TVM Transport Sp. z o.o.

Opinie o TVM Transport Sp. z o.o.

Wdzięczny

Chciałem podziękować i pochwalić chłopaków z floty i mechaników za wczorajszą akcję pomocy w odśnieżaniu dachów samochodów na rampie na naszej bazie w Studzienicach! Jechałem do pracy z obawą że będzie potężna kolejka pod rampę do odśnieżania bo jak wiadomo mało tych aut nie mamy. Mega szacun że w niedzielę pomogliście nam kierowcom. Po właśnie takich akcjach poznaje się porządną firmę która nie ma kierowcy w (usunięte przez administratora) ❤️ @Pracodawca

Jarosław

Praca kierowcy buda na własnej działalności gospodarczej (usunięte przez administratora) . Ustalone odgórnie normy paliwowe które jeśli przekroczysz z powodu nadmiernego załadowania lub złych warunków pogodowych mp. Silny wiatr dopłacasz wszystko ponad normę z własnej kieszeni Praca n9n stop po 18 - 20 godzin

@Jarosław

Możesz napisać coś więcej na temat dopłacania przez kierowców za paliwo

@DK Kierowca

Ta firma to jakaś abstrakcja. Spedytorzy jak nie małolaci bez doświadczenia i szacunku to jakieś (usunięte przez administratora), którzy patrzą tylko na swoją ciepłą posadkę w biurze. Nikt nie zwraca uwagi na to że narobisz kilometrów lub wykonujesz czynności za które finalnie ci nie zapłacą. Spedytor nie odpowiada tam za swoje błędy w organizowaniu transportu.

CE kierowca
@@DK Kierowca

po pierwsze jak sam byś był kulturalny i to tak też by się do Cibie zwracano, ja tam nie mam problemu z kulturą i nie narzekam na kontakty z innymi, po drugie skąd wiesz że spedycja nie ponosi odpowiedzialności za będy ? To że są różne problemy na lini spedytor - kierowca to wszyscy wiemy ale pokarz mi firmę w której ich nie ma.

Zakkk
@CE kierowca

Jak biuro odpisuje to czuć z daleka.lepiej ogarnij papiery jakieś ,albo idź zacznij coś robić NP.sprawdź jak mocno przepracowane są działy NP.flota .....

Znalazłem ogłoszenie na OLX kierowca C+E. W ogłoszeniu stoi że oferują solidną podstawę w wysokości 5000 brutto. To żart? Jeśli tak, to mało zabawny

Kierowca Międzynarodowy

rozmowa o stawkach

dlaczego firma nie podwyższa stawek na busach Obecna stawka jest niestety niska

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Julka

Na jednej ze stron internetowych znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Szefostwo oferuje pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku i zawsze wolne weekendy. W takim razie, od której do której się tutaj pracuje? Jeśli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie, to można prosić o podanie widełek? ;-) Dajcie znać, bo będę składała tutaj swoją aplikację.

kowalczyk

Witajcie, też się zastanawiam czy kierowcy pracują w tej samej firmie co ja, bo ja jak kolega KMAT też jestem bardzo zadowolony z pracy TVM i nie mam na co narzekać. Szacunek jest oraz wspólna miła współpraca z różnymi działami w firmie czego nie ma miedzy kierowcami i tu jest problem, ale to już nie moje zmartwienie. Polecam firmę

Kmat

Czytając niektóre wpisy zastanawiam się czy robimy w tej samej firmie, oczywiście czasem nie ma awizacji, czasem adres jest zły i trzeba jechać dalej(adres na siedzibę nie na magazyn) ale pozatym wszystko jest super, z pracy, kontaktu z spedytorami czy dyspozytorami jestem zadowolony zawsze czy spanie czy cokolwiek mam problem zawsze się dogadam i to działa w 2 strony. Może dlatego że z natury jestem bardzo cierpliwy nie mam z tym problemu, albo myślę szukam na necie jak nie mogę sobie dać rady i ogarniam zazwyczaj temat sam? No nie wiem ja pracę polecam nie ma lekko różne dziwne zrzutki w centrach dużych miast itd ale daje radę. Półtora roku mam prawo jazdy i lubię jeździć więc ta praca to dla mnie czysta przyjemność. Jedyny - jaki po półtora roku pracy znalazłem to że co miesiąc na paliwie wychodzę 100/200 minus bo mam ciężka nogę a ładunki często są ~1300kg. Osobiście polecam firmę mam nadzieję że nic się nie zmieni.

Tom

Jak zarabia spedytor krajowy na początek?

kierowca kat 5

przeciez to jest praca za 15zl/h tyle że jakby się nadgodziny caly czas robilo, chore, to jest mniej niż najniższa krajowa

Grzegorz

Witam mam pytanie o prace w Niemczech w Soest do kierowców pracujących tam na busie,jak wygląda kwestia zarobków tzn.w ogłoszeniu jest 2500 euro brutto plus diety do 28 euro za dzień a jakie z tego są realne zarobki na ''ręke'' ?.I może ktoś się orientuje jak wygląda kwestia podatku w Niemczech ''bykowego'' to znaczy jak jestem kawalerem po 26 roku życia bo podobno od tego też ściągają podatki z góry dzięki za odpowiedz pozdrawiam.

Xxx
@Grzegorz

Kolego na busie tam chłopaki zarabiają na 1 klasie około 1800-2000 a na 3 klasie około 2100-2200. Jak co to nie polecam.

Jacek

witam Chciałbym się dowiedzieć na jakie wynagrodzenie netto można liczyć w tej firmie jako magazynier? przyjmując normalny system pracy wg. umowy bo wiadomo, że czym więcej dni dodatkowych itd to zarobek będzie inny mi chodzi o normalną podstawę na dzień dobry jako świeżak. Pozdrawiam

4000-4500 netto czy brutto bo to ogromna różnica?(usunięte przez administratora)

Misja

Pracują w tej firmie jakieś kobiety na busach ( własna działalność ) ? Moją narzeczoną ciągnie do tej firmy na busy .

Widzialem
@Misja

Pod rampami nie raz widziałem dziewczyny na busach a czy dalej pracują to nie wiadomo bo w tej firmie jest taka rotacja że dzisiaj ktoś jest jutro nie przychodzi..

asd

Jakiś żart ta firma daje ogłoszenia na olx że płacą 0,50zł/km lol, jak to na paliwo nie wystarczy nawet na własnej działalności a gdzie zarobek, leasing na auto itd? Smiech na sali kto tam w ogole pracuje

Kiero
@asd

Chłopek jaki leasing na auto jak samochód dostajesz od firmy 50 gr za km netto 25 zł za każdy punkt :)

Busiarz
@Kiero

Ludzie którzy nie potrafią czytać ogłoszenia o pracę ze zrozumieniem sami na starcie sie dyskwalifikują z procesu rekrtacji.

Barbara

Trafiłam na rekrutację na spedytora międzynarodowego. W ogłoszeniu napisane jest, że firma oferuje wysokie wynagrodzenie, czyli ile to jest mniej więcej? Super, że praca w godzinach 8-16, czyli jak rozumiem nie ma nadgodzin?

Janusz kierowca

Ja również polecam firmę. Wszystko ok, wyjazdy powroty flota spedycja i dyspozytorzy rozładunku i załadunku raz łatwe raz nie ale wszystko na plus - polecam

Kierowca 12345

Kolego, przy tak dużej liczbie pracowników zawsze jest tak że ktoś się zawili a ktoś nowy przyjdzie, rynek pracy jest otwarty i każdy o sobie decyduje sam. To normalna kolej rzeczy że tak się dzieje więc nie panikuj robota jest ułożona jedziesz i wracasz a niestety zawód kierowcy jest taki że nie raz zjedziesz w sobotę rano. Zawsze możesz też iść na spedytora i będziesz kończył o godz 16

@Kierowca 12345

Kolego ja nie chcę kończyć o 16.00 nie pracuje w tym zawodzie od wczoraj, jeśli w ogłoszeniu o pracę jest napisane ze sa wolne weekendy to oczekiwał bym ze zjazd w sobotę to zdarzy się sporadycznie

Adam Majewski
@Niezadowolony

Wiesz co te twoje narzekanie na grupie jest śmieszne. Jak ci nie odpowiada najlepiej jakbyś się zwolnił, zmień pracodawcę lub zawód i idź pracować na jedną lub dwie zmiany weekendy wolne. Kierowca pracuje do soboty taki ma system a zaczyna w niedzielę w razie potrzeby. Twoje stękanie na go work nic nie wnosi tylko te twoje marudzenie i nic więcej

Niezadowolony

wypowiedzenie składam na koniec miesiąca, jak lubisz gdy ktoś cię ciągle okłamuje to pracuj tu sobie dalej. Nie od dziś pracuję w transporcie, to co tutaj się ostatnio wyprawia to jakieś żarty, chłopaki były z postulatami o podwyżkach i niewiele z tego wynikło. Nagle okazuje się że oczekiwanie masz zapłacone dodatkowo jak sobie to uzgodnisz, inaczej stoisz za 3zł i okazuje się że ten twój postój był planowany więc się kasa nie należy, jazda po 9 to okazuje się że to zawsze jest planowa i za to kasy też nie dostaniesz, miały być wolne weekendy a masz wekend od soboty po południu do niedzieli wieczorem.

Hopek

Witam jestem byłym pracownikiem ( kierowca) robiłem tam prawie 2 lata jak dla mnie firma b,dobra jeśli chodzi o warunki typu magazyny,ciuchy,karta Multisport , samochody ( raczej wszystko nowe do 3-4 lat) naprawdę są gorsze firmy tu jest ok ,,,jeśli chodzi o robotę minus że to jest drobnica ( do tego trzeba się przyzwyczaić) ale firma się z tego wywodzi jeden wyjazd np na 2 dni parę rozlad... ok 1-5na drugi dzień 2-4 załadunki i do domu , ( jeżdżąc w podwójnej), jak dla mnie w tej firmie powinno się jeździć tylko w podwójnej jeździ się nieraz po małych firmach itp druga osoba potrzebna przy wjazdach wyjazdach, Dobra robota dla kogoś kto nie chce siedzieć w aucie np tydz czy dwa , w podwójnej wyjeżdżacie np z ndz na pn w nocy , środa wolne i czw pt w trasie weekend wolny , polecam firmę dla początkujących ( ja taki byłem) tylko trzeba mieć drugiego gościa ogarniętego żeby się dogadać pozdrawiam Wszystkich pracowników TVM

Niezadowolony

Znów zwalniają sie starzy kierowcy, niech dalej spedycja robi ludzi w balona i mówii ze zjedziesz w piątek a potem zostajesz do soboty a on nawet telefonu nie odbiera, nie liczy się z tym ze ludzie maja swoje plany. Spedytor o 16 idzie do domu a ty siedz jak pies w budzie za 3 zeta na godzinę

KIEROBUS
@Niezadowolony

Na busie za to rób za tragarza klient z łaska może za to zapłaci. Zaczyna mnie to wkurzać sami na streetviev nie zobaczą ze adres to dom prywatny na przykład a potem wonty że kierowca wcześniej nie zgłosił. Kurrrr jak kraze między uliczkami w centrum miasta żeby znaleźć ten adres i zrzuc to nie mam czasu na cykanie foteczek i pogaduszki że spedytorem. Zglaszam wyładunek ręczny i nie obchodzi mnie skąd ma być za to zapłacone jak w umowie...... tak samo czemu jazda z windą za ten sam pieniądz jak zwykła zabudowa. Ile się trzeba naskakac nawciagac palet itp a kasa taka sama jak ktoś kto ma same podjazdy pod rampe tyłem zwykłym busem przez cały dzień. Przecież winda jest płacona ekstra za fracht nie wieże że nie. Brawo

Kieroce
@KIEROBUS

Kolego my na dużych tez nie mamy zapłacone za rozładunek z winda a palety czasem bardzo ciężkie, przecież klient za to płaci a my nic nie dostajemy.

Asdcb
@Niezadowolony

Co ty to wygadujesz ktoś się zwalnia, nowi pracownicy przychodzą, pracy jest dużo więc nieraz trzeba zjechać w sobotę za co masz zapłacone. Jak nie chce ci się pracować pracy jest dużo od pon do pt. Pozdrawiam

Jaka atmosfera jest między działami w TVM Transport Sp. z o.o.?

u...u...

Jednocześnie wskazujemy, że dla nas bezpieczeństwo kierowców jest kwestią o podstawowym znaczeniu, dlatego: 1. preferujemy współpracę z kierowcami doświadczonymi w zawodzie; 2. zapewniamy im praktyczne szkolenia; 3. serwisujemy naszą flotę wyłączenie i regularnie w ASO; 4. co 2,5 roku, wymieniamy auta na nowe; 5. dostosowujemy długość trasy danego kierowcy do jego doświadczenia oraz umiejętności; 6. zwracamy uwagę na to, by kierowcy, którzy ruszają w trasę byli wypoczęci; 7. dajemy naszym kierowcom możliwość rezygnacji z danej trasy przed jej rozpoczęciem, jak również odpoczynku w jej trakcie. Jednocześnie mamy świadomość, że ryzyko wypadku jest wpisane w każdą podróż samochodem. Zwracamy uwagę, że nie na wszystko mamy wpływ. Czasem takie zdarzenie drogowe jest wynikiem przypadku lub złamania przepisów przez innego kierowcę. My stale ulepszamy nasze procedury, żeby zapewnić naszym kierowcom komfort i bezpieczeństwo. Pozdrawiamy Przypominam Wszystkim wypowiedz oczywiście firmy dla wszystkich z małym niesmakiem jako małe doświadczenie które już nabyłem w tej firmie . Chyba daleko jest do wypowiedzi ..A wiem czasy i ludzie sie zmieniają racja to wypowiedz z 2019 roku zapomniałem

Kalina
@u...u...

O, a to jak konkretnie firma dba o to, aby kierowcy byli wypoczęci? Jak to jest sprawdzane? I jest jakiś dodatek, benefit właśnie na wypoczynek? Jakaś kasa na urlop czy wczasy pod gruszą regularne?

Tak czy siak

Dalej znikają, ostatnio było ponad 920, dziś 919. Proponuję przenieść się na forum o wadze ciężkiej kom i tam pogadać

Zostaw merytoryczną opinię o TVM Transport Sp. z o.o. - Studzienice

• Jak się pracuje w TVM Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TVM Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 272.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVM Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 42 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVM Transport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TVM Transport Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVM Transport Sp. z o.o.