Opinie o Rehegoo Music Group Sp.zo.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rehegoo Music Group Sp.zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rehegoo Music Group Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rehegoo Music Group Sp.zo.o. w Bielsko-Biała

Czy firma Rehegoo Music Group Sp.zo.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Wioleta

Standard płacowy - trudno w ogóle używać takiego określenia. Wzrostu można oczekiwać tylko wtedy, kiedy firma jest do tego odgórnie zmuszona prawnie, bo akurat podniesiono próg najniższej krajowej. Praca powtarzalna, na dłuższą metę nudna, męcząca, frustrująca i nierozwijająca.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rehegoo Music Group Sp.zo.o.?

śmiech na sali

Tak, firma Rehegoo Music Group Sp. z o.o. bardzo kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn - po prostu wszyscy dostają tyle, co kot napłakał, bez wyjątków :) Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym wolontariatem, a nie pracą zarobkową.

RMG
@śmiech na sali

Odpowiadajac na komentarz, pragne poinformowac, iz wynagrodzenia sa zawsze podane w ogloszeniu. Zatem kandydat moze podjac decyzje, czy chce aplikować na dane stanowisko, czy też nie. Pozdrawiamy Serdecznie i zyczymy sukcesow !!!!

@RMG

@RMG Nie zmienia to jednak faktu, że proponowane stawki są tak żałośnie niskie, że jakakolwiek szanująca się firma na poziomie po prostu wstydziłaby się ośmieszać, oferując takie wynagrodzenie. Rehegoo jak widać nie ma z tym problemu.

Wioleta
@śmiech na sali

Opinia do której się odnosisz pochodzi sprzed roku, czy możliwe ze standard płacowy do dziś się podniósł? Mam na myśli chociażby te ofertę także z ubiegłego dla Juniora od GD. Niby było napisane ze zarabia się ok 3200 zł. Do dziś jakiego wzrostu można oczekiwać? I czy to lekka praca?

Włącz ????i ????
@Wioleta

Jeśli 3% na przestrzeni roku jako podwyższa inflacyjna jest dla kogoś podniesieniem standardu płacy to tak ???? likwidacja działu HR by oszczędzić kosztów, co wiąże się z tym ze nie ma w zasadzie mowy o jakichkolwiek racjonalych rozmowach to tez w tej firmie standard, z irracjonalnych pomysłów można tez wspomnieć o zabieraniu pilotów do klimy by „zaoszczędzić” przy jednoczesnym wydawaniu ich na coś kompletnie bezsensownego. Także praca może i lekka o ile ktoś gustuje w kompletnym braku kompetencji zarządu i obojętności na coraz to różne pomysły jak uprzykrzyć pracownikom życie.

@Włącz ????i ????

HR nie ma? ile osób było na dziale i co się z nimi stało? Kogoś przenieśli na inne stanowisko? Prócz rozmów i samej rekrutacji czymś jeszcze się zajmowali? Piszecie przy tym o stanowisku juniorskim, a co z awansem? Jak wtedy warunki się zmienia?

Włącz Nowy wpis

Ostatnie dwie osoby pracujące na tym stanowisku po wielu próbach działań doszły chyba do wniosku że zarząd tej firmy i tak nie wychodzi na przeciw pracownikom, podwyżek nie dają a jeśli są przejścia na wyższe stanowisko to wynagrodzenie tez nie jest szalowe lub wcale go nie ma, odkąd nie ma hr-u to w zasadzie jest coraz gorzej. Zwolnili się. Co do awansów to tylko nazwa stanowiska może się zmienić o ile ktoś wyczeka minimum 2-3 lata bez znaczenia jakie ma umiejętności, byleby nie trzeba było komuś cokolwiek dopłacić. Kończąc ten monolog naprawdę większość opinii na tej grupie jest prawdziwa, a z roku na rok firma coraz bardziej pozwala sobie na wprowadzanie chorych zasad, a odpowiedzialna jest za to w sumie tylko jedna osoba. Szkoda czasu i nerwów chyba ze ktoś jest młody i chce sobie dorobić, bo kariery tam nie wróżę

śmiech na sali Nowy wpis

Grażyna

widziałam tę opinie na temat tego, że od dwóch lat nie ma już chil roomu, czy ktoś powie dlaczego? podobno od dwóch lat już go nie ma. czy na przestrzeni tego okresu zmieniały się jeszcze inne rzeczy odnośnie warunków zatrudnienia? obecnie jak się pracuje i kiedy były prowadzone ostatnie nabory?

Jaka umowa obowiązuje w Rehegoo Music Group Sp.zo.o. podczas okresu próbnego?

Administracja

Rehegoo Music Group nawiazuje wspolprace tylko na podstawie UoP.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Od jakiegoś czasu pojawia się ogłoszenie o pracę związaną z tworzeniem albumów cyfrowych. Czy wynika to z rozwoju firmy, czy powodem jest duża rotacja pracowników? Jeśli to drugie - dlaczego tak się dzieje i jak naprawdę wygląda praca na tym stanowisku? Pozdrawiam

Danuta

A skąd ma ktoś wiedzieć takie rzeczy? Chyba tylko zarząd. Gdzie masz to ogłoszenie?

@Danuta

Na pracuj.pl i na stronie Randstadu. Czy poleca Pani pracę w tej firmie?

Obiektywny Pracownik

Jak najbardziej polecam pracę dziale Sales, właśnie gdzie tworzą albumy. Cały czas szukają ludzi do pracy, gdyż nie każdy się nadaje do tego typu kreatywnej pracy. Jak w każdej pracy zdarzają się problemy, ale bierzcie pod uwagę, że na start dostajecie 30 minut przerwy obiadowej i 30 minut w tzn. Chill-Out Roomie. Jak ktoś radzi sobie z komputerem to nie powinienen mieć problemów z taką pracą biurową

Grażyna
@Obiektywny Pracownik

Fajnie, że piszesz obiektywnie. Skoro twierdzisz, że nie każdy się nadaje to może napiszesz jakie cechy warto mieć, żeby dobrze praca szła?

@Obiektywny Pracownik

Chyba dawno nie pracowałeś w Rehegoo, bo chill roomu nie ma już dobre dwa lata

Dawid

Dzień dobry, Czy rozpatrują Państwo możliwość współpracy zdalnej z grafikiem komputerowym?

LL

Brak szacunku do pracownika, brak uczciwych zarobków, szanse na rozwój zerowe. Podejście szefostwa w myśl nie ten/ta, to inny/inna, nie ma ludzi nie zastąpionych. Kompletny chaos w zarządzaniu. Odradzam każdemu w pracę w tej firmie.

moonray
@LL

Wszystko to prawda. Absurdalne połączenie żenujących zarobków i wyśrubowanych wymagań wobec pracowników przy jednoczesnym braku jakiejkolwiek uczciwej oferty ze strony firmy. Zero benefitów, wynagrodzenie śmiechu warte, beznadziejny brak perspektyw. Kto choć trochę się szanuje, raczej nie powinien zagrzać tam miejsca na dłużej.

Jakie są mocne strony pracodawcy Rehegoo Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Nie ma takowych (chyba że komuś wystarcza ping pong i darmowa siłownia).

Czy pracownicy w Rehegoo Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

RobRoy

Pracownicy między sobą się dogadują, ale niewiele z tego wynika, bo wszystko rozbija się o beton w postaci zarządu. Nie ma żadnego pola do negocjacji ani sensownej dyskusji w jakiejkolwiek sprawie - w tej firmie pracownik jest szeregowym wyrobnikiem, który ma siedzieć cicho i robić jak najwięcej za jak najmniejszą kasę.

Helena
@RobRoy

Fajnie, że chociaż z pracownikami można liczyć na dobrą relacje. Napiszesz może jak jest z innymi warunkami pracy? Napisałeś, że z zarządem nie ma żadnego pola do negocjacji. Zastanawiam się w jakiej kwestii. Właśnie chodzi o warunki czy może o coś innego?

RobRoy
@Helena

Wszystko już zostało powiedziane w wielu tutejszych komentarzach, nie ma sensu się powtarzać. W skrócie: jeśli chcesz pracować za naprawdę śmieszne pieniądze (pracownik fizyczny z wykształceniem podstawowym na taśmie w fabryce zarabia więcej), nie być za nic docenianym, nie mieć żadnych perspektyw na zawodowy rozwój, a w tle ciągle słyszeć komunikat "jak coś ci się nie podoba, to do widzenia" - oto Rehegoo w całej okazałości. Nie sądzę, żeby dobre relacje między pracownikami były w stanie to zrekompensować.

Mr M.

Stawka najniższa z możliwych, fatalne traktowanie pracowników, puste obietnice bez pokrycia, notoryczne zwalnianie ludzi bez powodu i groteskowe pseudo-zarządzanie. Patologiczna firma, zdecydowanie nie polecam :/

Ulka

Wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić. ważne, że firma jest dobrze oceniana przez większość pracowników!

Były
@Ulka

Dobrze oceniana? Na pewno nie przez pracowników, wystarczy poczytać opinie.

rozczarowany

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. W okolicach Bielska niełatwo znaleźć firmę, która oferowałaby równie fatalne wynagrodzenie. To przejaw braku szacunku dla pracownika, bo Rehegoo nie jest mikroprzedsiębiorstwem, które zatrudnia kilka osób, tylko międzynarodową firmą, którą z pewnością stać na to, żeby zapewnić swoim pracownikom lepsze wypłaty niż najniższe socjalne minimum. Zarząd niestety nie ma pomysłu ani chęci, by podtrzymywać motywację pracowników i sprawić, by chcieli zostać w firmie na dłużej.

xxx

Płaca w okolicach najniższej krajowej (nie tylko w czasach pandemii, wcześniej również), praktycznie żadnych benefitów, absolutny brak jakichkolwiek sensownych perspektyw finansowych - to zdecydowanie największy minus pracy w Rehegoo. W takich warunkach raczej ciężko poczuć się docenionym za cokolwiek. Praca sama w sobie całkiem przyjemna, fajni ludzie i miła atmosfera, ale jeśli czynnik finansowy jest dla kogoś istotny (a niewiele jest osób, które mogą sobie pozwolić na luksus ignorowania tej kwestii), to naprawdę byłoby trudno ją komuś polecić z czystym sumieniem. Na dłuższą metę brak uczciwych zarobków zdemotywuje nawet najbardziej entuzjastycznie nastawionego pracownika; nikt nie chce być traktowany jak najtańsza siła robocza. Firma wymaga od swoich ludzi zaangażowania i wydajności, a sama niewiele oferuje w zamian - taki brak równowagi jest po prostu nie w porządku.

Poszukiwacz

Cześć, w jakiś sposób na co dzień wykorzystywany jest język angielski w pracy?

Byla pracownica

Pracowałam ponad rok, kiedy zaczęłam szukać nowej pracy. Myślę, że i tak długo wytrzymałam. Nieprofesjonalne zarządzanie, kierownictwo jak już ktoś pisał błądzi we mgle, a jednocześnie ma oczekiwania z kosmosu - dosłownie. Bardzo niska kultura pracy. Atmosfera między pracownikami niby w porządku, ale prędzej się porozumiesz na Skype niż na żywo. W ramach zarządzania wprowadzane są reżimowe zasady i przesadna dyscyplina, oraz manifestacyjne nagłe zwolnienia, motywowanie kijem zamiast sprawdzania na bieżąco czy ludzie w ogóle efektywnie wykonują swoją pracę i co jest nie tak (bo tego po prostu zarząd nie jest w stanie ocenić i stwierdzić z braku kompetencji i/lub chęci). Dobra praca dla kogoś, kto nie ma ambicji, może codziennie robić to samo, trochę się obijać i nie przejmuje się fatalnym traktowaniem zwierzchników. Awans oznacza więcej obowiązków, a wynagrodzenie nieznacznie większe, często obiecana jest podwyżka, do której nie dochodzi. Jak ktoś więcej ogarnia to jest wykorzystywany do wielu dodatkowych zadań, do których nie jest oczywiście przygotowany, a ani płacy ani uznania za to nie dostaje, wręcz przeciwnie, ciągle się słyszy, że coś jest nie tak. O szkoleniach można zapomnieć, nawet jak dostajesz zadanie zupełnie spoza Twoich obowiązków, to masz sam się wszystkiego nauczyć, najlepiej za darmo, z uśmiechem na twarzy i ogromnym zaangażowaniem. Praca mało wysiłkowa to fakt, fajne warunki biurowe, bajery typu chillroom, ciekawy punkt w CV i ogólnie ciekawa branża to na plus. Jednak wysoka rotacja pracowników mówi za siebie, a przyczyny jak wyżej.

Specjalista - Trener/Coach
@Byla pracownica

Czytając Twoja opinie, mam wrażenie, ze spędziłeś w firmie ponad rok czasu niezadowolony/a. Czy pomyślałeś/aś żeby podzielić się z tym Twoim przełożonym? Pamiętaj, że złotą zasadą jest rozmowa. Podczas rozmowy zarówno lider, jak i pracownik zapamiętują szczegóły sprawy. Jeśli zrobisz to później, ciężko będzie coś zrobić i naprawić. A co gorsza, źle świadczy to o Tobie, jeśli w ogóle tego nie robisz, czyli nie rozmawiasz i tylko narzekasz. Celem opinii nie jest obrażanie, ale wskazywanie błędów, aby pomóc stać się lepszym. Bez względu na to, jak poważna może być tematyka, nie zamieniaj jej w czytanie notatek lub wykład na temat wad innych osób. Buduj dialog, zadawaj pytania i wspólnie szukaj nowych rozwiązań. Do tego wszystkiego jest potrzebna dojrzałość ale zapewne ja posiadasz. Bądź ja zdobywasz. Nie wypowiadaj się źle o osobach z którymi miałeś okazje współpracować ( tzw. palenie mostów), kiedyś możesz na drodze swojej kariery ich jeszcze spotkać. Pracodawcy rzadko czytają tego typu opinie o swoich firmach ale pamiętaj rownież o tym, że za opinie wystawiane w Internecie można odpowiadać prawnie? W zakres działania wchodzą zachowania, które zalicza się do czynów mających charakter zniesławienia i zniewagi, które są ujęte w Kodeksie Karnym. Opinia jest zawsze szanowana i jak najbardziej akceptowana, jeśli jest opinią konstruktywna. Może tak juz na koniec: czasami zdarza się, ze pracodawca nie inwestuje we wszystkich pracownikow, sa i tacy pracownicy ( w każdej firmie), którzy nie sa, aż tak dobrzy w wykonywaniu swoich obowiązków, ze pracodawcy i ich rozwój nie inwestują. Dlatego zawsze należy się nad sobą zastanowić i nad jakością swojej pracy oraz nad swoim zaangażowaniem w wykonywane obowiązki - w końcu za to nam placa i tego od nas wymagają :). Życzę sukcesów

@Byla
@Specjalista - Trener/Coach

Nie wiem, co miała na celu ta odpowiedź. Nie piszę źle o ludziach, tylko o pracy, której częścią jest zarządzanie. Byłam bardzo zadowolona przez pierwsze miesiące, pracowałam sprawnie, poza wykonywaniem swoich obowiązków pomagałam też dużo innym, szukałam nowych rozwiązań i angażowałam się. Niestety m.in. brak docenienia spowodował, że w końcu mi się odechciało. Nieraz pytałam zwierzchników o powody takiej lub innej decyzji i przeważnie dyskusje były ucinane. Proszę więc pamiętać, że takie zachowania i atmosfera to również informacja od pracodawcy - właśnie taka, że lepiej nie podejmować dialogu. Odpowiedzialność karna grozi za oszczerstwa i głoszenie nieprawdziwych informacji, a nie opisywanie faktów, więc proszę sobie darować groźby. Może teraz się tam poprawia - nie wiem, ale było jak było i sytuacje, o których pisałam miały miejsce. Pozdrawiam i również życzę wszystkiego dobrego.

Arek
@Specjalista - Trener/Coach

Proszę nie zrozumieć mnie źle, ale patrząc na ton większości opinii (również tych pozytywnych, które opierają się głównie na uwagach o tym, że to współpracownicy i chillroom są największym pozytywami pracy), nie maluje to zbyt dobrej opinii. Zarzuty: - niska płaca - złe traktowanie przez przełożonych - brak możliwości rozwoju, pojawiają się w prawie każdej opinii (niska płaca i uwagi dotyczące poprawy zarządzania przewijały się również w pozytywnych). Argument o tym, że to pracownik powinien zastanowić się nad sobą i swoim zaangażowaniem jest jak najbardziej trafiony, ale tylko w wypadku jeśli działa to w obie strony.

Były Pracownik

Pracowałem w firmie przez blisko 1.5 roku. Zawsze można ponarzekać że to czy tamto jest złe, ale patrząc obiektywnie firma zapewnia bardzo dobre warunki pracy, pracę mogliśmy wykonywać bez stresu, niepotrzebnych emocji, jeśli ktoś lubi muzykę i to doceni, może robić to co lubi. Ludzie bardzo fajni, wspierający się, miła atmosfera. Firma ma teraz 5 lat, rozwija i szuka swojej drogi, to nie jest dziwne że może zmieniać zdanie na jakiś temat. Dopiero teraz pracując w innym miejscu doceniłem jak miałem dobrze, bo play room, chillout room, darmowa siłownia. Młody zespół to czasami plus i minus, bo ludzie nie mający doświadczenia gdzieś indziej często nie doceniają tego co mają.

Były Rehegoowicz

Ludzie i biuro - spoko. Atmosfera fajna jedynie dzięki współpracownikom. Większość kierowników niekompetentna, znajdująca się na powierzonych stanowiskach przypadkowo. Ścieżka rozwoju - najwyżej na "kierownika" co niekoniecznie niesie za sobą benefity finansowe. Najwięcej do życzenia pozostawia zarząd, który absolutnie nie ma pojęcia czym zarządza ani czego chce. Notorycznie zmieniają zdanie i "plan działania" firmy, nie wykorzystują żadnego potencjału pracowników, stale narzucają nowe zasady odbierając jakąkolwiek wolność pracownikom. Skracanie przerw, nagłe zakazy opuszczania budynku firmy, zmiany godzin pracy. Od Pani Prezes niejednokrotnie można było usłyszeć "nie podoba się, wiecie gdzie są drzwi" i tym podobne przy najmniejszym sprzeciwianiu się. Pracownik jest traktowany jak śmieć. Nadaje się jedynie na pracę tymczasową jako ciekawy wpis w CV ale nie polecałbym zatrzymania się tam na dłużej. Z plusów: - chill room - play room - dobrze wyposażona kuchnia

Dawid
@Były Rehegoowicz

Mam przez to rozumieć, że w firmie tej nie da się awansować wyżej niż na stanowisko kierownika? Wspomniałeś również o relacjach na linii kierownictwo-pracownicy. Myślisz, że nie ma szans na to, aby relacje te uległy poprawie?

Ks

Pracownicy spoko, standard firmy jako budynku też. (usunięte przez administratora) Ustala sama terminy spotkań a jednocześnie w trakcie odpala sobie wideo rozmowę i olewa Cię przez 15 minut. Twierdzi, że termin nadgodzin nie istnieje, bo jeśli je masz tzn, ze nie wyrabiasz się z pracą i to Twój problem.(usunięte przez administratora) Nie polecam a kontakt z firmą uważam za zmarnowany czas. Słuchałam opinii obecnego pracownika i myślałam, że nie może być aż tak źle ale niestety miałam okazję sama się przekonac.

ByłyPracownik

Nigdzie nie jest kolorowo, każda robota ma jakieś wady i zalety. Osobiście rozstałam się z firma w bardzo dobrych stosunkach i bede wspominać prace tam pozytywnie. Przede wszystkim świetni ludzie. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, a przy takich współpracownikach praca stawała się przyjemna. Do tego fajne imprezy, chill room, ping pong w godzinach pracy. Wiadomo można by poprawić kilka rzeczy jeśli chodzi o ścieżkę kariery i zarobki ale ogólnie nie ma na co narzekać.

xyz

Zupełny brak szacunku do drugiej osoby i jej czasu przy jednoczesnym głoszeniu, że bardzo wszystkich szanują.

Zostaw merytoryczną opinię o Rehegoo Music Group Sp.zo.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rehegoo Music Group Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rehegoo Music Group Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rehegoo Music Group Sp.zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rehegoo Music Group Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Rehegoo Music Group Sp.zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rehegoo Music Group Sp.zo.o.
2.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Piłsudskiego 3
    43-300 Bielsko-Biała

Rehegoo Music Group Sp.zo.o.