Opinie o Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. w Chorzów

Jaki jest styl zarządzania w Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.?

Ile jest zmian w Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Pracujemy na jedną zmianę, w godzinach od 8.00 do 16.00. Pozdrawiam:-)

Jak długo czekaliście na odzew z Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Oddzwaniamy zawsze. Proszę o podanie numeru telefonu - oddzwonimy. Pozdrawiamy.

Zofia Modlińska

Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, aby nie oddzownili.

Urszula

To również mogłoby być w kontekście niestety negatywnego feedbacku z rozmowy kwalifikacyjnej? Byłby on w formie krótkiego podziękowania czy można się spodziewać wskazania konkretnych przyczyn z powodu których dana osoba nie została przyjęta?

Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Nowy wpis
@Urszula

Przed pisaniem opinii proszę się upewnić czy wybrała Pani właściwą firmę. Nie przypominamy sobie kandydatki do pracy o imieniu Urszula. Zawsze kontaktujemy się z naszymi potencjalnymi kandydatami. Sądzę, że pomyliła Pani firmy. Nie do tej Pani aplikowała. Przykro mi. Życzę miłego dnia!

Dorota L.

Współpracuję z tym biurem już od wielu lat. Wszystko jest w porządku i zrobione na czas. Polecam!

Biuro Rachunkowe Wajsprych
@Dorota L.

Pani Doroto, bardzo dziękujemy za opinię. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dalej układała. Pozdrawiamy:-)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Paweł Domagalski

Bardzo dziękuję za pomoc. Szybka i kompetentna obsługa.

Biuro Rachunkowe Wajsprych
@Paweł Domagalski

Panie Pawle, bardzo dziękujemy za opinię. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dalej układała. Pozdrawiamy:-)

Czy Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, oczywiście. Bez szkoleń nie jesteśmy w stanie dobrze wykonywać naszej pracy. Tym bardzie, że prawo podatkowe nieustannie się zmienia.

Urszula

Płatne szkolenia zewnętrzne też się odbywają? Były jakieś ostatnio?

@Urszula

Tak, oczywiście

Urszula

Można z czystej ciekawości dopytać o tematykę?

Anna Janiszewska

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu dokumentów. Pozdrawiam!

Krzysztof
@Anna Janiszewska

To była jakaś prosta sprawa? Ile za to zapłaciłaś?

Anna Janiszewska
@Krzysztof

To było przygotowanie dokumentacji związanej ze zmianą umowy spółki z o.o. Uchwała Zgromadzenia Wspólników, pomoc w wypełnieniu druków do KRS itp.

@Anna Janiszewska

Pani Aniu, bardzo dziękujemy za opinię. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dalej układała. Pozdrawiamy:-)

MarekCz.

Fachowa i miła pomoc. Współpracujemy od lat z tym biurem. Polecam!!!

@MarekCz.

Panie Marku, bardzo dziękujemy za opinię.:-)

Wiecie, czy Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, oczywiście.

Czy w Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Oczywiście.

Oczywiście.

Czy biuro jest czynne w weekendy?

@Ania

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku. W sobotę jesteśmy w stanie się spotkać po wcześniejszym umówieniu. Pozdrawiamy, Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp.z o.o.

Nie polecam! Omijajcie to "biuro" z daleka. Chyba ze lubicie tracić pieniądze czas i nerwy. Pani mimo popełnionych błędów jakoś nie lubi brać za nie odpowiedzialności wmawiając ze robi wszystko aby je naprawić tak aby po kilku miesiącach okazało się że nie zrobiła nic. Reklamują się jako przyjazne biuro rachunkowe, ale to chyba dopiero w planach...

@Paweł

Witam serdecznie, Podobnie jak w poprzednim wpisie (zresztą pisanym w ciągu 2 dni) jest nam niezmiernie przykro czytać coś takiego. W związku z tym prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia niniejszej oceny. Tel. 786-149-400 e-mail: biuro@biurowajsprych.pl Z wyrazami szacunku, Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.

Ona

Jedno z gorszych i mało profesjonalnych biur. Pani księgowa ma wiele rzeczy w nosie, i ciągle zasłania sie choroba jak cos spieprzy. Nic nie potrafi dobrze załatwić. Nie polecam!!!

@Ona

Witam serdecznie, Jest nam niezmiernie przykro czytać coś takiego. Z uwagi na to, że nie wiemy kim Pani jest, nie kojarzymy Pani jako naszej klientki prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia niniejszej oceny. Tel. 786-149-400 e-mail: biuro@biurowajsprych.pl Z wyrazami szacunku, Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. - Chorzów

Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • 16 Lipca 14
    41-506 Chorzów
  • NIP: 6272737077 REGON: 243451929 KRS: 0000493150

Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.