Opinie o Ranplast Sp. z o.o. w Śledziejowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ranplast Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ranplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ranplast Sp. z o.o. w Śledziejowice

Zniesmaczony

Witam, długo myślałem czy tu wpisać swoją opinię. Niebywale, że tyle pracowników się tu przewinęło i nikt nie skomentował standardów tej firmy. Zacznę od tego, iż pracuje tam niekompetentna kadra kierownicza, brak jakiej kolwiek wiedzy na temat zarządzania. Jak dla mnie firma posiada wiele braków między innymi brak szkoleń ( nie ma możliwości rozwijania się -czesta rotacja pracowników), brak okresowych przeglądów maszyn, praca na awaryjnych maszynach, formy nie są regenerowane przez co produkowane są wadliwe detale (raz dopuszczane a raz nie). Praca w szkodliwych i ciężkich warunkach szczególnie latem gorąc nie do wytrzymania. Sukcesywnie zwiększana ilość obowiązków nie adekwatna do wynagrodzenia. Pracownik sam upomina się o podwyżkę. Co do benefitow nie zgadzam się z koleżanką, są minimalistyczne : karta Multisport na 8 wejść, dodatek świąteczny (tylko Boże Narodzenie -100zl). Odzież ochronna są to 2Koszulki , spodnie i buty, brak ekwiwalentu za pranie. Brak obiecanej premii. Odnośnie potrzeby pobrania dnia wolnego (urlopu) jest wielkie oburzenie i łaska. Atmosfera napięta -nie polecam

@Zniesmaczony

Ja mam pytanie takie praktyczne. Jak firma dodaje obowiązków, to robi to z odpowiednim wpisem do umowy, czy to jest po prostu zlecanie zadań, ale formalnie nie ma o tym żadnego wpisu, że ma się nowe odpowiedzialności? Czasami stosuje się aneks w takiej sytuacji. Pozdrawiam.

Zniesmaczony

@Zniesmaczony

Ta rotacja to ze względu na brak szkoleń właśnie? Bo mi rotacja kojarzy się raczej z niską pensją i nie wiem czy mam tu rację. Piszesz, że pracownik musi sam się upominać o podwyżkę, ale czy finalnie ją dostaje? Czy są jakieś kryteria kiedy można ją dostać?

Zniesmaczony Nowy wpis

Brak możliwości rozwoju pewnie dlatego rotacje. Ja osobiście podwyżki nie otrzymałem pomimo zwiększonej ilości obowiązków. Więc się pożegnaliśmy.zapewne wszystkie pozytywne komentarze są pisane przez rodzine.

Zenek Ziolko Nowy wpis
@Zniesmaczony

Zgodze sie z Toba kolezko, ogloszenie o prace pieknie napisane ale jak przyjdzie co do czego jest całkiem inaczej. Bylem doswiadczylem i sie zwolnilem. Co innego mowione a co innego w rzeczywistości...

xxx

Tak przepraszam z tego co pamiętam BENEFIT jest multisport , tylko kto ma siłę po pracy jeszcze iść i uprawiać sport , co do kasy na święta 100zł nie wiem jak to skomentować , ludzie dostają po 500-1000zł to można powiedzieć że to jest kasa na święta .Wiadomo jak komu nie pasuje praca i zasady jakie panują w firmie to wiadomo szuka innej .

@xxx

To zdaje się Ty pisałeś o zasuwaniu, jak mały samochodzik w robocie. Ktoś tu narzuca tempo pracy albo jakieś normy, czy można spokojnie w swoim tempie robić swoje?

@xxx

A na jaką kwotę jest Multisport, bo ja akurat korzystam z siłowni i chciałbym wiedzieć ile muszę dołożyć do karnetu? 100zł netto czy brutto, bo to jednak różnica? Na Wielkanoc też dostajecie ten bonus czy tylko na święta bożonarodzeniowe?

Praca

Witam mam pytanie odnośnie pracy .Jak wyglada obecnie atmosfera pracy .Czy praca względnie ciężka czy raczej na spokojnie można wytrwać do końca zmiany ?? Jak wyglada orientacyjnie pensja .Dzięki i pozdrawiam

xxx

Witam na wstępie powiem tak Szef kulturalny I wymagający ,owszem można się dogadać co do kasy , co do BENEFITÓW to zapomnijcie o tym co jest napisane w ogłoszeniu ,nie wspomnę ile kasy na święta bo szkoda gadać . Pracownicy na produkcji są dosłownie za wszystko odpowiedzialni i najgorzej traktowani a o magazynie nie wspomnę . Sporo pracy spoczywa na ludziach bo jest ich po prostu mało. Duża rotacja pracowników , co do warunków nie najgorsze zaplecze socjalne szatnia itd.. Większość opinii to można się domyśleć kto pisze .

Czesio
@xxx

Jak to się zatem dzieje, że ludzie przychodzą i odchodzą? Tym bardziej, że piszesz, jakoby można się z szefem porozumieć w sprawie wynagrodzenia? Chodzi i ilość pracy i odpowiedzialność? Za co więc się odpowiada, jako pracownik magazynu? Bo ja z zawodu magazynier jestem, byłaby to więc fucha dla mnie. Ale zależy, ile płacą i jakie są później w robocie wymagania?

@xxx

Nie przyznam Ci racji. Benefity są - karty MULTISPORT, które nie każdy pracownik chce, na każde święta też się dostaje dodatkową kasę. Na produkcji jest dużo pracy ale każdy wie co ma robić. Pracowałam w wielu firmach produkcyjnych i uwierz mi, że warunki pracy w Ranplast i ilość wykonywanych tam obowiązków są dużo lepsze niż gdzie indziej.

@Monika

Tak przepraszam BENEFIT jest multisport tylko po pracy co zapitalasz jak mały samochodzik to raczej nikt nie ma zamiaru jeszcze iść i uprawiać sport , co do kasy na święta 100zł serio, ja i jak większość ludzi co rozmawiałem to po 500 -1000zł dostają , ale wiadomo jak komu pasuje to spoko jak nie to idzie do innej pracy .

Firma Ranplast Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Ranplast Sp. z o.o. na Ustawiacz? 24 listopada ogłoszenie na Pracuj.pl.

Julia

Wyrozumiały Szef z którym można się dogadać, dobre warunki pracy ( wynagrodzenie + benefity)

Boguś
@Julia

Masz na myśli dogadanie się na rozmowie o pracę odnośnie pensji, czy nie tylko? W jakich sytuacjach wychodzi ta jego zdolność do szukania razem rozwiązań? I z jakich benefitów można korzystać, jeśli można wiedzieć?

Andswi @pracodawca

Czy może w państwa firmie potrzebujecie może doświadczonego magazyniera?

Pracownik biurowy
@Andswi @pracodawca

Jesteśmy w trakcie rekrutacji na to stanowisko. Proszę przesłać swoje CV na adres biuro@ranplast.pl

@Pracownik biurowy

A można prosić o informacje, jakie warunki należy spełnić, aby mieć szansę na tym stanowisku? :-) Czy dwuletnie doświadczenie w pracy na magazynie wystarczy? No i czy przyjmujecie w ogóle kobiety? Bo właśnie nią jestem i zamierzam złożyć swoją aplikację :-P

Iwona

6 miesięcy temu pojawiło się ogłoszenie dla ustawiacza maszyn wtryskowych, wiadomo coś czy nadal można składać na ten etat cv? Pracodawca podał, że możliwe są nadgodziny, ale to wtedy pracuje się po zmianie czy w weekendy? Ktoś się orientuje ile mniej więcej wynosi premia?

Pracownik biura
@Iwona

Witam, W tej chwili jest nowa rekrutacja. Proszę o przesłanie CV na biuro@ranplast.pl Skontaktujemy się, jeśli Pani profil będzie odpowiedni do stanowiska na które poszukujemy pracowników. Pozdrawiam

Amy
@Pracownik biura

Ktoś napisał tutaj, że wynagrodzenie w waszej firmie jest ustalane indywidualnie, zależne od doświadczenia. Czy zatrudniacie w takim razie osoby bez doświadczenia? Jest w ogóle szansa, że weźmiecie pod uwagę CV takiej osoby, która nie ma doświadczenia na stanowisku?

Jakie są warunki zatrudnienia w Ranplast Sp. z o.o.?

Warunki zatrudnienia bardzo dobre. Pracownik wynagradzany w zależności od doświadczenia. Można się dogadać z szefem.

Diana

Czy ktoś wykonywał prace chałupnicze dla firmy Ranplast? Składanie elementów karniszy. Czy da się tak zarobić?

Katarzyna

Profesjonaliści od A do Z.

Zofia
@Katarzyna

Czyli wychodzi, że do tej firmy nie jest zatrudniony byle kto, skoro są tutaj sami profesjonaliści?

@Zofia

Jeśli chodzi o branże w której działają (produkcja i usługi druku 3D) to rzeczywiście są profesjonalistami. Korzystałam z usług druku 3D.

@Katarzyna

A czy ich oferta jest konkurencyjna jeśli chodzi o ceny? Profesjonalizm to jedno no ale dobrze byłoby też nie przepłacać.

@Karolina

Wysłałam zapytanie do kilku firm. Z Ranplast otrzymałam odpowiedź po godzinie, ceny konkurencyjne i szybki czas realizacji.

Honorata
@Katarzyna

Czyli reakcją na zapytanie tutaj wygrali. A tak z ciekawości po jakim czasie pozostałe firmy odpowiedziały? Była jakaś co w ogóle info zwrotnego nie dała?

Klient

Polecam, współpraca przebiegła na najwyższym poziomie od początku do końca. Dziękuję.

Barbara
@Klient

jakim zachowanie firma zasłużyła na nazwanie ich pracy "na najwyższym poziomie"? co konkretnie Ci się podobało? jestem mega ciekawa :)

Polecam współpracę z firmą.

Mikołaj

Polecam, na każdym etapie realizacji zamówienia pełen profesjonalizm. Pozdrawiam.

@Mikołaj

Czyli kadra jest wykwalifikowana? Można uzyskać jakieś dodatkowe informacje o towarze, doradzą co i jak najlepiej?

@Karolina

Korzystałam z usług firmy w temacie druku (usunięte przez administratora) Bardzo jestem zadowolona. Wysłałam zapytanie do kilku firm zajmujących się drukiem. Kontakt natychmiastowy, uzyskałam niezbędne informacje dotyczące druku, pomoc w doborze technologii druku, szybko oferta, gotowy druk i sprawa pozytywnie załatwiona. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam.

@Katarzyna

wybrałaś tą firmę kierując się cenami? pytam, bo jestem ciekawa czy są tutaj konkurencyjne ceny czy po prostu lepiej zapłacić więcej ale mieć pewność że wszystko będzie idealnie wykonane

konstruktor

Czy w Ranplast prowadzona jest obecnie rekrutacja na konstruktora form wtryskowych?

Agnieszka
@konstruktor

Witam, Właśnie rusza rekrutacja na bardzo zbliżone stanowisko. Prosimy o przesłanie CV na: biuro@ranplast.pl (z dopiskiem "konstruktor"). Zapraszamy

Jagoda

Z całego serca polecam. Współpraca na każdy etapie realizacji pozytywna.

Maria
@Jagoda

podzielisz się info co takiego u Nich zamawiałaś ?

Jagoda
@Maria

@Maria akcesoria do dekoracji okna. Mam sklep internetowy sporo rzeczy kupuję właśnie Ranplastu.

Józef

Współpraca z firmą to czysta przyjemność. Polecam.

Krzysztof

Polecam współpracę z Firmą Ranplast. Wszystko w najlepszym porządku

Robert

Polecam współpracę z firmą Ranplast. Właściciel konkretny, można się dogadać. Towar i realizacja na najwyższym poziomie.

Ewelina

Gorąco polecam. Wszystko super!

Zostaw merytoryczną opinię o Ranplast Sp. z o.o. - Śledziejowice

• Jak się pracuje w Ranplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ranplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ranplast Sp. z o.o.?

Ranplast Sp. z o.o.
  • 222