ATF POLSKA Sp.z.o.o.

Opinie o ATF POLSKA Sp.z.o.o.

papa

Przecież ta firma to jedna wielka porażka łącznie z kierownictwem pod wodza Michałka. Dziwi mnie, ze w ogóle tam ktoś jeszcze pracuje… I te ciagle namawianiem na kablowanie współpracowników i dodatkowe zmiany za które nie ma wciąż obiecywanych dodatkowych wynagrodzeń

Andrie
@papa

Nawet maszyny nie są klimatyzowane.

Irena
@papa

Namawianie, czyli jak to wygląda? Kto to robi, HR czy jakiś szef? I co taki pracownik słyszy, gdy ktoś chce go namówić właśnie na takie działanie? Mega ciekawa sprawa.

Ziarno prawdy

Pracując jako sortowaczka (usunięte przez administratora) w firmie ATF, doświadczyłam braku troski i szacunku ze strony kierownictwa. Kierownik Michał, który miał nadzór nad moją pracą, nie wydawał się zainteresowany zapewnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Każdego dnia, jako sortowaczki, mieliśmy do czynienia z niebezpiecznymi odpadami i substancjami, które mogły zaszkodzić naszemu zdrowiu. Niestety, nie mieliśmy odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice czy maski, co zwiększało ryzyko zakażenia i chorób. Co więcej, nie mieliśmy dostępu do czystej wody ani innych środków higieny, co było szczególnie istotne, biorąc pod uwagę, że pracowaliśmy wśród brudu i odpadów. Kiedy zwracałyśmy na to uwagę kierownikowi Michałowi, nasze skargi były ignorowane, a my byłyśmy traktowane jak osoby, których problemy nie są ważne. Byłyśmy także świadkiem faworyzowania niektórych pracowników, którzy wydawali się być ulubieńcami kierownictwa. Ci pracownicy mieli preferencyjne traktowanie, a ich prośby były natychmiastowo realizowane, podczas gdy my, pozostali pracownicy, byliśmy ignorowani. Nasz niezadowolenie i obawy były systematycznie ignorowane, co sprawiało, że czułyśmy się niedocenione i wykorzystywane. W końcu zaczęłyśmy rozważać opuszczenie pracy i szukanie szanującego pracodawcy, który dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników. Mój pobyt w firmie ATF nauczył mnie, jak ważne jest, aby pracować dla firmy, która szanuje swoich pracowników i zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Teraz, kiedy patrzę wstecz, żałuję, że nie podjęłam wcześniej decyzji o opuszczeniu tej pracy, ale dzięki niej nauczyłam się szanować siebie i swoje zdrowie.

Lena
@Ziarno prawdy

Ważne, że Pani odeszła i nie pozwoliła sobie na takie traktowanie. Szkoda zdrowia i nerwów itd... spokój ważniejszy i zdrowie jest ważniejsze itd... Lepiej późno to zrozumieć i przejrzeć na oczy niż udawać, że wszystko jest ok. Powodzenia w innej i nowej firmie i oby lepszej.

W ogłoszeniu napisane 5500-6000 brutto … Na rozmowie o pracę wszystko pięknie wyglada, kłamią w żywe oczy , że to będzie na umówię. Umowę otrzymujesz po kilku dniach pracy i wszystko okazuje się jasne! Na umowie najniższa krajowa plus premia, która może być albo i nie .. Nie polecam! Proszę uważać i dokładnie przeanalizować umowy

Halina

Z perspektywy czasu to ta premia bardziej jest czy bardziej jej nie ma? Co trzeba zrobić żeby ją dostać? Mogą za coś obcinać wypłate?

atf
@Halina

obcinają wypłatę za wszystko aby uzyskać premie musisz kapować i lizać (usunięte przez administratora) szefostwu oraz pani m

ktosiek

Trzeba słuchać ze zrozumienie. Najniższa plus premie, a na zaświadczeniu faktyczne wpływy na konto. Dziwią się że tak.. Chcieli by 7 tysięcy i po miesiącu pracy wywalić L4. Czemu zazwyczaj komentują ludzie którzy zostali zwolnieni, bo zachowywali się jak dzieci? Bo chodzili na L4 notorycznie, bo nie stawiali się w pracy po 3 dni i zero odzewu??? To są dorośli ludzie gotowi do pracy???? Brawo

Nikt
@ktosiek

Zazwyczaj wypowiadają się tutaj ludzie,którzy faktycznie tam pracowali, ale nie zostali zwolnieni tylko sami odeszli, bo mieli choć trochę oleju w głowie. Tak jak firma traktuje ludzi tak ludzie traktują firmę. Wszyscy powinni brać l4 albo stanąć pod brama i przestać pracować, moze wtedy właściciele firmy i kierownictwo zobaczyli by ze bez ludzi i szacunku do nich nie ma efektów w pracy.

Zatrudnienie jest na umowę o pracę? Dostałeś jakiś okres próbny? Może spróbuj po prostu porozmawiać z biurem, czy jest możliwość dalszego zatrudnienia trochę w innej postaci. Rozumiem, że podjąłeś pracę, ile tak rzeczywiście wyszło ci na miesiąc?

Katarzyna
@atf

Myślę, że masz na myśli ucinanie premii - wyczytałam tutaj, że można ją stracić za L4. Powiesz za co jeszcze można stracić premie poza l4? Chętnie też się dowiem jak wygląda w ogóle system premiowy - za co dokładnie można ją uzyskać?

Atf

Od dwóch tygodni brak ogrzewania na sortowni i gnojenie ludzi nie tylko przez właścicieli firmy ale tak samo przez ich ludzi na biurze. A pani Justyna jest naj lepszą osobą do takiego traktowania ludzi. Tam jest typowa (usunięte przez administratora) i nie da się tego ukryć.

@Atf

Taka atmosfera wynika wyłącznie z zachowania kierownictwa? A jak jest między pracownikami, dogadują się? Skoro nie macie ogrzewania to zapewnili wam chociaż jakaś ciepła odzież ?

Milenka
@Atf

A czy ta niby pseudo brygadzistka od siedmiu boleści Agnieszka W. dalej pracuje w ATF?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Atf Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Nusiek

Jakie są zarobki

@Nusiek

Marne

Bartosz

Marne czyli jakie? Możesz podać jakieś widełki płacowe i przybliżyć ludziom ile rzeczywiście można zarobić w Atf? Czekam na Twoją odpowiedź.

@Bartosz

Jako kierowca zarobisz max 3 tysiace jako pomocnik max 2.5 netto oczywiście. I, nie ma że 8 godzin i do, domku

ATF
@Nusiek

Marne jak za pracę w takich warunkach i bz takim kierownikiem jak MS

Aleksandra
@ATF

A jakieś pakiety socjalne? Czy coś takiego firma oferuje?

Atf
@Aleksandra

Pewnie, że są pakiety. Pierwszy pakiet to (usunięte przez administratora) na biurze. Drugi pakiet brak szacunku dla pracowników. Trzeci pakiet praca po niżej ambicji.

Prototyp

Wszystkie opinie jakie tutaj przeczytałem zdradzają się w stu procentach. Sam pracowałem chwile w tym zakładzie i nie polecam nikomu się tam zatrudniać i wierzyć w to co mówią na rozmowie kwalifikacyjnej. Może zacznę od tego, ze zarobki podawane w ofertach nie zgadzają się do tych w rzeczywistości…Chcesz zarobić musisz chodzić codziennie do pracy nie brać l4 gdy jesteś poważnie chory i nie mieć swoich prywatnych lub rodzinnych spraw wymagających wzięcia urlopu na żądanie… Jeden taki przypadek i od razu tracisz wszystkie premie a jest ich około 800zl. Osoby odpowiedzialne za ludzi: -Pan M.S Życiowy nieudacznik, prace ma po koleżeńsku od Pana Fiuta. Jedyne co potrafi to gnębić i wyśmiewać ludzi. Prowadzi otwarty (usunięte przez administratora)na pracownikach, lecz w taki sposób, ze bardzo ciężko mu go udowodnić. -Pani Kierownik( ta co robi cała robotę papierkowa za Pana M.S bo on nie potrafi) Podobna sytuacja co do Pana M.S wymagania większe niż możliwości w tej firmie. -Pani Klaudia zakała zakładu jedyne co jej w życiu wyszło to hot dog na Orlenie… Nie ma szacunku do pracowników, potrafi im ubliżać od najgorszych, a nawet oskarżać o rzeczy których nie zrobili. Żeby nie pracownicy to nawet nie potrafiłaby włączyć komputera. Tzw cwany pustak. -Pani Magdalena po bankowości kolejna podwładna Pana M.S nie ma szacunku do pracowników i dość duże problemy psychiczne. W nerwach potrafi nawet uronić pianę z ust… -Szefostwo nie maja kontaktu z pracownikami bo sraja wyżej niż (usunięte przez administratora) maja.Ładnie i elokwentnie wyglądają i piszą tylko na własnej stronie na Facebooku. -Pracownicy, albo przynajmniej ich większa cześć to lizodupy i fałszywce, którzy sprzedadzą Cię za chwile rozmowy z szanownym gronem kierowniczym… -Warunki pracy raczej brak warunków… W tej firmie brakuje wszystkiego jako mechanik nie posiadasz odpowiednich narzędzi do pracy jako operator jeździsz maszynami które się rozlatują podczas jazdy a jako sortowacz masz przed oczami kamerę która patrzy na ciebie 24/7 i nawet jeżeli na chwile złapiesz telefon do ręki bądź sobie ukucniesz z automatu telefon o takim stanie rzeczy dostaje brygadzista który musi Cię (usunięte przez administratora) Brak środków czystości wgl brak czystości na tym zakładzie czy to w biurach czy socjalach. W pomieszczeniu socjalnym służącym do spożywania posiłków masz kuchnie, przebieralnie i składowisko niepotrzebnych rzeczy i elementów. Można tak pisac o tym zakładzie cały dzień ktoś kto tan pracował dobrze wie ze nie można tego opisać w słowach to trzeba zobaczyć na własne oczy… Co do odpadowi ich segregowania tam przekręt goni przekręt.

Halina
@Prototyp

Straszne to co piszesz... Czy wypłaty chociaż są terminowo? Nie ma opóźnień?

on
@Halina

są opóźnienia i to spore

Roso

Nie

Prototyp
@Roso

Opóźnienia są w każdym miesiącu w zależności kiedy wypadnie dzień wypłaty. Czasami płaca w terminie ale potrafią się tez spóźnić kilka dni z wypłata. Tam nie ma księgowej tylko maja biura rachunkowe po znajomosci i osoby pracujące w tych biurach maja znajomość swojego zawodu na poziomie dzieci w podstawówce. Zreszta o czyn tu rozmawiać jak na Liderów biorą ludzi bez szkoły i doświadczenia w takiej pracy. Ludzie pracujący w tym zakładzie i znający go od podszewki niestety nie dostają ofert awansów na wyższe stanowiska, bo Pan M.S woli zatrudnić głąbów bez szkoły i doświadczenia i wychować ich tak żeby terroryzowali ludzi w zakładzie. Pracownika który tam pracuje kilka lat niestety takich rzeczy nie nauczy ponieważ taki pracownik ma już wyrobione zdanie na temat zakładu i jego metod pracy. Szczerze nie polecam omijać szerokim łukiem jak chce się mieć zdrowa i spokojna głowę. Tam 4 miesiące wystarcza żeby dostać depresji i stanów lekowych…

Helena
@Prototyp

A czy ta pseudo brygadzistka Agnieszka W. dalej pracuje w tej firmie?

Ela

Może ktoś chętny na wirtualną kawę i chce wesprzeć tą niby ,,artystkę,, Hahahaha W życiu bym czegos takiego nie kupiła Widziałam o wiele ładniejsze takie rzeczy Pseudo artystka się znalazła https://buycoffee.to/dlubanki.agi

Martin

Ciekawe - żalą się ci z L4 albo chodzący na UŻ, dziwią się, że dostają ochrzan za gapienie się w telefon zamiast robić! to może ja powiem jak jest: tak - są premie za niezawodność i dobrą frekwencję w pracy. Dla ludzi, którzy chcą pracować i pracują to właśnie jest sprawiedliwe!!! Sprawiedliwe!!!! Dlaczego ten co nie przychodzi do pracy i wiecznie na chorobowym albo czymś, ma zarabiać tyle samo o ten co przychodzi i się stara?! Pracuję w firmie ponad 3 lata i dopiero jak jest premia za frekwencję to od ręki wykrusza się chorowite i migające się od roboty towarzystwo. W końcu zrobili z tym porządek. Nie chcesz, nie podoba się - nie pracuj. Ja mam stałą pracę, pewną pensję, zawsze do 10, normalną umowę i wszystkie ZUS, a że robota ciężka - no ciężka jak to na produkcji. W rybach o wiele gorzej.

Hedviga
@Martin

Normalna umowę z najniższa krajowa. Rzeczywiście luksus w dzisiejszych czasach. Wam tam w biurze już płaca za wystawianie takich opinii? Robota ciężka, brudna a przede wszystkim szkodliwa… Pokaz jak płaca Ci szkodliwe… Albo czy masz adekwatna apteczkę do wymogów takiego zakładu… Pracowałam tam i wiem ze osoba wystawiająca ten komentarz to Pan MS albo Pani JZ. Nie pozdrawiam..

on
@Martin

"Dlaczego ten co nie przychodzi do pracy i wiecznie na chorobowym albo czymś, ma zarabiać tyle samo o ten co przychodzi i się stara?!" Cytując Pańską wypowiedź, to chyba nie do końca tak jest - dlaczego brygadzistka, która spędza na L4 bodajże ponad pół roku zarabia duże sumy siedząc w domu i dodając zdjęcia jak to się dobrze nie bawi, a osoba która zachoruje raz na jakiś czas, lub wypadnie jej coś nagłego i jest zmuszona wziąć, jak to Pan nazwał "UŻ", ma zabierane takie same stawki lub nawet większe? To jest niepojęte, a zarazem przykre.

@on

Ta Pani jest na chorobowym już rok. Znam ją osobiście. I masz rację pisząc o wystawianie zdjęć ale to nie tylko jak dobrze się bawi ale też jakie to ona cuda robi i zarabia na tym nie płacąc podatków. A dlaczego jest na chorobowym? Dlatego że na imprezie napila się i chciała pokazać jaką to ona jest fajna. Wzięła podniosła koleżankę A że była pijana to nie utrzymała jej i ta upadła. Żeby nie upaść na plecy to nasza imprezowiczka podłożyła nogę i w kolanie coś strzyknęło. W zakładzie napewno nie powiedziała prawdy. Nóżka " bolała no i trzeba było iść na zabieg. Ale ona mówiła że to bardzo poważna operacja. Och jaką ona była biedulka niedysponowana. Nic nie mogła robić, trzeba było nad nią nadskakiwać. Fałsz i obłuda. No A później zajęła się rękodziełem. Wystawia i sprzedaje badziewia. I (usunięte przez administratora) skarb panstwa bo podatków nie placi na tysiąc procent.Nigdy bym nawet grosza za to nie dała.

rasta
@Susi

no to dlaczego ta pani się wszędzie afiszuje a pieniążki bierze większe niż ktoś komu się noga powinie i naprawdę musi wziąć jeden dzień wolnego z przymusu?? Co do wypowiedzi wyżej, PANIE KIEROWNIKU NIE OŚMIESZA SIĘ PAN JUŻ I TAK KAŻDY WIE ZE TO TY PISZESZ A ZES JEST (usunięte przez administratora) JAKICH MAŁO!!

@rasta

Nie jestem kierownikiem. Jeśli chcesz wiedzieć kim jestem to ci powiem. Kiedyś byłam bardzo dobra znajomą tej Pani

kropka

Witam. Wątek ten obserwuję od dłuższego czasu i z racji, że w tej firmie trochę czasu również przepracowałam, chciałabym zostawić również swoją merytoryczną opinię na temat zakładu pracy jakim poniekąd jest oddział ATF w Mirosławcu. Jeśli chodzi o specyfikę pracy - każda osoba niezależnie od stanowiska jest od robienia wszystkiego na skinięcie palca "kierownika" (użyłam cudzysłów, ponieważ z prawdziwym kierownikiem ten człowiek nie ma nic wspólnego, ale o tym później), więc wydają mi się zbędne podziały na stanowiska, bardziej widziałabym to na zasadzie pupil/nie pupil kierownika, to by w zupełności wystarczyło. :) Tak samo zbędne są podziały, jeśli chodzi o wynagrodzenie, bo przecież nie jest łatwo się domyślić, że kto więcej "kierownikowi" powie i się fałszywie uśmiechnie (BÓG WIE CO WIĘCEJ!), dostanie lepsze wynagrodzenie. Nie są to oczywiście tylko domysły, ponieważ pracownicy mówią już tym między sobą otwarcie. Atmosfera w firmie też nie jest przyjazna, trzeba uważać na każdym kroku co się komu mówi i z kim co się robi, ponieważ każdy jest gotowy wbić ci w plecy nóż w zamian za śmieszny awans, za śmieszne pieniądze. Oczywiście jak pisałam powyżej, pieniądze są śmieszne - bardziej chodzi o błysk kto siedzi za biurkiem i wydaje polecenia, taki firmowy prestiż i takie gwiazdy tam właśnie siedzą. Niejeden raz byłam świadkiem, kiedy jedna z pań biurowych nadawała na drugą, po czym, kiedy się spotykały to słodziły sobie do granic możliwości. :) Przepraszam, ale jakim doświadczeniem lub dyplomem panie pracujące tam dysponują? Jedyne co sobą reprezentują to bieda umysłowa oraz tępy chichot, który rzekomo ma na celu odwrócenie uwagi od braku kompetencji rozmówczyni (pozdrawiam panią Klaudie, najmądrzejszą z najmądrzejszych). Dużo mogłabym wymieniać, lecz przez ostatnie miesiące lub lata byłam świadkiem wielu wydarzeń i szczerze, DNO I TONA MUŁU. Pani M. to już całkiem chyba odpłynęła, a przecież nie tak dawno mogłam jej jeszcze mówić cześć, to teraz muszę DZIEŃ DOBRY. ???? Kierownictwo? Jedyną normalną osobą z całej kadry kierowniczej jest zdecydowanie Paweł, który rozumie ludzi i ich ludzkie potrzeby - zawsze przyjazny i uśmiechnięty, a przede wszystkim wyrozumiały. O Michale widziałam wiele opinii niżej, więc krótko napiszę, że jest to fałszywa osoba, pionek oraz człowiek chory psychicznie który stosuje wobec ludzi otwarty (usunięte przez administratora)i już się z tym specjalnie nie kryje. Polecam wybrać się do dobrej poradni psychologicznej lub na oddział zamknięty, może jest jeszcze czas na ratunek, choć wątpię. Jeżeli chodzi o sam klimat i ludzi, firma ATF idzie na dno i udaje, że wszystko jest dobrze, a osoby, które nie dosyć, że zostają tam dlatego, że mają wbity brak innych perspektyw oraz myślą, że nic innego już im nie zostało zostają wprowadzane w błąd. Ludzie, ratujcie się, póki jeszcze czas. ????

Lisek
@kropka

Podpisuje się pod tym postem. Wszystko co w nim przeczytałem to sama prawda haha jeszcze dużo można dopisać co się tam dzieje. Kierownik to się nadaje do wożenia (usunięte przez administratora) taczka nieudacznik. Wszyscy co tam w biurach siedzą to nie wiedza na czyn polega ta praca. Przychodzą głąby bez szkoły ale dostają stanowisko biurowe i czuja się jakby byli w rządzie normalnie haa. Czrkaja tylko na blad pracownika żeby dac mu karę albo zabrać premie. Taka jest juz moda w tym (usunięte przez administratora) jeden drugiego w łyżce wody by utopił żeby tylko dostać za to premie albo stanowisko. Zakład tonie w śmieciach a kierownictwo udaje ze to normalne (usunięte przez administratora) nie są segregowane tylko póki nikt nie widzi to nocnymi porami wysypują komunalne i resztę badziewia na dawno już zamknięta kwaterę. Za kilkadziesiąt lat archeolodzy będą mieli co tam szukać. Pozdrawiam wszystkich bezmozgowcow z biura w atfie i zacznijcie słuchać trochę pracowników to może i uda wam sie ten (usunięte przez administratora) ogarnąć.

zodiak

pani ,,klaudusia" najwieksza zakala zakladu.z ta kobieta nie da sie pracowac (usunięte przez administratora) mysli ze pozjadala wszystkie rozumy nieudaczniczka z takim kims sami bedziecie sobie pracowac tfu klade wypowiedzenie i niech ona sobie tak wlasne dziecko gania a nie osoby starsze

Emilia
@zodiak

Widzę, że dość dużo tak negatywnych komentarzy na temat warunków pracy tam- co tam się dzieje, że aż tak negatywnie jest napisane?

@zodiak

Wcześniej sprzedawała hot dogi na orlenie w Kaliszu Pomorskim. Brak pojęcia technicznego i nie umie zarządzać ludźmi ale to szpila Michała S. Swoje dziecko zostawiła chłopakowi i dała nogę więc nie bardzo może je ganiać.

@dragon

Widać że ktoś posiada szerokie pojęcie na temat życia Klaudi szkoda tylko ze niezbyt prawdziwe. Radziłbym się najpierw dowiedzieć szczegółów a później o nich pisać tym bardziej pod nickiem obrażać innego człowieka.

@zodiak

Jak ktoś nie chce pracować to nawet proszenie o pracę nie pomoże.

Martin
@zodiak

ja akurat Panią Klaudie lubię!

@:)

czyli odnośnie oceny warunków samej pracy tutaj są jakby dwie strony i reprezentujesz tę o bardziej pozytywnym postrzeganiu stanu rzeczy? to pozostali pracownicy na jakie warunki mogą tu liczyć i jak praca od tej strony wygląda?

dragon

Na umowie 3010 zł brutto a w ofercie pracy 5000-5500 brutto aby skusić ludzi którzy walą "wszystkimi drzwiami" a na koncie realnie 3388 zł netto za pełny 100% miesiąc. Praca 12/36 w tym 7/7 dzień/noc. Ale jak ktoś złapie N lub pójdzie do lekarza a jeszcze gorzej jak nie będzie posłuszny panu Michałowi S. zarobi 2 tyś na rękę. Chcesz zarobić to musisz być oddany całkowicie dla ATF (nie ważne co to oznacza) inaczej kariery tam nie zrobisz.

Żabcia

Taka jest prawda

miś

dlaczego jeszcze nie zamknęli tego (usunięte przez administratora) lub ludzi tam zarządzajacych? ta firma to przecież jeden wielki przekręt i wyzysk na ludziach!!! o panie M S (usunięte przez administratora)już nie wspomnę, (usunięte przez administratora) jakich malo z tym swoim usmiechem

Maszynistka

Pracowałem/am tam kilka miesięcy. Nie polecam pracy nikomu nawet na wyższym stanowisku, jako lider, brygadzista czy oporetor. Wszystkie opinie to prawda, ta firma to (usunięte przez administratora). Najgorzej to mają wszyscy, a jeszcze gorzej ci co nie pasują Panu M. Kierownictwo staje się agresywne(w tym przypadku Pani K. Tej Pani powinni postawić mobbing) Jedni oczerniają drugich. Zarobki na całej firmie są małe, częste problemy z wypłacaniem pieniędzy. Całe szczęście że już tam nie pracuję, gdybym był/a dłużej w tej firmie to bym się sam/a zabił/a. Taka firma powinna mieć normalnego kierownika albo nie istnieć. Sanepid i ochrona środowiska powinna ustawić się w kolejce pod bramą, za to co ludzie tam muszą robić i co się gdzieje na tyłach.

o

warunki pracy tragedia. Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) najchętniej to by pan kierownik chcial zeby pracowac 24/7 i bez żadnych przerw. Brak jakiegokolwowk szacunku do pracownika a w internecie tak sie ladnie opisuja

@o

A taka praca 24 na dobę bez przerwy to przypadkiem nie będzie zbyt mało efektywna? Czyli schlebiają sobie mówisz? Aż ciekawa jestem jak pracownicy reagują na to widząc te deklaracje a później zderzając się z prawdą. Tylko pytanie czy tutaj aż tak tragicznie jest czy trochę jednak się to wszystko wyolbrzymia?

o
@Marzena

prosze bardzo sie zatrudnic w tym obozie na chociaz 2 dni i zobaczy pani czy sie wyolbrzymia czy nie

@o

Dziękuję za odpowiedź, ale po to zadaję pytania, żeby najpierw wiedzieć co i jak niż udawać się gdziekolwiek w ciemno. Co konkretnie ten Pan robi, że uznawane jest to za tak wielki brak szacunku wobec ludzi? Bo nazwanie miejsca pracy obozem nie wróży niczego dobrego...

gość

Proszę sprawdzić osobiście

@Marzena

Proszę sprawdzić i popracować trochę. Parę razy odmówić nadgodzin i zobaczymy.

Witam Chciałabym się dowiedzieć więcej o pracy w ATF Jakie są zarobki i jak np wygląda atmosfera w tek firmie itp...

@Kasia

A przed zadaniem pytania czytałaś poprzednie opinie? Bo jak je przeglądam to zastanawiam się czy możliwe, żeby odnośnie atmosfery ktoś napisał nagle coś innego. A jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Może warunki tutaj od tego zależą...

@Marzena

Każdy ma prawo do zadania pytania A pytanie było ogólne dotyczące atmosfery w ATF Czytałam komentarze, ale mam prawo do zadania pytania jak każdy, bo może ktoś zdoła jeszcze napisać coś więcej o tej pracy Choć to co czytałam do teraz się zastanawiam czy warto iść tam czy szukać gdzie indziej miejsca

@Kasia

Lepiej szukać coś innego nawet za mniejsze pieniądze. Ludzie pracują bo muszą z czegoś żyć i tak tkwią w tym cyrku zarządzanym ludźmi bez kompetencji.

Nie śmieć.

Temat tyczy się niby kierownika MS który tępi ludzi oprócz swojej faworytki Agnieszki W. Ta pseudo brygadzistka więcej czasu spędza na chorobowym za przyzwoleniem tego pana MS niż wszyscy pracownicy razem wzięci. Ten pan powinien cofnąć się do podstawówki i nauczyć się szacunku dla ludzi którzy go utrzymują. Wstyd mieć taką osobę w firmie.

Osoba
@Nie śmieć.

Temat tyczy się, z tego co widzę placówki w Mirosławcu, ciekawe dlaczego kierownik tak przymyka oko ???? w tym temacie . Pewnie ma w tym jakiś interes

@Nie śmieć.

Ta Pani gdyby na imprezie mniej wypiła alkoholu i nie brała koleżanki na ręce, która to upadła na jej nogę to nie musiała by kłamać że z nogą coś się stało i nie wie co. A doskonale wie co. Najlepiej jest udać Greka A ona ma do to potrafi.

Roxi
@Susi

I co ta Pani nadal tam pracuje czy już nie? No, bo to co czytam to normalnie masakra, że kogoś takiego trzymają co jest co chwilę na chorobowym Czy może coś się zmieniło w tej firmie?

pani k

dlaczego pozwalacie albo inaczej wymuszacie zeby pracowaly tam kobiety w ciazy przeciez to karalne!!!!!!

@pani k

A wyjaśnisz najpierw konkrety?

@pani k

Ale w jaki sposób?

Ewelina

Ale niby co się tam wyprawia?

z

bylem na rozmowie o prace z tym kierownikiem michalem o ile dobrze pamietam nie mozna sie dogadac.dziwny typ

Teresa
@z

dziwny? co dla Ciebie znaczy "dziwny"? rozwiń to, proszę.

z
@Teresa

zle mu z oczu patrzy do tego rozmowa przebiegala w dziwnej a wrecz stresujacej atmosferze wchodzac tam dwie panie ktore byly w srodku widac ze boja sie tego faceta

@Teresa

Jest to Pan który nie umie rozmawiać z ludźmi i większość rozmówców jest zbita z tropu na koniec spotkania

@dragon

Czyli to nie jest tak wcale, że on robi to celowo tylko po prostu nie potrafi wyrażać tego co myli / czuje? Bo to faktycznie idzie się ostro nie dogadać

ona
@Marzena

czy celowo czy nie celowo ten pan mysli ze jest chyba zbawca swiata i pozjadal wszystkie rozumy zauwazylam

Ewelina
@ona

A tak w ogóle to o co pytał i co mówił że było tak stresująco?

@ona

Takie ego u niego widoczne jest na wyrost? A co takiego mówił i jak się zachowywał, że masz takie spostrzeżenia?

k

Po przepracowaniu zaledwie kilku miesięcy w tej firmie, doszedłem do wniosku że takie firmy jak ATF przyzwyczaiły się do desperatów, którzy niczego nie wymagają, siedzą cicho, nie mają innego wyjścia i kiszą się w jednej firmie wiele lat, a najlepiej jak przyszedłeś to siedź do emerytury i najlepiej cały czas za te same pieniądze. Dodatkowo ten kierowniczek w zakładzie w Mirosławcu to jedna wielka pomyłka, na szczęście nie miałem z nim dużo styczności. Mam nadzieję, że pracodawcy zastanowią się nad swoją przyszłością bo potencjał jest, ale to tylko tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o ATF POLSKA Sp.z.o.o. - Chojnica

• Jak się pracuje w ATF POLSKA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATF POLSKA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATF POLSKA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATF POLSKA Sp.z.o.o.