Leker Sp. z o.o.

Opinie o Leker Sp. z o.o.

Plomc

Firma dała mi możliwość pracy bez doświadczenia, jeszcze studiuję. Fajne to, bo wszędzie się raczej spotykałem, że trzeba mieć już spore doświadczenie, a tu mnie nauczyli od zera. Po próbnym dostałem umowę o pracę. Mam podstawę i system premiowy. Jestem zadowolony.

Halina
@Plomc

A jakie stanowisko? Dużo takich świeżaków pracuje w firmie? Masz swojego jakiegoś opiekuna czy zespół jest tak bardzo pomocny :p

młody

A może ktoś zdradzi jakie wynogrodzenie proponują na początek?

Rodzik

Zależy co kto szuka. Mi zależało na stabilnej pracy i na umowie o pracę, która po okresie próbnym otrzymałam. No i na firmie, która ma jaką taką stabilizację, wiadomo czasy są niepewne. Jak się jeszcze czegoś nauczę to w ogóle będzie fajnie. Grafik też mam stały i nie dowiaduje się o zmianach godzin w nocy, jak to było w poprzedniej mojej firmie. Nie za dużo jeszcze mogę powiedzieć bo jestem tu niecały rok, ale już się powoli zadomowiłam :)

Daido

Jest to ostatnie miejsce na ziemi, w którym chce spędzić czas. Totalne chamstwo, brak szacunku do pracownika. Wyjście 5min po czasie pracy spotyka się z pogardliwymi spojrzeniami szefostwa. Niektórzy powinni udać się do specjalisty np. psychologa! Co tam się dzieje! NIGDY W ŻYCIU!!

Vera
@Daido

uuu, następny, który potrafi czytać ze wzroku... Toż to paskudny pracodawca, niedobry? jak śmie patrzeć na pracownika! faktycznie, to totalne chamstwo. Pracodawco- mamy apel- od dziś nie patrz na pracownika :) Mam nadzieję, że Ci, co to czytaja także boki zrywają ha ha ha.

Respo
@Daido

Ty jesteś po nauce zdalnej, nie? Sam/sama w pokoju, 12h przed kompem, nikogo wokół. Otóż Cię MUSZĘ UPRZEDZIĆ, nawet czuje się w obowiazku, że w REALNYM ŚWIECIE ludzie na siebie patrzą. Ba! Nawet mówią do siebie. Tak już jest. Przyzwyczajaj się. A odnośnie psychologa- fakt, musisz udać się tam, koniecznie.

Załamany
@Daido

To jest właśnie efekt nauki zdalnej, pracy zdalnej. Socjopaci. Ludzie niepotrafiący żyć z innymi, w grupie, totalnie wyalienowani. Czyjś wzrok jej przeszkadza, (usunięte przez administratora)... Ciebie trzeba socjalizować i to szybko, może jest jeszcze szansa na normalne życie :(

Ubawiona
@Daido

Dawno się tak nie uśmiałam, będę ten komentarz pokazywać wszystkim znajomym, na poprawę nastroju :) i to oburzenie, że co to się tam dzieje, boszef spojrzał na pracownika, poryczałam się ze śmiechu ????????????

Lidia
@Ubawiona

Ty się teraz śmiejesz z tego a ja teraz to już nie wiem czy tu tak strasznie jest czy zabawnie jednak. Może masz co do tego jakieś szersze odniesienie? ;p

@Daido

Zgadzam się! Te spojrzenia nie są normalne tylko pełne nienawiści! Chorzy ludzie. Lansują się na wielkich przedsiębiorców, a nie potrafią uszanować ani pracownika ani klienta. Te komentraze broniące ewidentnie są pisane przez jedną osobę. Ani minuty w tej firemce.

White Flag
@Daido

Fałszywie śpiewasz, fałszywie. Te spojrzenia miały Cię z pracy wygonić, do rodziny, odpocząć, a nie siedziec po godzinach 5 min, bo szanujemy work-life balance :) :) :)

KaroAg

Na plus- godziny pracy, zarobki, koleżanki i koledzy z działu, pomoc w ogarnięciu nowych rzeczy. Na początku dużo wiedzy się wydaje na raz do przyswojenia, ale po jakimś czasie wszystko się wydaje prostsze. Jest ok

Falki

Zakres obowiązków jasny, wymagania konkretne, warunki spoko, wzajemne oczekiwania ustalone. Ludzie niczego sobie, wiadomo kogoś lubisz bardziej, kogoś mniej, tak to już jest. Całkiem przyzwoita firma.

@Falki

Fajnie, ze tak pozytywnie piszesz o firmie. Aż się zastanawiam, czy nie złożyć CV. Te spoko warunki to dotyczą także finansów? Na ile kasy można liczyć?

snow
@Sebastian

Pensje powyżej średniej ale żadnych szkoleń.

Pracuje tu prawie 5 lat, a to o czymś świadczy :) Znalazłam swoje miejsce, polecam wszystkim, dla których jest ważny jest rozwój, praca zespołowa i atmosfera pracy sprzyjająca do osiągania fajnych wyników!

@Marta

Wiadomo, że jak tak długo pracujesz to dobrze świadczy o firmie. Jeśli chodzi o ten rozwój to masz dostęp do szkoleń branżowych? Pracodawca wspiera w ten sposób zatrudnione osoby i finansuje takie kursy?

John
@Marta

Jakie 5lat? Co to za farmazony pisane (usunięte przez administratora)jedyną osobą, która ma tam dłuższy staż jest Pan informatyk. Rotacja jest tak duża, że to w głowie się nie mieści. Biorą każdego po kolei, bo brakuje ludzi, bo każdy kto może ucieka stamtąd :) Atmosfera przyjazna chyba załamaniu nerwowemu, kto tam pracował w cyrku się nie śmieje Pozdrawiam

@John

Czemu nas obrażasz? Jednak to racja, co mówią o starej ekipie, jesteście po prostu wściekli, że Was usunięto za brak wyników i teraz wypisujecie kłamstwa. Jak już podać, to może nie kłamstwa? Każdego po kolei? Musiałem przejść taka sama rekrutację jak każdy, przejść wdrożenie, okres próbny. Mam takie same zadania i jestem rozliczany za ich wykonanie. Czemu jestem gorszy od Was? Powiem Ci, czemu tak piszesz. Bo myślałeś, że jak Ty nie dałeś rady, to nikt nie da. A ja daje, i biorę premie i jestem tu i będę, bo jest mi tu dobrze. I żadne bzdurne pisanie nie zniechęci ani mnie.

@John

No chyba lepiej wiem, ile tu pracuje. Hahaha. To też wiesz lepiej? Nie chce nic sugerować, ale może trzeba iść do specjalisty? Jest taka choroba, ale to się podobno leczy :) Ps. Może też znajdziesz swoje miejsce na ziemi i przestaniesz byc zgorzkniałym, jadowitym czlowiekiem, czego Ci życzę z całego serca :)

xD

Super selekcja , ciekawe od kiedy ????????. Czas odpowiada na wiele pytań. Przed wami sprawdzian ,praca pod presją czasu i przełożonych. Nie boje się powiedzieć że wszystko co jest napisane pozytywnego pisze jedna osoba. Czyżby grunt palił się pod nogami... Spokojnie znajdziecie kogoś na sezon, potem będzie ktoś kolejny a interes będzie się kręcił tylko jakim kosztem. Ludzi którzy będą liczyć na podwyżki a dostaną wypowiedzenia. Polityka firmy. Ciężko uwierzyć że można tak kłamać. Tylko po co? Przecież wszystko wyjdzie w praniu , okres próbny i cześć ????

John
@Marta

Poproszę imię i nazwisko osób które pracują tyle lat ;) Nikt nie napisze bo to kłamstwa. Są w osoby, które zachowują się gorzej niż korpo szczury. Pogadajcie z byłymi a nawet i obecnymi pracownikami jak tam jest. Niestety na forum można pisać wiele opinii jako inne osoby i zawsze znajdzie się „osoba” która będzie chwalić to miejsce

@Marta

Jest taka dziedzina nauki jak Matematyka. Dzięki niej można obliczyć pewne rzeczy. Poczytaj o tym, bo warto. Ja chodziłam do szkoły i wiem, że nie pracuje w Lekerze już kilka lat, a jeśli Ty pracujesz już 5 lat to też musiałaś należeć to starej ekipy i pracować razem ze mną. Po 1. Nie pracowałaś ze mną Po 2. Nikt ze starej ekipy już tam nie pracuje bo złożył wypowiedzenie i zostawił firmę na lodzie. Pozdrawiam

@Kubek

Podziękuj, bo dzięki starej ekipie jeszcze coś tam działa.

@Marta

Więcej tu wątków niż w korporacji zatrudniającej 1000 osób. Dlaczego? (usunięte przez administratora)

@Marta

Czas włamać się w pierś i zabrać za zarządzanie a nie budowanie PR bez podstaw. Wysiłek na kontakty z Go Work. Cenzurę i udawanie, że jest super. Tyle.

Marzena
@Monica Belucci

Można wiedzieć co się stało że pracownicy "starej ekipy" złożyli wypowiedzenie i zostawili firmę na lodzie? Domyślam się, że wcześniej coś się zaczęło dziać, nikt z dnia na dzień nie podejmuje takich decyzji i to jeszcze zespołowo.

@John

To znaczy, że jest aż taka rotacja, że pracownicy nie mają nawet kilka lat stażu? Czym to jest spowodowane? Tylko atmosferą, czy chodzi o małe zarobki, bo nikt nie napisał o jakie kwoty chodzi. Dodasz takie info?

@Marzena

Poczytaj poprzednie wpisy, tam jest wszystko w szczegółach. Ludzie odchodzili z różnych powodów. Z reguły w poszukiwaniu rozwoju. W firmie brakowało jakichkolwiek szkoleń zewnętrznych, trzeba było rozwijać się we własnym zakresie, na własnych błędach. Do tego marne wynagrodzenie, opóźnienia w płatności za nadgodziny, brak życia prywatnego, praca ponad 300h w miesiącu. Handlowy odpowiadał za niepowodzenia spedycji, magazynu i innych. Gierki za plecami pracowników. Toksyczna atmosfera. Patrząc po rotacji nic się nie zmieniło.

Robert
@John

Nie znam nikogo kto by tam pracował dłużej niż informatyk. Na pewno żadna Marta tam nie prscowala przez tyle czasu (covisz to może być pseudonim). Ludzie tam rotują z prędkością światła. Jak czytam te opinie to mam wrażenie, że są kupiobe albo pani (usunięte przez administratora) siedzi po godzinach i je pisze.

snow
@Sebastian

Głównie spowodowane jest brakiem rozwoju.

Bezproblemowa współpraca, zaangażowani pracownicy, mam bardzo profesjonalna opiekunkę klienta, która wie co robi a to, co dla mnie najważniejsze to bardzo duży wybór produktów i ich dostępność. Chyba nikt na rynku teraz nie ma tyle nowości, co Wy. Szybko je dostaje a dla mnie czas to pieniądz. Pełen pozytyw ode mnie!

Zyta

Ci, co hejtuja to są Ci sami, którym nie daliśmy się obijać i już nie pracują :) Nie może się firma podobać wszystkim, najlepiej sprawdzić samemu jak tu jest. Chyba nie jest źle, skoro większość pracowników ma długi staż a pracownicy sezonowi wracają co sezon do nas, bo tylko tu chcą pracować. A zmiany niektórych pracowników są dobre, co widać, bo skończyły się czasy gwiazdorów nierobów i dzięki temu mamy sukcesy. Nasz Team rządzi ????

@Zyta

Stałych pracowników można policzyć na palcach jednej ręki . A i tak zostanie kilka wolnych. Pozdrawiam zycze udanego sezonu. Oby wszystkie paczki doszły w terminie.

Zyta
@xD

Stali pracownicy stanowią trzon firmy i oni pracują u nas od lat. Natomiast taka jest specyfika branży, że pracownicy sezonowi stanowią bardzo silne wsparcie w miesiącach nasilenia sprzedaży. I póki co tak jest i tak pewnie jeszcze długo będzie, dlatego cały czas pojawiają się nowi ludzie, pracownicy sezonowi pracują 3 miesiące (tyle mogą) i przyjeżdżają kolejni. Pozdrawiam również i zapewniam, że będziemy się starać aby wszystkie paczki wyszły w terminie :)

@Zyta

Maksymalnie dwa lata to jest praca od lat. Wszyscy którzy stanowili trzon odeszli sami takie jest podejście do pracy ludzi. Szukajcie a znajdziecie. Zarządzanie oraz (usunięte przez administratora) pomoże tej firmie upaść . Nikt normalny nie wytrzyma dłużej niż rok, dwa. Obcikrajowcy będą waszą siłą. Tylko wszystko jest do czasu . Każdy się uczy a wasz bałagan jest najlepszy . Wiecie sami o czym mówię. Czas pokaże kolos na glinianych nogach. Najbardziej szkoda Pana który założył tą firmę i musi patrzeć jak odchodzą najlepsi ludzie. Bardzo przykre. Pozdrawiam

;)
@xD

Niestety muszę się zgodzić z powyższym komentarzem. Pamiętam jak odchodziło 2-3 pracowników miesięcznie że stażem 6-7 miesięcy (i to już byli pracownicy na 4-5 miejscu co do stażu pracy) Oczywiście być może coś się zmieniło ale nie sądzę.

@xD

Aż nie wiadomo jak to skomentować, bo od razu widać po wpisie, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Czyli już tu dawno nie pracujesz. To po co się odzywasz? Ja tu jestem przeszlo 8 lat, po co klamiesz? Nie masz gdzie zaistniec, tylko anonimowo w internecie? I co masz do obcokrajowców, następny nacjonalista? Od kiedy to dzielimy ludzi wg narodowości?

@Respi

Oj chyba osiem lat, to za długo. Masz klapki na oczach . Porównaj poprzednią ekipę do tej która jest teraz . Zastanów się , chyba jesteś jakimś fanatykiem tej firmy. Czas odpowiada na wiele pytań. Jeszcze jedno uważam że obcokrajowcy lepiej pracują niż Polacy. Mają większe zaangażowanie oraz cierpliwość. A i chyba jesteś jedyną osobą z takim starzem, gratuluję wytrwałości. Pozdro. Oj i nie wiem kto jest bardziej nie prawdziwy,i kto kłamie. Napisz liczbę osób którzy pracują dłużej niż dwa lata. Bądź szczery. Powodzenia to mój ostatni wpis.

@Zyta

Nie wiem po co ciągle utrzymywać narrację, że Ci co hejtują byli zwalniani. Więcej osób odchodziło z własnej inicjatywy, sami składali wypowiedzenie, bo nie chcieli już w tym uczestniczyć. A Ci co byli zwalniani nie mają za co hejtować,(usunięte przez administratora) mydlili jej oczy. Ludzie hejtują bo (usunięte przez administratora)

@xD

Zamierzałam odejść z pracy jak była poprzednia klika. Na szczęście ich już nie ma i wreszcie jest tak jak powinno, nie ma obozów, walki pomiędzy działami, gwiazdorzenia, szanujemy się bez względu na to, w jakim dziale pracujemy. Dobrze, że starej ekipy nie ma bo oni rozwalali firmę. Fakty? Bardzo prosze: 1 osoba że stażem ponad 20 lat, 2 osoby że stażem ok 8 lat, 3 osoby że stażem ok 6 lat, 3 osoby że stażem ok 4 lata, 3 osoby że stażem ok 3 lata, kolejne 3 osoby pracujące 2 lata. Życzę powodzenia!

@Respi

W handlowym nikogo powyżej 5 lat pracy. W e-commerce, max 1 osoba powyżej 5 lat pracy. Podobnie w spedycji. W administracji wspomniany pracownik ze stażem ponad 20 lat. Na magazynie max 1 powyżej 5 lat. Z troski o firmę mam nadzieję, że tylko tam sprzątasz, bo na każdym innym stanowisku trzeba umieć liczyć przynajmniej do 20 (tyle masz łącznie palców u wszystkich kończyn), a Ty masz z tym problem

@Monica Belucci

Ooo, gwiazda się odzywa, którą wywaliliśmy i która w żadnej innej firmie nie może znaleźć miejsca dłużej, niż 3 miesiące ???? Co tam gwiazdo, nie ma Cię od lat i nadal najlepiej wiesz jak tu jest? Opowiadaj jak tam u Ciebie w nowej pracy, bo to już chyba czwarta firma po naszej?

Dural
@Monica Belucci

Sprzątam, my wszyscy wzięliśmy się w odpowiednim momencie za sprzątanie i na szczęście posprzatalismy :) A Tobie pozostaje co kilka miesięcy, jak Cię wywala z kolejnej firmy, usiąść przed laptopem i wylać swoje żale :) żałosne To i wzbudzające po prostu litość:)

Nate
@Respi

Masz rację, mnie też poprzednia ekipa o mało co nie doprowadziła do rzucenia pracy. Na szczęście w czas ktoś się zorientował i rozwalił to towarzystwo bo już mogło być źle. I teraz od killu lat pracuje sie SUPER!!!

@Zyta

Brawo! Wreszcie mądry głos :) nasza ekipa wymiata :)

@Marta

Oj stek bzdur. Wszyscy którzy przyjdą zobaczą na własne oczy oraz odczują tę jakże miłą atmosferę. Czas odpowiada na wiele pytań. Poczekamy zobaczymy. (usunięte przez administratora)Największy szacunek dla Pana z 20letnim starzem. Najbardziej pozytywny człowiek jaki tutaj pracuje. Super człowiek.

@Zyta

No ludzie po co pisać takie bajki? Sezonowi? Stałych (pracujacych dłużej niż pól roku) pracowników 3-4 osoby na 5 działów?? Teraz już tych którzy nie wierzą w te komentarze w internecie i przyjdą pracować na 2-3 dni nazywacie sezonowymi? Hehe grunt to mieć plan i uwierzyć w niego. (usunięte przez administratora)

@Respi

8 lat to rodzinę liczymy czy założycieli?Takie wpisy potęgują właśnie odpowiedzi ludzi co tam pracowali i wiedzą że nie ma tam nikogo z takim stażem. (usunięte przez administratora)

Co wy bierzecie?

@Respi

Mam tyle czasu w pracy, że spokojnie znajduje czas, żeby się z Was pośmiać. Tak, zmieniam miejsca pracy w celach badawczych. Szukam drugiej takiej firmy gdzie jedno pomieszczenie pełni funkcję szatni, kotłowni i jadalni. Póki co bezskutecznie. Pozdrawiam i życzę smacznej zupki jedzonej na piecu

W punkt

@Dural

Litość to wzbudza przelew, który dostajesz, co miesiąc.

Iza
@Nate

Co takiego Ci zrobili, że aż myślałeś o rzuceniu pracy?

@Zaciekawiony

Premie bierzemy, za wykonany plan :)

Dural
@Monica Belucci

Nie narzekam, nie narzekam a raczej sobie nie krzywduję :)

@xD

W zasadzie to Ci co odeszli, są teraz na wysokich stanowiskach w innych firmach lub prowadzą własną działalność. Przewyższając kulturą pracy i rozwojem zespół z Chynowa. Czasem jest tak, że porażka jednego miejsca jest trampoliną do sukcesu. Powodzenia z całego serca. Opinia prawdziwa jest w mniejszości, ale prawda zawsze wygra.

@Monica Belucci

Pizza prosto z pieca do C.O. to jest socjal.

Robert

8lat ? Ale ściema

Ania i Piotr

Dzień dobry, Pragniemy bardzo podziękować za współpracę i opiekę z Państwa strony. Żadna hurtownia się tak nami nie zajęła jak Wy. Szczególne podziękowania naszej Pani opiekun i Panom z magazynu, że zaczekali na nas. Z pewnością będziemy stałym klientem.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Leker Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Muniek

Tak, w języku polskim, angielskim i rosyjskim, jeśli kandydat wyraża taka potrzebę.

Hahaha

Firma upada a trzask po upadku będzie głośny na całą Polskę. Gratulacje dla(usunięte przez administratora)za wspaniała pracę w tym kierunku. Miło na to patrzeć już z zewnątrz. Powodzenia wszystko zgodnie z planem.

Miniek
@Hahaha

A nie na cały Świat??? Kolejny specjalista od prowadzenia firmy się znalazł. Załóż własną i zatrudnij nas wszystkich, wtedy się odzywaj. Firma nigdy nie miała się tak dobrze, jak w ostatnich kilku latach. A większość tych narzekających błaga nas po jakimś czasie, że chcą wrócić. Tak im dobrze w innym miejscu hehehe

@Hahaha

???????????????????????? Tak dobrze nie było od lat, a z komentarza Twojego bardzo wyziera zazdrość.

Morski

Jestem zadowolony ze współpracy. Nikt nie ma tyle dostępności towaru. I przede wszystkim tempo wysyłki mnie zadowala wielce, szybko wysyłają towar, co ważne. Polecam ta firmę!

Agnieszka

Bardzo jestem zadowolona że współpracy z Państwem. Jesteście Państwo jedyną firmą, od której dostałam kontakt i wsparcie w zakresie IT oraz marketingu A także pomocy w synchronizacji. Dziękuję Agnieszka

Erson

Właśnie dostałem u Was pracę i bardzo się cieszę, bo mój znajomy u Was pracuje i jest bardzo zadowolony! :)

Aforof

Mnie interesuje awans wewnętrzny, który z tego co rozmawiałem z ludźmi w tej firmie jest możliwy. Kilka osób tak wlasnie awansowalo, zaczynali od poczatku i dzis sa wyzej. W żadnej firmie jeszcze nie zdarzyło się mi, żeby ktoś awansował, zawsze brali jakiegoś znajomka i go robili Kierownikiem. A tutaj mam na awans szanse i to mi wlasnie bardzo pasuje.

Grin

Bardzo rzeczową rekrutacja, konkretna, firma przedstawiona realnie bez kolorowania. To co powiedziane na rozmowie, to faktycznie tak jest.

Wiktor

No w końcu firma, w której nie ma przypadkowych osób, ludzie się nie szwendają z kąta w kąt, tylko wiedzą co mają robić i czego się od nich oczekuje. Okazuje się, że można dobrze trafić, trzeba tylko szukać. Bardzo jestem zadowolony :)

Luve

Genialne miejsce do pracy, rozwoju i nauki. Polecam!

Mertio

Szczerze polecam. Praca ciekawa i bardzo miłe podejście do pracownika. Pierwszy raz się spotkałam z takim pakietem szkoleń na początek pracy dla nowej osoby. Cała Firma się angażuje, ażeby nowa osoba była przeszkolona. Co prawda wiedzy na początku jest bardzo dużo do przyswojenia, ale sama widzę po sobie, że jest to spokojnie do ogarnięcia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Leker Sp. z o.o. - Chynów

• Jak się pracuje w Leker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 96 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leker Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leker Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leker Sp. z o.o.