Leker Sp. z o.o.

Opinie o Leker Sp. z o.o.

Janka

bo to fajna firma jest :)

td

Gdybym z perspektywy czasu miał powiedziec czy raz jeszcze starałbym sie o prace w Leker, to z całą stanowczościa powiedziałbym tak!

Yesek

Tak się składa, że w firmie pracuje długo i miałem przyjemność pracowac z różnymi ludzmi, i tak się składa, że uważam ten zespół za jeden z najsilniejszych, jakie w tej firmie pracowały. Ludzie się szanują wzajemnie, także atmosfera jest fajna a to jest ważne w firmie. polecam

Janka

hej wszystkim, którzy decyduja się aplikować do centali Lekeraw Chynowie, serdecznie zachęcam. Aplikowałam, przeszłam rozmowę zdalną i oto jestem :)

Janek

Firma naprawde ok

Bucik

Firma ok, wszystko pasuje, dobre zarobki, premie, jest kawa, herbata, koleżanki i koledzy też fajni

@Bucik

Koleżcy dziękują :)

Wareczka

Dobrze jest

Russ

Magazyn jest najbardziej dociążony sezonem, bo to wszystko trzeba jeszcze wysłać. Ale jak jest dobry zespół i koledzy (tez koleżanki żeby nie było) na których mozna polegac, to wszystko się da zorganizować.

Dejw

dzień dobry Kolejny dzień pracy czas zacząć Jest piekny dzień, zacznij od Bacha jak mawiał Wodecki i do przodu :) pozdrawiam

Fakti

ja tak sobie myslę, że wszystko by się zmieniło gdyby każdy musiał miec konto zweryfikowane przez bank tak jak to jest np na epuap czy Allegro. I wtedy podpisujemy każda swoją wypowiedz imieniem i nazwiskiem. Ciekawe, kto z obecnie tu piszących by na to przystał i kto by podtrzymał swoje opinie? I co by wtedy poczęli Ci biedni, (usunięte przez administratora) hejterzy? wyszliby na ulice i nawalali się po łbach, aby dac upust agresji? Ale jest jak jest i teraz byle kto może ze swojego barłogu pisac wypocinki wszędzie. Szkoda, ale trzeba tak zyć. Szkoda mi jednak ludzi, którzy takie opinie (obojętnie pozytywne czy negatywne) biorą za fakt i sie tym kierują w życiu, bo to trochę jakby wierzyć w Pudelka :)

@Fakti

prawda

Baśka

Byłam, odeszłam, wróciłam i jestem. To chyba o czymś świadczy

Anka

Pracodawca w porządku, niektórym to i za dużo szans daje jak na mój gust, ale nie mnie oceniać :)

Spajk

Jak aplikowałam to nie wiedziałam ile tego doświadczenia tu trzeba miec, żeby mnie przyjeli, ale sie okazało, że na przyuczenie też biorą :) Praktycznie można zacząc bez doświadczenia. I to jest pierwsza firma, która mnie zatrudniła bez doświadczenia, bo miałam juz kilka rozmów i wszędzie od razu pytali o to doświadczenie, a gdzie ja mam je zdobyć? Tu mam taka szansę i zamierzam ja wykorzystać

Wojtek

Na magazynie zasuw w sezonach, że naprawdę można się zmęczyć ostro. Ale za to kasa jest za nadgodziny no i za wyrobienie planu. Także jak jest kasa to się od razu przyjemniej zasuwa, no nie? Nie narzekam na finanse.

Chynów

Fajna firma!

Poka poka

Każdy rozsądny człowiek sam sprawdzi firmę, zanim sie wypowie a nie będzie na pewno polegał na doradzaniu z internetu :) Przynajmniej nikt, kto ma troche oleju w głowie. Nie pracuje w Lekerze juz jakiś czas, ale cały czas będę się wypowiadał pozytywnie. Sa plusy, sa minusy pracy, ale w podsumowani wychodzi na plus. Jednym słowem to fajna firma jest :)

Bar

W sumie ja juz dosc dawno rekrutacje miałem do magazynu to nie bardzo pamiętam. Chyba poszło w miare sprawnie bo robote dostałem i pracuję do dnia dzisiejszego

Aninim

Jak żyję to nie spotkałem firmy, która by odpowiadałą wszystkim. Ale po co skoro jest wielu pracowników i wielu pracodawsców, trzeba się po prostu dobrac. Zawsze jest na co ponarzekac bo to juz nasza mentalnośc- u kogoś zauważać nawet drzazgę a u soebie nie zauważyć kawałka drewna wielkości auta. Generalnie nie ma jakiś większych kwasów moim zdaniem, da sie fajnie pracować.

Agata

Potencjalnie jedno z lepszych miejsc w jakie można trafic w tej okolicy. Przy firmach jakie mamy w naszym okręgu to jest naprawdę firma wyróżniająca się. Może to i nie korporacja jak niektórzy piszą, że nie ma karty Multisport, ale kto w tych okolicach z niej korzysta? Staraja się zapewnić godne warunki. Jest umowa, jesteś zarejestrowany, masz wypłątę na czas, normalne stanowisko pracy, kawę, herbatę, fajnych kolegów i koleżanki dookoła. Jest pozytywnie

paras

jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj, mam bardzo. blisko do domu to podstawa przy tych cenach paliwa, pensja na czas, umowa o pracę. to dla mnie istotne.

Zostaw merytoryczną opinię o Leker Sp. z o.o. - Chynów

• Jak się pracuje w Leker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 96 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leker Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leker Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leker Sp. z o.o.