały etat a płacą za połowę obiecują wyrównać ale z tym różnie bywa jak szef ma kasę to daje a jak nie ma co (usunięte przez administratora) blada.

Jaki dress code obowiązuje w Magpoles Sp. z o.o.?

Mar

Nic nie ma.umowa nie na cały etat.

Tomasz

Firma nie płaci za usługi. Nie polecam

Błażej
@Tomasz

Nie zapłacili za transport i nie jest to kwota czterocyfrowa. Omijać z daleka.

@Tomasz

Face news palanta .. jezeli tak jest to niech idzie do Sadu po nakaz

@Tomasz

Face news niech przedstawi dowody..Mam pytanie czy autor wpisu przestał zdradzac i bić swoja zonę??

@Tomasz

Face news .Prosze podac ktora faktura nie została zapłacona.Bo tak mozna napisac ze autor negatywnej opinii pije i bije zonę lub jest pedofilem...

Zostaw merytoryczną opinię o Magpoles Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Magpoles Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magpoles Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magpoles Sp. z o.o.?

Magpoles Sp. z o.o.
  • Niedźwiedzia 12 lok. 9