Opinie o Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Go Kino Mysłowice Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
PRACOWNIK

Praca w tym kinie (jak i poprzednim) była bardzo przyjemna. Niestety od pewnego czasu cos sie zmieniło. Wielkim plusem jest to, że grafik można sobie dostosować do czasu wolnego. Niestety jeśli ktoś liczy ze zarobi tutaj jakaś spoko kase to sie myli. Dostaje się jedna zmianę w tygodniu od 4 do 8 godzin. Niestety ta zmiana nie jest pewna ponieważ kierownik w każdej chwili moze zadzownic i Cię odwołać. Wymagania jakby prezydent państwa mial przyjechać. Na tak zwanym audytorium to najlepiej jakby pracownicy cały czas stali na baczność. Na barze cały cos trzeba robić.. Problem polega na tym ze na barze nie ma nic do roboty. Wszystko jest posprzątane i ułożone. Jeśli nic nie robisz to wysyłają cię do domu. Czasami ciężko udawać przez 3 godziny ze jest masa rzeczy do roboty bo kino jest naprawdę czyste . Kierownicy dużo wymagają a sami nic nie robią ;) Wiec dobrego przykładu innym nie dają. Główna kierowniczka kiedy „wszystko juz zrobi” ogląda seriale. To dotyczy również dwóch innych kierowników :) a szarym pracownika wpisują ujemne punkty za byle głupotę. Jeśli kierowniczka P. nie ma humoru lepiej sie do niej nie zbliżać. Kierownik D. jest miłym gościem ale jego zachowanie i teksty do pracowników (głównie pracownic) to czasami przegięcie. Rożne podteksty, pokazywanie dziwnych obrazków. Ogólnie juz nie polecam pracy w tym miejscu bo zmieniło sie na gorsze.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Go Kino Mysłowice Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marszałkowska 58 lok. 15
    00-545 Warszawa
  • NIP: 7010916632 REGON: 382978480 KRS: 0000779381
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Go Kino Mysłowice Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii