Opinie o Nutmar Sp. z o.o. w Świdnica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nutmar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nutmar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutmar Sp. z o.o. w Świdnica

Joanna Nowy wpis

Ktoś napisał, że potrącają za ubrania robocze z wypłaty. Jaki to jest koszt? Duży?

NIEAKTUALNE Nowy wpis
@Joanna

FIRMA W LIKWIDACJI, JEJ JUZ NIE MA (NIE MA JUZ PRACOWNIKOW). A żeby komus za ciuchy nie zwrocila to nie slyszalam, bo zawsze wszystkim oddawali (mi i mojej kolezance oddali)

Były pracownik Nowy wpis

Potrącając z wypłaty za odzież roboczą, co jest niezgodne z prawem i to nie małą kasę

Karolina Nowy wpis

możesz coś więcej powiedzieć? Ekwiwalent za pranie odzieży rozumiem, ale oddawać z wypłaty za odzież? dziwne...

peakyblinder

Minie mi zaraz 6 lat w Nutmarze i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie każdemu. Zgrany zespół, atmosfera rodzinna, właściciele bardzo w porządku (szanują ludzi i można się dogadać). Jak ktoś porządnie pracuje to zarobi naprawdę fajne pieniądze. Zawsze pierwsza zmiana od poniedziałku do piątku, a wypłaty na czas. Super rozwojowa firma, polecam

Piosenki
@peakyblinder

Firma inko same brudasy śmierdzące tam robią

Gabriela
@peakyblinder

Hej, wspomniałeś, że w firmie jest zgrany zespół. Czy nowej osobie łatwo będzie się do niego wdrożyć? Można liczyć na ciepłe przyjęcie i pomoc? :)

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

Aplikowałeś do firmy Nutmar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
KosmosRudnica

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, pracuje tu kilka lat i w planach mam zostać na dłużej. Jeżeli ktoś nie lubi pracować to będzie narzekał na każdą pracę, ja jestem zadowolony bardzo i polecam każdemu kto chciałby spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Grzegorz
@KosmosRudnica

Fajnie, że masz satysfakcję z pracy i Twoje zadowolenie przekłada się na opinię. Chętnie dowiem się na jakiej umowie jesteś zatrudniony. Jest stabilna i długoterminowa?

Robson

Zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic. Odkąd pamietam zawsze tak było w stosunku do prywatnych przedsiębiorców, bo przecież jak ktoś wymaga uczciwości i sumienności w pracy to jest fe. Najlepiej żeby nie trzeba było nic robić tylko dostawać pieniądze za uśmiech. Szef zmaga się często z trudnymi pracownikami, nie raz idzie im na rękę. sam się o tym przekonalem bo jak potrzebowałem pomocy to nigdy nie zostałem na lodzie. Przewinęło się u nas kilku takich, którzy przyszli, pokręcili się w kółko, stwierdzili ze nie chcą się wysilać, bo w sumie wola mieć mniej i siedzieć na tyłku- na zasiłku. Albo tacy co mieli dwie lewe ręce, albo mówili ze maja świetne wykształcenie ale w praktyce- zero wiedzy. Coś czuje ze właśnie tacy piszą tu te głupoty. Ewentualnie zazdrosna konkurencja, która zostaje w tyle, bo te oskarżenia zupełnie mijają się z prawda. Firma jest solidna, szef uczciwy, daje dobre warunki pracy i zarobku, jestem z nimi prawie od początku wiec moja wypowiedz ma solidne podstawy i nie jest wyssana z palca.

Co tu dużo gadać ,praca fajna ,ludzie jak jedna wielka rodzina,polecam wszystkim ;)

Mars

Robota dobra, atmosfera jest bardzo dobra choć czasami jest ciężko (pracuje się w środowisku z dużą ilością soli). ja generalnie polecam bo przynajmniej uczciwie podchodzą do człowieka.

Śmierdząca praca. Pracujesz w smrodzie i sam śmierdzisz.

• Jak się pracuje w Nutmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nutmar Sp. z o.o.
  • Świdnica