Opinie o Energia Taniej Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Energia Taniej Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energia Taniej Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Taniej Sp. z o.o. w Grudziądz

Janusz

Na pewno potrzebują pracowników bo to co się dzieje u mojego kuzyna na chwilę obecną to jest jakaś kpina. Zostawili gościa z trójką małych dzieci bez ogrzewania domu. Sam byłem świadkiem kiedy zapewniano go inwestycja będzie trwała maksymalnie 2 dni a a dzisiaj mu dowożę grzejniki elektryczne. najlepsze jest hasło że dzisiaj nie przyjechali jeden mu powiedział że jest chory a drugi że nie mieli zimowych opon dosłownie kpina ja tylko mogę się cieszyć bo też miałem zakładać pompę tylko czekałem jak u niego przebiegnie inwestycja.Miejscowość Szczepankowo.

Klient
@Janusz

To ma Pan szczęście że Panu nie założyli pompy.U mnie spaprali,i teraz za pół roku mam do zapłaty 20000za energię.Oni pracują nie zważając na jakość tylko na ilość.Do tego zero odpowiedzialności.Oni nawet pod falownik nie umiał podłączyć prawidłowo.to też spaprali. Nie kontrolują nic,liczy się kasa - dalej zero odpowiedzialności. Za usługę zapłaciłam 120000 złotych.I co Pan NATO?

Wiecie może, czy w Energia Taniej Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Mieczysław
@Krystian Gesek

Jeszcze dopytam czy staże są płatne? Dostaje się choć niewielkie wynagrodzenie? Ile zwykle trwa? Trzy miesiące standardowo?

Bartłomiej

Z zamiarem zainstalowania fotowoltaiki nosiłem się kilkanaście miesięcy.Po drodze nawiązałem kontakt z firmą z Gdyni. Niestety, do wykonania instalacji nie doszło w wpłacona zaliczka 10tys. zł przepadła. Do wyboru kolejnego wykonawcy instalacji podszedłem z maksymalną ostrożnością. Wybór padł na firmę Energia taniej sp.z oo. Po przedstawieniu swojej historii zostałem zapewniony o bezpieczeństwie transakcji, co potwierdzono wyjątkowo korzystną i bezpieczną umową. Inwestycja została wykonana w uzgodnionym terminie- w mojej ocenie perfekcyjnie. Ponadto uzyskałem pomoc w sporządzeniu wniosku o dotację Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę każdemu kto zamierza zainwestować w fotowoltaikę

@Bartłomiej

Krystian... nie wystawiaj swojej firmie fejkowych opinii jak to robisz w całym internecie. Uwaga! Firma energia taniej to (usunięte przez administratora) i kombinatorzy, którzy żerują na niewiedzy klientów. Nie wierzcie komentarzom w internecie bo to wszystko ustawka. A przedstawiciel Janusz G. to zwykły (usunięte przez administratora) który jedno mówi a robi coś innego zawsze na niekorzyść klienta.

Barbara Nowy wpis

Witam, chciałabym wyrazić kilka dobrych słów o firmie i zespole montażystów którzy w piątek instalowali u mnie klimatyzację. Ekipa TATA I KAMIL to naprawdę porządny zespół o bardzo wysokiej wiedzy merytorycznej, podchodzą do tematu z wielkim zaangażowaniem, starannością dbając o szczegóły. Montaż odbył się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych zakłóceń. Szczerze polecam każdemu takiego zespołu.

Bartłomiej

ja Nowy wpis
@Bartłomiej

hej, z tego co tutaj piszecie to firma się rozrasta ? właśnie interesuje mnie praca w dziale handlowym lub przy obsłudze klienta, ktoś napisałby jak tam z atmosferą, czy jest spore parcie na wyniki i jak u nich z systemem premiowym? bo zakładam, że takowy w dziale handlowym występuje. oferują umowę agencyjną, nie ma szans by uzyskać umowę o pracę?

klient Nowy wpis

fachowosc mniej niz zero / zarowno w insrtalacjach pomp ciepla jai i fotowoltaniki/ - firma ta nie powinna zadnych zlecen przyjmowac/ jedno wielkie naciaganie i (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Energia Taniej Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
Mateusz

Pracowałem tam kilka lat, patrząc na to jak się rozrośli, to szacun, chyba wolałem jak byli mniejszą firmą, było jakoś bardziej rodzinnie :-) Obecnie w innej gałęzi przemysłu, choć już nie długo, mogę spokojnie polecić jako pracodawcę, jak i jako wykonawce, bo z tego co wiem, to nic się nie zmieniło. Najlepszego, do zobaczenia. @Pracodawca

Mania
@Mateusz

Takie opinie od byłych pracowników chyba najlepiej świadczą o firmie:) Napiszesz coś więcej, czemu polecasz prace tutaj? Jakie dokładnie stanowisko obejmowałeś? Byłabym mega wdzięczna, bo chce aplikować do firmy:) Może masz jakieś rady co do procesu rekrutacyjnego i rozmowy?:D

Kama

Na ich stronie znalazłam info, że poszukują stale handlowców i zastanawiam się, czy to kwestia dużej rotacji, czy firma się rozwija? Sporo tu opinii klientów, ale może ktoś z pracowników obserwuje forum i powie ile u nich w dziale sprzedaży taki handlowiec jest w stanie na rękę wyciągnąć?

@Kama

Dzień dobry, Rotacja jest niska, poszukiwania handlowców związane są jednoznacznie z rozwojem firmy. Zapraszamy.

Tytus
@Krystian Gesek

O to super bo jak rozwój to znaczy że firma dobrze stoi. Handlowcy głównie pracują w terenie i mają do dyspozycji samochód służbowy czy bardzie przy telefonie w biurze? Targety są do zrobienia jak się człowiek przyłoży?

@Janusz

Słabe.. Może faktycznie za mało pracowników mają. Jaki czas finalnie byli bez ogrzewania? Firma zobowiązała się że jakoś zrekompensuje temu twojemu kuzynowi te niedogodności?

@Monika

Finalnie byli bez ogrzewania 5dni, ale dzisiaj byłem u niego to jest dopiero hit nawet porobiłem sobie parę zdjęć najlepsze jest to, że nawet nadzień dzisiejszy nie skończyli brakuje jakiś elementów, ale Kuzaj twierdzi, że jest dobrze, bo chociaż kaloryfery ciepłe. Wiem, że słowo rekompensata jest tu jak najbardziej na miejscu atu łaska, że coś zrobią do końca, ale myślę, że namówię tego mojego Marcinka na odpowiednie kroki a nie pisanie wiadomości, na które i tak nikt nie odpowiada. Jak sobie pomyślę, że mogłem tak samo wtopić to szlak mnie trafia, bo czekałem jak to tam pójdzie.

Dorota
@Janusz

I namówiłeś go na te kroki? Czy skończyli to? Chciałam dodać, że takie sprawy to też przyjmuje miejski albo powiatowy rzecznik konsumenta (zależy jakiego tam Twój kuzyn ma najbliżej).

@Janusz

Dzień dobry Panie Januszu, proszę porozmawiać z kuzynem i zapytać o Jego końcową i prawdziwą opinię, która finalnie jest odmienna od tego co Pan napisał. Nie ukrywajmy, potknięcia się zdarzają ale.... bardzo ważnym elementem działalności jest odpowiednie naprawienie błędu, co w tym przypadku nam się udało zrobić. Zapewniam, że Pański Kuzyn jest bezpieczny i zadowolony. Życzę wielu słonecznych i spokojnych dni. Pozdrawiam.

Klient
@Janusz

Wiecie może, czy w Energia Taniej Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Krystian Gesek

Dzień dobry Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą, pracą lub stażem, zapraszamy do siedziby firmy w Grudziądzu ul. Włodka 16F. Pozdrawiam.

Katarzyna
@Krystian Gesek

Dzień dobry, czy o staż może sie ubiegać osoba ucząca się dziennie? Czy jest szansa na niepełny wymiar godzin, czy w grę wchodzi raczej cały etat?

@Katarzyna

Dzień dobry W grę wchodzi niepełny wymiar godzin. Pozdrawiam.

Mieczysław

Sylwia

Dacie znać ile jest tu ma stanowisk do obsadzenia? Pytam, bo ogłoszeń nie widziałam a tu klient chwalił usługę i kilku Panów. Przyjęć na dorywcze zlecenia nie oferują? Orientował się ktoś może?

Łukasz Wiśniewski

Firma wykonywała u mnie instalację pompy ciepła . Pompę ciepła zainstalowała ekipa dwóch Kamilów i Taty ,montaż szybki ,solidny pełen profesjonalizm.

Dorota

Z tego, co piszecie, to ekipa jest mała i zgrana. Nie szukają do niej nowych instalatorów?? Dokopałam się tylko ogłoszenia sprzed czterech lat. Ile instalator zarabia? (Pytam dla męża, szuka lepszej pracy).

588mirek

Pracownicy FIRMY ENERGIA TANIEJ w m. wrześniu 2022r montowali na mojej posesji w Malborku, instalację fotowoltaiczną, pompę ciepła oraz dokonali modernizacji instalacji CO. Monterzy PV pomimo upału, rozgrzanego dachu zamontowali panele i wykonali całą instalację w jeden dzień. Widać było, że pracę wykonują starannie, systematycznie i z zaangażowaniem . Montaż pompy ciepła i modernizacja CO dzięki ekipie Kamila, jego ojca i jeszcze jednego montera, którego imienia nie pamiętam , przebiegła wręcz profesjonalnie , jestem pełen uznania ich fachowości . Nie mogę pominąć inicjatora tej kompleksowej inwestycji WIKTORA który pilotował całe przedsięwzięcie, /wycena, projekt, umowa itp/ nie ukrywam, że pod jego namową zdecydowałem się na modernizację CO / nowa instalacja , grzejniki/ to był jak to się mówi strzał w dziesiątkę. Tak to jest, jak takimi przedsięwzięciami na każdym etapie ich realizacji, zajmują się osoby znające swój fach , kompetentne w każdym calu. Polecam tą firmę bo naprawdę warto skorzystać z ich usług.

Mirek

Witam, chciałbym wyrazić kilka dobrych słów o firmie i zespole montażystów którzy w zeszłym tygodniu od czwartku do piątku instalowali u mnie pompę ciepła. Ekipa TATA I KAMIL to naprawdę porządny zespół o bardzo wysokiej wiedzy merytorycznej, podchodzą do tematu z wielkim zaangażowaniem, starannością dbając o szczegóły. Montaż odbył się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych zakłóceń. Panowie potrafią podpowiedzieć i doradzić lepsze lepsze rozwiązanie przy montażu nie idą na skróty. Szczerze polecam każdemu takiego zespołu.

Sylwia
@Mirek

Ale w sumie to co Ci doradzili? Masz jakąś tańszą opcję teraz?

Krystian
@Mirek

Dziękujemy bardzo za obiektywną opinię. Pozdrawiam

Ilona
@Mirek

Czyli oni tylko we dwójkę działają? Nikogo nie zatrudniają?

@Ilona

Dzień dobry, Rozwiązując zagadkę......"Kamil z Tatą" są jedną z bardzo dobrych ekip, które zajmują się w naszej firmie montażem pomp ciepła. Firma działa na rynku w branży OZE od 7 lat. Jeżeli ktoś z Państwa w przyszłości chciałby bliżej poznać firmę Energia Taniej sp. z o.o., dowiedzieć się o nas więcej to serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej siedziby w Grudziądzu, ul. Włodka 16F, strony www.energiataniej.com.pl lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego na nr tel.: 500-735-953. Zainteresowanych poznaniem opinii zapraszam do odwiedzenia również naszego konta na Google, na którym znajdują się tylko i wyłącznie prawdziwe opinie naszych Klientów. Pozdrawiam Krystian Gesek Koordynator w firmie Energia Taniej sp. z o.o.

Bożena

Witam. Jestem zadowolona z tego, jak została wykonana fotowoltaika. Panowie byli bardzo mili i wszystko szczegółowo wyjaśniali, mówili czemu dane rozwiązania są dla mnie dobre. Montaż był bez problow, po zakończeniu prac dostałam szczegółowe informacje, jak co działa. Dodatkowo miałam wsparcie przy wypełnieniu dokumentów. Polecam firmę.

Krzysztof

Witajcie! Mam takie pytanie. Czy wiecie może czy aktualnie w firmie Energia poszukiwani są nowi pracownicy? Proszę o rzetelną informację!

Krystian
@Krzysztof

Zapraszam do kontaktu w sprawie pracy. tel.: 500-735-953

Katarzyna K.

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Energia Taniej. Fachowe doradztwo, profesjonalna obsługa i pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Taniej Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Energia Taniej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energia Taniej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energia Taniej Sp. z o.o.?

Energia Taniej Sp. z o.o.
  • Józefa Włodka 16F
    86-300 Grudziądz
  • NIP: 8762462625 REGON: 362798977 KRS: 0000581969

Energia Taniej Sp. z o.o.