Opinie o Epat Sp. z o.o. w Jawczyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Epat Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Epat Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epat Sp. z o.o. w Jawczyce

R Nowy wpis

Niesprawiedliwe traktowanie w firmie. Jedni są bardziej uważani i nawet jest lekceważone to że nic nie robią przez cały dzień jak w dziale internetowym. Inni pracują i są zwalniani. Tylko zatrudnieni po znajomości mają tam dobrze.

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Epat Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Były pracownik Nowy wpis

Omijać szerokim Łukiem, firma strasznie slaba, nie warto iść nawet na rozmowę bo szkoda czasu, zarobki do kitu nie warto bo szukają (usunięte przez administratora)

Ignor

Bardzo jestem zawiedziony podejściem do klienta. Pani E. bardzo podchodzi lekceważąco, nigdy nie zdarzyło mi się być tak zignorowanym. Nie polecam tej firmy mają klienta za nic.

K
@Ignor

Czyli nie tylko ja mam problem? Jeśli chodzi o tą samą osobę E.S? Nie wiem czy można się spodziewać odpowiedzi od tej pani

nnnn Nowy wpis
@K

zawsze można skonsultować się z innym pracownikiem

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Epat Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. logistyki i zakupów?
Gboy

Mala firma, zatrudniają i zwalniają, strasznie duża rotacja pracowników.

pracuję

Pracuję w Epat ponad pół roku. Dla niektórych może to być mało ale nie spotkało mnie w tej firmie nic co mogłoby spowodować negatywną opinię. Atmosfera dobra, bezpośredni przełożony A. jasno i z cierpliwością tłumaczy zagwozdki, wynagrodzenie zgodnie z umową i terminowe. Po 3 miesiącach już umowa na czas nieokreślony co się rzadko zdarza. Firma stawia bardzo na integracje i dobrą atmosferę wśród pracowników ;-) Dobre dofinansowania - 50% multisport, obiady darmowe, ubezpieczenie na życie. Brakuje jedynie opieki prywatnej zdrowotnej - to jedyna wada bo o zdrowie pracownika trzeba dbać :-)

Beata
@pracuję

Super, że jesteś zadowolona/y. :) A można wiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? :) Czy to nie ma znaczenia i na każdym jest tak przyjemnie?

W.

Nie pracuję tam już dłuższy czas, ale nadal czuję niesmak. Zostałam potraktowana jak przedmiot. Przyjęto mnie do pracy na innych warunkach niż potem ode mnie wymagano. Zarząd oderwany nieco od rzeczywistości. Najważniejszy jest Lublin. Z pozoru wszystko cacy, ale tak naprawdę od środka gnije. Z tego co wiem sytuacja nadal się pogarsza. Załoga podzielona na 3 grupy. Każda grabi pod siebie. Nie można nikomu z przełożonych ufać bo NIGDY nie staną w twojej obronie. Albo nabiorą wody w usta albo jeszcze docisną kolanem gdy lecą gromy. Nikogo nic nie obchodzi. A. myśli tylko o swoim stanowisku. G. to obraz nędzy i rozpaczy, nie potrafiący dwóch zdań poprawną polszczyzną sklecić. Produkcja jest jedyna mocną stroną tej firmy. Jeden plus, to zwalniając mnie wypłacano umówioną kwotę do końca trwania umowy, czyli jeszcze przez 3 miesiące. Nie musieli. Ale chyba raczej chodziło o zaspokojenie swojego sumienia bo zwolniono mnie w sposób niezwykle przykry. Mobbing trwał kilka miesięcy więc spodziewałam się takiego rozwoju wypadków.

Alicja
@W.

No z tym wypłacaniem przez 3 miesiące to faktycznie mega sprawa, szkoda ze takim kosztem jak wspominasz. A jeszcze jakieś inne plusy tu może są?

Bylem, widziałem

Niekompetentna kadra zarzajaca, nie posiadajaca predyspozycji do tego.Nowi pracownicy nie są wdrażani, następnie po tym zwalniani. (usunięte przez administratora) zamiast sie skupic na przygotowaniu nowego pracownika, to informuje go tylko w to ile on zrobil dla firmy i ta dzięki niemu w ogóle istnieje, kazdy pomysl to jest jego. Bardzo źle funkcjonujacy dział logistyki ciągly brak materiałów, zła organizacja pracy. Zatrudnianie po znajomości(usunięte przez administratora) Myślę, że każdy tam pracujący człowiek patrzy ze zdziwieniem jak to wszystko funkcjonuje. Polecam raczej omijać tę firmę .

Dawid
@Bylem, widziałem

Czemu nowi nie są wdrażani? Przecież przydałoby się chociaż jakieś szkolenie, nie? To na jakich umowach się pracuje że tak szybko pracownicy są zwalniani? Zlecenie? Bo jakbym się przyjmował to zależałoby mi na normalnej umowie o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Epat Sp. z o.o. - Jawczyce

• Jak się pracuje w Epat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epat Sp. z o.o.?

Epat Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Przyparkowa 19
    05-850 Jawczyce