ATF POLSKA Sp.z.o.o.

Opinie o ATF POLSKA Sp.z.o.o.

Aktualność
Życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2024 Roku składa cały zespół ATF Polska

Nick Nowy wpis

Ponad 95% umów wypowiadanych jest ze strony firmy, a nie pracownika. Później siedzi taki Tadziu spec od wszystkiego i komentuje ???? Drogi Tadziu na olx tyle ogłoszeń…, Różnych, są kierowcy, kierownicy, przedstawiciele, sprzedawcy, managerowie… Śmiało składaj CV ;) nikt Cię tu nie trzyma. Każdy jest kowalem swojego losu. Powodzenia

Tymek Nowy wpis

Podkreśla się w ogłoszeniu na operatora wózka jezdniowego perspektywę długofalowej współpracy. Zresztą tu też podkreślano tę zaletę. Kiedy więc otrzymałbym umowę o pracę na czas nieokreślony? Bo to jest dla mnie to, co mogę nazwać stabilnym zatrudnieniem.

Pracownik Nowy wpis
@Tymek

Który zakład pracy na wejściu daje umowę o pracę na czas nieokreślony?

Pracownik sortowni

@gormir Mówicie że nie ma podwyżek? Ja się z tym paradoksalnie nie zgadzam. Od początku roku na swoim koncie "PUE ZUS" mogę zaobserwować większą ilość składek odprowadzanych na ZUS, emeryturę itd.!!! Firma płaci za mnie oraz na moje składki z roku na rok coraz więcej! Dodatkowo na moje konto "sodexo" wpływa dużo więcej pieniędzy, za którę mogę kupić żywność. Warto docenić to, że pensja jest pewna i zawsze do 10-tego wypłacana. Jestem zadowolona z pracy na sortowni, za każdym razem jestem wyposażona w nowe rękawice robocze oraz narękawniki. Podczas prac dostaje nieodpłatnie narzędzia typu nożyk itp. Fakt, robota nieraz bywa ciężka, ale tak to już na produkcji bywa. W rybach o wiele gorzej... Nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć że jest pewna praca, bo w innych firmach ludzie mają o wiele gorzej i nie mają premii typu - za frekwencję! Wystarczy tylko chodzić do pracy i normalnie pracować aby ją uzyskać - a to nie małe kwoty:) Pozdrawiam:)

Władek
@Pracownik sortowni

Michale myślisz że ludzie uwierzą że to pisał pracownik sortowni ale niestety się mylisz. Co to za premia frekwencyjna skoro to jest składnik mojej pensji na którą się umawiałem podejmując pracę. To zamiast mi dać na umowie pełną kwotę to na umowie mam minimalna krajową a rekompensujecie tą różnicę premiami i wychodzi tyle na ile się umawialiśmy. Baaa a w dodatku macie na mnie haka bo możecie premie w każdej chwili zabrać. No naprawdę fantastyczna ta premia i bardzo się z niej cieszę. Gorzej jak zachoruje na 2 dni albo wezmę urlop na żądanie to na konto dostane minimalna krajową. Naprawdę fantastyczna ta premia...

Czy firma ATF POLSKA Sp.z.o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Rrrr

Tak wszyscy są jednakowo wyzyskiwani, w tym roku nawet jednakowo nie dostaliśmy żadnych podwyżek

Martin
@Rrrr

Podwyżki były i to znaczne. Czy na karcie "sodexo" nie przybyło Panu pieniędzy? Hmm, wydaje mi się że umyślnie wprowadzacie tego Pana w błąd, aby nie podjął u nas pracy. Poza tym ja osobiście wolałbym nieco mniej zarobić, ale mieć fajną atmosferę w pracy, a taka właśnie jest w ATF! Pozdrawiam :)

Robrob

Takie rzeczy jak rękawiczki czy ochronniki to są rzeczy bhp w które pracodawca ma obowiązek wyposażyć pracownika! A apropos nożyka to co mamy zębami przegryzać sznurki od balotów? Firma ma obowiązek wyposażyć pracownika w niezbędne narzędzia pracy i koniec kropka. To nie jest nożyk dla mnie do smarowania kanapek tylko jest to narzędzie pracy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Atf Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
PRAWDA

Opinia na temat firmy ATF jest niestety bardzo negatywna. Atmosfera panująca w zakładzie jest opresyjna i przygnębiająca. Szczególnie zły wpływ na to mają decyzje kierownictwa, a zwłaszcza osoby o imieniu Michał, który sprawuje funkcję kierownika. Jego zarządzanie nie tylko nie sprzyja współpracy, ale wręcz tworzy toksyczną atmosferę wśród pracowników. Jednym z głównych problemów w firmie ATF jest brak prawidłowej segregacji odpadów. Zakład tonie w śmieciach, co nie tylko wpływa negatywnie na środowisko, ale również na ogólne warunki pracy. Odpady nie są prawidłowo segregowane, co może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla środowiska naturalnego. Dodatkowo, sytuacja pracowników jest bardzo trudna, ponieważ są oni wyzyskiwani poprzez niskie płace. Firma ATF płaci pracownikom znacznie poniżej standardów rynkowych, co sprawia, że ludzie są zmuszeni do pracowania za minimalne wynagrodzenie. To powoduje nie tylko trudności finansowe, ale również negatywnie wpływa na ich motywację i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Pracując w ATF, można doświadczyć depresji z powodu trudnych warunków pracy, braku satysfakcji z wykonywanych obowiązków, oraz ogólnego złego klimatu w firmie. Zalecałbym zastanowienie się nad alternatywami zanim zdecydujesz się podjąć pracę w tej firmie, z uwagi na wymienione negatywne aspekty.

@PRAWDA

Dziękujemy Ci @PRAWDA za opinię. Niestety paradoksalnie nie jest ona zgodna z prawdą i stanem faktycznym, niemniej przyjmujemy krytykę. Pragniemy podkreślić, że atmosferę tworzą wszyscy pracownicy. Ze swojej strony dokładamy starań aby była ona jak najbardziej pozytywna.

Kura

Zarabiają tylko operatorzy i kierowcy ciężarówek, ale to też z racji nadgodzin. Praca przy sortowaniu jest słabo płatna do tego z racji warunków nawet trudno sobie wyobrazić pracę w godzinach nadliczbowych.

@Kura

Cześć, czy możecie podać, ile taki operator zarobi pensji podstawowej i ile dodatkowo z nadgodzinami można dorobić? I czy na start taki operator dostaje także minimalną, czy lepsza kasa jest też dla operatorów bez doświadczenia??

Operator

Każdy operator dostaje 4000tys netto 800 zł więcej niż najniższa.uprawnienia kosztują. Nawet nie myśl żeby tu pracować bo się tylko rozchorujesz.Firma (usunięte przez administratora)

@Operator

Trochę więcej, ale operatorom pasuje jak skład jest nie pełny wtedy mają nadgodziny do wyrobienia i lepszą kaskę, dlatego lepiej żebyś nawet nie myślał o pracy w ATF

gormir

Opinia o firmie ATF w Mirosławcu jest niezwykle negatywna. Brakuje w niej podwyżek, a te, które są oferowane, są wręcz obniżane, co prowadzi do sytuacji, w której pracownicy zarabiają jeszcze mniej niż wcześniej. Dodatki na kartę SODEXO są uznawane za zbędne, gdyż pracownicy woleliby otrzymać pieniądze w gotówce, co umożliwiłoby im swobodniejsze wydatki. Coraz więcej osób się zwalnia, a nowi pracownicy szybko rezygnują po zobaczeniu warunków i godzin pracy. Traktowanie ludzi w taki sposób nie jest akceptowalne, i na pewno zostanie zgłoszone odpowiednim służbom. Dodatkowo, wpisy kierownika pod pseudonimem MARTIN są nie tylko żałosne, ale i irytujące, tak jak jego sztuczny uśmiech i banalne frazesy, którymi zalewa pracowników. Wydaje się, że ludzie tam pracujący mają więcej wspólnego ze śmieciami niż te, które są rzekomo przetwarzane… W skrócie - nie polecam tej firmy!

Larysa
@gormir

Wow, no to faktycznie negatywna. Co do podwyżek, to nie ma ich od lat, czy ostatnio w przeciągu miesięcy firma nie podnosi wynagrodzeń? Napiszcie, jak to wyglądało np. rok temu czy dwa lata temu. Ja gdzie widziałam ofertę dla ładowacza odpadów i interesuje ona mojego męża.

gormir
@Larysa

Dadzą Ci taką podwyżkę, która ledwo co odczujesz i przy pierwszej lepszej okazji będą chcieli zabrać Ci premię - jesteś chora/chory i pójdziesz na zwolnienie, to i tak stracisz pewną sumę. Chcesz wziąć urlop na żądanie, też Ci zabiorą, a na upartego zobaczą, że np raz nie miałeś przez chwilę butów roboczych lub czegokolwiek to i tak Ci zabiorą. Był przypadek, że Pani chodziła do pracy mimo zakażenia koronawirusem innego pracownika ponieważ nie chciała stracić premii i sama się zaraziła - wniosek? Zachorowała i i tak straciła premię. Poza tym jak wyżej pisałem, premie na kartę SODEXO (która nie jest dodatkiem tylko tam wpływa część Twoich zarobionych pieniędzy), to według mnie nie są premie tylko śmiech na sali! Wiadomo, firma będzie się bronić, ale czasem lepiej posłuchać pracowników niż szefostwa które na upartego będzie Cię chciało przyciągnąć z powodu braku pracowników którzy swoje już na oczy przejrzeli lub zaczynają dostrzegać. :)

Pracownik sortowni
@gormir

Mówicie że nie ma podwyżek? Ja się z tym paradoksalnie nie zgadzam. Od początku roku na swoim koncie "PUE ZUS" mogę zaobserwować większą ilość składek odprowadzanych na ZUS, emeryturę itd.!!! Firma płaci za mnie oraz na moje składki coraz więcej! Dodatkowo na moim koncie "sodexo" wpływa 250 zł więcej pieniędzy, którę mogę wydać na żywność. Warto docenić to, że pensja jest pewna i zawsze do 10-tego wypłacana. Jestem zadowolona z pracy na sortowni. Fakt, robota nieraz bywa ciężka, ale tak to już na produkcji bywa. W rybach o wiele gorzej.... Nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć że jest pewna praca, bo w innych firmach ludzie mają o wiele gorzej i nie mają premii typu - za frekwencję! Wystarczy tylko chodzić do pracy i normalnie pracować aby ją uzyskać :) Pozdrawiam:)

Iwonka

Czy ktoś poleca pracę w tej firmie?

Edek z krainy kredek
@Iwonka

Nie,nikt nie poleca. Chyba że lubisz (usunięte przez administratora). Pracowałem tam kiedyś. Mam dużo ciekawych filmów i zdjęć,nagrań wypowiedzi kierownika. Iść do sądu pracy o (usunięte przez administratora) Dowody ogromne. Może ktoś chętny chce dołączyć? Może pozew zbiorowy przeciwko Michaśowi.

@Edek z krainy kredek

Czego dotyczą te wypowiedzi kierownika, że planujesz iść do sądu? Z czym związane są te dowody? Nie ma w tej firmie żadnych plusów, dla których warto pracować? ja tu rozważam cały czas aplikację...

Martin
@Iwonka

Proszę nie słuchać tego Pana. W ATF panuje świetna atmosfera. Zapraszamy serdecznie do złożenia CV. Tworzymy razem wspólny zgrany team, w którym każdy każdemu pomaga :)

Nie tak dawno widziałem ogłoszenie dla ładowacza odpadów. Chodziło o załadunek odpadów do obsługi śmieciarki. Nie podali stawki o ktoś pisał że jest słabo płatna i do tego ostatni nie było podwyżek. To ile się spodziewać jakbym się chciał zgłosić? Minimalnej?

Może 100 zł więcej niż najniższa

Felicja

Firma znowu wyraźnie postępuje w sposób nieuczciwy, prowadząc gospodarkę rabunkową wobec swoich pracowników. Manipulowanie premiami zamiast podniesienia wynagrodzenia w kontekście wzrostu najniższej krajowej jest nielojalne i szkodliwe na morale pracowników. Dodatkowo, fakt, że ukraińscy pracownicy zarabiają więcej niż ich polscy koledzy z powodu umowy zlecenia i stawki godzinowej, jeszcze bardziej pogłębia nierówności płacowe i niezadowolenie Zamiast czystego profesjonalizmu, mamy nieczyste zagrywki.

@Felicja

W jaki sposób te premie zostały zmienione? Rozumiem, że wzrostu podstawy wynagrodzenia w takim razie nie mieliście w firmie? A co na to kierownictwo jeśli chcielibyscie wyrównać płace między umową zlecenie a umową o pracę? Ja tam się nie znam za bardzo na tym, może te różnice wynikają po prostu z tego, że inne składki są odprowadzane do zusu itp? Jednak umowa o pracę daje troche inne "benefity".

a

Inne „benefity” są takie że za wolne odciągane są pieniądze, a stawki na umowie o pracę są stałe… premie rzekomo wypłacane są co kwartał za nadgodziny. System pracy został obmyślony dobrze, aby stwarzać złudne fakty, ze pracownik jednak otrzymuje wyczekaną premie. Jeden wielki wałek tak zwany i (usunięte przez administratora) :)

@a

Ale dlaczego rzekomo premie są wypłacane? Znaczy, że nie są wypłacane, czyże są wypłacane w innych terminach, a nie co kwartał? I czy pieniądze za nadgodziny są tu traktowane jako premie? Dobrze rozumiem? I innych premii nie ma, poza nadgodzinami?

Aktualność

Nie kumam. A jakbym tu od stycznia przyszedł, choć nie mam uprawnień, to mógłbym mimo to, po jakimś przyuczeniu obsługiwać dostępny sprzęt? No chyba, że firma wychodzi na przeciw i wysyła ludzi na kurs, by zdobyć uprawnienia?

Ozi

No i to akurat dobrze że sprawdza, jeszcze tego brakuje żeby pijaków na sprzęt ciężki dopuszczać albo do obsługi maszyn. Patologię trzeba eliminować. Jesteś alkoholikiem to sobie pij ale w domu a w pracy masz być trzeźwy, a to czy kierownik jest (usunięte przez administratora)czy też nie, nie ma tu nic do rzeczy

Anty Ozi
@Ozi

Szkoda tylko, że ukraińscy operatorzy nawet uprawnień nie mają.

Co jaki czas w Atf Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

aaa

co żaden czas, jedyne o co można się ubiegać to o to, żeby nie zabrali bezpodstawnie "premii" ....

@aaa

To firma zabiera czasami premie? Ale na jakiej podstawie, znaczy oficjalnie jakie powody podają, aby je zabrać lub zmniejszyć? Oficjalnie te premie to za coś, za wyniki? Frekwencję? Uznaniowe? Jak firma je określa i kto decyduje ewentualnie, aby właśnie komuś premię zabrać??

aaa

zdarza się to często, a "podstawy" wymyslają sobie sami. wystarczy że ktoś z biurze nie ma nastroju albo po prostu za słab osię podlizujesz

Krysia
@aaa

A jak firma argumentuje odbieranie premii? Z tego co się orientuję, to można ją odebrać jak ktoś nie osiągnie jakichś wyników, więc tutaj nastrój nie powinien mieć nic do rzeczy, ale ciekawi mnie co trzeba spełnić, żeby ją otrzymać.

Józia

Drodzy państwo. Czy kobiety też przyjmują do pracy jako ładowacz odpadów? W ogóle widzę, że nie było ogłoszeń od końcówki 2021, ciekawa jestem, czy teraz są przyjęcia. A jeśli to czy można powiedzieć że to praca w warunkach szkodliwych? Dostajecie państwo jakiś dodatek z tego tytułu jeśli tak? Czy raczej bezpieczne są te odpady..?

haj

Sami odchodzą bo nie wytrzymują tej presji i traktowania ludzi jak (usunięte przez administratora)i wmawiają że bez atfu sobie nie poradzą

ui

miało być lepiej jest coraz gorzej i tyle w temacie polecam kierownikowi samemu popracować cały dzien w takie upały a nie nas tylko oglądać na kamerach i ganiać jak psy

@ui

A z czym miało być lepiej, w jakim obszarze miało to nastąpić? Nie macie chociażby wiatraków lub nawiewów przy tej pogodzie? A tak w ogóle ile macie stopni podczas pracy?

Malwina

Sortowacz odpadów co kiedyś szukali to w ogóle może teraz w miarę zarobić za taką pracę? Szukam pracy dla kogoś, kto ma tylko szkole podstawowa. Kiedyś mieli stawkę w ofercie od 2000, a teraz?

Lena

Czy coś się zmieniło w tej firmie? Zastanawiam się czy składać papiery

Pracwonik
@Lena

nie polecam Cały zakład to porażka zaczynajac od sortowni i kończąc na biurze.Chyba ze lubisz jak tobą ktoś pomiata,nie szanują pracowników i z dnia na dzień potrafią dac wypowiedzenie bez żadnego powodu,wystarczy ze za malo wchodzisz im w dupe.Wypłata wiecznie sie nie zgadza myślą ze sie nikt nie doliczy

Lena
@Pracwonik

Dziękuję za informacje Nie mam zamiaru iść tam do pracy po tym jak to przeczytałam dokładnie inne komentarze. Szkoda zdrowia itp... A brak szacunku itd... ze strony kierownictwa i tych brygadzistów to przesada i tak nie powinno być! Też piszą tutaj o brygadzistach i też pewnie wchodzą w (usunięte przez administratora) każdemu z kierownictwa! Inni jak wchodzą komuś tam w (usunięte przez administratora) i są pupilkami Ich to prędzej czy później będzie tak jak Inni teraz mają źle i oby pupile tego doświadczyli! Lepiej pracować tam gdzie jest normalnie, szacunek, spokój itd...

Leszek
@Pracwonik

Skąd wiesz, ile powinna wynosić wypłata? Jest jakaś stała podstawa i jasno określona premia, że piszesz o niezgodności? Jeśli tak, to podaj proszę kwotę tej podstawy i premii, to będę wiedział, czy dalej interesować się pracą tutaj.

Rufy
@Leszek

najniższa krajowa, plus premia uznaniowa, która dzieli się na kilka kategorii. Czyli metoda na kradzież pieniędzy pracownika. Szczerze nie polecam, pracowałem w różnych firmach gdzie wydawało mi się, że jest źle. Jednakże ATF udowodnił, że może być jeszcze gorzej.

Ewelina
@Rufy

Czyli na jakie kategorie dzielą ta premię uznaniową? Chodzi o frekwencję, zaangażowanie itp? W teorii ile tej premii można ostać? Czy może nie ma w ogóle skoro tak negatywnie to opisujesz?

@Ewelina

Złap niechcący L4 do tego dzień urlopu aby zrobić sobie wyniki w Wałczu i zobaczysz ile dostaniesz premii. Premia jest podzielona na kilka kategorii ale czasem idzie reakcja łańcuchowa i tracisz 750-800 zł. Umowa na najniższą krajową więc tylko tego się trzymaj a premię traktuj tylko jako bonus który może być lecz nie musi.

Maria
@były pracownik

A ta premia raczej jest czy raczej jej nie ma, nie wiem jak się nastawić? Dobrze rozumiem, że za chorowanie traci się dodatkową kasę? Ile można wyciągnąć miesięcznie premii przy dobrych wiatrach?

Zero poszanowania dla pracownika,nie ważne ile lat pracowałeś nawet nie próbują tego docenić.musisz (usunięte przez administratora) tak jak ci każą i stoją nad tobą z batem!!!! ciesze sie ze sie nareszcie od tego (usunięte przez administratora) uwolnilem,nigdy wiecej!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Kuzi 07
@420

Po co piszesz to tak jak by w moim imieniu bo ja się teraz zwolniłem nie mam potrzeby wyciągania jakiego kolwiek (usunięte przez administratora) bo nie czuje takiej potrzeby to chyba nad Tobą stoi stał ktoś z batem dla mnie praca Ok

Marzena
@Kuzi 07

A powód zwolnienia jeśli można spytać? Praca ok to jak na Twoje oko wyglądała? tu każdy ma tę samą stawkę?

:) :)
@Kuzi 07

ty chyba jakiś chory jesteś że takie głupoty wypisujesz. każdy ma cię gdzieś w tej firmie więc nie myśl sobie że będziemy płakać jak odszedłeś i tak się napłakałeś za dużo i wszystkim nam ulżyło że już mamy spokój. nareszcie :)

Kuzi 07
@:) :)

Jak pisze głupoty to co Ty tam robisz jak tak Ci źle ja tylko napisałem że dla mnie praca Ok a to czy ktoś mnie lubi czy nie mam to w (usunięte przez administratora) bo w pracy są tylko znajome twarze nie ma przyjaciół z resztą widzisz po swoim zachowanniu jakim człowiekiem jesteś nie pozdrawiam

Aaaadam
@Kuzi 07

Kuzi - największy (usunięte przez administratora)w firmie ATF… Każdy się z Ciebie śmieje i każdy dobrze wie, że z byle błahostka biegasz się poskarżyć Michałkowi. Największy (usunięte przez administratora) i gangus w zakładzie, każdemu grozi i wmawia różne dziwne rzeczy z powodu własnej choroby umysłowej… Codziennie zwalnia się z firmy, bo mu coś nie odpowiada, a na forum pięknie ładnie pisze, żeby czasami Michałek nie zobaczył negatywnego komentarza. Ogarnij się chłopie i tak Ci Fiuki dzień dobry nie odpowiedzą .

Arkadiusz
@Aaaadam

czasami odpowiadam

Tomasz
@Arkadiusz

Nie kłam.

Baba
@420

A jak sie postawisz to od razu wypowiedzenie dostajesz

papa

Przecież ta firma to jedna wielka porażka łącznie z kierownictwem pod wodza Michałka. Dziwi mnie, ze w ogóle tam ktoś jeszcze pracuje… I te ciagle namawianiem na kablowanie współpracowników i dodatkowe zmiany za które nie ma wciąż obiecywanych dodatkowych wynagrodzeń

Andrie
@papa

Nawet maszyny nie są klimatyzowane.

Irena
@papa

Namawianie, czyli jak to wygląda? Kto to robi, HR czy jakiś szef? I co taki pracownik słyszy, gdy ktoś chce go namówić właśnie na takie działanie? Mega ciekawa sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o ATF POLSKA Sp.z.o.o. - Chojnica

• Jak się pracuje w ATF POLSKA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATF POLSKA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATF POLSKA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATF POLSKA Sp.z.o.o.