Opinie o Sokołowscy Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sokołowscy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokołowscy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołowscy Sp. z o.o. w Olsztyn

M.

Jestem pacjentka Państwa Sokołowskich o lat. Jak przyjeżdżam do Państwa Sokołowskich. To uwiescie mi. Nie chcę mi się wychodzić. A atmosfera jest jak w rodzinie. Na ścianie w klinice są piękne obrazy dmuchawcow. I one tak nasrajaja pacjenta że zapomina się że jest się u dentysty. Panie w recepcji są bardzo miłe. Dbają o komfort pacjenta. Lekarze też dbają o pacjenta są bardzo mili. I też dbają o to aby pacjent wyszedł zadowolony i miał piękny uśmiech. Polecam wszystkim Państwa Sokołowskich. Bo to naprawdę godni zaufania dentyści.I godni polecenia. Pozdrawiam M Orneta

Do Pana Olka
@Olka

Na pewno na wysokim poziomie nikt tego nie podważa.Bo tak jest.Ja Jestem pacjentka i wiem że kadra jest na wysokim poziomie.Ale każdy człowiek ma prawo wyrządzić swoje zdanie.Naprzyklad pracowice które tam pracowały One wiedzą jak tam jest.Nie nam to osądzać.

Wyczytałam w komentarzach, że w krótkim czasie wiele osób zrezygnowało z pracy w tym miejscu, mógłby ktoś podać przyczynę? Ponoć były też jakieś nieprawidłowości- czego dokładnie dotyczyły? Jak jest teraz z rotacją i warunkami pracy? Mam nadzieję, że się poprawiło!

Do Nessa
@Nessa

Ja się wcale nie dziwię że tak było.Ale nie można się tak się dobijać to nic nie da.Trzeba być Sobą .A oni Ci Pan Pani pracodawcy to po prostu szkoda słów.Kazdy człowiek jest wartościowy czy jest lekarzem czy nie.Kazdy człowiek zasługuje na szacunek.I mam radę dla Pani proszę podać Ich do sądu za to co Pani zrobili.Bo to jest karygodne.I o wiele lepiej się po czuje Pani.Nie można Sobie w mawiać że jest się nikim bo tak nie jest.To może doprowadzić do depresji.A to już jest nie bezpieczna choroba.Zycze zdrowia i proszę o Swoje walczyć.

(usunięte przez administratora)Co do pracy w tym miejscu- tez słyszałam, ze inspekcja wykazała dużo nieprawidłowości. Sporo osób odeszło w krótkim czasie. Ja tez nie wytrzymałam, ale swoją historie zostawie dla siebie.

Do Pani Karoliny
@Karolina

Dobrze Pani zrobiła , że, Pani odeszła.Ja też bym to zrobiła.Kazdy, z nas coś przeżył.W każdej pracy jest jak jest.Do puki się nic nie zmieni nic z tego nie będzie muszą się zmienić przepisy w prawie pracy.Pracodawcy też powinni się zmienić na lepsze. Przecież Dentyści zarabiają więcej niż przecięty człowiek który pracuję w sklepie.Czy takiego pracodawcy nie stać na solidne wynagrodzenie dla pracowników.Na pewno stać.Ale niech takiego kto inny osądzi.My nie jesteśmy od sądzenia.Od tego są sądy.

Do Ja Nowy wpis

Nikt nie lubi prawdy jak nią sie pisze.Ale to prawda trzeba to opisać ku przestrodze dla innych.Chociaz nie jest to łatwe.Ja bym takich pracodawców którzy tak robią podała do sądu pracy.

M. Nowy wpis

Trudno jest znaleźć słowa żeby to opisać.Zadajmy Sobie pytania czy to wszystko prawda.Co Ci ludzie piszą.To są trudne pytania ale musimy Sobie odpowiedzieć na nie.Czy robią to na złość Tego tak naprawdę nie wiemy .Ale pomyślmy czy ktoś ktoś by pisał aż tak źle.Ja Osobiście mam mieszane uczucia co do tego.Czy to prawda to się okaże.Jedno wiem że to naprawdę godni polecenia dentyści.A czy są dobrymi ludźmi zostawiam to innym do oceny.Jak jest naprawdę.

Nessa Nowy wpis
@M.

Niech Pani zada sobie pytanie, komu na złość i po co? Dentystom- po nich to spłynie jak po kaczce, bez wyniku. Ten posty nie mają na celu robienia komuś "na złość", to opinie pracowników o pracodawcy i o atmosferze w miejscu pracy. Nikt tu nie napisał: nie pracujcie u nich!, to subiektywne opinie, na ich podstawie ktoś może wyciągnąć wnioski, ale nie musi. Może uznać, że chce spróbować i ma takie prawo.

Do Nessa Nowy wpis
@Nessa

Może i ma prawo tam pracować lub nie.Ale po przeczytaniu takich opinii to na pewno nie będzie ktoś chciał.Jezeli są tacy okropni i zrobili tak dużo złego to dlatego nikt z tych którzy piszą nie skierował swojej sprawy do sądu pracy.Samo pisanie nic nie da tu trzeba działać.Jezeli to prawda i ktoś ma na to dowody to trzeba zgłosić tam gdzie trzeba.I walczyć o swoje prawa.

Do RJ.

Najlepiej niech się Pani do wie na miejscu.Jak jest naprawdę.Bo z tych komentarzy dużo się Pani nie dowie.

Do RJ.

Coś Pani dzwoni tylko w którym kościele to już nie wiadomo.Cos Pani wie i nie wie.Niech się Pani do wie na miejscu.Bo z tego co inni piszą nic się Pani nie do wie.A co Pani zrobi to już Pani osobista sprawa.Mimo wszystko życzę powodzenia.????

@Do RJ.

No spoko, tylko jako kandydat to wątpię, że dowiedziałbym się czegokolwiek idąc tam "z ulicy". Dlatego ja sam szukam tutaj informacji. Może jednak coś powie ktoś więcej? Chętnie się dowiem czemu ludzie rzekomo odchodzą z pracy, czy przyczyną są warunki, atmosfera? A może przypadek i nie ma się czym martwić?

Nessa

Aż się wzdrygam na myśl o tym miejscu...to bardzo hermetyczne towarzystwo i bardzo ciężko się tam wpasować i to niekoniecznie kompetencje pracownika na to wpływają. P. Iza lubi czuć się "kimś", kosztem zdrowia psychicznego pozostałych. Panią Paulinie też wspominam niezbyt ciepłoMoże to dobrzy i kompetentni dentyści, ale ludźmi są złymi. Trauma pozostała

@Nessa

Trochę jestem w stanie sobie wyobrazić, po tym, jaki ton panuje tutaj w odpowiedziach, nawiasem mówiąc pełnymi błędów. Czy osoby, o których wspominasz są przełożonymi? Np. jako rejestratorka medyczna ma się styczność z nimi?

Nessa

Ludzie, o których wspomniałam to właściciele, higienistki i niestety ma się z nimi styczność ciągle... Atmosfera, która tam panuje jest mega dziwna , nawet nie wiadomo jak ja dokladnie opisac. To chyba trzeba po prostu przeżyć.Pracują tam również inni dentyści, niektórzy wydają się przychylni ale to też tak nie do końca. Wszyscy są bardzo oceniający, wyniośli, czuć to w powietrzu. Pani I nie szczędzi nieprzychylnych komentarzy odnośnie wyglądu np, bądź innych aspektów. Głośno i dosadnie je prezentuje.Higienistki również nie szczędzą komentarzy, krytycznych uwag i zdecydowanie czują się niekiedy ważniejsze od lekarzy Ja pracowałam kilka miesięcy na recepcji, panowało tam wtedy przekonanie, że skłócony zespół to wydajniejszy zespół. To wszystko co napisałam moze ma zbyt błahy wydźwięk ale naprawdę moim zdaniem atmosfera tam jest toksyczna. Ja płakałam jak miałam pójść do pracy- a należę do ludzi pracowitych, sumiennych i kontaktowych. Potem pojawiła się zaniżona samoocena. Przez ciągłe komentarze i poczucie nie akceptacji czułam się jak (usunięte przez administratora) które do niczego się nie nadaje.Długo mi zajęło zanim doszłam do siebie. Najgorszy etat

@Nessa

Totalnie nie rozumiem podejścia, ze skłóceni pracownicy są bardziej wydajni :( Współczuję Ci bardzo, po takich perypetiach pracownicy nawet są zmuszeni brać l4 ze względów na stan psychiczny. Nie robili ci chociaż problemów z odejściem? Wszystko zostało uregulowane? Wynagrodzenie, kwestie świadectwa pracy?

Do KJ.

To prawda że pracownik musi iść na zwolnienie lekarskie ale to trzeba iść nie tylko na zwolnienie lekarskie ale i do sądu pracy.I walczyć o swoje prawa.To jest coś czego nie da się opisać.Jak można traktować drugiego człowieka w ten sposób.Ja bym to zgłosiła do sądu pracy i do rzecznika praw pacjenta.To jest po prostu coś takiego że nie tylko tego nie można opisać słowami bo to jest tralma na całe życie.I dlatego też trzeba walczyć o swoje zdrowie i nie tylko.Bo Oni myślą że człowiek nic nie może otóż się mylą i to bardzo.Nie trzeba być kimś żeby zgłosić tam gdzie trzeba.Dltego proszę walczyć o swoje.Bo na prawdę warto.

Nessa

Myślę,że musiałabym zgłosić to w okresie , w którym tam pracowałam albo krótko po tym. ...ale to wszystko nie jest takie łatwe. Bo na początku był czas , w którym myślałam,że to ja się totalnie nie nadaje i, że to ze mną jest coś nie tak, a oni są tacy fajni, wyluzowani, światowi i znani..i popadłam w to.Nie zależy mi w zasadzie na tym,żeby ludzie uwierzyli w to co pisze. Może są osoby odporne na takie rzeczy i odnajdą się w tym miejscu. Pisze o sobie i o tym jak było. Nie wiem czy jestem juz na tyle silna,żeby podjąć jakąkolwiek walkę, ale naprawdę wzdryga mnie na samą myśl o nich.

Do Nessa

M.B..

Tak naprawdę Iza i Andrzej Sokoloscy to naprawdę godni polecenia dentyści.Jak ktoś tu napisał nikt tego podważać nie będzie.Bo tak jest.Ja ich Oboje znam ładnych parę lat i wiem że to naprawdę godni polecenia dentyści z pasją.Duzo robią dla innych a to co inni piszą to jest trudno ocenić.Bo tak naprawdę my jesteśmy pacjentami my tam nie pracujemy i nie wiemy jak tam jest.Ja mogę tylko napisać że to naprawdę godni zaufania dentyści.A co inni piszą to Ich sprawa nie moja.Tylko nie można wszystkich mierzyć jedną miarą.Kazdy z nas jest inny mam na myśli charakter.Ja nie piszę tego dlatego że znam Panią Doktor i Jej męża tyko dla tego że to naprawdę godni polecenia dentyści.To tyle na ten temat.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sokołowscy Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

M.B.

Bo lubię wracać tam gdzie byłam już.To znaczy do Państwa Sokołowskich.⭐⭐⭐⭐⭐????????????????????

Do MB
@M.B.

Pani Mario jest pani irytująca. Po pierwsze proszę się doszkolic z ortografii i składni. Po drugie jesli nie umie pani używać internetu to proszę tego nie robić na siłę i nie kopiowac gloryfikujących komentarzy gdzue się tylko da i nie torpedować prawdziwych opinii. To co slyszy klient ma sie nijak do rzeczywistości. Zachowuje sie pani jak (usunięte przez administratora) proszę się zająć swoimi sprawami w Ornecie jesli nie ma pani nic do powiedzenia.

Nie wiem.
@Do MB

Nie wiem dlaczego ktoś kogo nie znam tak pisze o mnie.Jest to bardzo przykre dla mnie.A cóż widać że złość siedzi w człowieku.Jest to przykre dla mnie.Ponirwaz Ja osobiście Pani nie znam.I tak naprawdę nic złego nie napisałam.Ale pani myśli inaczej.Przykro mi.Niech pani robi co chce.Ale proszę więcej mnie nie obrażać.Bo to nie jest zbyt miłe.A co pani ma do swoich dawnych pracodawców to pani sprawa.Ale mnie to proszę nie mieszać.Ja nie będę się wypowiadać na ten temat.Ale panią proszę żeby pani mie nie obrażała w internecie.Ja Sobie tego nie życzę.Czy tę opinię są prawdziwe niech zdecydują inni.Z poważaniem.Wiadomo kto.

Nie wiem.

Jak można obrażać kogoś kogo się dobrze nie zna.Przykro mi bardzo co panią spotkało ale to nie moja wina.I proszę więcej mnie nie obrażać.Bo Ja nic pani nie zrobiłam złego.Niech Pani robi co chce.Nic mi do tego.Z poważaniem wiadomo kto.

Do pani niezapomninajki
@Do MB

A pani niech się nauczy ortografi.Bo słowo po sama pani robi błędy.O to jeden gdzue.Za miast gdzie.A co Ja robię w moim mieście to moja sprawa.I mam prośbę proszę więcej nie pisać tego z jakiego miasta ktoś pochodzi.Ja się nie wstydzę tego że pochodzę z małej mieściny.A może pani też jest z tego samego miasta.Kto wie.Nikt mi nie będzie dyktował co tam robić.Za stara jestem na to.I mam prośbę proszę mnie więcej nie obrażać w internecie.Na tej stronie.Niech pani sobie wyjaśnia co ma pani do innych.To pani sprawa.Ale mnie proszę nie pisać Ja Sobie tego nie życzę.Niech pani walczy nie walczy o Swoje.Niech pani robi co chce.

Do Zapomninajki.
@Do MB

A Pani niech się nauczy kultury.I szacunku.Do innych osób.

Balkon

????????

Do pani niezapomninajki
@Do MB

Niech Sobie Pani walczy nie walczy.To pani sprawa.A pani zachowuję się jak persona non grata.To jest po prostu karygodne żeby ktoś mnie obrażał w taki sposób.Mysli pani że może pani pisać co chce i nikt nie dojdzie kim pani jest.O toż nie.Prosze mnie więcej nie obrażać.Dobrze Pani wie że nie pozwolę obrażać kogoś i Siebie.

Do Zapomninajki.
@Do MB

Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba.Mam dużo do powiedzenia.Ale nie będę komentować.Bo szkoda moich nerwów.Mam ciśnie wysokie.Niech się Pani zastanowi czy warto.Ja myślę że jeżeli jest to prawda.To warto.A jeżeli nie to nie warto.I mam prośbę więcej mnie proszę nie obrażać w Internecie.A co Ja robię w Ornecie to moja prywatna sprawa.A nie Pani.A jestem za stara na takie głupie pisanie.

Opony
@Do MB

W głowie się nie mieści.Dlaczego tak ktoś kogo nie znam.Pisze coś takiego.Chociaz minęło już trochę czasu.To tego nie da się zapomnieć.Tylko dlaczego ktoś tak mnie oczernia.To jest nie zbyt przyjemne. Ale dlaczego tylko dlatego że znam Właścicieli Kliniki.A czy to jest coś złego.Jaka musi siedzieć w człowieku zło.Zeby tak pisać o drugim człowieku.Niech nas Sam Bóg rozliczy.Ja nie jestem od tego.

Nie

@Do MB

Do Pani Niezapomnijki tyle pisania i nic.Ja nie byłam klientem tylko pacjentem.Klijeci są w sklepie.Jescze tyle Pani pisała jakoś Pani zamilkła.A czy te opinie są prawdziwe to niech inni to ocenią.Ja nie wiem czy to prawda czy nie.Tylko szkoda mi Pani i Państwa S.Tylko tyle Pani pisała i miała pisać dalej a tu chyba koniec.Ciekawe dlaczego.

@Do MB

Tak Pani pisała sie skończyło.Prawie rok a tu nic.Ciekawe dlaczego.Wiem jedno oskarżyć można ale czy to prawda.To jest pytanie.Jezeli było tak jak Pani pisze to trzeba było odejść już dawno a nie pracować.Oczernic jest łatwo ale czy słusznie.Mnie na pewno nie słusznie ktoś tu oskarżył w internecie na tej stronie.I nie chce mi się wierzyć że było tak źle.Zawsze można odejść i szukać gdzie indziej pracy.

Olka
@M.

Profesjonalna kadra specjalistów, bezpieczne miejsce i usługi na wysokim poziomie.

Do Pana Olka
@Olka

M.

To jest trudne do uwierzenia że to co te Panie piszą to jest prawda.Moze i nie Jestem pracownikiem tam.Ale tak się za stawiam czy to jest możliwe żeby tak się zachowywać jak zachowują się Pani I czy inne osoby które wymieniły te Panie.Czy tak jest tęgo nie wiem.Czy naprawdę Pani szefowa jest taka straszna jak piszą. Mi po prostu w głowie się nie mieści że to wszystko może być prawdą.Dla mnie to szok.

M

Szkoda po prostu słów.Jak czytam te komentarze to muszę przyznać że nie wiem w co wierzyć.Mam po prostu mętlik w głowie.Czy to wszystko jest możliwe żeby tak było.Po pierwsze może być to prawdą albo nie.Czy ktoś pisze prawdę nie wiem.Bo Ja tam nie pracuję.Ale zaluszmy że to prawda to ludzie zróbcie coś z tym albo nie.dezcyzja należy do was.Czy tak czy nie.Bo tak naprawdę to trudno jest znaleźć słowa żeby to opisać czy tak jest czy nie.Ja tego nie wiem.I dlatego nie będę pisać czy to prawda.Ale dlaczego tak ktoś pisze bo może na złość nie wiadomo.Ale wiem jedno jeżeli to wszystko jest prawdą to trudno jest znaleźć słowa żeby napisać co Ci ludzie czują jak to piszą.To trudno jest opisać.Ja nie spotkałam się z tym więc nie wiem jak jest naprawdę.Tylko wiem że to są dobrzy w tym co robią.

Mała

Właśnie przeczytałam co się dzieje w Klinice Państwa Sokołowskich.Co ludzie piszą.To się nie mieści w głowie co tam się dzieje.Przeciez tak nie może być.Tyko jest pytanie dlaczego nikt z tym nic nie robi. Przecież trzeba coś z tym zrobić tak nie może być.Moze warto założyć sprawę w Sądzie(usunięte przez administratora)Na to jest paragraf.Jezeli to prawda co Ci ludzie piszą a może tak być.To trzeba coś z tym zrobić a nie tylko pisać.

M.B..

Proszę o jedno Te Panie które wypisują to co piszą.Niech pomyślą najpierw za nim obrazą człowieka.Niech Sobię walczą to Ich prywatna sprawa.Ale nie powinnyśmy o tym pisać.W każdej pracy jest jak jest.Moim zdaniem trzeba było nie podpisywać umowy o pracę.Jezeli było coś nie tak.Ale Panie podpisały umowę o pracę.A teraz trudno jest znaleźć słowa.Dla mnie szczególnie.Porostu wierzyć się nie chce.Jaka jest prawda jeden Pan Bóg wie.Aby to się wszystko dobrze skończyło.Jak będzie dalej to czas pokaże.

Agata

Przeczytałam, że pracuje tutaj niejeden stomatolog, a ja właśnie szukam pracy. Czy znajdzie się tutaj dla mnie jakiś wolne etat? Jeśli tak, to w jakie dni i w jakich godzinach musiałabym być dyspozycyjna? :) Czy może mam możliwość ustalenia sobie grafiku według własnych preferencji. Dajcie znać. :)

Widzę tu jakieś prywatne rozmowy a liczyłam na tym forum na info czy staż studencki da się tutaj odbyć. Nie wiem czy ktoś z pracujących czy właściciel tutaj zagląda ? Zastanawiam się czy to rodzinna zamknięta firma czy może da się komuś "wkraść " że studentów :D chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej

Anka

Hej, ja właśnie jestem na asystentce stomatologicznej i mamy tam szukać miejsca na praktyki. Czy da się u Państwa takie zrobić ? Z tego co tu widzę jest wielu zadowolonych pacjentów i atmosfera ponoć jest super a zależy mi właśnie na takim miejscu żebym mogła się dużo nauczyć wiec myśle ze to będzie dobre miejsce ?

Do Pani Anki
@Anka

Niech się Pani spyta na miejscu czy potrzebują . Kogoś do pracy.????

Hania

W miarę niedawno szukali kogoś do sprzedaży, ale nie załapałam się na rekrutacje :/ Wiecie, czy szukają tylko specjalistów do działu, czy ktoś z mniejszym doświadczeniem też ma tu szanse? Wspominają o szkoleniach i możliwości rozwoju czy udziału w ciekawych projektach. Napiszecie coś więcej własnie o nich? Warto cos wiedzieć, na jakiej zasadzie przydzielają do projektów?

Do Pani Hani
@Hania

Ja myślę że najlepiej spytać się u źródła.Jezeli mieszka Pani w Olsztynie to warto Samej sprawdzić.Taka jest moja rada.A co Pani zrobi to już od Pani zależy.Ale wydaję mi się że warto samemu się udać do Kliniki i tam porozmawiać.Zycze powodzenia.????

Felek
@Do Pani Hani

Szkoda że ludzie nic na forum nie napiszą o warunkach pracy i atmosferze tylko same ogólniki i jakieś wzajemne kłótnie. Mnie jeśli chodzi o sprzedaż zależałoby na posadzie PH. Wiesz może jakimi aurami jeżdżą?

Viki

Wiadome, że krytykowanie i podważanie kompetencji innych lekarzy przy pacjentach i personelu przez p.Ize jest na porządku dziennym. Jest to żenujące....

Ooo
@Viki

Na pewno jest żenujące.Musze przyznać że aż mi brakuje słów.Ale czy szefowa ma rację myślę że nie.Jak można pracować w takiej atmosferze.Jak wogle się zachowuję.No cóż wolność domku swoimi domku.

Tak.I Nie.
@Viki

Bo myślę że to nie prawda.Brak mi słów.Jak można kogoś o czerniac.Znam Ize i Andrzej Sokołowskich ładnych parę lat.I nie wierzę a nie jedno słowo.Co Te Panie wypisują.

anna
@Tak.I Nie.

To, że znasz nie znaczy, że wiesz . W gabinetach dentystycznych śmieją już się jak trafi pacjent od Sokolowskich. Oczywiście wiadomo, że według nich ma wszystko źle robione, najlepiej ponownie zrobić drogie leczenie nakładkami bo dr Iza skończyła ten kurs. (mówię to jako pomoc dentystyczna pracująca w różnych gabinetach.)

Nie wiem.☺️
@anna

Może i tak być.To jest naciąganie ludzi.Kto wie co robią.Kurs kursem ale czemu tak robią z pacjentami.Jezeli to prawda to trzeba było coś zrobić.A nie tylko pisać.

@Tak.I Nie.

Znam ładnych parę lat.I jedzilam i nadal jeżdżę.Nie chce mi się wierzyć.Tak naprawdę to trudno mi jest cokolwiek powiedzieć czy napisać.Nie chcem oczerniać kogoś kogo znam.Nie będę się wypowiadać. ????

M.

Muszę przyznać że nie podoba mi się to co inni piszą o Nich.Tylko dlaczego tak ktoś tak kogoś nie nawiedzi.Co Ci ludzie którzy tak pomagają nam.Dlavzego tak piszą źle.Czy naprawdę jest tak źle.Ja myślę że nie jest tak źle.To naprawdę godni polecenia lekarze stomatolodzy.A tym co inni piszą to niech Sobie piszą.Ale i tak warto się do nich wybrać.????

Miły

Szkoda słów.Jeden pisze źle drugi dobrze.Mi brakuje słów.Co Ludzie piszą.Ciekawe co wyszło.Bo Pani Niezapominajka tyle pisała a tu nic.Tyle na ten temat.

Ooo

Ja myślę że trzeba walczyć o Swoje.Bo nilkt tego nie zrobi za nas.Jezeli to wszystko prawda.To w głowie się nie mieści.Czy pieniądze dają szczęście.Dla innych na pewno.Moze ułatwiają życie.Ale czy warto dorabiać się na ludzkiej krzywdzie.Mysle że nie warto.Bo ludzie łzy nie idą na wiatr.

Latarka

Szkoda po prostu metrów.I pisania.Kazdy pisze coś.Jeden pisze dobrze drugi pisze źle.A jaka jest prawda.Trudno powiedzieć.Czy każdy z nas nie popełnia błędów.I czy każdy z nas jest czysty jak łza.Na pewno nie.Kazdy ma Swoje za uszami.Dlatego myślę że warto walczyć o Swoje.Podwarunkiem że ma się rację i nie zbite dowody.Bo robienie komuś na złość to nie tędy droga.Jak było naprawdę to niech kto kto inny rozszygnie.I niech wyda Salomoniwy wyrok.

Kwiatek

Mam wrażenie że cały czas pisze te negatywne komentarze ta sama osoba.Ktora nienawidzi Pani I. I Pana A. Ludzie jak wam tak źle to odejście z tej pracy.Po co Sobie nerwy psuć.Dajcie Sobie na spokój.A czy Wy wszyscy którzy piszecie te komentarze nic nie macie Sobie zarzucenia.Jestescie idealni na pewno nie.Latwo zobaczyć czyjeś pod lasem a swojego pod nosem nie.

Do Pani Anny

Skończyła na pewno.Ale proszę Sobie wyobrazić że na pewno.Jak jest w tej Klinice to Ja wiem może nie.Pani Aniu Ja myślę że nie warto pisać samych głupot.Szkoda na to czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołowscy Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sokołowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołowscy Sp. z o.o.?

Sokołowscy Sp. z o.o.
  • Aleja Warszawska 105 lok. 5H