Opinie o Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Go Kino Mysłowice Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. w Warszawa

PRACOWNIK Nowy wpis

Praca w tym kinie (jak i poprzednim) była bardzo przyjemna. Niestety od pewnego czasu cos sie zmieniło. Wielkim plusem jest to, że grafik można sobie dostosować do czasu wolnego. Niestety jeśli ktoś liczy ze zarobi tutaj jakaś spoko kase to sie myli. Dostaje się jedna zmianę w tygodniu od 4 do 8 godzin. Niestety ta zmiana nie jest pewna ponieważ kierownik w każdej chwili moze zadzownic i Cię odwołać. Wymagania jakby prezydent państwa mial przyjechać. Na tak zwanym audytorium to najlepiej jakby pracownicy cały czas stali na baczność. Na barze cały cos trzeba robić.. Problem polega na tym ze na barze nie ma nic do roboty. Wszystko jest posprzątane i ułożone. Jeśli nic nie robisz to wysyłają cię do domu. Czasami ciężko udawać przez 3 godziny ze jest masa rzeczy do roboty bo kino jest naprawdę czyste . Kierownicy dużo wymagają a sami nic nie robią ;) Wiec dobrego przykładu innym nie dają. Główna kierowniczka kiedy „wszystko juz zrobi” ogląda seriale. To dotyczy również dwóch innych kierowników :) a szarym pracownika wpisują ujemne punkty za byle głupotę. Jeśli kierowniczka P. nie ma humoru lepiej sie do niej nie zbliżać. Kierownik D. jest miłym gościem ale jego zachowanie i teksty do pracowników (głównie pracownic) to czasami przegięcie. Rożne podteksty, pokazywanie dziwnych obrazków. Ogólnie juz nie polecam pracy w tym miejscu bo zmieniło sie na gorsze.

1
Administrator

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe info na temat firmy Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. w mieście Warszawa, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Go Kino Mysłowice Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Go Kino Mysłowice Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marszałkowska 58 lok. 15
    00-545 Warszawa
  • NIP: 7010916632 REGON: 382978480 KRS: 0000779381
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Go Kino Mysłowice Sp. z o.o.