Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

zgłaszane problemy dot. warunków pracy, BHP, płac, a w szczególności zaliczek załatwiane są bez zwłoki. W innych sprawach zawsze staramy się pomóc np. dojazdy, zakup lekarstw, dowóz do lekarza po godzinach pracy.

Mirosław Nowy wpis

Na zgłaszane przez pracowników problemy udzielana jest pomoc leżąca w możliwościach firmy. Użyczamy pojazdów do transportu, udzielamy zaliczki , dopasowujemy czas pracy do wyjątkowych potrzeb pracownika.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.?

Mirosław Nowy wpis

Współpraca i zrozumienie celów w działaniu to podstawa osiągania wyników. Prowadzone są różne działania mające na celu wytworzenie odpowiedniej atmosfery pracy i koleżeńskich stosunków personalnych. Organizowane są spotkania w mniejszych grupach poprawiające integrację. Dbamy o podnoszenie kultury pracy i poprawę wyposażenia w nowoczesny sprzęt, ułatwiający pracę. Również sprawy osobiste pracowników są przedmiotem troski i jest udzielana pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych i rodzinnych.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.?

Mirosław Nowy wpis

Umiejętności pracowników wykonujących prace budowlane podlegają weryfikacji praktycznej w trakcie okresu próbnego. Sprawdzana jest znajomość technologii prac, wiedza o materiałach i rzeczywiste wykonanie poprawne robót. W wypadku pracowników nadzoru i kierujących projektami tryb weryfikacji jest bardziej rozbudowany i uzależniony od praktyki zawodowej kandydata oraz posiadanych uprawnień. Ważne są także inne aspekty, między innymi zdolność do pracy zespołowej, kreatywność w rozwiązywaniu trudności, troska o bezpieczeństwo na budowach.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Mirek

Wypłaty do 10 dnia po miesìącu rozliczeniowym, na wniosek pracownika zaliczki cotygodniowe, Rozliczenia odbywają się systematycznie i dokładnie o czasie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Koleszka z osiedla

Nie polecam robić za ich auta I wakacje . Dostajesz tylko drobne na utrzymanie rodziny . Gdzie pracujesz cały miesiąc A dostajesz jak za 3 dni pracy . Dramat jazda z (usunięte przez administratora)

@Koleszka z osiedla

Szanowny "kolego", każdy zarabia według stawki godzinowej , ale jak się nie przychodzi do pracy bo długi weekend albo czwarty pogrzeb żyjącej babci., to do wypłaty niewiele zostaje.

Hania

Witam wszystkich mój partner pracował w firmie lio i został bez niczego jak stał się wypadek niby ze był zarejestrowany A to wszystko kłamstwo. W tej chwili jest partner bez nogi i nie miał żadnej pomocy ze strony firmy.Takze uważajcie na tego pracodawcę.

@Hania

Pani Haniu, wypada pisać prawdę. Pani partner nie podjąl pracy, bo wzìął urlop bezpłatny a następnie zwolnienia łekarskie na chorobę naczyń nogi. Nie było żadnego wypadku, amputacja nogi nastąpiła w wyniku choroby. ZUS odmówił prawa do ubezpieczenia w wyniku kontroli. Na decyzję ZUS nie wnieśliście odwołania. To wasza decyzja.

problem z wyplata, niedocenia pracownika .

@.

Wszystkie wypłaty w terminie tygodniówki na życzenie, a leni i obiboków nie tolerujemy, trudno doceniać lesera

Mirosław

Diconsta kłamie, dostała przelew w terminie,

(usunięte przez administratora).Wchodzisz do firmy (usunięte przez administratora)na jego i syna samochód, starasz się jak możesz synalek patrzy po czym dostajesz zaliczkę i (usunięte przez administratora)

Iza

Jak obecnie wygląda praca w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lio? Ktoś coś wie na ten temat? Poniżej pojawiły się trochę niepokojące wpisy i chciałabym dowiedzieć się jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie. Czy jest wszystko w porządku? Dajcie znać.

Janek
@Iza

Daj sobie z nimi spokój chyba ,że chcesz mieć wrzody. Wykorzystują na maxa i nie płacą.

@Iza

A ja pracuję juz 3 lata i nie mam problemów. A żaden Janek to nie pracował. Fałszywe opowieści rozsiewa

@Iza

Sytuacja jest stabilna i całkiem niezła. Roboty nie brakuje, oby tak dalej mimo pandemii.

klient

Nie polecam. Proszę sprawdzać jakie materiały stosuje

Nowy klient
@klient

Witam Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy LIO. Czy może Pan bliżej opisać swoje doświadczenia z tą firmą oraz ocenić jakość i terminowość realizacji.

Leszek

Jaka stawka na magazynie?

mir

A jak miał tobie zapłacić ? Przecież pracowałeś dla innej firmy- Kambudu, a roboty nie skończyliście.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.
  • Wały Piastowskie 1 lok. 1508
    80-855 Gdańsk
  • NIP: 5932561834 REGON: 220944334 KRS: 0000347280

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LIO Sp. z o.o.