Opinie o Blue Tank Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Blue Tank Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blue Tank Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Tank Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Larysa Nowy wpis

Witam. zauważyłam, że jest dostępna oferta dla Telefonicznego sprzedawcy. Zastanawia mnie ostateczne zarobki, bo ogłoszenie jest widoczne na dwóch portalach, w jednym pokazuje, że można zarobić do 15 tys w innym, że do 8 tys. ten drugi próg jest bardziej prawdopodobny? A te 15 tys są w ogóle możliwe?

Były pracownik Nowy wpis

Firma kreuje się na liderów w branży, na specjalistów, na doktorów którzy uzdrowią każdą firmę, w rzeczywistości stawiają malutkie kroczki na rynku energii elektrycznej pod patronatem e.on i fortum. Z metodyki sprzedaży Sandlera robią rozwiązanie na każdy problem, dyrektorzy sprzedaży zmieniają się co jakiś czas tak jak przedstawiciele handlowi. Dyrekcja nie wypłaciła nam pensji, będąc na umowie b2b jeśli chcemy pracować u nich jeszcze miesiąc (mogliśmy zamknąć umowy z których było by więcej pieniędzy niż z tej śmiesznej podstawy), argumentując że oni zrzekają się też swojego wynagrodzenia... Dramat nikomu nie polecam, życzę żeby nikt nie naciągnął się na ich reklamy czy ogłoszenia

Kandydatka

Poziom spotkania rekrutacyjnego z Panem z Warszawki mocno odbiega od obecnych standardow na rynku pracy. Osoba jakby nie czytała branżowych książek, artykułów. Przykro było na to patrzeć i tego słuchać.

Jakub Nowy wpis
@Kandydatka

To znaczy ze nie znał się na branży z której przepytywał kandydata? Zadawał nieodpowiednie pytania że rozmowa ci nie podpasowała? A jeśli chodzi o warunki to czegoś się dowiedziałaś? No wiesz rodzaj umowy, wysokość wypłaty, takie rzeczy? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Kandydatka Nowy wpis
@Jakub

Postawa, poziom kultury, podejście totalnie mnie zniechęciło, choć firma nie oferowała w zasadzie nic na korzyść kandydata (mam na myśli warunki poza płacowe). Nie była to rozmowa one - by - one gdzie obydwie strony mają tyle samo do powiedzenia. Czułam się jak na castingu.

Firma żart. Obecnie w trakcie przekształceń strukturalnych i organizacyjnych. Obecny kierunek to sprzedaż energii. Rekrutacja przeprowadzana nieprofesjonalnie to eufemizm przez niby dyrektora zafascynowanego metodyką z lat 70 tych poprzedniego wieku. Sandlera uważa za jedyną metodę, która pozwoli na osiągnięcie sukcesu. Krzykliwe kompetencje, ale rozdmuchane Ego. Taktyka działania na sprawianie wrażenia niby kompetentnego gościa, efekciarskiego ale za miesiąc, dwa po zjawisku szoku nowego nastąpi spadek efektu, ale kogoś się wywali za te prze winy :-)

Julia
@Adam

A jakie kompetencje i doświadczenie trzeba posiadać do takiego sprzedawania energii żeby przejść rozmowę rekrutacyjną? Jak ona wygląda jak można wiedzieć? Jeden etap? Czy może więcej? Widzę, że masz sporą wiedzę na temat tej firmy.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Blue Tank Poland Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta B2B ds. Energii? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Leo1989

Wypłaty jak na dzisiejsze czasy na prawdę ok płatne co tydzień. Praca na akord wiec trzeba coś z siebie dac żeby zarobić ale wszystko w granicach normy. Dobre zaplecze socjalne i normalna atmosfera. Pracowałem w firmie 6 miesięcy i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Operator maszyny rozlewczej

Firma nieustannie poszukuje osób na stanowisko magazyniera. Dzieje się tak ze względu na niskie zarobki i nieustanną presje i rosnące wymagania właścicieli firmy. Rozładowujesz dostawy, w międzyczasie nalewsz adblue, ładujesz auta. Ciągle za mało palet zrobionych, podłoga nierówna, stare rozlatujące się paleciaki. Brak jakiegokolwiek zaplecza socjalnego. Generalnie prowizorka. Młodzi "prezesi" lansujący się na luzaków, ale tak naprawde nie warto sobie zawracać głowy tą firmą. Praca w weekendy na akord, co wychodzi gorzej niż stawka godzinowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Tank Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Blue Tank Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Tank Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Tank Poland Sp. z o.o.?

Blue Tank Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Mazurska 45 lok. 4
    70-416 Szczecin
  • NIP: 8512007475 REGON: 8037356 KRS: 0000328907

Blue Tank Poland Sp. z o.o.