Opinie o Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o. w Gniezno

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca c?

Jak tak wszyscy piszą jaka jest tam dobra praca idźcie zobaczyć przekonacie się Stale szukają pracowników dlaczego zastanówcie się Wystarczy rozmowa z kierowniczka jak ona ładnie będzie mówić przyjedzie co do czego to jest inaczej A podejście do swoich pracowników masakra umie tylko szkodzić i grozić co to jest nie ona wyraz jej twarzy robi swoje Zastanówcie się nad moim komentarzem i zapraszam do misz-masz :-)

Zofia Nowy wpis

Trafiłam tu bo znalazłam ogłoszenie do pracy na kuchnię. Możesz dać znać jaka tam atmosfera? Duże tempo pracy jest? Stresują bardzo? Mam doświadczenie, ale boje się jak z atmosferą - będę wdzięczna za odpowiedź

Jola Nowy wpis
@Zofia

Atmosfera jest mega spoko bo spoko są współpracownicy. Szefostwo tez mega Ok. Idzie często na rękę i jest pomocne. Polecam.

J

Fajna praca. Umowy. Darmowe jedzenie. Mili ludzie.

@J

Umowy o pracę? Bo wcześniej ponoć nie było ;)

Paulina
@Anna

Zawsze były umowy. I to o prace a nie śmieciowe zlecenie. Polecam. Mega sympatyczna atmosfera. Dobre zarobki. Wypłata zawsze na czas. Szanują pracownika.

Wiktoria
@Paulina

A to o co chodzi w takim razie z tymi opiniami, że jeszcze jakiś rok temu brak umów, skoro piszesz, że od zawsze są? No i ktoś niedawno napisał, że podobno kelnerzy nie dostają umów. To prawda? Na jakiej zasadzie oni tu pracują?

Jola
@Wiktoria

A może po prostu ktoś się mści i wypisuje nieprawdę! Umowy są dla wszystkich! Wszyscy je maja- kelnerzy, kucharze! I nikt nie ma śmieciowego zlecenia. Wypłata zawsze na czas. Prezenty świąteczne! Miła atmosfera i przede wszystkim szacunek!

Wiktoria
@Jola

Mówisz? Nie no jeśli tak by było jak piszesz to warunki jak najbardziej spoko. Ale przypuszczasz, że ktoś może się mścić, więc musiałby być ku temu jakiś powód, no nie? Jaki?

Nb
@J

Ciekaw kto chyba nie kierowniczka Umie tylko wypisywać e-maile zamiast sprawę załatwić osobiście a wydaje się taka odważna

Nb Nowy wpis
@J

Tak tak darmowe nazywa się zapłacone przez ciebie i czym nie wiesz nie ma nic za darmo

Roszpunka

Zero szacunku do pracowanika, zero umów o prace, o stawce nawet nie wspomne, praca po kilkanaście godzin, mało ludzi do pracy.. unikajcie tego miejsce!

Jerzy
@Roszpunka

To znaczy, że większość osób w firmie ma umowę zlecenie? Kto w firmie w takim wypadku ma umowę o pracę, masz jakąś wiedze na ten temat?

&
@Jerzy

to znaczy że umów dla części pracownikow brak. szczególnie dla kelnerów

@Roszpunka

Szacunek to podstawa, a mówisz, że go nie ma... Czemu?

Rafal
@Roszpunka

Masz jakies dowody?! Czy wylali cię z pracy i chcesz się zemścić?

@Roszpunka

Przed wczoraj kupiłem całą flaszkę wchiskey i colę za 120 złotych. Nie wypiłem całej a reszty nie dostałem do zabrania! Nie polecam pubu!!!

Fotograf
@Piotr

Chyba się komuś miejsca pomyliły? To nie pub! Za dużo alkoholu

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o. na stanowisko Bufetowa ! Bronowice ! Obsługa Sali! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
On

Najlepsza praca w mieście. Wysokie stawki. Miła atmosfera. P

Urszula
@On

A dasz jakieś konkrety? :)

On

Ok

Filip

Ok

Radek

Bez sensu profil. Ktoś oczernia firmę i podpisuje się „roszponka”. Od razu widać ze jakaś ściema i osoba nie ma odwagi się podpisać.

Zofia

W jednym z dawniejszych wpisów ktoś krytykował kwestię umów w Misz-Masz. Ja bym chciała zapytać, jak to wygląda obecnie, ponieważ od tamtego wpisu minęło naprawdę sporo czasu. Jaką umowę pracodawca oferuje na start? Napiszcie, czy jest szansa na umowę o pracę.

Pan P
@Zofia

Ja miałem umowę. Gdyby nie wyjazd zagranice zostałbym w tej pracy. Mega spoko atmosfera. Szefowa spoko. Za granica lepsza kasa ale atmosfera już nie ta.

Wojtek

Czy dostajecie podwyżki motywacyjne na Koniec roku?

Daga

Pracowałam dość długo żeby się wypowiedzieć. Spoko praca. Spoko szefowa. Miła, luźna atmosfera w pracy. Stawkę tez miałam ok. Umowa o prace.

Gosc99

Nie polecam pracy w misz maszu . Praca bez umowy słabe stawki godzinowe . Ludzie narzekają na czas oczekiwania na jedzenie . Szefowa ma swoje humorki . Ciągle kłóci się ze swoim współwłaścicielem . Nie otrzymałam pieniędzy za godziny przepracowane . Jednym słowem tragedia i nie polecam!

...

Zostaw merytoryczną opinię o Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o.
  • Rynek 5
    62-200 Gniezno

Misz-Masz Cafe Bistro Sp. z o.o.