Opinie o Rehasense Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rehasense Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rehasense Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rehasense Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Kuba65 Nowy wpis

Czy jest może dostępna oferta pracy na magazynie? Posiadam UDT i doświadczenie pracy w magazynach ( rozładunek kontenerów, załadunki itp.) Dziękuję za odpowiedź.

UD operator Nowy wpis
@Kuba65

Daj spokój kasa słaba i ręcznie robisz kontenery ,a jak wytrzymasz z pół roku to będziesz pracował jako pakowacz/kompletacja/magazynier pracownik logistyczno biurowy w jednym . No i oczywiście (usunięte przez administratora)tez są.

@UD operator

Kumam, dzięki za wyjaśnienie. Te dodatkowe obowiązki łącza się chociaż z lepszą kasą? Możesz mnie jakoś nakierować ile tam teraz idzie wyciągnąc na magazynie, bo nie wiem czy słaba kasa oznacza minimalną, czy jednak o kilka stówek więcej dają.

Nick Nowy wpis

w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko group financial analyst. firma wymaga biegłej znajomości języka angielskiego. czy takie C1 będzie wystarczające? jeśli chodzi o elastyczny czas pracy, to w jakich godzinach trzeba jednak rozpocząć tę pracę? dajcie znać, jak to wszystko się prezentuje

Gosc

Produkty rehasense są z Chin w Polsce zmienia się tylko naklejki na polski produkt

Wiesiu

Pracuje w tej firmie jakiś czas. Fakt rotacja trochę jest lecz jest to spowodowane niekompetentnymi nowymi pracownikami którzy potrafią przyjść na kilka dni i zniknąć bez wieści, przyjść pod wpływem lub nie przyjść bo weekend troszkę się przeciągnął. Ogłoszenie również nie znika . Jest zapotrzebowanie na montaż jak i na magazyn. Firma ciągle się rozwija. Plany na przyszłość firma ma bardzo ambitne. Praca na magazynie nie wygląda jak w dużych magazynach Nie wsiądziesz na wózek i nie jeździsz osiem godzin ze skanerem. Czasem trzeba robić wysyłkę a czasem na "puszkę" , bywa że w ciągu dnia można robić kilka procesów. Praca w ciągłym ruchu często w stresie. Jeśli chodzi o montaż to praca przy stole. Nie jest to skomplikowane. Wystarczy posiadać zdolności manualne oraz troszkę pomyśleć co się robi. Pieniądze są raczej porównywalne do pracy w innych magazynach. Starszy stażem pracownik powinien być wyróżniony by inni, młodsi stażem pracownicy wiedzieli że mogą być doceniani za ich wysiłek i zaangażowanie. Podoba mi się również wewnętrzna rekrutacja na wyższe stanowiska. Duży plus za to. Socjal to pakiet medyczny , pieniądze na święta , wakacje oraz premia roczna. Wielu tu pracuje że względu na jedną zmianę ale wydaje mi się że tylko tak mówią. Kierownik..... Specyficzny. Specyficznymi ludźmi się otacza.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. reklamacji w firmie Rehasense Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Shady

Jestem nowym pracownikiem , pracuje miesiąc , zarobki są indywidualne każdy zarabia inaczej , ustalasz to na rozmowie za ile chcesz pracować , social jest Medicover , premii nie ma jest stawka podstawowa która wynegociujesz . Pracuje na stanowisku monter , magazynier trochę kiepsko bo musisz być tu i tu skończysz montować idziesz magazynować , firma mała ale się rozrasta ok 30 osób z górą . Praca ciężką nie jest , montaż przy stole , skręcanie kółek . Magazyn to lipa tylko jak kontener jest , średnio 3 na tydzień trzeba się natargac w kurzu i narzucać pudełek . Czy polecił bym pracę ? Na chwilę obecną tak , atmosfera póki co wydaje się miła i przyjazna , i ogromny atut zakład otwarty do 16 więc pracujemy tylko rano

Ciekawa
@Shady

Natrafiłam na ogłoszenie pracy że szukają magazyniera... Tylko nie określili dokładnie czy tylko Panów czy Pań też ???? więc tak się zastanawiam czy to jest również praca dla kobiet? Same godziny pracy są kuszące ???? pozdrawiam

Udt
@Ciekawa

Z tego co wyżej było pisane raczej dla panów bo kontener recznie rozładować to tak średnio dla Pań i chyba rotacja duzo na tym stanowisku bo co pare miesięcy ogłoszenie się pojawia ale fakt godziny pracy spoko

Józek

Pracuje od jakiegoś czasu w firmie rehasense i szczerze mogę ją polecić. Praca nie jest ciężka (jedynie rozładunek kontenerów może stanowić problem dla niektórych). Jednym z największych plusów jest fakt że pracujemy na jedną zmianę (6-14 i 8-16). Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to kwestia indywidualna, którą ustalamy na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdarzają się płatne nadgodziny, więc można dorobić sobie do podstawy. Do tego dochodzi premia roczna oraz pakiet socjalny. Po ocenie rocznej pracowników można negocjować podwyżki.

Podobno pracując w firmie Rehasense Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 5900 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Łysy

Śmiać się czy płakać ? Raczej 2500 - 2700 zł

ardian

omijać szerokim łukiem. niekompetentny kierownik i podwładni sprzedawczyki. zarobki do bani

Danuta
@ardian

Rozumiem, że masz niezbyt dobre zdanie na temat tego pracodawcy, ale to jeszcze nie oznacza, iż masz tu go obrażać i wyzywać. Miej to proszę na uwadze. Wysokość zarobków to z kolei kwestia indywidualna. A co, jeśli chodzi o pakiet socjalny? Czy w Rehasense oferują jakiś?

Sebastian

Co według Was jest największym plusem pracy w Rehasense?

Logon

A czy to czasem nie jest jakaś spółka albo firma powiązana z MBL ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rehasense Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Rehasense Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rehasense Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rehasense Sp. z o.o.?

Rehasense Sp. z o.o.
  • Sulejowska 45