Opinie o Acustio Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Acustio Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Acustio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acustio Sp. z o.o. w Piaseczno

gość

Właściciel jest odrealniony. Firma spięta na trytytki. (usunięte przez administratora) atmosfera. Pieniądze też bez szału. Jeśli jesteś kumaty i masz pojęcie do roboty to lepiej poszukaj czegoś innego. Firma rodzinna, właściciel nosi się j(usunięte przez administratora)tak na prawdę ludzie mu wszystko robię. Design ogarniają dziewczyny z innej firmy, konstrukcje również inna firma, handlowcy sprzedają a on wielki(usunięte przez administratora) Odbiera nagrody za które wcześniej sam zapłacić (usunięte przez administratora) A narzędzia do pracy to tak jak ktoś wyżej pisał tzn. stare i niewydajne. Sama atmosfera w pracy jest fałszywa, jedni na drugich gadają.

@gość

Większości komentarzy usunięta pewnie za niemałe pieniądze. Niestety właściciel próbuje promować ją jak markę premium produkując w garażu i tak jak już pisaliście nie zapewniając rzetelnych narzędzi do pracy. Bardzo zły człowiek. Żal mi ludzi? Którzy muszą doświadczyć pracy w tej firmie na własnej skórze. Szkoda życia…

Jako obecny pracownik Acustio, jestem bardzo zadowolony z mojej roli i środowiska pracy. Atmosfera tu jest wspierająca i przyjazna, co sprawia, że każdy dzień w pracy jest przyjemnością. Kierownictwo i koledzy zawsze służą pomocą i inspiracją. Możliwości rozwoju i nauki są tu ogromne, co pozwala mi ciągle się rozwijać. Jestem dumny, że mogę być częścią tej firmy.

Ooo, twoja opinia jest wręcz zachęcająca do pracy. Ciekawe jakiego stanowiska dotyczy. Widziałem tutaj, że firma jest otwarta na aplikacje osób chcących pracować na produkcji. Czy na produkcji też można liczyć na takie wsparcie? Zwłaszcza w tych pierwszych dniach pracy... Na jaki rozwój mógłbym na produkcji liczyć? Na jakieś szkolenia wysyłają?

gość Nowy wpis

Gość Nowy wpis
@gość

Gość Nowy wpis

Czy praca na produkcji przy wycinaniu elementów paneli to praca wyłącznie dla mężczyzn? W zależności od oferty czasem piszą o użyciu elektronarzędzi, a czasem nie. Tak się zastanawiam, czy przy sztancy kobieta dałaby radę. No i ile się w ogóle zarabia na produkcji, bo tu się jakoś na szefie skupiacie, a o pracy to nic :D

Ile pracownik produkcyjny zarabia teraz? Ktoś tu pisał, że szału nie ma, no ciekawy jestem właśnie, jak teraz wypadają na tle innych firm. Widzę że kiedyś jak były nawet oferty to nie podawali wynagrodzeń

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Acustio Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Dzień dobry, czy są wolne stanowiska dla pracownika produkcyjnego?

HR Team
@Kandydat

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Chociaż obecnie nie ogłaszamy na bieżąco wolnych stanowisk produkcyjnych, zawsze jesteśmy w gotowości, by powitać nowe talenty. Zachęcamy do przesłania swojego CV na nasz adres hello@acustio.com. Może właśnie Państwa umiejętności okażą się tymi, których szukamy! Trzymamy kciuki za Państwa aplikację i mamy nadzieję, że wkrótce dołączą Państwo do naszej super ekipy!

Opiszecie mi bieżąca atmosferę? widziałam ten wątek gdzie pisali o jakimś gorszym traktowaniu, było to jakiś czas temu, z podobnego okresu widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. logistyki, a ze mam doświadczenie to ciekawa byłabym warunków, opiszecie mi je? jakie przede wszystkim są stawki? Nie podali widełek

PP

Cześć, atmosfera jest mega spoko. Jest dużo pracy, jak to na koniec roku ale niema spinek.

Jeszcze nie słyszałem, aby ktoś potrzebował samych kontaktów do zrobienia businessu :-) Do tego potrzebni są dobrzy handlowcy a nie książka telefoniczna :-) Narzędzia do pracy są nowe i bardzo dobre. Firma zdobyła nagrodę Red Dot Best of the Best wiec i rozwiązania ma najwyższej klasy.

Iwona

To zależy, kto ma jakie wymagania. Dla niektórych dobre narzędzia pracy, to takie, które po prostu działają lub samochód, który ma zrobiony przegląd i można nim jeździć, a inni chcieliby mieć na przykład do użytku telefony itd. najnowszej generacji, więc może rozwiń dlaczego sprzęt do pracy nie spełnił Twoich oczekiwań? A te zdrowie psychiczne jest związane z wkurzaniem się na sprzęt do pracy, czy masz co innego na myśli, chodzi Ci o atmosferę w firmie?

@Gość

Dlaczego w takim razie poznaliście się większości handlowców po zaledwie kilku miesiącach ich pracy? Narzędzia nie były nowe. iPhone 5s i meganki z miejskim silnikiem na długodystansowe delegacje to raczej słabe narzędzia. Nie szanujecie ludzi, a to oni tworzą biznes. Naprawdę ostrzegam wszystkich przed ta firma. Szkoda czasu i zdrowia.

@Iwona

Jeśli chodzi o sprzęt do pracy, to niestety miałem do czynienia z kilkoma sytuacjami, w których narzędzia te nie spełniały moich oczekiwań. Często były to przestarzałe lub zbyt słabe komputery, które nie były w stanie obsłużyć wymagających programów i aplikacji, co wpływało na moją wydajność i czas pracy. W przypadku telefonów i innych urządzeń mobilnych, czasami brakowało mi funkcjonalności lub ich jakości była zbyt słaba, co utrudniało mi wykonywanie pewnych zadań, a także wpływało na moje bezpieczeństwo. Jednak moja wypowiedź odnosiła się również do ogólnego klimatu w firmie, atmosfery pracy i relacji między ludźmi. Uważam, że dobre relacje z kolegami z pracy, a także pozytywna atmosfera, pomagają w utrzymaniu dobrego stanu psychicznego i wpływają na motywację do pracy. Tego niestety tu nie było. Był strach, obrażanie, poniżanie... To, że firma zdobyła nagrodę Red Dot Best of the Best niestety nie pomaga mi w codziennej pracy.

@Gosc

Ha ha, Lubię czasem dla sportu zajrzeć na gowork i poczytać opinie nt. różnych firm. W wielu z nich pojawiają są opinie takich pseudo handlowców lub innych pracowników, którzy zostali zwolnieni z danej firmy. Trudno mi sobie wyobrazić aby jakakolwiek firma zwalniała handlowca, który przynosi jej wielkie obroty. No bo chyba, musiała taka osoba tak się czuć, skoro narzeka na narzędzia takie jak samochód do jazdy miejskiej ???? Który wlasciciel firmy zwalnia handlowca przynoszącego kokosy ???? Swoją drogą, chyba trzeba być chyba bardzo zgorzkniałą i posiadającą dużo czasu osobą, aby mieć czas na pisanie bzdur o byłym pracodawcy. Polecam szydełkowanie, przynajmniej pozostają z tego jakieś pozytywne efekty ????

@Gosc

W Acustio nigdy nie pracowała, żadna Iwona :-) W filmie jest dobra atmosfera, na podjeździe stoją auta typy Audi Q5, passaty i toyoty. Może za Twoich czasów, były jeszcze iphony 5 i Renault, ale firma nigdy nie kupiła żadnego używanego samochód :-) Tymczasem możliwe, że odejście tak niespełnionej osoby musiało wypłynąć bardzo pozytywnie na atmosferę :-) Powodzenia „Iwona”

@Gość

O jaa…Strasznie brzydko jest tak obrażać i poniżać ludzi, pozbawiając ich pewności siebie i poczucia własnej wartości. To nic innego, a (usunięte przez administratora) panie pomysłodawco. Właśnie takie niemiłe i przykre sytuacje były w tej firmie na porządku dziennym. Warto pamiętać, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i godne traktowanie ze strony pracodawcy. Poniżanie, obrażanie i wyśmiewanie to nie tylko nieakceptowalne zachowanie, ale również nieprofesjonalne i szkodliwe dla firmy.

Irena

W poprzednich opiniach padło w komentarzu, że warunki finansowe w tej firmie są w porządku. Powie ktoś konkretnie ile netto można zarobić na start?

@Irena

Nie są w porządku

Agnieszka

Możesz napisać coś konkretnie o zarobkach, nie są w porządku czyli ile mniej więcej można tu zarobić?

Damian
@Agnieszka

Widać, że pracownicy Go Work wywołują sztucznie rozmowy na swojej platformie i rozmawiają tu sami ze sobą :-) Jakby ktoś był zainteresowany zarobkami w danej firmie to by złożył tam CV. Co to za pytanie ile można tam zarobić :-) jak to w każdej firmie, pewnie zależy od stanowiska hihi

Daniel

Pogadali ze sobą bot z botem Go Work :-) Musi być ruch na platformie :-)

@Damian

Ale z ciebie detektyw. Pewnie że najprościej złożyć CV ale zanim się to zrobi warto zrobić research i dowiedzieć się czegoś od ludzi którzy już tu robią. Pytanie o zarobki nie było do konkretnego stanowiska tylko ogólnie czy dobrze tu płacą. Ty coś wiesz na ten temat?

Praca

witam, czy jest wakat na pracownika produkcji?

Praca

witam, czy jest wakat na pracownika produkcji?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Acustio Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak, osoby kandydujące na stanowiska związane np. z eksportem mogą odbywać się w języku angielskim lub niemieckim. Zapraszamy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Acustio Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekrutacja jest 3-etapowa. Finalna decyzja w ciągu 6 tygodni.

Polecam, dobra firma, która szybko się rozwija.

Ola

W firmie panuje miła atmosfera, często żartujemy w przerwie merytorycznych rozmów. Warunki finansowe są dobre. Firma elastycznie podchodzi do potrzeb pracowników. Szczerze polecam.

Tomasz

@pp a jak jest naprawdę ?

Aggg
@Tomasz

Pracujesz w firmie czy tylko pytasz?

Irena

Jak objawia się ten brak profesjonalizmu w Acustio? Mogłabym poznać trochę więcej informacji odnośnie warunków pracy w firmie? Chodzi mi np. o wynagrodzenie...

Z tego co mi wiadomo, a pracuję w Acustio już kilka lat, to nigdy nie pracował tu nikt o imieniu Karol ani też Irena, więc wyglada to na wpisy konkurencji. Ja jestem bardzo zadowolony. Odnośnie działu handlowego, to narzędzia mają bardzo dobre. Nowe komputery, iPhone i samochody wysokiej klasy. Obecnie m.in. nowe Audi Q5 i nowy Passat.

Gosc

Nie za bardzo wiem o co pytasz. Jeżeli nie rozumiesz, to czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli nie znasz pojęcia „kontakty” to znaczy, ze nie jesteś z branży i raczej te wpisy nie są dla Ciebie. Jeżeli jesteś osoba z firmy to dobrze wiesz jak postępujecie. Jeżeli zastanawiasz się nad praca w tej firmie to przemyśl to kilka razy. Przerost formy nad treścią (usunięte przez administratora)

Irena

Jak wyglądają te targety w Acustio?? Faktycznie nikomu nie udaje się ich wyrobić czy po prostu jest to trudne do zrobienia? Podałbyś więcej szczegółów na ten temat? Co w momencie gdy się to nie uda?

@Irena

Target jest 2x wyższy niż obrót całej firmy. Dodajmy jeszcze, ze na świecie panuje pandemia…

Karol

Wprawdzie firma krótko działa na rynku ale jak na razie jest bardzo dobrze. Chęci do pracy plus umiejętności i dobrze jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Acustio Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Acustio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acustio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acustio Sp. z o.o.?

Acustio Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Acustio Sp. z o.o.