Opinie o Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością w Nowy Sącz

Nie polecam

Firma zostawia pracownika na lodzie w kwestii ubezpieczenia, nie pomaga w pozyskaniu środków w momencie ciężkiej choroby, nie interesuje się losem i jest obojętny na jakikolwiek kontakt w sprawie.

@Ina

Nikt z firmy nie chciał się tym zająć, byliśmy zbywani a kontakt po niemiecku z ubezpieczalnią to katorga ( zapewne o to im chodziło), ale już po sprawie i trzeba zapomnieć o tej firmie, powinno być im wstyd za taką obojętność ale cóż, co my możemy szarzy ludzie

Zbigniew Nowy wpis

Tu czytam o niepłaceniu za ZUS, a w ogłoszeniu dla murarzy/cieśli o składkach zdrowotnych i społecznych odprowadzanych w Niemczech. Niedawno je wystawiono. Miesięcznie na okresie próbnym - od 1.920,00 EUR netto, a po okresie próbnym od 2.150,00 EUR do 3.030,00 EUR netto. Czy więc te stawki są realne, a składki odprowadzane, jak się należy?

Nie polecam

Edyta Nowy wpis
@Nie polecam

Ale chyba pracownik jest objęty ubezpieczeniem skoro zawarta jest umowa? Miałeś doświadczenie z chorobą, dlatego o tym piszesz? Mówisz o wypłacaniu kasy z ubezpieczenia? Pracujesz tutaj w tej chwili, jeśli tak to daj znać jakie masz stanowisko?

Ina Nowy wpis

Przykro mi. Czy w formie nie ma działu kadr który mógłby się tym zająć? Próbowałeś z nimi rozmawiać na ten temat? Ta choroba to w następstwie pracy czy zupełnie nie związana?

Nick Nowy wpis
@Ina

Robi38

Powiem wprost unikajcie tej firmy , takie firmy działały 30 lat temu gdzie był wyzysk pracownika i nie było innej możliwości teraz nie ma problemu. Firma Top-Bud obiecuje cuda a prawda jest taka że to 0 , ludzie mieli lata ZUS nie płacony teraz nie ma emerytur , nadzór szkoda gadać czyste chamy kierownik z Grybowa po szkole ślusarskiej jedynie co to umiał kilka słów po Niemiecku i to nie za dobrze , następny z Ptaszkowej a mieszka w Grybowie po zawodówce budowlanej specjalność malarz po niemiecku ani słowa ale wykształcenie budowlane masakra. Mieszkania katastrofa , atmosfera katastrofa , lizusy nie ważne że barany zero fachu ale lizusy i kapusie . Tam fachowiec i człowiek z godnością nie pracuje . NIE POLECAM JEDEN WIELKI WYZYSK. dziwię się że za te wałki co narobili na ZUS-ie ta firma istnieje przecież w normalny Państwie to właściciel Pan O....ki powinien siedzieć .

@Robi38

Z tymi zusami jeśli to prawda to czy były jakieś działania przeciw temu wdrażane? Ktoś to zgłaszał w ogóle? Trudno, żeby ta instytucja nie reagowała, ciekawe jakie konkretnie "wałki" masz niby na myśli. Masz co do nich jakąkolwiek pewność?

Lukasz
@Robi38

Jeżeli rąk jest to czemu ludzie tam pracują,?

Beata
@Robi38

Piszesz o tych mieszkaniach tak negatywnie? O co ci konkretnie chodzi? Płacicie za nie czy firma pokrywa takie koszty?

Ich bin am beste

Pracowałem w Top Bud 2 ale krótko bardzo po tej firmie z marszu do pewnej innej firmy . Nie narzekam robota jak robota i ludzie mądrzejsi a raczej bez porównania a kasa 11 euro za każdą przepracowana godzinę . Teraz latam samolotami i płace w dwie strony około 300 zł i nie muszę na to pracować w soboty. Pokój mam 4 metry na 3 i mieszkam w nim sam . Firma ma samochody i nie pobiera żadnych opłat za jazdę po Niemczech i Polsce . Ubrania robocze oraz buty są znanej markowej firmy Strauß . Duży plus to duże miasto w którym mieszkam sklepy dwa kroki a lotnisko 5 minut tramwajem . Szefostwo bardzo miłe zrozumiałe cenią sobie bardzo fachowców . Co mówią to dotrzymują słowa . Powiem tak że lepiej nie mogłem trafić a Top Bud pomógł mi podjąć pewne decyzje za co im dziękuję serdecznie. Pozdrawiam

@Ich bin am beste

Jeśli szukacie ludzi to ja chętnie zmienię pracę na lepszą, Pozdrawiam.

Uuu
@Ich bin am beste

Jesli szukacie ludzi to podaj namiar na ta firmę

Arek
@Ich bin am beste

Ich bin am beste ... Mógłbyś podać namiary na tą dobrą sprawdzoną firmę??

Gregor
@Ich bin am beste

Możesz się że mna skontaktować 790828312 szukam pracy cieśla murarz operator dzwigu

Lukasz
@Ich bin am beste

Podaj namiar jestem ciesla z doświadczeniem,

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością kandydat na stanowisko Zatrudnię Magazyniera ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Fazi

Bez komentarza,

Adam Mickiewicz

Gdzie obecnie praca w Niemczech?

Kamil

A tej firmie zagraża epidemia ?

Hanna

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, znacie takie powiedzenie? Czas na narzekanie skończy się bo epidemia zagraża firmom.

Hugon

Mam jedno pytanie , czy trzeba znać język niemiecki i w jakim stopniu?

Topbud3

Top bud 2 czyli ten sam adres , telefony co TOP BUD czyli firma dzięki której ludzie zostali bez kilku lat składek w ZUS . Znajomy pracował to wiem , kto nie wierzy niech wpisze sobie w wyszukiwarce TOP BUD ZUS to dowie się prawdy ))))

Zostaw merytoryczną opinię o Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością
  • 1 Maja 5