Opinie o Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. w Płock

Ula Nowy wpis

W korpo może być fajna atmosfera, wcale nie powiedziane jest, że nie. Mam miesiąc, żeby zastanowić się nad oferta dla Kierownika Zespołu w Zespole Obsługi Zobowiązań Północ. Umowa napisane jest, że na zastępstwo, wiecie na ile? Jeżeli bym się sprawdziła to mam jakieś szanse zostać w firmie na dłużej?

Agnieszka Nowy wpis

Interesuje mnie stanowisko specjalisty w dziale rozwoju i umów, jaką kasę dają na początek, bo z tego co czytam to sporo jest obowiązków i czy wypłata jest adekwatna do tego? Z tym stabilnym zatrudnieniem to od razu dają umowę o pracę?

Andrzej Nowy wpis
@Agnieszka

Licz min 6200 brutto plus premia i inne dodatki

Pracownik pkn Nowy wpis

Nie ma sensu zadawać pytań pracownikom cuk bo i tak powiedzą nieprawdę. Człowiek ma tylko później problemy przez ich opóźnienia i olewactwo. Godzinę temu rozmawiałem z panią z cuk która powiedziała mi że nie może wykonać tego co ma zlecone bo je obiad (o 11stej przed południem). (usunięte przez administratora)...

xx

Cześć, czy jest tutaj osoba, która orientuje się jak wygląda praca w Orlen Cuk? Czy jest sporo nadgodzin? Jak wygląda atmosfera w biurze? Czy Orlen Cuk jest dobrym miejscem, aby zatrzymać się na kilka lat? I czy jest możliwość pracy zdalnej? Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź.

DŻOANA
@xx

przecież to korpo, więc nie licz na dobrą atmosferę, a raczej na "(usunięte przez administratora)", donosy, itp.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy w Zespole Kosztów, Sprawozdawczości i Podatków? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Rozczarowany

Przepracowałem wiele lat w ORLEN CUK i nie polecam. Podwyżki tylko dla kolesi kolesiów i lizusów. (usunięte przez administratora) a nie uczciwa firma lepiej pracować w budce z kebabem niż w tej firmie

Dominika
@Rozczarowany

Hmm.. to nie było jasno określonych kryteriów tej podwyżki? Czy pomijając te podwyżki to może znajdą się jednak jakieś plusy pracy w tym miejscu? :D

@Dominika

Również potwierdzam, że podwyżki tylko dla osób "z partii", pozostali najniższa krajowa. Praca od 6-22 (tak jak jest budynek otwarty).

Ewelina
@Anonim

I nie ma szans na negocjacje tej najniższej krajowej? :/ W takim razie rotacja jest spora, czy ludzie się zgadzają na takie warunki?

Nina

A może mi ktoś powiedzieć o godzinach pracy w CUK ? Są widełki 7-17.

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. w miejscowości Płock? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zuza

Niestety ale non stop ludzie stamtąd odchodzą, cały czas są oferty bo szukają ciągle nowych.

Ada
@Zuza

Właśnie obserwuję ogłoszenia i co chwilę pojawiają się oferty na stanowiska. Co tam jest nie tak, że jest duża rotacja pracownikow.?

@Zuza

Bo jest tam beznadziejnie. Mnóstwo podlizusów - coś strasznego. Zwiewać najszybciej jak się da. Zero pomocy i wsparcia od pracowników. Tacy koleżeńscy

Dominika
@Anna

Czyli chodzi jedynie o atmosferę pracy w Orlenie i tym spowodowane są odejścia? Jak w takim razie wyglądają inne warunki pracy? Jak zarobki? Na jakim stanowisku pracujesz?

Bronisław
@Zuza

Ok, czyli rotacja jest spora, jest tak nadal? W większości przypadków chodzi o kasę albo o relacje, a tutaj?

Bronisław
@Anna

Myślałem, że tak duża rotacja jest przez niską kasę, ale widzę, że jednak chodzi o atmosferę. Szkoda, że zamiast pomagać sobie nawzajem, to niektórzy wolą donosić. A może warto zgłosić to wyżej?

@Bronisław

wyżej ? tzn komu ? przecież" ryba psuje się od głowy".....

Czy w firmie pracują ludzie z dużym doświadczeniem?

CUK

CUK Orlen Centrum Usług Korporacyjnych w tej firmie naprawdę można się dużo nauczyć jeżeli tylko chcesz, ale musisz na siebie liczyć, bo nikt Ci nie pomoże to jednak korporacja. Menadżer dobry ma bardzo dużo pracy, musi dobrze znać wszystkie zagadnienia czym zajmuje się firma nie tylko papierek, ale najważniejsze nie słuchać przydupasów, podlizuchów którzy są na stołkach i zaraz się pojawiają. Musi pokazać kto rządzi i mieć wsparcie wyżej, najważniejsze znać pracowników, co każdy robi fakt to trudne, ale do ogarnięcia wtedy ustawić i najważniejsze mieć pomysł na zatrzymanie fachowców, jak tam jeszcze zostali. Ja wspominam dobrze, powód pieniądze, ile można pracować, a ktoś kasę za dobre wyniki bierze za Ciebie. Dobry gospodarz musi znać wszystkich, nie tylko dyrektorów lub kierowników.

Klaudia

@zuza ile można za takim stażu zarobić ?

Czy Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Zuza

Tak. Zatrudnia. Na staż.

Nowamaja

Zdecydowanie nie polecam! Towarzystwo wzajemnej adoracji, kolesiostwo, brak jasnych zasad co do wszystkiego. Tam nie jestes czlowiekiem, tylko liczbą. Jak ma byc z jedynki zero to bedzie w okamgnieniu. A management... pożal sie Boze. Atmosfera fatalna, brak szacunku czuć na odleglosc. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana zarządzających zdecydowanie!!!!

Daniel

Zastanawiam się czy takie wyróżnienie dla zasłużonych pracowników nie powinno być poparte nagrodami finansowymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.?

Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Łukasiewicza 39
    09-400 Płock

Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.