Opinie o Nortech In Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nortech In Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nortech In Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nortech In Sp. z o.o. w Jaworzno

Tytus Nowy wpis

Produkt jest na tyle atrakcyjny, że da się wykręcić z podstawy i prowizji sporą wypłatę (pięciocyfrowe kwoty)? Kasa ma być niby atrakcyjna, jeśli wierzyć w tekst z ogłoszenia na doradcę techniczno-handlowego.

Słyszałem, że można tu przyjąć się za montera i w Polsce w Jaworznie i w Niemczech. Wiecie coś na temat przyjęć tu do kraju. Widziałem ofertę pracy tu na miejscu i pisali o zarobkach rzędu 6-10 tysięcy w zależności od umowy. Pisaliście ze przyjmuja na b2b lub zlecenie, ale niby mówią o umowie o prace. Zmieniło sie cos?

Czy w Nortech In Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Juzek

Nawet wymagana żeby nie użerać się z "podatkiem" od wynagrodzenia na rękę i dostawać wszystko na czas

Justyna
@Juzek

A są etaty tylko na uop? Czy jeśli ktoś zgodzi się na b2b to pracodawca dorzuca od siebie urlop, albo chorobowe?

Dudek Nowy wpis
@Justyna

Nic nie dorzuci, jeszcze odbije za wymyśloną pierdole. Ta firma z kodeksem pracy nie ma nic wspólnego. Zapomnij o wszystkim. Nie szanują pracowników, stawki na produkcji pakowni czekoladek lepsze.

Co to znaczy kasa pod stół? Całość tak płacą? Czy jednak chociaż jakaś część jest na umowie normalnie? Dużo w ogóle można zarobić aktualnie tutaj?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nortech In Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Przemo

Dopiero co mieli ofertę pracy dla montera do Niemiec. W ogłoszeniu to wyglądało pięknie bo dojazd służbowym samochodem z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy i co 3/4 tygodnie zjazdy do domu na koszt firmy w ramach odpoczynku. Naprawdę tak jest bo czytałem o zaległościach w wypłatach i w ogóle sporo jest niezbyt pozytywnych komentarzy. Ktoś wyjeżdżał ostatnio z nimi i może uaktualnić warunki jakie są w rzeczywistości?

Nortech In Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Monter w Jaworzno. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Gargamel

Obiecać i poklepać po plecach później ino się użerać, myślenie oczu

Bartek

Firma (usunięte przez administratora) na pieniądze, w dodatku jeśli chodzi o początek to Pan Szczepan.B wszytko fajnie ale jeśli są nie jasności i nie odciągnięcia to nie odbiera telefonu i umywa rączki… Pozdrawiam

@Bartek

Ale co tak właściwie się stało? Nie dostałeś jakiegoś wynagrodzenia czy o co chodzi?

Bartek
@Bartek

Na początku opinii było napisane ,,Firma oszukuje na pieniądze’’ i proszę nie usuwać części nie wygodnego wpisu ponieważ są również inne strony opiniotwórcze w, których z przyjemnością dodam swoją subiektywna opinie zaznaczając jeszcze to że administrator usuwa niewygodne słowa na temat firmy Nie pozdrawiam ;)

Aleksandra
@Bartek

A to nie jest coś ala auto-cenzura czy coś? Faktycznie czasami nie wiadomo co kto napisał. :/ A o jakie niedociągnięcia chodziło, że nagle telefonów unikał?

Gargamel
@Bartek

Firma coraz to większe dno, obiecują wyjazd i możesz sobie czekać na telefon i informacje a obiecują mają Cię głęboko w poważaniu, nie wspomnę o kantorze Siekierczyna i brakujących co miesiąc wyplatach

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Nortech In Sp. z o.o.?

Umowa zlecenie

Jeśli byłeś zatrudniony w firmie Nortech In Sp. z o.o. w mieście Jaworzno to dodaj komentarz. Napisz czy jesteś zadowolony z takiej pracy i jak oceniasz tego pracodawcę.

Johnny

Nortechin to nie Jaworzno tylko Siekierczyna .. dziura bez zasięgu . Prezes big boss itp itd wykopał tam staw . I ludzie stamtąd chodzą tam bo nad tym stawem kaczki ludzi karmia .. ????

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nortech In Sp. z o.o.?

Jacek

Nawet nie pytaj to (usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) na wszystkim

@Jacek

Witaj, odpisałeś na komentarz dotyczący szans na zatrudnienie bez doświadczenia w firmie Nortech, ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Mógłbyś powiedzieć, czy osoba, która wcześniej nie pracowała albo nie ma doświadczenia w branży ma szansę dostać się do pracy w tym miejscu?

Ex worker
@Krystyna

Z tego co wiem .. na ten moment biorą kogo popadnie ... Byle sztuki się zgadzały ;)

Janek

Mają szansę . Tam biorą każdego kto chce przyjść ????

Danuta
@Janek

Aha. Ale ja jakoś nie wierzę, że absolwenta ogólniaka z marszu przyjmą na montaż instalacji ELEKTRYCZNYCH. Tak że coś tutaj koledzy przesadzacie :D

Jurek
@Danuta

Ciężko powiedzieć czy każdego przyjmą ale jeśli się pogada z Bossem to jedzie się na pierwszy wyjazd gdzie się trzeba dobrze pokazać, ciężko pracować i robić co trzeba na początku, oczywiscie za odpowiednio niską stawkę np jeśli ktoś jest bez doświadczenia, po szkole, bez dzieci, nie na jdg itp

Obecny pracownik

Szatan pisze prawde.Ten (usunięte przez administratora) to pola na bank.(usunięte przez administratora)Co miesiac przypominanie że mam tyle na godzinę bo niby Big Bos się pomylił.Chodzi o to że może się nie odezwiesz.Najlepszy kurs euro Siekierczyna 4.20 zl.Dużo fajnych chłopaków tu jest.Też rozglądam się za pracą większa niż 9 euro.Tego co w urodziny zjeżdża brakuje model to był ale dużo załatwił (usunięte przez administratora).Narazie trzeba pilnować roboty bo ????

@Obecny pracownik

Witam. Czy mógłbym prosić o kontakt?? Pozdrawiam.

Ile jest zmian w Nortech In Sp. z o.o.?

Zmiany są cały czas ;) byłem na jednym wyjeździe . NIgdy więcej ! Nie polecam

@Johnny

Dlaczego nigdy więcej i z jakiego powodu nie polecasz? Napiszesz coś więcej na ten temat? Co według Ciebie było nie tak w Nortechu? Na jakim dokładnie wyjeździe byłeś?

@Krystyna

Wyjazd to Mercedes w Sindelfingen... Zbieranina ludzi którzy sami za bardzo nie wiedzieli skąd i po co się tam wzięli ;) Warunki omawiane w biurze nijak mają się do tego jak jest w rzeczywistości. I te mieszkania ... Brak słów ...Dla mnie praca to nie kara.. a w takich warunkach to chyba gorzej niż kara ;)

Czy można w Nortech In Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Szatan

Nie ma dodatków. Nadgodziny też normalnie płacone jak zwykle godziny. Nawet na święta nic nie dali... Szkoda słów na ta pseudo firmę.

Nie

Tak można liczyć na dodatkowe godziny i dodatkową pracę ????

Janek

Tak możesz liczyć na .. dodatkowa pracę za te same pieniądze ;)

@Janek

A jaka jest stawka w Nortech In? Powiesz mi coś na ten temat? Fajnie by było poznać jakieś widełki albo konkretne liczby, to wiele powie na temat firmy. :) A może jakieś premie są, dodatki?

Monter

Firma ma jeden plus, pieniądze są zawsze na czas ... Problemem jest tylko kwestią ile ich brakuje ... Pani Agnieszka objęła rządy i każdego chcę wyciąć na czym się da ... Kwatery ... To jest dramat... Jak najwięcej ludzi na jak najmniejszym metrażu ... Byle było tanio ...

@Monter

Mam rozumieć, że wynagrodzenie w Nortechu nie jest stałe? Jak w takim razie wyglądają widełki pensji? I co dokładnie wpływa na jej wysokość? Zaangażowanie ma znaczenie?

Abimulana

Siema wszystkim prosił bym o info jak firma płaci jak z umową czy warto wgl interesowaćsię firmą jak wypłata , umowa , mieszkanie (spawacz )

Gutek

Niestety opinie osób już nie pracujących nigdy nie są obiektywne bo i rozstanie z firmą ma różne powody. Ja nie narzekam , polecam pracę

Szatan

Większość ludzi pracujących w firmie bardzo fajni oprócz grubasa w okularkach i kilku podpierdzielaczy którzy co chwilę dzwonią do szefa z byle gownem. Co do wynagrodzeń zawsze na czas. Szef gołosłowny. Umawia się na daną kasę a jest zupełnie inaczej. Cieszę się, że już tam nie pracuje. Szkoda tylko chłopaków bo to naprawdę fajne osoby.

buntownik

Co ugadane zapłacone.Co ustalone w miarę dotrzymane.Nikt mi problemów wiekszych nie robił.Masa fajnych chłopaków,wariatów,fachowcow i tych którzy wiedzą ile P.(usunięte przez administratora)ma ciśnienia w kolach audii,ile desek leży na składzie,i jakiej grubości ma szybkę od kasku do jazdy motorem z dokładnością do mm.Na minus kwatery.Ten co to szukal to jak się nie pomylil prawdy nie powiedzial.(usunięte przez administratora)Ocena pozytywna dla wszystkich oprócz ściemniacza.Sobie wystawie plus jeden????zdrowia

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Nortech In Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Bombel

w dniu wigili wyjezdzasz z budowy i wracasz w drugi dzien swiat

Osoba na rekrutacji

Opowiem o swojej rekrutacji - dotyczy oddziału Warszawa Białołęka - Płochocińska. Aplikacja na stanowisko - Wystawianie aukcji allegro - obróbka zdjęć sklep internetowy Już pierwsze wrażenie było złe. Wychodzą 2 osoby u których byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. O ile Pan przyszedł przywitał się, o tyle Pani totalna ignorancja - podawanie reki przez blat stołu. Dalej już było tylko gorzej. Pan kompletnie nieprzygotowany do rozmowy - drukuje sobie CV przy mojej osobie i dopiero wtedy je czyta. Podkreślanie wielokrotnie o moim braku doświadczenia na danym stanowisku mimo, że obsługuję aparat cyfrowy i programy graficzne. Umniejszanie mojego wykształcenia - wręcz szydzenie z niego - uśmieszki i pytanie "czego się nauczyłem na studiach". Po przejrzeniu mojego portfolio, które było zawarte w CV Pan zapytał: " TO PANA ZDJĘCIA CZY SKOPIOWAŁ PAN Z INTERNETU I WRZUCIŁ SOBIE NA STRONĘ"? Wszędzie widzi minusy mojej osoby nawet w lokalizacji z której miałbym dojeżdżać. Pytanie po co zapraszać na rozmowę? Strata tylko i wyłącznie mojego czasu.Kompletny brak kompetencji i szacunku do drugiego człowieka

hehe
@Osoba na rekrutacji

Chyba ci sie firmy pomyliły ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Nortech In Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Nortech In Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nortech In Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nortech In Sp. z o.o.?

Nortech In Sp. z o.o.
  • Mostowa 10