Opinie o Ideus Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ideus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ideus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideus Sp. z o.o. w Chorzów

zdecydowanie_nie_polecam

Wszystkie pozytywne opinie pisane są przez osoby (usunięte przez administratora) Absolutnie nie należy mieć własnego zdania oraz jakichkolwiek pomysłów. Jeżeli jesteś masochistą to polecam. Reszcie proponuje trzymać się z daleka od tej firmy. Grafik po studniach może liczyć na (usunięte przez administratora) na rękę oraz traktowanie jak(usunięte przez administratora). Rotacja jest olbrzymia. Każdy wytrzymuje od 3 miesięcy do roku. Negatywne opinie(usunięte przez administratora) wszystkie są prawdziwe. Człowiek, który patrzy wszystkim na ręce. Nie można ze sobą rozmawiać nawet na tematy związane z pracą. Wszystkie rozmowy prowadzi przez czat lub maila. Musi panować absolutna cisza. Bywały dni, że przez 8 godzin powiedział cześć na wejściu i wyjściu. Nie wolno się mylić, pytać, konsultować, ruszać. Innym "wyjątkowym" pracownikiem jest M(usunięte przez administratora). Trzaskanie drzwiami w jej wydaniu to norma, tak jak i obrażanie innych. Krzyki a później nie przyznanie się do błędu – standard. Jeżeli marzysz o spokojnej pracy w miłej atmosferze to nie tutaj. Zdecydowanie odradzam.

Dora Nowy wpis

Trochę nie rozumiem :P Wolałabym się nie zatrudniać, jeśli coś ma być nie tak. Jeśli możesz to napisz coś więcej, bo mocno rozważam aplikowanie na grafika.

Irmina Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko przedstawiciela handlowego. Wisi ogłoszenie na pracuj.PL W ogłoszeniu piszą o 66% części stałej i 33% uzależnionej od wyników. Zastanawiam się jaka jest ta stała kwota która wpływa na rachunek? Jest to kwestia indywidualna, zależna od wykształcenia i umiejętności czy jednak przedstawiciele maja jednakowe podstawy? Jak wysokie są normy do wyrobienia? Można bez problemu uzyskać premie ?

zdecydowanie_nie_polecam

ja_również
@zdecydowanie_nie_polecam

należy również wspomnieć o absolutnie śmiesznych stawkach(usunięte przez administratora)i pracy zdalnej nie ma, chyba że dla wybranych a reszta niech siedzi w kożuchach w zimę.

Pika
@zdecydowanie_nie_polecam

Oj ktoś idealnie prawdę opisał o tych dwóch personach. Aby jedna osoba co obnażyła prawdę!

@ja_również

Czemu w kożuchach? W pracy jest niska temperatura? Oszczędzają na ogrzewaniu tak jak na stawkach?

omg
@zdecydowanie_nie_polecam

jak to teraz widzę to jednak to nie był sen tylko prawda. Dwie warte siebie wieśniaczki w imporcie, banda wykończonych dziewczyn w sprzedaży, kiero socjopata (teraz chyba go nie ma), przylizus prezesa i prezesowej którzy idealnie pokazują jak zarobić trochę kasy i stać się pośmiewiskiem całej firmy która się im podlizuje licząc na jakiś ochłap, banda (usunięte przez administratora) na magazynie, tego nie zrozumie ktoś kto tam nie pracował. trudno to nazwać pracą. to raczej jakaś forma psychozy, masochizmu w który wpadłeś przez przypadek. Do końca swoich dni będę tu co jakiś czas wspominać.

@omg

Aż taka kiepska atmosfera? W każdy dziale łącznie z magazynem ludzie się niespecjalnie lubią? A jeśli chodzi o stawki to napiszesz coś więcej? Ktoś wspomniał że są niskie. Dają minimalną czy jednak więcej?

Sama prawda
@zdecydowanie_nie_polecam

Potwierdzam wszystko. Dziwna firma w której osoba co pracuje w biurze dostaje nagle polar i zasuwa na magazynie przy pakowaniu towaru. Tylko, że magazynierom za to płacą a Tobie nie. Nieistotne czy jesteś inżynierem czy po zawodówce won na magazyn i pakować. Zimą można zamarznąć a latem się ugotować. Towarzystwo pracujące tylko spiskuje na innych lecząc w ten sposób swoje kompleksy i brak kompetencji. Zatem nie polecam.

Donald
@Sama prawda

Ale to w umowie jest zawarte pracownika biurowego, że mogą się zdarzać takie sytuacje, jak ta o której napisałeś? Piszesz, że latem można się ugotować. Dają chociaż jakieś wentylatory albo dodatkowe przerwy z tego tytułu? Teraz już sam nie wiem, czy warto cv składać, bo niby szukam pracy biurowej ale jak napisałeś o tych dodatkowych obowiązkach fizycznych, to entuzjazm opadł.

w sedno Nowy wpis

w sedno

Ktoś aplikuje do firmy Ideus Sp. z o.o. w mieście Chorzów? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ideus Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Julia

Jezu ale ten nick to już przesada chyba lekka? Bo podpaść komuś można, no ale bez przesady. Co niby Ci takiego zrobił?

kandydatka

Czytając taką opinię zastanawiam się czy zatrudniając nowego pracownika testy psychologiczne nie powinny być obowiązkowe, z poprawnej polszczyzny też by się tutaj przydały autorce komentarza...zanim poszukasz nowej pracy polecam się najpierw porządnie zdiagnozować.

(usunięte przez administratora))

Widzę, że praca w Ideus wyzwala w niektórych skrajne emocje. Proszę zatem o info, czy jest to miejsce, gdzie spokojnie można robić swoje i ile obecnie mógłbym tu zarobić, jako specjalista ds. IT? O, ile oczywiście mają wolne wakat, bo interesujące mnie ogłoszenie jest sprzed kilku m-cy...

lol
@Marek

nie, nie mógłbyś tam sobie spokojnie pracować o robić swoje bo pewien (twój kierownik) wykończy Cię psychicznie, naprawdę poszukaj czegoś innego, warunki pracy ala gułag w ogóle pominę... tylko dla zdesperowanych

@lol

To co takiego by robił, że do takiego stanu by doprowadził? Bo brzmi to słabo.

@Izabela

Zatrudnij się i przekonaj

X
@lol

Potwierdzam

@X

Co potwierdzasz, chodzi o tego kierownika? Mógłbyś wyjaśnić, co tam są za problemy właściwie pomiędzy pracownikami a zarządem, że takie wpisy tutaj są?

x2
@Izabela

Portal jest do wyrażania opinii, ludzie wyrażają swoje opinie a nie będą Ci tu rysować portretu psychologicznego kierownika, nie musisz przecież w to wierzyć. To na pewno leniwi byli pracownicy takie rzeczy piszą. Zatrudnij się.

Witam, jakie wózki są na magazynie? Mam UDT na wózki i doświadczenie na czołowych i prowadzonych. Drugie pytanie, czy są nadgodziny? Z góry dziękuję za informację

nadal uwielbiam się starać

Szefostwo bardzo uprzejme. Pracownicy tworzący zgrany zespół. Pensja zapewne jest uzależniona od posiadanych umiejętności i doświafczenis. Luźna i przyjazna atmosfera pracy. Miło wspominam spędzony tam czas.

@nadal uwielbiam się starać

A Tobie pensja była ustalana na bazie doświadczenia i umiejętności ?:)

Nie polecam

Praca w biurze. Na szczęście przeszła. Atmosfera korpo - mnie się nie podobało.

@Nie polecam

A doprecyzujesz odrobinkę tę atmosferę korpo? Bo z tego co zauważyłam ludzie różnie ją interpretują

Byłem,zobaczyłem i wiem :)

Drodzy ciekawscy : ), Polecam gorąco firmę, bylem na rozmowie 100 % profesjonalne podejście ,interesujący system wynagrodzenia i otwarte,szczere podejście bez obiecywania gruszek na wierzbie. Polecam !

byly
@Byłem,zobaczyłem i wiem :)

ja również sądziłem że będzie super a nie było, radzę uważać na prezesową bo ma miły uśmiech a jest bezwzględną żeńską przedstawicielką czworonożnych zwierząt psowatych

@byly

Wyczuła od razu, że (usunięte przez administratora) kandydat jesteś ?:):)

wespi_to_kabel
@Kasia

Raczej wyczuła że nie jestem życiowym przegrywem bez własnego zdania, i życia prywatnego - a głównie takich tam potrzebują - najlepiej takich którzy lubią słowo najniższa krajowa.

A
@byly

Potwierdzam

ALEX
@wespi_to_kabel

W firmie nie ma nikogo, kto by miał najniższą krajową, pracuje się w regularnych godzinach 8-16. Ale ty jednak nie masz swojego życia i jesteś życiowym przegranym do tego problemy psychiczne, lecz się człowieku, zajmij się swoim życiem. powodzenia.

@ALEX

To ile się tutaj niby zarabia, skoro mówisz, że nie najniższą krajową?

Julia

Też masz tak kulturalnie ujęte mniemanie o niej? A co Tobie takiego zrobiła, że tak masz?

Mati

Pracuje już rok na magazynie, z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Czuje się tu jak człowiek z imienia i nazwiska, fajna ekipa i serdeczni kierownicy.

były
@Mati

chyba kierownicy muszą już takie opinie na goworku pisać bo nikt nie chce tam pracować

@Mati

Czyli według ciebie atmosfera fajna? Dobrze że nie możesz się zintegrować. Napisałbyś czy trzeba mieć uprawnienia na wózki pracując na magazynie? A może pracodawca sponsoruje takie kursy?

@były

E tam. Każdy może napisać jak mu się pracuje i nie ma co krytykować. Czemu jesteś tak negatywnie nastawiony? Co ci się nie podoba?

Kompan

Witam serdecznie, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Specjalista ds. technicznych na które aktualnie trwa rekrutacja. Mam pytanie dotyczące widełek zarobkowych, czy w firmie idzie zarobić jak człowiek i wynegocjować stawkę powyżej 3k netto, czy kolejna firma gdzie zapierdziel jak ... nie powiem co, a płaca z milionami premii które są jak Yeti z u(usunięte przez administratora)00zl powyżej najniższej krajowej ? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy występuję duża rotacja i jak wygląda rozwój firmy ? Czy jest to typowo oddział technologiczno-biurowy czy jest również produkcja ? Pozdrawiam

MAŁA

Jestem wieloletnim pracownikiem, polecam, pozdrawiam Wszystkich :)

Martyna

Interesujący system wynagrodzenia? Możecie napisać coś więcej ?

@Martyna

interesujący - czyli ich nie interesuje ile chcesz zarabiać tylko dlaczego za mało zrobiłeś w ciągu dnia i dlaczego miałeś przerwę

Grzegorz93

Ktoś coś wie? W internetowych ogłoszeniach zarobki 2775-3000 brutto.

Mieczysław
@Grzegorz93

Wiadomo jak to obecnie wygląda w Ideusie? Nadal wynagrodzenie to maksymalnie 3000złotych brutto? Można liczyć na więcej jednak? Parę lat minęło

@Mieczysław

mozesz liczyć na darmową kawę, na większe zarobki nie

A

Ty

Zostaw merytoryczną opinię o Ideus Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Ideus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideus Sp. z o.o.?

Ideus Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Ideus Sp. z o.o.