Opinie o Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. w Nakło nad Notecią A.Mickiewicza 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. w Nakło nad Notecią A.Mickiewicza 7

Iza

W styczniu wisiało ogłoszenie na etat anestezjologa, ktoś został przyjęty? bo aktualnie chcę i tak złożyć papiery, tylko chciałabym wiedzieć jaka jest stawka, można trochę ponegocjować? Pisali o stabilnych warunkach pracy, to od razu można dostać umowę na stałe czy jest chociaż okres próbny?

@pracodawca

Dzień dobry. Dziadek jest lekarzem anestezjologiem, aczkolwiek nie orientuję się, czy ma aktualne prawo do wykonywania zawodu. Mogą Państwo napisać, czy jest to praca jedynie na cały etat, czy można również pracować w mniejszym wymiarze godzin? No i jakie kryteria trzeba spełniać, by liczyć na zaproszenie na rozmowę?

Arana

Rok temu miałem operację kręgosłupa. Opieka fachowa. Wielkie podziękowania dla Pań pielęgniarek i salowych .Oczywiście dla doktora Wiercińskiego.

Sebastian Nowy wpis

Na stronie szpitala widziałem że szukają psychologa. Zależy mi na elastycznych godzinach bo mam już zobowiązania godzinowe też w innej placówce. Tu jest możliwy grafik do dogadania i wzięcie części etatu? Ktoś był na rekrutacji i podzieli się informacjami?

Wdzięczna pacjentka Nowy wpis

Dziwię się dlaczego Nakielski Szpital ma tyle negatywnych opinii. Osobiście miałam nie raz styczność z tą Placówką. Dnia 15.12.2023 uległam nie szczęśliwemu wypadkowi -złamałam nogę. Gdy przybyłam na SOR w Nakle zostałam przyjęta od razu przyjęta przez pielęgniarke dużurną ,która była bardzo rzyczliwa ,okazała mi dużo współczucia gdy widziała jak cierpię.jak się póżniej dowiedziałam jest to p. BASIA (z tatuażami) DZIĘKUJĘ PANI BASIU ZA TROSKĘ I OKAZANĄ MI TROSKĘ .Nie spełna 3 tyg. póżniej,mój mąż był przyjmowany na oddział chirurgiczny.Przyjmowany na izbie przyjęć był przez tą samą p. BASIĘ -była również miła sympatyczna i uśmiechnięta.Pobyt na oddziale CHIRURGICZNYM mąż ocenia BARDZO DOBRZE.Podziękowania dla dr.HANASZA za troskliwość w trakcie pobytu na oddziale.Podziękowa należą się również pozostałemu personelowi oddziału chirurgicznego w Nakle.Drodzy pacjenci wzajemny szacunek i zrozumienie wystarczy. PAMIĘTAJMY,że nie jesteśmy nigdy jedynymi pacjentami na SOR czy ODDZIALE.ONI zajmują się też innymi pacjentami.

Cześć, poszukuję pracy jako fizjoterapeutka, a taką ofertę znalazłam na ich stronie. Znajdzie się tu może jakiś pracownik i opowiedziałby jednak o warunkach pracy? Chciałabym przede wszystkim trafić do miejsca z dobrą atmosferą i przejrzystymi warunkami. W ofercie wspomnieli, że możliwe są różne formy zatrudnienia. Czyli UoP bez problemu przejdzie? I jak z rotacją w szpitalu, jest wielu pracowników z długim stażem?

Hubert

Bardzo nie polecam tego szpitala w Nakle ponieważ poszedłem że złamanym palcem to nawet nie mieli sprawnego sprzętu żeby zrobić zdjęcie lekarz który wczoraj był na nocnym dyżurze powinien grabić w parku liście a nie leczyć ludzi wielki znawca po obejrzeniu palca stwierdził że jest zbity a dzisiaj okazało się w szpitalu wojskowym że jest złamana nie potrzebnie czekałem wczoraj w nakielskim szpitalu 2 godziny za znawca bo takie ruchy mają na nocnym dyżurze ten szpital schodzi na psy nie wiem po co go remontują i inwestują w coś co nie ma przyszłości powinni ta budę zamknąć a pieniądze przeznaczyć na remont nakielskich druk

ciekatar.weźmie Nowy wpis
@Hubert

Witam. Ja w październiku miałam skręcony staw skokowy -tak pani"pielęgniarka "przy samym wejściu na izbe przyjęć stwierdzila. Nawet nie spojrzał na to lekarz,a już wielki wyczyn by był,gdybym została zaproszona do gabinetu..... Dostałam skierowanie(gdzie dane były były pomylone,chociaż spisywane z dowodu)do Szubina na prześwietlenie RTG bo w Nakle akurat nie mieli aparatu do tego prześwietlenia....Dodam,że był to środek tyg,po 14...... Paranoja ....

Aplikowałeś do firmy Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy w Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dorota

Witam, miałam zabieg kolana w szpitalu w Nakle. Pracuje tam bardzo duża grupa fantastycznych ludzi z empatią i fachową pomocą w bardzo kiepskich jak na te czasy warunkach. Lekarze , personel medyczny i rehabilitacja na wysokim poziomie, posiłki super. Aż zal że pracują w takich warunkach. Dziękuje, życzę zdrowia i wytrwałości.

Iza

pracodawca
@Iza

Witam. Ogłoszenie nadal aktualne. warunki do negocjacji

Inga
@pracodawca

Czemu tak długo trwa rekrutacja? Ciężko znaleźć odpowiedniego kandydata czy po prostu anastezjologów w regionie malo? W ogóle to czy proces rekrutacyjny zamyka się w jednej rozmowie czy jest więcej etapów?

Kryśka

Znaczy w ogóle się nie pojawiają na rozmowach? To skoro tak, to czy są duże szanse na pracę i czy każdy może liczyć na odzew, szansę chociaż żeby wziąć udział w rekrutacji?

pracodawca
@Kryśka

Tak , zapraszamy do rozmowy i współpracy.

Arana

Polecam Nowy Szpital w Nakle, Oddział Chirurgii i Cały blok operacyjny, bardzo serdeczna kompetentna załoga , Dziękuję ordynatorowi dr.Hanasz oraz chirurgowi dr.Źródlewski za bardzo dobrą fachową opiekę medyczną, a także calemu personelowi, który rzetelnie zajmuje się pacjentami.

Czy urlop w Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Damian

Miałem operacje przepukliny pachwinowej prawej strony.Dr Stefaniuk wszystko wyjaśnił przed operacja,a ponieważ była to druga po wznowie wcześniejszej laporoskopowej w innym szpitalu tym bardziej miałem obawy. Po operacji już na sali doktor powiedział jak przebiegła operacja i co musial a czego nie przeprowadzić podczas tejże,więc uspokoił mnie i dał poczucie bezpieczeństwa.Bardzo pozytywne wrażenie i empatia że strony lekarza.Polecam serdecznie wizyte u Dr Stepaniuka i umówienie się na ewentualną operacje czy zabieg????Personel miły i przyjazny dla pacjenta dostępny w każdej chwili po prostu bez zarzutu, posiłki bardzo dobre, różnorodne,dopasowane do rodzaju zabiegu/operacji.Naprawde warto zapisać się do tego szpitala w Nakle i skorzystać z wiedzy i doświadczenia pracujących tam chirurgów.Jestem bardzo zadowolony☺️Pzdr

Fiona0612

Zastanawiam się na zapisaniem na operacje do tego szpitala oddział chirurgia ortopedia, mógłby ktoś doradzić?

Grażka
@Fiona0612

Polecam

Madziaaaaaaa
@Fiona0612

Właśnie jestem po operacji ,z całego serca nie polecam ,pielęgniarki okropne ,zero podejścia, lekarza na oczy nie widziałam przez te 3 dni totalnie porażka odradzam ,jeden wielki (usunięte przez administratora)

Bartosz

Niewiele ponad dwa miesiące temu szukano pielęgniarki z aktualnym prawem wykonywania zawodu, w oparciu o różne formy współpracy. Z treści ogłoszenia zapewniano o możliwości rozwoju zawodowego i osobistego oraz o przyjaznej atmosferze i dobrej organizacji pracy. Proszę więc sprecyzować, o jakim rozwoju może być tu mowa, chodzi o finansowanie kursów i szkoleń? Proszę też napisać, jak z kwestią grafików i urlopów oraz atmosfery wśród zatrudnionego personelu?

Wiesław

Byłem pacjentem tego szpitala , jestem po zabiegu przepukliny . Chciałem bardzo podziękować dr. Źródlewskiemu oraz całemu personelowi oddziału chirurgii , za fachową i troskliwą opiekę . Zadowolony pacjent W . Osowski

Zla

Szpital w Nakle to jedna wielka porażka ludzi mają za nic.Przykro się robi bylam świadkiem dobrze że jeden Pan zaczął sie wydzierac na personel bo wszyscy mieli gdzieś pacjentów którzy nie przyszli tutaj posiedzieć tylko z poważnymi schorzeniami.WSTYD NAKŁO

Tomasz

Czy ktoś posiada informacje dotyczące stażu w tej firmie? Czy łatwo się na niego dostać czy jest to problematyczne ?

Marzena

Dziewczyny, warto przejść z innego szpitala do Was do pracy na ortopedię? Już po prostu strach się tu odezwać, tak pacjenci zajęli całą stronę szpitalną, a przecież to dla pracowników!

On

Żona pojechała na 8rano na zabieg kobiecej części ciała przed rozpoczęciem wywiad itp że zabieg koło 5min a dopiero po 6 godzinach przygotowań ja wzięli i to że musiała zareagować złością na nich bo nie wiadomo ile ten zabieg by trwał może z dwa dni i mało że zimno to nadczo itp śmiech na sali i dosłownie na sali szpitalnej w Szubinie w skrucie nie chciał bym tam trafić

Wróciłam dzisiaj z operacji-cieśń nadgarstka- ze szpitala w Nakle nad Notecią. Polecam ten szpital- cały personel miły, pomocny- po prostu marzenie każdego pacjenta. Do tego czysto. Jedzenie bardzo dobre jak w domu- można się naprawdę najeść. Zabieg krótki pod narkozą. Jeśli będzie konieczność wrócę tam z drugą ręką. Pozdrawiam

Urszula

Byłam na oddziale ortopedii jestem zadowolona , operacja cieśni dobrze wykonana, dobre warunki na oddziale. Polecam i dziękuję całemu personelu.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.?

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.