Opinie o Atb-Bud 2 Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Atb-Bud 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atb-Bud 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atb-Bud 2 Sp. z o.o. w Opole

Opolski

Ja jak najbardziej polecam . Firma konkret i uczciwa robią większe i mniejsze roboty . Pracownicy pełna kultura oraz szef konkretny jak się umawia tak jest.

@Klijent

Serdecznie dziękujemy za opinie która w ogólne nie dotyczy nas. Proszę o podanie numeru umowy oraz daty wykonanej umowy dla Pana ponieważ nawet nie możemy się odnieść do sytuacji która Pan opisuje. Oczywiście wiemy ,że Pan nie poda bo ta opinia nie ma nic wspólnego z naszą firmą . Następnym razem prosimy chociaż napisać prawidłowe dane. Pozdrawiamy

Inwestor

Konkret firma zrobili to chciałem. Robota się zgadza papiery się zgadzają. Polecam

ATB-BUD 2 Sp.z.o.o Nowy wpis

Jeśli checie poznać nasze strony zapraszamy : 1.Główna strona www.atb-bud.pl 2.Facebook : https://www.facebook.com/AtbBud/ 3.Instagram : https://www.instagram.com/atbbud.opole/ Jeśli Państwo są zainteresowani naszymi referencjami zapraszamy do kontaktu tel. 605 680 745 lub atb-bud@o2.pl

ATB-BUD 2 Sp.z.o.o Nowy wpis

Zapraszamy do biura może Pan dostanie usługę za darmo :-) , a nie tylko będzie Pan szkalował nas . Kontakt: www.atb-bud.pl tel. 605 680 745 Oczywiście liczmy się z krytyką jaką zaraz Pan wyrazi na temat naszej firmy chodz nie był Pan naszym Klientem nigdy (Opinie niżej napisane). Wciąż oczekujemy numeru umowy która wykonywaliśmy dla Pana (której oczywiście Pan nie posiada) Pozdrawiamy i Życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku 2024

Klient z Opola

Jak się czyta opine to po negatywnych opiniach jest dużo pozytywnych - tylko żadnych konkretów.Widać, że Spółka zadziałała. Jest też próba zastraszania opiniodawców oczywiście tych którzy mówią źle o firmie i próba oczerniania klientów który nie zapłacił. A przecież chodzi o to aby wyrazić swoją opinię i nie każdy musi się z nią zgadzać. Klienci wyrażają swoje odczucia, podają powodowy i jak ktoś pisze, że roboty wykonywane przez tę firmę maja usterki - to nie ma się co obrażać. Czy rzeczywiście roboty wykonywane przez Atb - Bud 2 sp. z o.o są wolne od wad i usterek?. Jeśli tak to jest to najlepsza na świecie firma budowlana.! O zatrudnieniu tej firmy czy innej decyduje klient i nie widziałem żadnego komentarza który by stwierdzał żeby tej finy nie zatrudniać. Decyzja za każdym razem jest postawiona klientowi. A czy ktoś tę firmę poleca czy nie to już jego indywidualna sprawa. Warto się na tym zastanowić. Natomiast straszenie opiniodawców i wyzywanie ich od niepłacących naciągaczy to już świadczy o poziomie i na co przyszli klienci mogą się natknąć we współpracy.

ATB-BUD 2 Spz.o.o.o
@Klient z Opola

Nikt i nikogo nie straszy podchodźmy do każdej umowy indywidulanie . Pana opinia jest nie adekwatna do stanu i sytuacji. Wykonujemy swoją pracę dobrze. Każdy klient jeśli poprosi ma dostęp do protokołów lub referencji które wystawiły na jednostki samorządowe lub Państwo ponieważ głównie działamy w sektorach zamówień publicznych . Jeśli ma Pan uwagi co do naszej Pracy zapraszam do kontaktu: www.atb-bud.pl w zakładce kontakt. Z miła chęcią spotkamy się z Panem w biurze i wyjaśnimy Pana Uwagi. Widać ,że Pan nie miał styczności z naszą firma w ogóle ,a Pana opinie są wystawiane po złości ,ale jednocześnie zaprażamy do spotkania lub proszę się podpisać z imienia i Nazwiska.

@ATB-BUD 2 Spz.o.o.o

Bola prawdziwe komentaże. Trzeba bardziej skupić sie na robocie a nie na PR.

ATB-BUD 2 Sp.z.o.o. Nowy wpis
@Klijent

Proszę o podanie numeru umowy która dla Pana wykonywaliśmy. Nic to nie ma wspólnego z prawdziwym komentarzem ,a oczernianiem naszej firmy. Poroszę o podanie : 1.Numeru umowy 2.Daty wykonywanych usług od i do 3. Imię naszego pracownika który był Kierownikiem robót . Jeśli Pan nie poda tych informacji nie był Pan nigdy naszym Klientem. Pozdrawiamy

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Atb-Bud 2 Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

FIRMA ATB-BUD 2 Sp.z.o.o Nowy wpis

Cieszymy się ,że ma Pan dobry humor . Pozdrawiamy :-) I wesołych świąt życzymy :-)

Dolnośląskie Serwery

Obsłużyli mi inwestycje w sposób wzorowy polecam nadzór oraz pomoc w realizacji budowy hali produkcyjne. Kontakt i jak ogromne doświadczenie

Pracownik Budowlany

Dobra

wyksztalcenie, umiejętności, odpornosc na stres, dostępność, zaangażowanie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w mieście Olkusz da się zarobić więcej niż 5800 pracując jako operator koparko ładowarki?

ATB-BUD 2 Sp.z.o.o

Dzień dobry Nasza firma znajduję się w mieście Opole w województwie Opolskie nie w Olkuszu niestety nie możemy Panu odpowiedzieć na pytanie nie dotyczy to naszego rejonu. Pozdrawiamy

Inwestor

Zlecający

Panowie Andrzej ojciec i Andrzej syn działający pod tą sama nazwą tylko z cyfrą 2 działają na rynku budowlanym. Nie ma się co obrażać kiedy klienci podają swoje odczucia z obcowania z firmą ATb-BUD i nie zawsze sa one pozytywne. Wybór ma każdy i wolną wolę tak więc warto czasami poczytać i dokonać właściwego wyboru. A w budowlance tym bardziej . Dziadzia dobry pracownik jest w jednej firmie jutro w innej i juz nie ta sama jakość.

@Zlecający

Panie o nicku " Zlecający" możemy prosić o numer umowy jeśli Wykonywaliśmy dla Pana jakiekolwiek zlecenie jeśli się Pan wypowiada odnośnie naszej firmy ? My już wiemy ,że Pan nie był naszym Klientem , ale poczekam o numer umowy której Pan nie ma. Odnośnie jakości naszych usług posiadamy referencje od Klientów od początku dzielności naszej po dziś dzień. Każdy Klient może o nie poprosić ,a my je z chęcią udostępnimy : -) Rozumiemy ,że sukces naszej firmy rodzi wrogów. Serdecznie zapraszamy na rozmowę do naszego biura przy kawie. Pozdrawiamy i życzmy miłego dnia

Współpracownik
@Opolski

Panowie Andrzeje mają o sobie duże mniemanie. Usterki za usterkami i jak najtaniej Uważajcie na materiału.

@Opolski

Tylko usterek ni usuwa. Zastanowiłbym sie przed nawiazaniem współpracy

@Opolski

Czy to żart? To chyba właściciel napisał

@Klijent

Proszę o podanie inwestycji która ma "usterki" z miła chęcią zweryfikujemy protokół oraz inwestycje? Panie "Klijent" lub proszę podać pełne dane inwestycji.

@Współpracownik

@Opolski Proszę o podanie nazwę inwestycji oraz numer umowy ? Ponieważ opinia jest nie prawdziwa o naszej spółce. Jeśli Pan/Pani nie zaprzestanie szkalowania firmy zwrócimy się do dostawcy usług o udostępnienie IP komputera oraz danych w celu poczynienia kroków prawnych wobec nie prawdziwych opinii.

@ATB-BUD 2 Sp.z.o.o

Żeby Wam więcej wstydu narobić. Proszę sobie przypomnieć swoje roboty i umowy i gdzie macie konflikty. Straszenie - to jest to o czym mowa. Warto się zastanowić zanim się ta firmę zatrudni.

@ATB-BUD 2 Sp.z.o.o

A może ten klient który nie zapłacił. A może ten któremu sfuszerowaliście robotę.

@Klijent

Dla nas wykonać mieli kompleksowo usługę, po kilku pracach zerwaliśmy z nimi umowę. Za nim tu odpiszą, żeby pokazać umowę itd, sprawa otarła się o prawników. Nie ciągnęli jej dalej bo by się pogrążyli po tej fuszerce którą odstawili. Nic nie było zgodne z umową, w kosztorysie było pełno podwójnych kosztów, które sukcesywnie znajdowaliśmy. Jedyną dobrą decyzję jaką podjęliśmy to zwolnienie ich i zakończenie współpracy, pomimo straconych pieniędzy, wiele robót trzeba było po nich poprawiać. Mam całą teczkę zdjęć ich prac - dramat. Widzę, że zmienili coś na goog... bo mieli tam negatywne komentarze, mój również, teraz są tylko 3 pozytywne. Ciekawe? Usunęli starą firmę i założyli nową? która zbiera nowe komentarze? Przestrzegam przed nimi, a każdą umowę konsultujcie z prawnikiem i sprawdzajcie każdy detal! p.s pokazałbym parę zdjęć ich prac, ale nie mam jak tu wstawić...

ATB-BUD 2 SP ZOO
@Klient

Proszę o podanie numeru umowy i roku realizacji inwestycji o której Pan pisze oraz nazwę firmy dla której była realizowana inwestycja z miłą chęcią poznamy tą realizację ktora Pan i opisuje bo oczywiście jest to pomówienie i nie prawda za które Pan odpowie . Odnośnie zdjęć może Pan je wysłać na nasz adres firmowy Serdecznie pozdrawiamy

@Klient

już dawno ktoś o takich procesach pisał. nawet o zastraszaniu przez tą firmę. Wystarczy przeczytać komentarze. Ktoś już przestrzegał przed tą spółka. ATB-BUD tworzy ojciec a ATB-BID 2 tworzy syn. Ale mądry człowiek po szkodzie. Szkoda czasu lepiej od razu poszukać innej firmy.

Klient

Ciężko o termin w tej firmie, bo głównie obsługują przetargi państwowe. Zależało mi na firmie z dużym doświadczeniem dlatego zgodziłam się na dość odległy termin, bo doświadczenie i wiedza jest dla mnie najważniejsze, nie chciałabym znowu firmy pokroju z programu uwaga gdzie budowlańcy nie maja pojęcia o tym co robią i oszukają klienta dlatego wolałam poczekać i oddać się w ręce fachowców którzy mają doświadczenie w tym co robią. Podobało mi się podejście do klienta, cierpliwość, wyrozumiałość, terminowość i określenie od początku kwoty i jakie mogą być odchylenia, co mi się nie podobało to jeden pracownik który był zarozumiały

@Klient

Teraz jest p"posucha" na rynku i firmy zaczynaj walczyć o klienta. Jeśli firma nie ma terminów to posypała im się kadra. W przetargach tera uczestniczą kilka firm. Owszem nie jest tanio ale można już wybierać. Warto się jeszcze zastanowić.

Remek

Dla mnie firma wykonała remont fasady zakładu produkcji mojej firmy i dawno nie spotkałem z tak konkretną firma odnośnie wykonania i wyceny . Polecam profeska po całości.

Klijent

Dziękuję za wszystkie komentarze. Widać, że jak w całej budowlance - dla jednych dobra dla innych zła. Ci którzy twierdzą ze lepiej uważać w kontaktach z tą firmą - rozumem, że mieli z nią kontakt i się "sparzyli" i nie wszystko było takie "cacy" i ostrzegają innych. Natomiast ci którzy twierdzą, ze było idealnie to chyba nie jest do końca wiarygodne. Nie spotkałem budowlanki bez usterek . Jest tylko kwestia ich usuwania - lub nie. I jakby ten co mówi że było wszystko oklej, wystąpiły usterki ale je szybko i sprawnie usuwali to jest wtedy wiarygodnie i z taką firmą warto współpracować. Usterka brzmi groźnie ale to drobne wady które mogą wystąpić nie tylko z winy wykonawcy ale również dostawy materiałów. I żeby się wykonawca nie kłócił i unikał usuwania usterek to szybko przyjeżdża i je usual - a nie po skasowaniu udawał, ze nie ma nić wspólnego, nie odbierał telefonów itd. - bo już jest na innej robocie

Piotr Corp

Dla mnie wykonali wszystko zgodnie z planem i mogę płacić. 3 biura i 2 sale konfercyjne od sufit po wykładziny jest ok.

Marek. P

Polecam dobry pracodawca. Jak masz doświadczenie zarobisz dobrze. Doświadczona kadra.

Aleksandra
@Marek. P

Zamieściłeś jak na razie jako jedyny opinię o pracy w Atb-Bud 2 na forum. Prosiłabym Cię w takim razie o podanie większej ilości szczegółów o pracy w tym miejscu. Jaka jest specyfika pracy w tej firmie, w jakim trybie się pracuje, z czego składa się wynagrodzenie? To na pewno istotne kwestie, które warto nieco rozwinąć.

Marek P
@Aleksandra

Wynagrodzenie składa się : -Z pensji podstawowej -Premii które są dosyć dobre -Bonusów na święta Pracuje się 8 h dziennie od 7-15

@Marek P

Hahaha - dobry dowcip. Premie - "..dość dobre" - co to znaczy?

@Marek. P

Dziękujemy Marek !

Prcownik

To znaczy jak zawsze - OBIETNICA.

Klijent - JUZ NIE

{O TYCH INFORMACJACH LEPIEJ DAĆ SOBIE SPOKÓJ NIŻ PÓŹNIEJ SIĘ MARTWIĆ.

@Klijent - JUZ NIE

(usunięte przez administratora) Jak w budowlane . Nie spotkałem firmy, która nie miała usterek., a "Panie ja tak robię od trzydziestu lat" to powszechne. Wiele się o tym mówi i jak wygląda jakość robót wszyscy lub prawie wszyscy wiemy. Dlatego warto czytać komentarze i świadomie wybierać. A moja rada jest taka, żeby nie dawać zaliczek i wziąć zaufanego budowlańca czy architekta chocby firma była "ze złota".

Opolanin

Firma niewiarygodna i nieprofesjonalna. Nie polecam. Partaczy robotę, dużo robót dodatkowych i potem oczywiście dodatkowe wynagrodzenie.\Nie dajcie się nabierać na niskie wynagrodzenie. Syn prowadzi firmę i tak samo ma na nazwisko i imię jak ojciec, który prowadzi taka samą firmę tylko bez „2”. Przestrzegam – skoda nerwów.

@Opolanin

Opinia klienta który nam nie zapłacił za wykonane roboty zgodnie z umową. Pozdrawiamy Panie G.P

Dzieki za wiarygodną opinie

Jarek

Potwirdzam -szkoda "zachodu"

Klient Opole
@Opolanin

Firma wiarygodna oraz dobra ja polecam . Pracownicy mili oraz właściciel miły i konkrety to co było dogadane zrobili.

Katarzyna
@Klient Opole

Wiarygodna oraz dobra w jakim sensie ? :D

Robert - Opolski Firma
@Katarzyna

Przeczytałem te wszystkie opinie i naprawdę albo ktoś chce turbo zaszkodzić firmie albo robi to na złość. Miałem styczność z tą firmą i zarządem w celu wykonaniu elewacji i wykonaniu wnętrza mojej firmy wieźli ode mnie z 10 % zaliczki i nic po zatym po zakończeniu odbiór i zapłata . Dostałem info w trakcie 1 spotkania ,że umowa obowiązkowa i faktura nie ma lipy. Prace wykonali zgodnie z ustaleniami i w terminie z umowy . Mogę powiedzieć szczerze ,że może ich z 2 dni nie byli bo kończyli inne roboty ,ale zawsze dostałem info na e-mail od właściciela lub zadzwonił brygadzista od nich. Ja mam pozytywne wrażenie bo wszystko ustalone na początku bez żadnych niespodzianek. Jest ok

Bo to prawda

@ATB-BUD 2 Sp.z.o.o

Zalanie winy na klienta jest nie na miejscu. Tak własnie postemplują firmy budowlane które liczą na naiwność zleceniodawcy.

Maria
@Klijent

Skoro klient nie zapłacił to chyba nie wywiązał się z umowy, więc jak może to zostać nazwane zwalaniem winy?

@Maria

Raczej Klient miał zamiar nie zapłacić od początku ponieważ został sporządzony protokół odbioru bez usterek.

Klijent potencjalny
@Opolanin

dziękuje za informacje. Będę ostrożny.

Klijent potencjalny
@Robert - Opolski Firma

Panie Robercie to gratuluje . Proszę powiedzieć ile mila Pan usterek. Z informacji wynika, ze jednak były jakieś zwroty akcji.

Murarz
@Katarzyna

W takim jaki sama pisze o sobie komentarze.

@Maria

Pani Marto pani pracuje w firmie AT-BUD 2 sp. z o.o.

Przedsiębiorca Opole- Mateusz

Miałem styczność z tą firmą. Konkretni ludzie opisałem im co potrzebuje oni to wycenili i przedstawili w swoim kosztorysie. 1 wizyta była płatna po podpisaniu umowy odjęli cała kwotę od faktury. Miałem świadomość ile remont biur i innych prac będzie kosztować ponieważ zrobiłem w własnym zakresie kosztorys prze speca od budowlanki. Moja wycena minęła się o 10 tys zł do góry, ale nie była to różnica znacząca do skali robót. Firma wykonała roboty po nadzorem specjalisty budowlanego zgodnie z umową i terminem- remont 12 biur i 1 pomieszczenia socjalnego oraz dachu płaskiego. Polecam Mateusz - Menager biura IT.

KLIENT
@Przedsiębiorca Opole- Mateusz

Dzięki za opinie szukam właśnie firmy do remontu biur

Potencjalny Klijent
@Przedsiębiorca Opole- Mateusz

Z informacji wynika, ze trzeba wziąć sobie speca od budowlanki który przypilnuje roboty. Jak się nie zna to lepiej sobie podarować.

Mateusz
@Potencjalny Klijent

Nie musiałem brać "speca od budowlanki" bo Panowie wykonali robotę zgodnie z projektem i umową . Mój architekt powiedział ,że roboty zostały wykonane zgodnie z technologią. Więc polecam firmę z czystym sumieniem nawet otrzymali referencję od naszej firmy Pozdrawiam Mateusz Kierownik działu organizacji i produkcji Polecam za kontakt i obsługę

Potencjalny Klijent
@Mateusz

Panie Mateuszu napisał Pan, ze: "Moja wycena minęła się o 10 tys zł do góry, ale nie była to różnica znacząca do skali robót." ponadto " Firma wykonała roboty po nadzorem specjalisty budowlanego" a potem "nie musiałem brać speca od budowlani" i mój architekt? Coś się tutaj nie zgadza. Czy Pan Pracuje w firmie?. Ale i tak nie dojedziemy prawdy. Jak w życiu jednemu wyjdzie a drugiemu nie. Każdy ma wybór. Być możne firma pracuje lepiej wiedząc, ze jest kontrolowana przez architekta - dla mnie jest to właśnie spec od budowlanki.

Opolski

Jest ok zrobili to co chciałem umowa i wycena prze robotami 350 m2 dachu docieplone. Polecam jest ok.

Bartek
@Opolski

I ile dałeś za ocieplenie?

Łukasz

Spoko firma pracowałem.u nich rok niestety z uwagi na sytuację rodzinna musiałem się przprowadzic nad morze . Szef wporzadku mają pracę koń stop bo robią dla instytucji państwowych. Porządnie ludzie i słowni polecam

@Łukasz

No i po co Panie prezesie ta reklama. Wszycy wiedzą jak jest.

Magda

Dlaczego uważacie ze niewiarygodna firma?

Klient Opole
@Magda

Firma jak najbardziej wiarygodna . Wykonanie bardzo dobre skorzystałem z ich usług kilka razy . Nigdy nie miałem z tą firmą opinie innych są wyssane z palca lub po prostu konkurencja ich nie lubi robią dobra robotę polecam

Współpracownik
@Magda

Dużo usterek i robót dodatkowych..

@Współpracownik

@ATB-BUD 2 Sp.z.o.o

Zastraszanie to jedna z metod prezesa - młodego.

@Klient

Proszę nie wypisywać nie prawdziwych informacji ponieważ nigdy nikogo nie "zastraszaliśmy" z naszymi Klientami mamy dobre relacje. Proszę o nie wypisywanie nie prawdziwych informacji na temat zarządu. Pozdrawiamy

Gośc
@ATB-BUD 2 Sp.z.o.o

No i jak wygląda ta odpowiedź. Nie polecam

Aleksandra

Właśnie, co to znaczy te 'dosyć dobre' premie? Jakiś system macie według którego one są przyznawane?

ATB-BUD 2 Spz.o.o.o
@Aleksandra

Tak premia jest liczona procentowo od zlecani.

Zostaw merytoryczną opinię o Atb-Bud 2 Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Atb-Bud 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atb-Bud 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atb-Bud 2 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atb-Bud 2 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atb-Bud 2 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atb-Bud 2 Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Armii Krajowej 7
    45-071 Opole