Opinie o Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o. w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o. w Oława

Szukając pracy w Oławie natknęłam się na ofertę dla Dyspozytora. Była dodawana dość dawno ale może jeszcze będzie ktoś tam do biura potrzebny? mam doświadczenie głównie w ruchu krajowym, to było ogłoszenie na obydwa rodzaje.

kolo bolo Nowy wpis

ta firma to (usunięte przez administratora). nikt normalnie myślący tam nie wytrzyma. kto pracował ten wie o czym piszę. wyrahowanie i bezczelność biura, fatalny stan naczep, niemcy oderwani od rzeczywistości i rządzący jakby bawili się samochodzikami w piaskownicy. największe gówno w jakie można wdepnąc. praca dla desperatów.

Sylwia Nowy wpis

Hej czy w tym roku były prowadzone jakiekolwiek nabory? Widziałam ofertę dla kierowcy ale sprzed siedmiu miesięcy publikowana na pewnym portalu. Ktoś pisał na forum o jakimś zakończeniu współpracy i ciekawa jestem jak to wpłynęło na warunki zatrudnienia. Czy są rotacje czy raczej stabilnie się jeździ? Na jakiej tegorocznej stawce jeśli w tamtym roku było to 8000-9000 zł netto?

kolo bolo Nowy wpis
@Sylwia

odpuść sobie. z tej firmy to nawet kierownik odszedł a szkoda bo slyszalem że pszynajmniej chłop coś chciał podziałać. te dwie baby w biurze go pewnie zjadły. wcale bym się nie zdziwił. ta firma to dno i sto metrów mułu.

Ryś

Słuchy dochodzą że Grażnka jak kierownik (usunięte przez administratora)zakończyli już współpracę albo raczej na pewno firma zakończyła ja z nimi. Pozostał tylko GEHEMOT i jego GWIZDEK.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kuirer/Kierowca GLS.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tomi

Jak tam w hg oława poprawiło się. Atmosfera w biurze dobra????

Cała prawda
@Tomi

Ta....taka dobra że szukają dyspozytora zeby w końcu coś zarobić i budować relację z kierowcami.......????????????????????ta chyba z tymi co pozostali????????????Ten oddział prężnie się ZWIJA i idze na (usunięte przez administratora) jak kotwica. Dopóki w oławie rządzi (usunięte przez administratora) to niewiele się zmieni ponieważ kierowcy hg wożą smieci z giełdy a dobrze płatne trasy jeżdżą podstawiani podwykonawcy z ktorych jerzy L czerpie profity. Tak tak ......jak firma Dymek ktora pojawiła sie z ramienia grazyny P z paderbornu po rodzinie. A tu nawija sie makaron na uszy że kierowcy źli ,dyspo się nie nadaje.....tylko kierowcy pracowali dyspozycja pracowała przed przyjsciem ww.osób i było dobrze....więc wniosek jest jeden.

....i co...
@Cała prawda

Jak ktośos napisał prawdę o biurze w oławie to nagle poruszenie.pani malgosia i juruś zniesmaczeni.....ciekawe czym .....prawdą. trzeba mieć trochę honoru i ambicji....prawda w oczy kole....no niestety jak sie licza tylko pieniądze to i wparze idzie prawda jakim sie jest. Kierowcy przychodzą poznaja się na was i odchodzą , juz w niedługim czasie pan Ralf w paderbornie sie przekona i mam nadzieję że potraktuje was w biurze tak jak wy traktujecie ludzi.

@Cała prawda

Cała prawda podana jak na tacy.

Hanna
@Marek

Prawda? A to co dużo kierowców się pozwalniało że piszecie ze dyspozytor ma budować relacje z tymi co zostali? Czy firma ich zwolniła?

Nomenomen

Informacja dla wszystkich kierowców szukających pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam pracy w tej firmie od momentu kiedy pojawił się jerzy L i gośka R. Dezorganizacja bałagan chaos (A jak powszechnie wiadomo gdzie jest chaos tam najlepiej się kra....nie) brak kultury w biurze wręcz hipokryzja, a jak jesteś inteligentniejszy to cię wezmą na krzyk Jedyne co zasługuje na uwagę w tej firmie to auta i naczepy pod warunkiem że są nowe bo stare szroty Sypią się na potęgę i nikt tego nie naprawia Zresztą opinie o tej firmie mówią same za siebie napisane przez kierowców którzy pracowali ponad 10 lat lub więcej Sam byłem kierowcą więc wiem co mówię i przepracowałem podobną ilość lat. Wypłata średnia chyba że będziesz dziobał i dostawał trasy na weekendy Ale nie zapominaj że weekendowych wyjadaczy tam nie brakuje . Jak najdalej trzymać się od tej firmy.!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Nomenomen

A na jaką umowę można liczyć w firmie? Jadąc w trasę zachowane są wszystkie standardy przerw itd?

Były

Pracowałem w firmie za czasów marty i sweterka, i kapusia jareczka. Na początku było fajnie ,kasa była ciekawa,ale potem.... Ta firma to jakaś anomalia była ,nawet zwolnić się było ciężko haha. Był trend że tylko sweterek może Cię WYWALIC , nigdy nie mogłeś odejść sam . Nie odbierali tel, wywalali Cię z auta na skoczka . Przepracowałem tam 9 lat. Chciałem podwyżkę 200 zł to martuchna napisała mi że polityka firmy nie przewiduje podwyżek, ale jak odeszło nas 4 to natychmiast polityka się zmieniła i chłopy dostali po 500 hahaha , zwyczajnie nikt nie chciał przyjąć. Z tego co czytałem nic się nie zmieniło ,kabaret został kabaretem . Ludzie dajcie sobie spokój hahaha

Co tam sie dzieje??? Dysponentka Grazynka juz sie cos nauczyla....czy dalej nie potrafi podjac samodzielnej decyzji? Czy dalej partoli robote, a pozniej ucieka na urlop i czeka az wszystko wroci do normy. jerzy jak tam w oławie dalej kwitnie interes uzywanymi oponami???

I co...
@Marcin

Lepszy interes w oponach jak w chryzantemach z naczepy????

Helmut

"Hg logistic w niemczech poszukuje kierowców....Aby zwiększyć nasz zespół, poszukujemy kierowcąw zawodowych na trasach dalekobieżnych".....bo połowa się zwolniła....hahaha

Antoni
@Helmut

A co się stało? Nagle poszli gdzieś indziej? Nooo to musiało się coś podziać

Helmut
@Antoni

Bo zrobiło sie (usunięte przez administratora) dyspo lezy i kwiczy a roboty poukladac nie potrafi. Tak jest jak zatrudnia sie za marna kase i marne wyniki.

Firma Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Kierowca. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Dzień dobry.

Podaruj sobie prace w tym (usunięte przez administratora)ie, pieniadze nie adekwatne do wykonywanej pracy. Brak kultury w biurze i usłyszysz jak ci sie nie podoba to mozesz isc gdzies indziej......i tak zrób nie maruj swego czasu na ta pseudo firemkę ktora wyglada ładnie z zewnatrz.

M i J

Miałem odejść do Niemieckiego HG ale zostaje tu jest ok??? Dużo nazekana ale przy nowym dyspo ma się pozmieniać??

Antoni
@M i J

Dużo narzekania na co? Jakieś konkrety podaj :D Czemu w ogóle chciałeś odejść?

M
@Antoni

Na wiele rzeczy hehe

Mr. K

Same bajki w tych opiniach a tak naprawdę nikt się od nich nie zwalnia sam przepracowałem 33 miesiące i nie dostałem stałej umowy tylko dla tego tam już nie pracuje. Kasa jest na czas i płacą wszystko tak jak powinni (diety, noclegi, nadgodziny itp. ) sprawdziłem to. Co do sprzętu to samochody super a naczepy trochę mniej ale załadunki tyłem ewentualnie bokiem ale zero zapinania pasów.

Ryś
@Mr. K

Kolego trochę się pozmieniało,praktycznie sama giełda,pasy także doszły nie zadko po 15+rozbieranie całej naczepy łącznie z dachem.A później schody bo niedarady nic złożyć do kupy.Na firmie 5 nowych zestawów reszta to stare szorty(naczepy po 1000000km)

Kierowca

M i J nie ładnie tak pisać w czyimś imieniu i na dodatek kłamać. Chyba że starasz się poprawić wizerunek firmy.

Na szczęście

Witam zainteresowanych. Przestrzegam przed tą firmą szczególnie przed olawą!!!!!! biuro falszywie życzliwe a jak nadarzy sie okazja to uprzejmie doiosą. Kierowcy tez patrza tylko na siebie i kolegow tu nie znajdziesz chyba ze chcesz byc kierowca donosicielem. Nie warto marnowac zycia ,dobre czasy już minęły. Lada chwila i będą sami Ukraińcy. robota za max. 4koła chyba ze bedziesz jezdzil weekendy za same diety, to zarobisz troszke wiecej albo i nie bo nastepny tydzien bedziesz sie bujał po PL za polską dietę. W niemczech zarobisz max 1300E. i bedziesz jeździł po nocach, juz sie tam napracowali ludzie z wschodniej polski od białegostoku po białą podlaskę. To co obiecują to tylko obietnice. Jak lubisz wyzwania i marną kasę to firma dla Ciebie.

Bromba
@Na szczęście

Kolego zastanów się nad sobą może coś jest nie tak, rękawic nie kupowałem a innych zeczy nie będę komentował chociaż z jednym się zgodzę z donosicielstwem ale to jest standard w każdej firmie.

@Bromba

Pozdrow Goske sprzedawczyku z w ójcic

Dawid

Jak radzicie sobie z covidem, dużo zakażonych?

Grzesiek
@Dawid

Szczególnie biuro jest zakażone????????????

Kerowca

Nie polecam pracy w tej firmie....na rozmowie obiecanki cacanki stale trasy a jezdzisz na giełdzie dachowka deska trociny odpady bez zezwoleń i na dzien dobry poczatek tygodnia i same pauzy 9-ki pozniej na koniec tygodnia kombinuj zeby sciagnac do domu.

Mariusz

Bromba masz tyle doswiadczenia z ta firma co oranżada waznosci....za to doswiadczenia z biurem w olawie dosyc spore....piszesz ze (usunięte przez administratora) jest w tej firmie....tak masz racje odkad sie pojawiles tutaj....pozdrow swojego "spowiednika" jurka L

Req

(jeszcze zapomniałem ocenę zostawić 1/5)

Req

Opowiem tak, jestem długoletnim pracownikiem tej firmy w systemie 2/2y, ale tak źle w niej jeszcze nie było. Firma pod pretekstem złej kondycji finansowej, postanowiła obciąć wyplaty o 150-200euro, przy czym, pracownicy pełno etatowi, zostali przy wypłatach nienaruszonych. Malo tego, firma postanowiła mimo wzmoznonej pracy utrzymać od początku pandemii skrócony czas pracy, pomimo że nadgodziny są wyrabiane. Wiele powodów do obcięcia premii z prawdziwych drobnostek, m. in dotankowanie adblue na stacji lub pomyłkowe wykonanie obsługi na młotkach. Firma zwodząc pracowników przez rok zapewniała, że wypłaty zostaną przywrócone do tych sprzed pandemii jeżeli będzie się polepszać sytuacja firmy. Sytuacja firmowej kasy jest nie najgorszą za to my zostaliśmy pozbawieni 200euro z podstawy. Inne firmy w czasie pandemii potrafiły zapewnić pracownikom podstawowe środki ochrony - rękawiczki, maseczki, płyn, buty, spodnie, kurtki... ale nie tutaj. Tutaj pracownik musi sam się zaopatrzyć w tę produkty. Można dużo wymieniać, ale szkoda czasu. Jedynie mogę przestrzegać przed firmą.

Iwo

Liczyłem, że znajdę na wątku więcej konkretnych informacji o pracy, zarobkach czy atmosferze. O co chodzi, że przestaliście tu zaglądać?

Zostaw merytoryczną opinię o Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o.
  • Portowa 1
    55-200 Oława
  • NIP: 9121794558 REGON: 20137077 KRS: 0000242415

Hämmerling Group Logistic PL Sp. z o.o.