Opinie o Rohe Development Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rohe Development Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rohe Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rohe Development Sp. z o.o. w Warszawa

Yuri Nowy wpis

Wlasciciel jest strasznie niemilym czlowiekiem. Sprawia wrażenie jakby za pieniądze można bylo kupić wszystko. Zła atmosfera, prawie (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Mateusz Kowalczyk Nowy wpis
@Yuri

Dzień dobry, Proszę o opisanie zaistniałej sytuacji i okoliczności spotkania. Mateusz Kowalczyk rohe

Niedoszli Kupujący Nowy wpis

Absolutnie nie polecam Rohe Development.- M. Kowalczyk Bylismy zainteresowani nieruchomościa z tej firmy ale po przeczytaniu umowy i konsultacji z prawnikiem juz wiemy z kim mamy do czynienia. Deweloper próbuje korzystać z niewiedzy klientów i (usunięte przez administratora) stosujac niekorzystne dla klientów umowy. To nie jest ani uczciwe podejście ani fair zachowanie, tylko zwykłe (usunięte przez administratora) Przestrzegam każdego, dwa razy czytajcie umowy a najlepiej niczego nie podpisujcie z ta "firmą". Przykro, że w dobie dużej konkurencji na rynku są jeszcze takie zachowania.

Mateusz kowalczyk Nowy wpis
@Niedoszli Kupujący

Szanowni Państwo, Proszę o informację, której inwestycji dotyczy sprawa? Bardzo proszę o doprecyzowanie oraz podanie swoich danych, sprawdzimy sytuację. Staramy się podchodzić w każdym zakresie w pełni uczciwie wobec przyszłych mieszkańców naszych osiedli. Równie uczciwie dostarczamy przyszłym mieszkańcom produkty/ domy, mieszkania i otoczenie. Po raz kolejny na tym portalu znalazł się prawdopodobnie komentarz od nieuczciwej konkurencji. Nasze umowy przygotowywane są zgodnie z zgodnie z Nową Ustawą Deweloperską, należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Umowa jest sprawdzana przez Prawnikow z banku, w którym prowadzony jest Rachunek Powierniczy gwarantujący bezpieczeństwo kupujących. Jako deweloper odprowadzamy składkę do funduszu gwarancyjnego nabywców. Mateusz Kowalczyk Rohe

Wojtek

Deweloper jest kontaktowy i solidnie wykonuje swoje prace.

Paweł Nowakowski

Firma Rohe (a dokładniej CEO) pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze, niestety arogancja, buta i traktowanie klientów z góry Ma się wrażenie, ze ten człowiek jest zwyczajnie nie wychowany. Na szerokim rynku, takie zachowania nie powinny być akceptowalne. Po drugie, domniemana jakość budynków jest pod wielkim znakiem zapytania. Słychać sąsiadów (domniemane materiały akustyczne są kiepskiej jakości), robią sie zacieki na ścianach i jest wilgotno. Firma nie chce uznawać reklamacji. Kupiłem i jestem niezadowolony. Nie polecam Rohe Developer.

Mateusz Kowalczyk CEO rohe
@Paweł Nowakowski

Dzień dobry, Próbowaliśmy odnaleźć na liście naszych klientów osobę o takim imieniu i nazwisku. Nie znaleźliśmy na żadnej inwestycji w związku z tym prawdopodobnie to pomyłka. W związku z powyższym proszę o podanie której inwestycji dotyczy sytuacja (nazwa budynku, nr lokalu). Nie przypominam sobie również niemiłej rozmowy z klientami. Uważam, ze każdy człowiek powinien być traktowany z należytym szacunkiem i absolutnie nie można robić krzywdy innym ludziom- tak mnie wychowano. Chętnie przyjmuję wszystkich klientów i chętnie udzielam wyjaśnień, odpowiedzi. To prawda jestem dumny z tego co robię i nie wstydzę tego co robię. W przypadkach gwarancyjnych, jeśli występują podejmujemy wszelkie starania, aby usunąć usterki. Z wyrazami szacunku Mateusz Kowalczyk CEO Rohe

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rohe Development Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Buyer

Deweloper absolutnie niegodny zaufania. Kręci, zmienia terminy, zaskakuje niespodziewanymi i nieuzgodnionymi zmianami. Piękna strona internetowa a rzeczywistość kompletnie inna.

Mateusz Kowalczyk CEO Rohe
@Buyer

Proszę o opisanie konkretnej sytuacji. Chętnie odpowiem i wyjaśnię Dziękuję za opinie odnośnie strony

Rohe

Proszę się przedstawić i napisać skąd wasza opinia? Proszę nie wypisywać nieprawdy

niezadowolony
@Rohe

firma unika kontaktu w kwestii konfrontacji opinii w dodatku usuwa wszystkie negatywne opinie na swoj temat.

Renata
@niezadowolony

Jesteś pewien? Bo ja tu negatywne opinie widzę i wcale nie wyglądają na usunięte. W czym więc problem?

Mateusz Kowalczyk prezes rohe
@niezadowolony

Zauważyłem wpis, więc bardzo proszę o opisanie sytuacji, przedstawienie się i chętnie będziemy konfrontować

Renata
@Mateusz Kowalczyk prezes rohe

Czy tamta opinia i tak nie będzie już teoretycznie przedawniona? Bo to odniesienie chyba do tej z lutego 2021

Mateusz Kowalczyk prezes rohe
@Renata

Zawsze zależy nam na wyjaśnianiu sytuacji, szczególnie takich o których nie mam wiedzy i nie maja wiedzy wszyscy pracownicy, którzy tworzą firmę rohe.

Iza

Co to znaczy że pracodawca jest dobry i uczciwy? :) Może ktoś napisze konkretnie w czym to się przejawia?

KajaHirsh

Firma nieprofesjonalna, ciężko nawiązać współpracę, pracownicy niemili i nieuprzejmi, zero poszanowania do klienta. (usunięte przez administratora)

Mateusz Rohe
@KajaHirsh

Bardzo proszę o wskazanie sytuacji i osoby z którą Pani się kontaktowała. Bardzo chętnie wyjaśnimy sprawę. dziękuję

Kaja

Bardzo dobry pracodawca. Bardzo uczciwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rohe Development Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rohe Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rohe Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rohe Development Sp. z o.o.
  • Prymasa Augusta Hlonda 10 lok. 73
    02-972 Warszawa

Rohe Development Sp. z o.o.