Leker Sp. z o.o.

Opinie o Leker Sp. z o.o.

kompik

firma klasa, pomocni ludzie, fajnie szefowie, może i nie ma imprez integracyjnych ale ja wolę np premię dostać, niż na impreze pójść, bo pieniądze sam decyduje na co wydam a wiadomo tanio teraz nie jest nigdzie

Lindzia

Dobre zarobki, stała umowa, zakres obowiązków jasny, konkretne oczekiwania. Na parking troszkę daleko, bo trzeba z 3 minuty sie przejśc, ale to jest do przeżycia.

Prawo

Miałam sie nie odzywac, bo tak to juz jest, że jak jesteś zadowolony, to w sumie nic nie piszesz. Zupełnie jak z komentarzami na Allegro albo z opiniami w internecie- sięgasz jak masz coś złego do powiedzenia, a zadowoleni często milczą. I to błąd, bo wychodzi na to, że hejtujący, (usunięte przez administratora) i zawistni ludzie sie wypowiadają a zadowoleni i mądrzy milczą. Otóż nie. Zadowoleni sie też wypowiadają, tylko trzeba ich wkurzyć. Odwalcie się od naszej firmy. Zle komus tu? droga wolna do krainy mlekiem i miodem płynącej. My sobie tu radzimy z naszymi wadami i zaletami, słabymi cechami i naszymi mocnymi stronami. Jak to w zyciu.

Bacha

Tu ja Bacha, pracuję dopiero niecały kwartał ale juz wiem, że jest fajnie, i chce tu zostać, polecam firmę!

jestem klientem firmy od czasów dawnych, bardzo dawnych. Rozwijamy się razem, wspólnie tworząc coś fajnego, i to jest bardzo pozytywne. Zawsze jak zadzwonię, to mam od pracowników pomoc, nieważne czy zadzwonię rano, czy póznym wieczorem, zawsze mi pomogą, zawsze przychylni, mili zaangażowani. Bardzo wysoko oceniam firmę i polecam do współpracy.

zabawa

świetna praca, łącząca cieżką, skupioną prace ale także naprawdę fajną zabawę. Dziwne? A ie powinno, bo praca wykonywana z pasją może być czasem także fajną zabawą. Nasze produkty są fajne, to zabawki dla dzieci, czasem poznając nowe produkty także sie dobrze bawimy i już się uśmiechamy widząc w duchu radośc dzieci.

bryk bryk

Brawo, oby tak dalej i do przodu a na innych nie ma się co oglądac, hejt zawsze będzie, oby Wam tylko dodałwiatru w skrzydła! do boju Leker!

akcept

Leker to przykład jak mała firemka, lokalna, z małej miejscowości może się rozwijac i może osiągnac sukces. Wcale nie trzeba być w stolicy ani innej metropolii. I to korzystając z lokalnych pracowników, znajdując w nich potencjał i upatrując w świetnej załodze swojego sukcesu. Jestem jednym z tych pracowników i bardzo mi tu dobrze

fama

bardzo dobrze wspominam prace w Lekerze, niestety przeprowadzka na drugi koniec Polski zmusiła mnie do zmiany pracy, inaczej pewnie bym tam pracowała jeszcze bardzo długo. wiele sie nauczyłam co teraz moge wykorzystac u innego pracodawcy.

Długi i Dluższy

Kilka lat tu wracamy, każdy sezon, dwa razy w roku. Firm jest do wyboru, do koloru a my wracamy tutaj. Na każdy sezon Bo warunki mają najlepsze, kasa fajna, praca konkretna. Ale ciężko się tu dostać, nie każdego biorą.

Very

Najlepsza firma, nie ma lepszej. Bez ściany, poważnie to najlepsza firma, w której pracowałem

Go go

Super firma, świetna atmosfera, polecam bardzo!

Miki

Fajna robota, szefowa magazynu fajna babka, ogólnie praca w magazynie ciekawa, dużo się można nauczyć. I ludzie w porzadku. A kibel po sobie sprzątać to raczej obowiazek, to się z domu wynosi. Mnie byloby wstyd żeby jakiś biedny człowiek smrod po mnie sprzątał Pozdrawiam wszystkich!

Białka

Bardzo fajna firma, stała umowa o pracę, wysokie zarobki na początku i możliwość zarobienia dużej premii. Polecam!

Ok

Pani (usunięte przez administratora). Ostoja tej firmy. Zduszona. To i firma pada.

Poranek

A mnie sie tu podoba. Siedzę tu sobie i jeszcze posiedze, ale tylko dlatego, że dom mam pod nosem i na razie niczego innego nie mam na oku. Czasem gadamy to wiem, że większość ma tak, przetrwać, nie za bardzo się zmęczyć, jakoś wytrwać, odbębnic swoje i spadać. Po co wy sie tak szarpiecie, przeciez jak swiat swiatem to prywaciarz zawsze taki bedzie- samemu kase zarabiac a ludziom ochłapy W oczy nie rzucac sie, nie wystawac z zadnej strony. Nie ma sensu się tu angażować bo i tak nikt tego nie doceni a tak w ogóle to kolejnym miesiącu plan jest wykonany tylko dlatego, że właściciele to wykonali a nie pracownicy. Nawet jak właściciele byli miesiąc na urlopie to też ich zasługą wszystko jest co sie tu zadzialo. Pracownika żadna zasługa, chyba, że coś źle, to wtedy wina pracownika. Także ten, wiecie co macie robić? Kawka, ciasteczko, i spokojnie pracować, bez nerwów, spokojnie, na luzie. A czego nie zdazycie dzis- bez paniki, zrobicie jutro albo pojutrze. Praca na przetrwanie.

KtoTo

Nie polecam - firma (usunięte przez administratora) i duża rotacja ludzi, wszyscy fajni ludzie odchodzą bo psychicznie nie wytrzymują. (usunięte przez administratora) i brud w firmie. (usunięte przez administratora)

Serdel

Jak się tu pracuje? Już mówię jak. Jeśli nawet coś fajnego osiągniesz, bo starasz się, zapitalasz jak mrówa, to i tak jest to zasługa (usunięte przez administratora) Nie Twoja. Twojej pracy NIKT nie zauważy. Nie ma to, jak pochwała od szefa: fajnie, że zrobiliście wynik, ale to zasługa (usunięte przez administratora)Przy czym (usunięte przez administratora) to szefowa. Kurtyna! Dalsze słowa zbędne.

Wqrwieni

Firma o dużych możliwościach i niestety mentalności szefów rodem z (usunięte przez administratora) Zarządzający są najsłabszym ogniwem firmy ale nie dopuszczają tej myśli do siebie. Zero klasy, zero gustu, zero kultury. Dbanie o równowagę pracownika pomiędzy pracą a życiem rodzinnym? Zapomnij. Urlop? Zapomnij. Wyjście z pracy wcześniej lub punktualnie? Zapomnij. Praca zdalna? Zapomnij. Świat poszedł do przodu a TU się czas zatrzymał. Generalnie panuje tu opinia, że nie ma uczciwych pracowników. Pracownik równa się (usunięte przez administratora) który za pieniadze pracodawcy będzie się obijał. Słabe to i przykre.

Klasyka

Od 3 lat tu pracuje sezonowo. Dwa razy w roku po ok 3 miesiące, czyli kwartał pracuje tu, kwartał w jabłkach, kwartał tu, kwartał w jabłkach. Jest mi dobrze, w każdej firmie pracuje wtedy, gdy jest tam sezon i gdy potrzebują ludzi. Bardzo mi się podoba to, że obie firmy dały mi taką możliwość :)

Zostaw merytoryczną opinię o Leker Sp. z o.o. - Chynów

• Jak się pracuje w Leker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 96 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leker Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leker Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leker Sp. z o.o.