Opinie o Chłodnia Łuków Sp. z o.o. w Łuków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Chłodnia Łuków Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Chłodnia Łuków Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Łuków Sp. z o.o. w Łuków

PRACOWNIK

Praca max 8-10 h/dobę. Wszystkie nadgodziny płatne do 10-dnia następnego miesiąca. Stawka 16,70 brutto Pensje na czas. Skąd niby te bzdury? Nowa linia rozwija się prężnie a stażu nigdy pracodawca nie proponował. Ci pracownicy którzy uczciwie pracują to mają etaty od 11 lat! Jeżeli ktoś chce kasę za obijanie się to widzę że wypowiada się powyżej :)

@Gość

O co chodzi ze spóźnianiem się pensji? Faktycznie tak źle jest?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Chłodnia Łuków Sp. z o.o.. Poszukiwani są Mechanik Lotniczy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Wiki Nowy wpis

Hmmm no ja właśnie nie wiem. Może ktoś się wypowie, jaka jest kasa dla takiego mechanik z doświadczeniem 5 lat? Pytam, bo mąż szuka nowej pracy i świetnie pasuje mu ta oferta pracy.

Aleksandra

Witam, odradzam wszystkim pracę w takim zakładzie. Praca pod presją, brak wynagrodzenia oraz (usunięte przez administratora) ze strony dyrekcji. Praca w kontroli jakości to śmiech, nie obowiązuje nic. Ciągle telefony z windykacji, nieopłacone faktury. Zero poszanowania dla pracownika. Odcinanie prądu i wody z powodu nieopłaconych faktur. Zawalony dach. Strach wieczorami ponieważ zakład nie posiada ochrony. Nie spotkałam się jeszcze z takim zakładem..

Madzia
@Aleksandra

O, a ja właśnie widziałam rekrutację dla pełnomocnika ds systemów zarządzania jakością. Faktycznie niepokojąco to brzmi z tych słów. Ale jak jest tak fatalnie, to te budynki są dopuszczone do użytkowania przez inspekcję budowalną? I czy jak są problemy finansowe, to dlaczego szukają nowych pracowników zamiast robić cięcia?

Aleksandra Nowy wpis
@Madzia

Szukają bo wszyscy się zwalniają po miesiącu pracy

@Gość111 Nowy wpis
@Madzia

Jak wyglądają praca w jakości? Faktycznie szukają na stanowisko pełnomocnika ds jakości.

PRACOWNIK

Były
@PRACOWNIK

Z tymi pensjami na czas to nie bardzo. Po 2 nawt 3 tyg potrafią być spóźnienia. Nie zawsze ale się zdarza Nie widziałem nigdzie większych klamst na rozmowie o prace

@Były

Jak może wypłata się spóźniać 2 ,3 tygodnie?! Dzień, maxymalnie 2. To coto jest? Niewypłacalna firma ,czy jak ?

@Gość Nowy wpis

O co chodzi ze spóźnianiem się pensji? Faktycznie tak źle jest?

Czym w Chłodnia Łuków Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

M.K.

Niema żadnych dodatków jeszcze jest problem z otrzymaniem tego co powinno być

Aleksander
@M.K.

Chodzi o to, że nie cała należna kwota jest wypłacana, czy że są opóźnienia? Napisz też proszę od jakiego czasu tak się sprawa ma i czy problem dotyka wszystkich tu zatrudnionych?

Agent
@Aleksander

Kwota jest wypłacana cała :) jeśli nie jest się chamem i bucem to da się domagać z każdym z biura a także z każdą brygadzistką ;) ps. Faktycznie czasem się zdarzy że źle policzą godziny ale to rzadkość i śmiało można iść do biura, wyjaśnić wszystko po czym przy następnej wypłacie jest wyrównanie niezgodności ???? pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Chłodnia Łuków Sp. z o.o. na stanowisko Technik utrzymania ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Iza

Znalazłam ofertę pracy dla specjalisty ds zarządzania i chciałabym wysłać ofertę, ale bardzo zastanawiają mnie zarobki bo nie są podane, a wolę wiedzieć na czym mniej więcej stoję. Skoro wymagają angielskiego to wystarczy na poziomie B2? Język jest jakoś sprawdzany przy rekrutacji?

Pytanko

Czy w chłodni łuków dalej kierownikiem produkcji jest Pan K? Zastanawiam się nad pracą u nich, ale jeśli jest tam pak K to serdecznie podziękuję i innym też odradzam

Wiktoria
@Pytanko

Dlaczego odradzasz pracę ze względu na kierownika produkcji? Słyszałeś jakieś negatywne opinie?

SS
@Wiktoria

Pan K to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Na niczym się nie zna a udaje wielce mądrego. Jedyne co potrafi to do dyrekcji donosić. Taka typowa konfitura

@SS

No i co dalej z tego? Przytoczysz jakieś rzeczywiste konsekwencje czy tylko na gadaniu się kończy? Zresztą co tu można takiego źle robić, że trzeba zwrócić komuś uwagę w ten sposób?

Urszula

Po tym co napisałeś o tym kierowniku z produkcji też jakoś szkoda zrobiło mi się jego żony. Jakie głupoty masz na myśli przy tym donoszeniu czegokolwiek do dyrekcji? Zawsze reagują? Co np., robią?

Odp
@Urszula

Wymyśla historie bez pokrycia. Zwykle(usunięte przez administratora)przez które dobrzy pracownicy są zwalniani

Wiktoria
@Odp

Nie są konfrontowani z szefem? nie mają możliwości wytłumaczyć, że to tylko plotki?

Plotka
@Wiktoria

Szefostwo wierzy w informację jakie dostaje od kierownika. A że większość osób ma zlecenie to i umowę łatwiej rozwiązać

Iwona
@Plotka

A nie ma żadnej możliwości dostania umowy o pracę czy są jakieś poszczególne osoby, które ją mają?

Szkielor
@Iwona

Jest możliwość dostania umowy! Pracuje tam około 2 lat i mam umowę o pracę. Uwielbiam tę pracę, wystarczy umieć rozmawiać z ludźmi i się da wszystko załatwić. Pozdrawiam!

Nie
@Szkielor

Wybrańcy dostają i ulubieńcy szefostwa

Iwona
@Nie

A co trzeba robić by być tym ,,ulubieńcem?''

XYZ
@Iwona

Ja tam nie widzę aby były jakieś "ulubieńce" każdy pracownik jest sobie równy ! Oczywiście to nie jest praca dla leniwców. Pozdrawiam

Abc
@XYZ

Widać że post pisany 1 kwietnia :)

Sylwia
@Abc

To w końcu są tu ludzie faworyzowani czy nie bo już się gubię?

Panowie, Ja słyszałam, ze pracownicy sobie chwalą prace z kierownikiem produkcji i pracują już z nim od paru lat. Jeśli ktoś nie chce pracować to się zwalnia bo w tym zakładzie nie ma miejsca na siedzenie a rolą każdego kierownika jest zwracanie uwagi pracownikom czasem jeśli nie wykonują swojej pracy w odpowiedni sposób bądź w ogóle jej nie wykonują a zajmują się prywatnymi sprawami w trakcie pracy z czego na pewno jest rozliczany u Dyrekcji.

Luki

Nie płacą. Wyrwać od nich kasę graniczy z cudem

Sylwia
@Luki

Jak to? A dużo Ci wiszą?

Czy w Chłodnia Łuków Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ss

Tak robią ludziom pranie mózgu na temat szczepień przeciw covid.

@Ss

Co masz na myśli z tym praniem mózgu? Namawiają was do szczepień? Wiesz może ile % pracowników to zaszczepieni a ile nie?

519 730 786

Kolejna firma która się nastawia na „pożyczki od kontrahentów” - bardzo nieprofesjonalne zagrania. Trzeba podjąć radykalne kroki zeby się to przedłożyło na spłatę waszych wierzytelności - a z tego co słyszałem jest ich wiele. Przestrzegam przed współpraca, chętnie opowiem jak się z nimi uporać.

Agent
@519 730 786

witam bardzo proszę Cię o kontakt bo właśnie zostałem (usunięte przez administratora) mail: herrdomain44#gmail.com

@519 730 786

Witam, również poproszę o kontakt w takiej samej sprawie.

Czy w Chłodnia Łuków Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Niestety nie. Pracownicy sa traktowani jak tania siła robocza Przychodzi się do pracy i nie wiadomo o której się wyjdzie. Najgorzej mają ci na zleceniu. Pan K mily jak zwykle i ma pracowników za nic

Jak szefostwo w Chłodnia Łuków Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

ss

Pracownika w tej firmie mają za nic traktują przedmiotowo do pracy przychodzi się na smsy.

@ss

Szacunek na linii pracodawca - pracownik (i odwrotnie), to w obecnych czasach już podstawa. Szkoda wobec tego, że,Twoim zdaniem, w Chłodni Łuków jest z tym niemały problem. Ale co to właściwie znaczy, iż do pracy przychodzi się tam "na smsy"? Nie macie ustalonego grafiku?

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

Damian

Jakie są pozytywne aspekty pracy w firmie?

Anka

@PRACOWNIK to chyba rotacja nie jest duża, jeśli są osoby co pracują i po 11 lat? A więc i warunki muszą być spoko

Nie wiem, dlaczego tak nagle przestaliście dyskutować o specyfice i o warunkach pracy w Chłodni Łuków. Firma ta działa przecież w sposób całkowicie normalny, więc warto byłoby omówić tu pewne aspekty, związane z pracą w niej. Czy po Nowym Roku wysokość wynagrodzenia podstawowego wzrosłą, czy utrzymuje się na takim samym poziomie? Dajcie mi koniecznie znać.

windykacjaterenowa1@gmail.com

Osoby z zaległymi płatnościami zapraszam do kontaktu pod numerem +48 519 730 786, chętnie pomogę.

Firma porażka. Dyrekcja uruchomiła dodatkową linię produkcyjną a ludzi ma za nic. Wypłaty wypłaca kiedy jej się podoba. Jeżeli ktoś wybiera się do pracy w Chłodnia łuków do stanowczo odradzam.

Jak teraz jest z pracą u pracodawcy jakim jest Chłodnia Łuków Sp. z o.o. w mieście Łuków? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na staż u nich.

Łukowianka

Płaca 16.50 brutto na godzine w sezonie pracują na okrągło po 12-16 godz nawet w niedzielę sezon od maja do października w temperaturze -6 st.

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Łuków Sp. z o.o. - Łuków

• Jak się pracuje w Chłodnia Łuków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnia Łuków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnia Łuków Sp. z o.o.?

Chłodnia Łuków Sp. z o.o.
  • Ogrodnicza 3
    21-400 Łuków
  • NIP: 8252089937 REGON: 60277812 KRS: 0000291358

Chłodnia Łuków Sp. z o.o.