Opinie o Frutica Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Frutica Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frutica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frutica Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Frutica Sp. z o.o.?

Roman Nowy wpis

Poszkodowanych zapraszam do kontaktu pod 514 746 783

Wierzyciel Nowy wpis

Kasa nie do odzyskania

Kk Nowy wpis

Dzień dobry. Jeżeli ktoś nadal potrzebuje pomocy w odzyskaniu pieniędzy to polecam firmę która mi pomogła je odzyskać. Podsyłam Wam numer kontaktowy 798 509 603

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Frutica Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Mikołaj

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji - 882126851

Wiciu
@Mikołaj

Czy to prawda że Frutica zalega mnóstwo pieniedzy firmom zagranicznym?

JonagoldGrójec
@Mikołaj

Dziękuję Panie Mikołaju, pogodziłem się już ze stratą kasy, a dzięki Panu udało się odzyskać. Dziękuję i polecam wszystkim pokrzywdzonym ten kontakt!

Sadownik

Dłużnik, na szczęście z pomocą prawną odzyskałem należność. Polecam i zostawiam nr do windykatora 798509603

Karol

@mikolaj dlaczego mówisz ze sytuacja jest niepokojąca ?

Fifi
@Karol

bo nie płacą ludziom i nie odbieraja telefonów a dalej kupują towar

Ostrzegam firma nie płaci

Jakub

Ostrzegam firma nie płaci!!

Ala

A jak ze świętami? Macie je wolne?

kaja

@Karol a duże są limity do wyrobienia? Duże tempo pracy na sortowni ?

@kaja

Pracy na sortowni nie znam. Jestem producentem jabłek i choć gowork powinno opiniować pracodawcę to pojawiły się opinie innych osób więc i ja zamieściłem swoją opinię.

Karol

Ogólnie polecam. Sortowanie dość mocne ale do przeżycia /można uzgodnić za wagę w skrzyni. Opakowania szybko odwiezione czyste i całe. Faktury wystawione zaraz po sortowaniu bez przeciągania. Był poślizg z płatnościami. Kilka faktur w terminie kilka trochę po ale wszystko wypłacone. Bardzo miły kontakt jak już uda się dodzwonić.

Rob

Widzę że dobre opinie są pisane przez firmę frutica, także pozdrawiam! Ci mądrzejsi sadownicy nie zaryzykuja ..W końcu nazwisko szefowej zobowiązuje ;p

Zciśnieniowany

Płatność nie ma problemu, ciśnienie to jak ktoś ma słaby towar i przemysł w cenie jabłka deserowego oddaje :)

Gucio

Jak ktoś potrzebuje podnieść ciśnienie to może z nimi handlować... radzę towar oddawać tylko za gotówkę!

A to ciekawe, że nie wypłaciła, bo ja akurat dałem na sortowanie i wyszło dobrze sortowanie jak i płatność była w przeciągu 14 dni, skrzynie szybko odwiezione

chłop

A mi wypłaciła za wagę w skrzyni oraz dała kaucję za skrzynię. Polecam współpracę

Sprzedawca

Niestety, nie mam dobrych doświadczeń z firmą Frutica. Współpraca na początku wzorowa, dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Od października czekam na uregulowanie płatności, szefowa firmy od jakiegoś już czasu nie odbiera telefonu, nie odpowiada na sms. Fajnie, że jest miła, szkoda tylko, że nie płaci i nie ma z nią kontaktu.

Kinga

Polecam, miła atmosfera, szefowa miła i sprawiedliwa, a przede wszystkim wyrozumiała

Zostaw merytoryczną opinię o Frutica Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Frutica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frutica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frutica Sp. z o.o.?

Frutica Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sadowa 5
    05-530 Góra Kalwaria