Opinie o Amplus Logistic Sp. z o.o. w Prandocin-Wysiołek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amplus Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amplus Logistic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus Logistic Sp. z o.o. w Prandocin-Wysiołek

Polaris 2

Amplus to firma która powinna nazywać się wyzysk pracowników! Szególnie jeśli chodzi panią anetę sucz niesamowita traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniach i to strasznie. Nie polecam najgorszemu wrogowi! Kierowcy dla nich to nieroby i (usunięte przez administratora) to jest jakiś koszmar!

Ile tu ten marny - według Twego opisu - grosz wynosi? I jak z opłacaniem przez firmę płatnych parkingów oraz autostrad, jak jest to zorganizowane?

Magdalena

Jestem tu zatrudniona jako kierowca na trasy międzynarodowe i z czystym sumieniem, mogę polecić pracę w tej firmie. Jest miła atmosfera, spedycja jak i reszta floty, bardzo szanuje kierowców i stawiają się na naszym miejscu. Są pomocni i dostępni 24/7. Jeździmy w piękne miejsca, które czasem mamy okazję zwiedzić. Jeździmy zgodnie z przepisami, nikt nie wymaga od nas przegięcia tacho czy jazdy w zakaz (jak w niektórych firmach). Stajemy na dobrych parkingach, nie dzikusach, więc bezpieczeństwo jest dla firmy ważne. Wypłata jest zgodna z ustaleniami i jest wypłacana na czas, 10tego każdego miesiąca lub wcześniej. Nie miałam styczności z lepszą firmą transportową, bardzo polecam. ❤️????

Przemek
@Magdalena

hahahaha... nie wymagają jazdy w zakaz? za kazdym razem każą ci z amazonem (usunięte przez administratora) i płacić mandat, a potem niby zwracają. Mnie jeszcze nie złapali, a jezdzilem dziesiątki razy na es czy it, wiec nie opowiadaj głupot. Albo jestes je**ięta, albo jestes od nich z biura.

gigachad

Aplikowałem miesiąc temu i nadal "rozpatrują" moją kandydaturę.

@Małgorzata

Dokładnie tak. Nie pamiętam już stanowiska tej osoby, jednak to jest niepoważne. Jeśli coś wypadło lub po prostu podjęto rezygnację z czyjeś kandydatury wypada chociaż napisać wiadomość SMS, cokolwiek, a nie umawiać się na konkretny dzień i konkretną godzinę, a potem nie zadzwonić, nie odbierać telefonu, nawet nie oddzwonić.

Adrian najlepszy kierowca

Pracuje w Amplusie już ponad rok czasu nie mogę powiedzieć nic złego na tą firmę. Ciekawe kierunki świeże auta naczepy również. Zarobki na odpowiednim poziomie. spedycja jak i biuro bardzo rzetelni ludzie. Te negatywne opinie to chyba od osób co niegdy nie mieli nic wspólnego z ta firma tylko słyszeli opowieści od żony kochanka. Jeśli ktoś rozważa pracę w amplusie to serdecznie polecam.

Arek
@Adrian najlepszy kierowca

Nick mówi sam za siebie i jest odzwierciedleniem tego co napisałeś. Jak cie nigdzie nie chcą, Amplus przyjmie i wynagrodzi należytą suma 380zl :) - ręce opadają, omijać szerokim łukiem

Nie polecam firmy, gdyż pracowałam u nich i niestety zostałam (usunięte przez administratora) na pewną sumę (ponad 1000 zł) niestety kontakt z nimi bardzo utrudniony, na samym początku mydlenie oczu że pieniądze wyślą w kolejnym miesiącu ponieważ raz w miesiącu robią przelewy. Czekałam więc do kolejnego, ale pieniędzy brak. Próbowaliśmy kontaktować się z kim kolwiek lecz na darmo ponieważ ciągle była poczta głosowa. Mieliśmy kontaktować się z naszym spedytorem Panią Pauliną A. Lecz po napisaniu i wyjaśnieniu sytuacji zostaliśmy przez tą Panią ZABLOKOWANI. Do dnia dzisiejszego nikt nie odbiera telefonu, i bardzo utrudniają kontakt. Rozmawialiśmy nawet z Panem Prezesem lecz on również wymyślał jakieś durne wymówki i miał problem o to że się zwolniliśmy. Bardzo był w stosunku do nas nie miły. Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) i nie wypłacają pieniędzy które się nam należą. Poznałam tam innych kierowców którzy również mieli nie kompletną wypłatę. Ogólnie nie polecam ponieważ traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) a po zwolnieniu to już wogole udają że Cię nie znają i utrudniają kontakt.

???? Nowy wpis
@Karolina

W umowie o pracę są jakieś zapisy, o odciąganiu z wypłaty za coś? A że dają umowę o pracę, to wiem z tej ich zakładki kariera z propozycji pracy dla kierowcy C+E w ruchu międzynarodowym.

Potencjalny Nowy wpis

Cześć, jak się pracuje w administracji? Dział handlowy/finansowy? Możecie coś powiedzieć o atmosferze albo zarobkach?

@Potencjalny

A skąd pytanie o ten dział? Pytam z ciekawości, bo nie widziałam oferty pracy z nim związanej. Mnie zainteresowało ich ogłoszenie o pracę dla Specjalisty ds. Transportu. Gwarantują stabilne zatrudnienie - ktoś wie po jakim czasie można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Mlody Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Witam Jaki system pracy tam jest na Międzynarodówce?

Bystry

Pracuje ponad rok , aktualnie chce zmienić bo urywają dniówki , dziwne obciążenia a księgowa kierowcę ma za (usunięte przez administratora)

@Bystry

Dziwne. Nic nie ma o potrącaniu dniówek w ofercie dla Kierowcy C + E - w ruchu międzynarodowym, co wisi na ich stronie. Wręcz przeciwnie piszą, że wynagrodzenie ma być atrakcyjne. To o co tu teraz chodzi, ile Ci wychodzi tej dniówki, i za co te potrącenia?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C + E ruch międzynarodowy w firmie Amplus Logistic Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Jakub

Od ponad roku szukają asystenta z językiem hiszpańskim. Nie mogą znaleźć upragnionego kandydata i szybko zwalniają, czy zatrudniani na to stanowisko sami odchodzą?

Zuzia
@Jakub

Kurcze, ja nie widziałam oferty pracy dla asystenta z hiszpańskim. Już kogoś znaleźli na to stanowisko? Fajnie by było, jakby ktoś podał widełki płacowe na tym stanowisku.

Sebastian

Siemanko , może ktoś podrzucić świeże informacje na temat firmy ? System i stawka to jedne z głównych rzeczy które mnie interesują, ale im więcej informacji tym lepiej :)

Ernest

Cześć Amplus, Nie odpowiadacie na zapytanie dot. opinii na temat odrzuconej aplikacji. Chciałbym znać powód odrzucenia pomimo pokrywającego się doświadczenia i umiejętności. Czy chodziło o stawkę? Wiek? Żadnego feedbacku, jedynie wiadomość wypuszczona z automatu Reicrutera.

Ilona
@Ernest

Cześć! Zgadzam się z ta opinia, skoro już wypuszczają odpowiedz automatyczna ze dziękuje się za uczestniczenie w procesie rekrutacji to powinna być ta odpowiedz uzasadniona (czy stawka za wysoka, czy nie adekwatne doświadczenie itp). Na pewno składający aplikacje mógłby zweryfikować to w przyszłości:

Renata
@Ilona

A próbowałeś odpowiedzieć na tą wiadomość i dopytać? Może wtedy udzielano formacji jaki był powód odrzucenia? Możesz dać znać jaką stawkę zaproponowałeś?

Czerwonasukienka
@Ernest

Nie tylko tutaj tak jest. Myślisz, że teraz ktoś bawi się w jakikolwiek konstruktywny feedback? Nie, dla firm jesteś tylko numerem w ewidencji.

Driverbyłiniema

Wszyscy co piszą że firma super itd to chyba ich 1 firma w życiu i(usunięte przez administratora)potrafią załatwić. W ogłoszeniu zarobki od 9500 chcesz 10 musisz być gościem w domu ,chcesz swoje auto najlepiej zjeżdżać tylko na 45 i ogień a stawka ? Podstawa groszowa, więc po uja żeście walczyli o pakiet mobilności skoro jeździcie za grosze a dniówka jak powiedziałem że interesuje mnie 400-450 to usłyszałem max 380 i wy to nazywacie porządną firmą ? Nic dziwnego że przez takich drajverów się ta branża sypie. Wyjazd z bazy rozładunek w polsce blizej granicy dopiero potem jakiś ładunek za granice a na powrocie to samo zrzutka w polsce i jeszcze ladunek na baze no kuuuurde robota cud miód robić krajówki. To już wole dojeżdżać do roboty 200km ale mam teraz przynajmniej podstawę wg pakietu mobilności czyli 6000 plus 460 za każdy dzień w aucie razy 22 dni jak się komuś jeździć nie chce =10.120zł a nie jakieś śmieszne 9000 i przesiadać się z auta do auta a żeby mieć swoje to najlepiej tylko na 45h zjeżdżać. Dzwońce albo piszcie na messenger oni nawet sami oddzwaniają jak podacie numer a nie sluchajcie tych głupot co tu piszą jaka to super firma. Jedyny plus tej firmy to tylko ułożona robota i zazwyczaj nowe auto. Rozmowę przez telefon prowadzi bardzo miła pani naprawdę można się dowiedzieć dużo rzeczy i jak komuś pasuje jazda za grosze zawsze można spróbować.

Beata
@Driverbyłiniema

Hej, to rekrutacja to jest tylko rozmowa telefoniczna, czy są inne etapy i spotkania np. online lub stacjonarnie? I ile taka rozmowa telefocznia trwa czasowo?

Cindilaufer
@Beata

Na pewno jest rozmowa telefoniczna. Reszty nie wiem, ponieważ miałam umówioną rozmowę telefoniczną, do której finalnie nie doszło, ponieważ rzekomo nie można było się ze mną skontaktować (dodam, że nawet jak mam wyłączony telefon, to przychodzą mi powiadomienia, więc takie tłumaczenie można sobie między nogi wsadzić i mówić tak pięcioletniemu dziecku, a nie dorosłej osobie). Umawiam się z osoba rekrutująca na inny dzień i co się okazuje? Nie mogę się skontaktować, osoba ta nie odbiera moich połączeń, nie zadzwoniła, nawet nie napisała wiadomości, że został wybrany inny kandydat. Żenada, nie polecam aplikować.

Cindilaufer

Na stanowisko, na które potrzebna była znajomość języka obcego, czyli do biura. Jestem wstrząśnięta nie faktem, że nie zostałam zatrudniona, tylko faktem, że zostałam potraktowana w ten sposób, nie dostałam szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności, ale widząc po opiniach, to może i lepiej się stało. Daj sobie spokój, są inne firmy.

Maro

Cześć. Polecam firmę. Przyjęli mnie bez doświadczenia. Pojezdzilem w podwójnej obsadzie na międzynarodowce i teraz śmigam sam :) Auta nowe. Polecam kierowcom którzy dopiero zaczynają przygodę z jazdą.

@Maro

O, czyli biorą osoby bez doświadczenia? A taki świeżak to ile dostaje kasy na start pracy? I czy jest różnica w pensji jak jeździ się w jednoosobowej obsadzie, a inaczej płacą dla dwuosobowej obsady?

Fiodor
@Maro

Cześć z daleka dojeżdżasz dmna na bazę? Jaki system pracy tam jest? 2/1 jakieś inne czy to kwestia dogadania

Były

Witam,Państwo ciągle szuka kierowców tylko że jakby doceniali ich toby mieliście tych kierowców na stałe a nowi kierowcy byliby rekrutowani w związku z rozwojem firmy,byłem zatrudniony u Państwa,po zrobieniu jednej trasy dostałem informację o nie przedłużeniu umowy bez podania przyczyny,robota była zrobiona na czas I w terminie,jaką przyczyną nie przedłużenia nie wiadomo bo nikt Ci nic nie powie,mówią decyzja zarządu,a przyczyną może być jedna bo innej nie widzę,odmowa jechać w zakaz,wyjaśniam,święta czyli zakaz jazdy,towar nie zwolnony z zakazu,czyli nie zgodny z ATP,na telefon dostaje wiadomość na wchatsap od spedytora jedź w zakaz i tyle,firma wszystko płaci,i tutaj powstaje pytanie,przy podpisaniu umowy o pracę i niezbędnych dokumentów dotyczących zatrudnienia podpisujesz o przestrzeganie przepisów i tachografu o nie naruszenie tych przepisów i regulaminu firmy,nie narażanie filmy na straty,i co mamy?,że spedytor świadomo nakłania kierowcę na łamanie przepisów i narażanie firmy na stratę,na potwierdzenie mam wiadomość i chętnie przedstawię zarządu w celu potwierdzenia moich słów.

Fiodor
@Były

Cześć, mam pytanie. Czu ogólnie polecasz prace w tej firmie pomimo zaistniałej sytuacji. Czy mam szanse na zatrudnienie nie mając doświadczenia, czy biorą kierowców na przyuczenie

gigachad

Aplikowałem miesiąc temu i nadal "rozpatrują" moją kandydaturę.

Lidia
@gigachad

Ale miałeś jakąś rozmowę rekrutacyjną? Czy po prostu złożyłeś CV? Jeśli z nimi rozmawiałeś to jak to wyglądało i o co pytali? Była dobra atmosfera?

@gigachad

Mam podobne doświadczenia odnoście rekrutacji. Osoba rekrutująca dzwoni, umawia się, po czym nie ma kontaktu (jak było dzwonione, to próbowała winę zwalać na mój telefon. Dziwne, bo nawet jak mam wyłączony lub rozładowany telefon, to zawsze pojawia mi się powiadomienie, że ktoś próbował się ze mną skontaktować, tym razem nic). Po próbie kontaktu z tą osobą umawia się ze mną na inny dzień, po czym nadal nie ma kontaktu.

Małgorzata
@Zenua

A potem co? Nadal nie ma kontaktu i finalnie po tych telefonach nie ma żadnej rozmowy z rekruterem? I czy te telefony, to robiła osoba z HR, jakiś właśnie rekruter firmowy, czy szef lub inny manager wyższego szczebla?

@Małgorzata

Polecam firme, wypłata zawsze na czas

Kierowca

Witam. Chciałbym ostrzec przed firmy amplus w pierwszym miesiącu wypłata ok a w 2 1600zl brakowało po wojnie z księgowa łaskawie przelali. Teraz wydzwaniają do podwójnych obsad że albo się rozsiadają na pojedyncza albo do widzenia

@Kierowca

Hmmm, a wiadomo, skąd te braki w wypłacie?? Był jakieś argumenty ze strony księgowej? I mnie ciekawi, czy jest inna pensja, jak jedzie się w obsadzie podwójnej, a inna, jak w pojedynczej??

Kierowca

Nie stawka jest taka sama zwalała winę że spedytor źle podał nasze dni a wcześniej mówiła że nie ma czasu bo musi wypłaty liczyć i że kierowcy nie umieją liczyć. Po kilku tel dostaliśmy wyrównanie ale to było z wielkimi pretensjami jak by to była nasza wina że chcemy pieniądze ze swoją wykonana prace

Magdalena

Przemek
@Magdalena

Kierowca

Zapomniałem jeszcze dodać każą robić na bazie w prandocinie załadunki i rozładunki na OUT pracując bo nie wiadomo ile godzin i łamiąc prawa kierowcy

Chciałem sprawdzić jak wygląda kwestia grafiku w ogłoszeniu na kierowcę, bo znajomy mi powiedział, że teraz przyjmują. Bardzo ogólnikowo napisane, że to kwestia indywidualna, a może ktoś mi powiedzieć jak w praktyce jeździcie? Każdy inaczej naprawdę, nie ma żadnego planu tutaj? Ciekawe

KierowcaCE

Witam, czy są kierowcy którzy jeżdżą w oddziale pod Warszawą? Jakie są u nich systemy jazdy, kierunki oraz zarobki?

Polaris 2

Renata
@Polaris 2

O co chodzi z tymi wynagrodzeniami? Obcinają coś? Możesz napisać coś więcej? W poprzednich komentarzach pisali że nie płacą za urlopy, dniówki - prawda to jest?

Polaris
@Polaris 2

Nie wypłacają pracownikom pieniędzy zaległych nawet za biegły rok. Dno. Urlopy również nie są płatne aktualnie. Poprzedni kierownik Dawid trzymał piecze i dbał o kierowców. Wypłaty się zgadzały i atmosfera była bdb. Pani Anecie proponuje zrobić prawo jazdy i kwalifikacje zawodową, bo pluje w twarz kierowcom a na wiosne będzie musiala sama jeździć he he he he

let
@Renata

Witam Jakby robili wszystko to co mówi Polaris 2 to by firma w ogóle nie istniała. Widać że to (usunięte przez administratora) albo konkurencja. Najlepiej spróbuj i się przekonasz co to za firma. Mnie przyjęli bez doświadczenia i śmigam na międzynarodówce i sobie chwalę. Jeżeli byłoby coś nie tak nie pracował bym już dawno w tej firmie.

Czarny Kon
@Renata

Jeśli zobaczysz teraz na ogłoszenie mówią że zarobi za pełny miesiąc czyli 21 22 dni 9 500 minimalnie. Jak przyjdzie dzień wypłaty zobaczysz że zarobiłeś dużo mniej bo dniówka ci wyjdzie w granicach 350 - 390 zł. Dzwonisz do pani Ani, a ona ci mówi że kierowcy ile liczą i pensja została dobrze wypłacona oraz, że podczas rekrutacji było mówione, że maksymalnie zarobisz 390 zł (dniowka)

Jaka jest umowa w firmie Amplus Logistic Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Dyspozytor zatrudniają na umowę zlecenie?

O jakich rzeczach mowa, do kogo się dodzwoniłeś? Jest teraz sporo ofert do biura wystawionych w internecie i zastanawiam się z czego wynika takie duże zapotrzebowanie? jak rozmowa dla dyspozytora międzynarodowego może teraz wyglądać? znacie szczegóły by moc je opisać? trudno się dostać czy raczej to formalność?

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus Logistic Sp. z o.o. - Prandocin-Wysiołek

• Jak się pracuje w Amplus Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amplus Logistic Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 62B
    32-090 Prandocin-Wysiołek

Amplus Logistic Sp. z o.o.