Leker Sp. z o.o.

Opinie o Leker Sp. z o.o.

Przemek

Życzę wszystkiego najlepszego, udanego sezonu, dajcie czasu jak co roku!!! Liczę na to, że nowy magazyn jeszcze bardziej usprawni wydawanie towaru :)

Pilnik

Muszę przyznać, że to całkiem przyzwoita firma. Bez fajerwerków, ale jeśli szukasz firmy, która Ci da stałą umowę o prace, niezłe zarobki (podstawa plus premie) oraz bezpieczeństwo, to dobrze trafiłeś. Natomiast nie ma tu dodatkowych benefitow jak ubezpieczenie medyczne, praca zdalna czy karta Multisport. Ale naprawdę firma jest przyzwoita, zespół zgrany.

Róż

Jestem bardzo zadowolona, mam stałą pracę, pełen etat i normalne godziny pracy, co oznacza, że mam normalne życie rodzinne i towarzyskie.

Prosiu

Firma na poziomie, wynagrodzenie dobre plus premie, umowa o pracę. Polecam!

Redaktor

Każdy ma swje zdanie, ja tam mam dobre i tak zostanie :) bardzo fajna firma, pozdrawiam wszystkich, któym się chce :)

opinion

Zdobywajcie, płyńcie, lećcie, walczcie dalej a robaki zostawcie za sobą, bo Wy możęcie wszystko :) Wysyłam Wam moc pozytywnej enerdżii :)

Emilka

Szaujcie prace ludzie, bo jest zle a będzie na rynku jeszcze gorzej. Zwolnienia, wyzyłowane targety, wzrosty cen. Zobaczycie jak będzie, dlatego jak macie fajna prace to ją szanujcie bo naprawde jeśli ktokolwiek narzeka na tę firme to mu się w (usunięte przez administratora) poprzewracało i tyle powiem w tym temacie.

Zmotywowany

Przeszedłem z tą firma pandemie, wojnę no i teraz kryzys. U moich znajomych w firmach były zwolnienia, zawieszenia, płace minimalne, tzw przeczekiwania. U nas nic takiego nie miało miejsca, żaden pracownik nie poniósł żadnej konsekwencji z powodu pandemii, wszyscy zatrzymali pracę, szefowie stanęli na rzęsach aby wszystko sie toczyło jak zawsze. I za takie rzeczy trzeba docenić ludzi. A kubek po sobie można pozmywac, naprawde nie trzeba mieć firmy sprzątającej. To nie jest priorytet, jak jest kryzys, bo sa wazniejsze rzeczy na wydawanie pieniędzy.

Generalnie jest tak jak wszędzie, czyli sporo pracy, ale atmosfera dosyc przyjazna i na koleżeństwo nie mozna narzekać.

Kryzys

Po czterech latach w firmie na umowie zleceniu wreszcie się zdecydowałam, odeszłam z mojej byłej firmy i przyjęli mnie do Lekera. A tu po 3 miesiącach okresu próbnego mam umowę o pracę, stałą pensje plus dodatki różne, np za wykonanie planu i osiągnięcia indywidualne. Ktoś mnie docenia, omawia ze mna moje wyniki. Bardzo mi sie to podoba, motywuje do cięższej pracy jak wiesz, że masz wpływ na swoją pensję. Ja polecam te firme bardzo jako pracodawcę.

Zabawki

Lubię tą firmę, obsługuje mnie bardzo rzeczowa Pani opiekun, która walczy o mnie, dba o mój interes, doradza, dzwoni, pisze, informuje o fajnych promocjach, wspiera. Naprawdę niezbyt częste to zachowanie wśród opiekunów bo pracuję z wieloma hurtowniami i coś wiem na ten temat. Dziekuje

Sisi

Mega firma, mega!

Zły

Zgadzam się z poprzednikiem. Zarządzający w tej firmie to prawdziwi Janusze zarządzania. Nawalić roboty 2-3 etatów jednemu pracownikowi i wieczne pretensje o wszystko. Po drodze jeszcze "wpadnie" kilka dodatkowych zadań, bo przecież można je zrobić w wolnej chwili a ty człowieku ze wszystkim się masz wyrobić. Ale tak wygląda praca pod polskim cebularzem. Ludzie! Taka praca to nie wszystko, nie dajcie się, (usunięte przez administratora)

dziekuje
@Zły

dziękuje za opinie a miałem aplikować i chyba sobie odpuszczę bo faktycznie cos jest nie tak z ta firma, duzo słyszałem w okolicy o tym tez jak tam jest....

Poranek

Daj spokoj, naprawde

Kartek
@dziekuje

Niedługo nikt u nich nie będzie chciał pracować. Lepiej dłużej poszukać czegoś fajniejszego, niż tam być. Kolos na glinianych nogach, każda złotówka ciągnięta do siebie, aby wydoić pracownika. Szybko uciekłem.

Ok

Prawda

rudzik
@Zły

fakt, pracy dużo, ale w sumie co sie dziwisz jak wojna, pandemia i podwyżki, no sam przyznaj, że nie jest łatwo z tymi cenami? a skąd ma przedsiębiorca kasę brać jak jego też łoją na kasę z każdej strony? chyba wazne, że nie zwalniaja, że premię dają? a że dużo pracy, fakt. ale to chyba da się zrozumieć, nie?

rudzik
@dziekuje

no, naprawdę sobie odpuśc jak się kierujesz w zdobyciu pracy anonimowymi opiniami. To faktycznie nie idz tam, bo to nie ma sensu, takich ludzi tam nie potrzeba

Pausa
@dziekuje

Brawo, dobra decyzja. Skoro anonimowe ploteczki są najważniejszym kryterium, to omijaj te firmę z daleka. Takich Lidzi nie chcemy tutaj :)

Mimi

Mi osobiście firma zaczyna się coraz bardziej podobać :)

Lekerek

Życzę i zawsze będę życzył Wam wszystkiego dobrego, macie zawsze ode mnie ogromny plus, zaczynałem u Was, jesteście moja pierwsza firmą, a przez to najważniejszą. Powodzenia kochani!

Seweryn

To jest moja pierwsza i ostatnia opinia o jakiejkolwiek firmie, ale musze to napisać. Firma jest elastyczna, fajna, mamy system motywacyjny, myślę, że zarobki naprawdę są ok. Jasne, że to nie jest korporacja, w której wydają nie swoje pieniądze, to i ich nie liczą, tu na wszystko zarabiamy sami, swoimi siłami, ale mnie sie np bardziej podoba praca w rodzinnej firmie, bo kilka lat w korpo juz mnie oduczyło pracy tam. Godziny pracy fajne, obowiązki ciekawe, dużo sie można nauczyć szczególnie, że teraz e-commerce jest bardzo pożądany w umiejętnościach pracownika.

Ann

Dobrze mi tu

Robić swoje

Robić swoje, nie słuchać hejtu, nie tracić czasu na oszczercow. Największym ich zwycięstwem będzie to, jak poswiecicie im swój czas czytając bzdury. Kto chce u Was pracować to chce a kto nie to nie. A Wy nie wypalanie się czytając te wypociny, tylko ten czas i energię kierujcie na prace. Kolejny rok do przodu, kolejne lata przed Wami!

Leker to bardzo dobra i profesjonalna firma. Na rynku od ponad 20 lat. Stabilna, dającą poczucie bezpieczeństwa.

Ok

A miało być tak pięknie. Prawda zawsze wypłynie. Upadek tej firmy jest bliski. Szkoda.

Maniek
@Ok

a Ty tak od 6 lat wieszczysz i nie znudziło Ci się, ktos w te Twoje słowa pod różnymi ksywkami jeszcze bierze na poważnie? Zzdrośc bierze, co? Zżera, że my fajną kaskę zgarniamy, obroty robimy, rozwijamy się, załoge mamy fajną a Ty nic. Bo jak byś coś miał fajnego to byś nie miał czasu siedziec i wypisaywac głupot w necie. Biedny Ty

Zostaw merytoryczną opinię o Leker Sp. z o.o. - Chynów

• Jak się pracuje w Leker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 96 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leker Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leker Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leker Sp. z o.o.