Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Wrocław

....an

16 lat w pionie technicznym,2 działy. można marudzić,ale jest ok.minus to kasa

Zygi

Dzień dobry. pracowałem u wykonawcy remontów na kilku obiektach MPWiK. Na Mokrym Dworze też.poznalem wielu pracowników.Widzę,że głos tutaj zabierają osoby którym pracować się nie chce. pozdrowienia dla tych którzy szanują to co im ich firma oferuje w zamian za ich pracę!

Klient

Notoryczne niespodziewane awarie wody. Brak informacji o podstawionych beczkowozach czy zastępczych prysznicach na czas naprawy

Krzysztof@krzys

Pracowałem tu parę dobrych lat praca taka sobie. Płacą poniżej średniej krajowej. Poznałem dużo fajnych ludzi. Praca dość uciążliwa kopanie łopatą koszenie całe dnie w upale 30 stopni. jak bym miał tu jeszcze raz pracować to bym się raczej nie zdecydował.

Rekrutacja prowadzona w bardzo jasny i miły sposób. Długo czekałem na odpowiedź, ale zostałem też poinformowany, że może to się przedłużyć.

Duży nacisk na wyjaśnienie zasad współpracy i tego, czego można się spodziewać w firmie.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Czyli Byłeś słaby dając się (usunięte przez administratora)i zostawiając to bez odzewu tylko się zwalniając, dałeś satysfakcję (usunięte przez administratora)i dając mu przyzwolenie do robienia tego dalej.

Mat

Praca na trzy zmiany Slaba atmosfera od jakiegoś czasu. Kasa w miarę lecz nie polecam pracy w tej firmie.

@Mat

Czytam co chwilę że praca na trzy zmiany. Sam taką podjąłeś. Czytam również że (usunięte przez administratora)to w tak dużej firmie chyba są związki. Czy to jest (usunięte przez administratora) niech zajmą się tym związki zawodowe, czemu pozwala się na takie rzeczy.

Mala

Słaba atmosfera, kolesiostwo (usunięte przez administratora)

Adek

Praca na trzy zmiany. W pracy (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)pracowników, kolesiostwo. Stres niska płacą. Nie polecam

Aaa

Firma straszna,(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie na szczęście uciekłem na emeryturę:)

Odradzam ponieważ panuje tu bardzo zła atmosfera. Zamiast pomagać sobie to pracownicy na siebie donoszą, zwalczają się. Oprócz tego w firmie panuje regularny (usunięte przez administratora). Pracowałem z zakładzie Mokry Dwór tam panują jakieś dziwne zasady. Człowiek się stresuje

Lamper

Odradzam firmę. Dużo obowiązków brak doceniania pracownika. Nowi pracownicy zarabiają więcej niż wieloletni stażem. Odradzam

Ban

Praca w stresie brak poszanowania dla pracownika, kolesiostwo nie ważne co umiesz ważne kogo znasz!!! Nie polecam!

Kasik

Przeniosłam się z oddziału Mokry Dwór teraz lżej oddycham i mogę normalnie żyć

Pracuś

Pracownicy MPWiK zajmują się różnymi zadaniami, w tym: Konserwacją, remontami i budową sieci wodociągowych i kanalizacyjnych Nadzorem nad jakością wody i ścieków Prowadzeniem analiz laboratoryjnych wody i ścieków Zarządzaniem odpadami i ich unieszkodliwianiem Oferowaniem usług związanych z wodą i ściekami dla mieszkańców, np. odczyty liczników wodnych, rozliczenia za wodę i ścieki itp. Praca w MPWiK może wymagać odpowiedniej kwalifikacji, np. inżynierskiej, technicznej lub środowiskowej, oraz znajomości przepisów i norm związanych z zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków.

Lorenzo

Praca dość ciężka system trzy zmianowy. Slaba atmoswera. Z pozytywów firma państwowa dodatki socjalne.

Mandryl

Firma stabilna , zawsze kasa na czas. Mogli by wiecejnplacić.

Widzę same negatywne opinie i zastanawiam się czy nie zrezygnować

Marko

Firma to jakaś kpina. To żart nie firma. Stosują tu mobbing, bałem się przychodzić do pracy i w końcu się zwolniłem. Nie mogłem spać i jeść. Najgorzej jest w oddziale.Mokry Dwór. Uważajcie na tą firmę odradzam pracę w firmie MPWIK Wrocław !!! Pozdrawiam Marko

Manka

Odradzam (usunięte przez administratora), prywata, (usunięte przez administratora) . Ostrzegam wszystkich nie zatrudniajcie się w MPWiK wroclaw !!!

Kamil

Bardzo zła firma, straszny (usunięte przez administratora) !!!!! zastraszanie pracowników bardzo źle podejście zarządu szczególnie Zakład Mokry Dwór . Bardzo odradzam ta firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
1.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Na Grobli 14/16
    50-421 Wrocław

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.