Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Podwykonawca

Nie polecam współpracy z tą firmą. Nie płacą podwykonawcom od stycznia tego roku. Prezes obiecuje każdego tygodnia że zapłaci, jest bardzo ograniczony kontakt, odbiera telefon raz na tydzień i opowiada bajki że sam nie dostaje pieniędzy od generalnego a wiemy że mu płacą regularnie. Nieuczciwi (usunięte przez administratora)

Iza

Firma zatrudnia jakichś pracowników czy zleca wszystko podwykonawcom? Zastanawiam się czy podobne problemy są z wynagrodzeniami jak z fakturami. Może ktoś dać znać?

Jagna Nowy wpis

Czy ten etat recepcjonistki sprzed roku jest nadal obsadzony czy jest szansa, że szukacie nowego pracownika? Pytam, bo czasem takie przypadki mają fajne zakończenia, a ja szukam takiej pracy. Zastanawiam się ile teraz płacicie recepcjonistce i jakie narzędzia pracy są udostępniane. W starym ogłoszeniu pisano o wszystkich niezbędnych.

Podwykonawca Nowy wpis

Nie płacą za wykonane usługi. Po usłudze kontakt się urywa. Sprawa na etapie sądowym.

Anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i naciągacze. Prezes nie ma pieniędzy na zapłacenie faktury o wysokości 6000 ale ma pieniądze na wakacje za granicą oraz wystawne wesele. Totalne (usunięte przez administratora). Pociągnął wielu ludzi do bankructwa

Kiedy pojawiły się pierwsze opóźnienia, czy to może o zupełny brak zapłaty chodzi i jaki jest mechanizm? Firma zleca coś do wykonania podwykonawcy, po czy pojawiają się problemy, czy nie tylko, i w równym stopniu dotyczy to osób zatrudnionych w firmie na UoP?

Oszukany Nowy wpis

Pierwsze opóźnienia pojawiły się w zeszłym roku. Mam informację że jeszcze dwa tygodnie temu namówili jakąś firmę podwykonawcza na kontynuowanie prac na Zakroczymiu i mieli płacić co tydzień. Do tej pory nie zaplacili

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Ślusarz. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czesław
@Podwykonawca

I od stycznie pracujecie za darmo? Nie płaci Wam nawet żadnej podstawy, nic takiego? Nikt się jeszcze nie zbuntował w tej sytuacji?

ŻARY
@Czesław

WITAM- My też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tą dziadowską firmę. Proszę o napisanie pisma na policję o wyłudzenie ART. 286 K.K. Jak będzie bardzo dużo takich zawiadomień a podejrzewam że może być wiele to będą musieli się tym zająć. A Pan Prezes nic innego nie będzie robił jak chodzić na Policję

INNY PODWYKONAWCA

Jestem w tej samej sytuacji firma zleciła wykonanie prac wiedząc, że nie zapłaci. Do dnia dzisiejszego nie uregulowała swojego zobowiązania. Kontakt się urwał. W najbliższym czasie składam zawiadomienie do prokuratury.

Iza

Wykonawca

Absolutnie nie polecam działać jako podwykonawca. Firma płaci bardzo nieterminowo. Jak wykonasz pracę i umawiasz się z Panem Dyrektorem Adrianem na termin 14 dni, to nie licz, że Ci przelew przyjdzie wcześniej niż za 365 dni???? Póki pracę wykonujesz, to Pan Dyrektor Adrian męczy Cię połączeniami, po wykonaniu pracy Ty dzwonisz, a Pan Adrian połączenia Twoje będzie odrzucał ????????????

Wykonawca
@Wykonawca

W pełni zgadzam się z tym komentarzem. Za towar zakupiony na przelew też nie płacą. Z takim podejściem to najlepiej ich omijać i nawet za gotówkę nie sprzedawać. Ja czekam na pieniądze i już handlować z nimi nie będę. Teraz będą tracić czas na szukanie innego dostawcy. Aha, telefonów ani nie odbierają, ani nie oddzwaniają, zarówno pracownicy komórek, jak i stacjonarki w siedzibie. Pozdrawiam i nie życzę z nimi kontaktu.

@Wykonawca

Nie polecam współpracy z tą firmą. Nie płacą w terminie, telefon w Dąbrowie Górniczej nie działa, komórkowych nie odbierają lub włącza się poczta głosowa. Nie raczą nawet oddzwonić i przeprosić za nieterminową płatność. Podsumowując: robota dla nich wykonana ale nie poczuwają się do zapłaty. Zostaje tylko odzyskanie należności poprzez sąd. Taka polityka firmy, podobno fachowcy .... Żenada.

Janusz
@Podwykonawca

Nie brzmi to dobrze. Ma Pan jakieś rozeznanie, jakie jest podejście szefostwa do pracowników? Dali właśnie kilka ogłoszeń, w tym dla ślusarza. To mój zawód, nie brakuje mi doświadczenia, na którym tak im zależy. Ale nie wiem, ile mogą płacić i jak tu z szacunkiem do drugiego człowieka? Ani nawet, czy dostałbym informację zwrotną po spotkaniu w sprawie pracy? Jak nie Pan, to może kto z pracowników będzie wiedział, co i jak?

@Janusz

Nie polecam współpracy z tą firmą. Pyta Pan o podejście do pracowników? telefony nie działają, prezes nie płaci za wykonaną robotę, nie raczy nawet odpowiedzieć na maila. Tak właśnie wygląda podejście szefostwa do pracowników i współpracowników. DZIADY!

Bożena
@Podwykonawca

No to co w takim wypadku? Pytam nieironicznie, daj znać czy coś z tym robicie. A tam nie ma jakiegoś biura HR, do którego można iść po informacje?

Joanna

Trafiłam w internecie na ogłoszenie od tej firmy na stanowisko Serwisant. Napisali w nim, że jest tutaj czytelny system premiowy. A ktoś zna szczegóły? Jak to wygląda? Jak naliczana jest ta premia, na jakich zasadach? I czy te premie sa możliwe od początku współpracy, czy dopiero po jakimś czasie?

Waldek

Z pewnością nie każdy będzie zadowolony z pracy w firmie ale do tego potrzeba zaangażowania i tu niestety nie każdy je ma.

Bartosz

Argon to świetny pracodawca, czy potrzebują ludzi?

Aldona
@Bartosz

dużo opinii wskazuje, że jednak to pracodawca pozostawiający wiele do życzenia

FILMOWIEC2

Polecam tego Allegrowicza

FILMOWIEC

UWAGA ! Nastąpiła pomyłka przy wystawianiu opinii na temat w.w. firmy. W istocie, chodzi o inną firmę o uderzająco podobnej nazwie.

@FILMOWIEC

pseudoFilmowiec potrzebujesz solidnej edukacji prawniczej. Będziesz miał kłopoty w związku z naruszeniem dóbr osobistych.

HUB kitt
@anonymous

złoty zegarek i poobgryzane paznokcie ? why not!

PseudoDroniarz
@anonymous

kupowanie ujęć z drona w celu wykorzystania jako swoje - to wasza specjalność..

@HUB kitt

"Luk" - złoty czy nie - będzie nowy. Z odszkodowania od naruszającego dobra osobiste.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Strzemieszycka 8
    42-530 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 6292466339 REGON: 243207164 KRS: 0000453147

Przedsiębiorstwo Usługowo-Projektowe Argon Sp. z o.o.