Opinie o Polish Forwarding Company Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polish Forwarding Company Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polish Forwarding Company Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Forwarding Company Sp. z o.o. w Warszawa

Elżbieta Nowy wpis

Dzień dobry, z jakiej podstawy wynagrodzenia na spokojnie ruszy spedytor drogowy? Widzę dostępna ofertę, w której zaznaczono, że minimum rok doświadczenia wystarczy, żeby się zakwalifikować. Czy większy staż wpływa na zarobki?

Anonim Nowy wpis

Po rozmowie kwalifikacyjnej były mieszane odczucia począwszy od biura, które wyglądało nie estetycznie aż po stawkę finansową zaproponowaną. Bardzo niska stawka została rzucona, zaś biuro wypadało by uporządkować.

Specjalista ds. pricingu ma napisane w ofercie, że wystarczy wyksztalcenie średnie aby się dostać, może być też wyższe. Ale czy to w ogóle na cokolwiek wpływa? I podstawie głównie myślę. Zazwyczaj proponują minimalną na początek, może tu byłoby inaczej?

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Widzę, że poszukują kandydata do działu księgowego. Jak oceniacie pracę w tym dziale i przede wszystkim atmosferę? Co możecie powiedzieć ?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Forwarding Company Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Spedytor Lotniczy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Dawno coś komentarzy tu nie było a ja mam przed sobą ofertę od spółki dla samego magazyniera. za dużo o (usunięte przez administratora) jeszcze nie wiem, może tyle, że na dwie zmiany się robi od 6 do 14 i od 10 do 18. Przy tym jakieś nadgodziny się zdarzają? nie podają zarobków i nie wiem jak się ustosunkować

Czy w Polish Forwarding Company Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Weronika

Rozumiem, że z własnego doświadczenia to piszesz? A problem to z czym miałeś? :/

Zarząd PFC

Miej odwagę chociaż napisać, w którym oddziale pracujesz, takimi opiniami robisz krzywdę firmie, która daje Ci pracę, a totalną bzdurą jest to co piszesz, że nie reagujemy na zgłaszane problemy, zapraszamy do rozmowy. Nigdy żaden z Członków Zarządu nie odmówił nikomu uzasadnionej pomocy.

Zarząd PFC

Trudno odgadnąć z kim pod pseudonimem "Next" wymieniamy niniejszą korespondencję. Zapraszamy do dyskusji wewnątrz firmy, do nas bezpośrednio o ile nadal Pani/Pan jest pracownikiem naszej firmy byśmy mogli spróbować jakkolwiek zaradzić tejże sytuacji.

Mogłabym siebie w tej firmie nazwać Dinozaurem :) Nie spotkałam jeszcze drugiego takiego miejsca. Ludzie stanowią zgraną "paczkę", atmosfera, której nie jedna spedycja mogłaby pozazdrościć. Dużo firmie zawdzięczam i mam nadzieję, że nie jedno jeszcze wyzwanie przede mną w jej szeregach.

Pracuje w tej firmie już długo i nie jest to moja pierwsza spedycja z którą mam styczność. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że osoby które piszą o braku zaangażowania zarządu, kadry kierowniczej i pracowników żyją chyba w równoległym świecie. Życzę każdemu aby na swojej zawodowej drodze trafił na takie miejsce pracy jak ta firma.

Firma jest rzetelna. Jeśli chce się pracować, za włożone serce, można oczekiwać fair podejścia. Ważne, że się rozwija i oferuje fajną atmosferę.

Faktycznie była taka kierownik jednego z oddziałów… już jej dawno nie ma. O którym biurze piszesz ?

Michau

O którym biurze mowa?

@Michau

To jest forum o Warszawie, więc chyba o te. Gdynia nie ma osobnego?

@Weronika

W Warszawie nie ma i nie było do tej pory kobiety na stanowisku kierowniczym.

@PFC

Czy to wyzywanie do podjęcia? ;) Tutaj a to stanowisko rekrutują z zewnątrz czy możliwy jest awans wewnętrzny?

GG

dostawcom jako kontrahenta stanowczo odradzam lub zalecam wysoko posuniętą ostrożność

@GG

Prosze rozwinac swoj wywód

Krzych0
@GG

Jeżdżę dla PFC od lat, wszystkie faktury zawsze płacone jak w zegarku w terminie, a jak się poprosi to czasem i przed, bzdury człeku opowiadasz jakieś

Dymitry

Nie polecam ..klimat w firmie to jeden wielki dramat. Brak szacunku, obrażanie, parskanie nabiera tutaj nowego znaczenia ...

@Dymitry

Szanowny Panie, Pomylił Pan chyba firmy, nikt o imieniu nawet zbliżonym do Pańskiego u nas nie pracuje ani nie pracował.

Dymitry
@Dymitry

Nie popisaliscie się inteligencja :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Polish Forwarding Company Sp. z o.o.?

PFC

Rekrutujemy na różne stanowiska pracy. Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na zadane pytanie. Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres office@pfc24.pl.

TomCat

Nigdy nie pracowalem w tak fajnej firmie, drogi nasze rozstaly sie z mojej winy i na moja prosbe gdyz zmienilem miejsce zamieszkania oraz branze. Klasa sama w sobie

Wataru

Pierwsza i chyba najwazniejsza kwestia. Praca w spedycji nie jest dla kazdego. Kazdy kto chociaz troche zna temat wie o czym mowie i chyba czesc osob przecenia swoje mozliwosci widzac szanse na niezle wynagrodzenie ktore jest w branzy mozliwe. Druga kwestia. PFC to nie jest korpo gdzie zajmujesz sie pol dnia klikaniem i kopiowaniem danych w tabelce. Masz wolna reke, masz dzialac, rozwiazywac problemy, wykazac sie kreatywnoscia, ogolna sprawnoscia dzialania, podejmowania decyzji itp. Jesli preferujesz korporacyjny tryb pracy, to nie jest miejsce dla Ciebie. Jesli wolisz dzialanie na wlasna reke, w ramach okreslonych norm, z mozliwoscia konsultowania sie z doswiadczonym zespolem bedziesz zadowolony. Warunki zatrudnienia to kwestia indywidualna, jak wszedzie. Na pewno nie odbiega od konkurencji a prawdopodobnie, w niektorych przypadkach, moze byc nawet lepiej. Firma jest stabilna, mocno sie rozwija, pojawiaja sie nowe mozliwosci i obszary dzialania.

Jakie są warunki zatrudnienia w Polish Forwarding Company Sp. z o.o.?

Zarząd PFC

Witam Serdecznie, Odpowiadając na zadanie pytanie. Staramy się zapewniać dobre warunki zatrudnienia wszystkim naszym współpracownikom, pozapłacowe dostosowujemy maksymalnie indywidualnie zarówno do stanowiska pracy jak i wielu przypadkach do potrzeb oraz możliwości konkretnych osób, a finansowe uzależniamy od wielu czynników. Jeśli Pani / Pan jesteście zainteresowani pracą w naszej firmie to zapraszamy do przesłania CV na adres office@pfc24.pl lub do kontaktu telefonicznego - www.pfc24.pl

Flo

PFC to zespół doświadczonych ludzi wspólnie dążących do celu :) Olbrzymie wsparcie praktyczne jak również mentorskie ze strony przełożonych w każdym momencie i temacie - można rozwiązać każdy problem i przedstawić swoje indywidualne potrzeby. Świetna atmosfera i bardzo dobra komunikacja między pracownikami / działami po zarząd co ułatwia odnoszenie coraz to większych sukcesów. Świetny system motywacyjny. Serdecznie polecam i zapraszam ! :)

Pozytywny

Idąc do pracy w PFC słyszałem pozytywne opinie na jej temat, wiedziałem że ma ugruntowaną pozycję na rynku i po miesiącach pracy potwierdzam to osobiście. Firma zaoferowała najkorzystniejsze warunki pracy spośród wielu. Pracownicy to bez wątpienia specjaliści w branży i ludzie z pasją, zaangażowaniem i determinacją. Zarząd to profesjonalista od sprzedaży, operacji i finansów !!!

Mrk

Zdecydowanie "na tak!" Firma stawia na dużą samodzielność i inicjatywę własną. Zapewne nie każdy się odnajdzie w takiej metodyce pracy, ale dla osób lubiących autentyczne wyzwania i chcących od miejsca pracy czegoś więcej niż monotonne siedzenie "08-16" będzie to strzał w 10! Od samego początku urzeka atmosfera współpracy i przeświadczenie grania do jednej bramki. Z całą pewnością pracy jest bardzo dużo, ale w tych niepewnych czasach nie ma chyba lepszej rekomendacji.

Nie wiem czy da się określić inaczej mój stosunek do firmy niż za-chwy-co-na. Pracowałam w paru firmach i póki co, nigdzie nie było mi tak dobrze jak tu. Ludzie są mega pozytywni, profesjonalni. Szefostwo - nie skłamię, jeśli powiem, że to Ludzie, celowo przez duże L. Cieszę się, że tu przyszłąm.

Hubert

Od samego początku pracy idzie wyczuć przyjazną atmosferę jaka tutaj panuje. Koledzy z biura zawsze w dobrym humorze i otwarci do pomocy. Od szefów dostałem nowy telefon i laptopa. Opieka medyczna na bardzo korzystnych warunkach. Co do samej pracy. Jest jej dużo - a to znak że firma jest stabilna i zwłaszcza w dzisiejszych czasach to bardzo dobry znak. Spedytorzy z dużym doświadczeniem i w razie niespotykanych wcześniej sytuacji każdy każdego uzupełnia. Co tu dużo pisać. Cieszę się, że tu pracuje. Firma na duży "+"

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Forwarding Company Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polish Forwarding Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Forwarding Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Forwarding Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polish Forwarding Company Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Giuseppe Garibaldiego 4/10 lok. BG2
    04-078 Warszawa

Polish Forwarding Company Sp. z o.o.