Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Wrocław

Jeszcze pracownik

Za niedługo dobiega koniec mojej pracy w tej firmie. Na szczęście. Pracuję na stanowisku biurowym. Praca zimna, zero jakiegokolwiek wsparcia, zarząd myśli, że jest bóstwem, zero normalnego podejścia do pracownika.(usunięte przez administratora). Wszechobecny (usunięte przez administratora), nawet pod samym okiem zarządu w BTLu. Zaraz mogą mówić, jak to ludzie tutaj długo pracują i tak dalej - ta firma zabije w tobie wszystko, nawet chęci i siły do poszukiwania nowej pracy. Zero szacunku i zrozumienia dla pracownika. Na szczególną uwagę zasługuje (usunięte przez administratora)- specjalnie założyli ten pion, byle tylko mieli gdzie upchać (usunięte przez administratora) Marketing zżera potworne ilości pieniędzy (konkurencja wodociągowa przecież w mieście olbrzymia!), a będą mówić Wrocławianom, że opłaty za wodę trzeba podwyższać. (usunięte przez administratora) Generalnie odradzam, chyba, że ktoś lubi wyniszczać się psychicznie. PS. - uwaga dla Wrocławian - butelki, które ostatnio dostaliście na Solnym wcale nie są z (usunięte przez administratora). Nie wierzycie? (usunięte przez administratora)wrzątek wytrzyma, zmywarkę wytrzyma, a te butelki nie zniosą tego, sama menedżerka od marketingu to potwierdziła. Przynajmniej tu można się wygadać. Jakbym jakkolwiek dokonał krytyki w firmie, to od razu bym dostał wypowiedzenie, albo przynajmniej miałbym uciętą jakąkolwiek premię przynajmniej na rok. Dodaję raz jeszcze, wcześniejsza opinia z niewiadomych przyczyn została uznana jako pytanie...

Gaweł

Przyznaję Tobie rację jeszcze należy dodać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) psychiczne w oddziale mokry dwór wśród przełożonych oraz wspołpracowników , donoszenie intrygi oraz wymądrzanie się a także niektóry psychopaci wyobrażają sobie że są moimi przełożonymi wydają mi polecenia co jest skandaliczne i kretynskie.niektórzy powinni iść do zakładu ale zamkniętego, a nie produkcji wody.

Jerzyk

Witam, nie polecam pracy w Wodociągach Wrocławskich, są układy , niskie zarobki, jak pracowałem nie mogłem awansować bo nie byłem kolesiem kogoś innego. Nie byłem zadowolony. Co bym nie potrafił to i tak nikt nie doceniał.

Edek
@Wóder

Co chwile szukają bo ludzie uciekają... Nie chcą pracować z takimi co są ograniczeni tylko do pracy przy komputerze i oglądaniu netflixa od kilkunastu lat i mają nawyki nie końca pasujące reszcie bo reszta to fachowcy. A potem jak dochodzi do awarji to odganiaja problemy od siebie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

JB

Pewnie że istnieje, ale zatrudnij się na Mokry Dwór tu rozwiniesz swoje umiejętności od malowania, koszenia,plewienia chwastów,betonowania, kładzenia kafelek i wiele wiele innych czynności a to wszystko na jednym stanowisku OPERATOR URZĄDZEŃ UZDATNIANIA WODY.

Majkel

Pracuję w firmie już jakiś czas na Mokrym Dworze i to co piszą to same kłamstwa mistrzowie są super można pogadać o wszystkim za pracę wynagradzają sporą premią gdzie i tak stawka podstawowa jest dość spora , a teraz jeszcze mam obiecaną podwyżkę przez kierownika.Moło tego dostajemy ręczniki i (usunięte przez administratora). Pozdrawiam pracodawców

@Nostradamus

Nie wiem co powiedzieć, czuję się zażenowany lekko oszukany,było dogadane, a okazało się że każdy dostał podwyżkę widocznie wszyscy kablowali na siebie jeden na drugiego, drugi na trzeciego, ale w przyszłym roku... Lepiej zostawcie sobie papier

Niezadowolony Nowy wpis

Obsługa magazynu przy ul.Grobli daje dużo do myślenia. Panie magazynierki tak się zachowują jak za czasów PRL-U naburmuszone, pyskate, jakby pracowały za karę. Kilku magazynierów jest w porządku ale reszta to widać, że się już wypalili zawodowo.Nerwowi i wiecznie niezadowoleni.

@były pracownik Nowy wpis

Pan o którym mowa dostał wyrok sądowy z zakazem zarządzania ludźmi a mimo to ma ludzi pod sobą bo ta firma nie dba o ludzi nizszego szczebla tylko o swoich i kryje takich ludzi.Stworzyła stanowisko dla niego i dalej robi to co robił na Janówku.Układy,układy i jeszcze raz układy i wszyscy cicho siedzą.Traktuje sie tu ludzi jak w prywatnej spółce lub jeszcze gorzej.Płaca nie adekwatna do obowiązków.Nie polecam

Barbara B.

Pracuje w tej firmie od wielu lat i do tej pory śmiało mogłam chwalić firmę ale odkąd przenieśli do nas tego dużego pana który nic nie robi poza paleniem papierosów i obrażaniem oraz zastraszaniem kobiet. Nachodzi mnie jedno ważne pytanie kiedy ktoś w końcu nim się zajmie.

Pracownik Nowy wpis
@Barbara B.

A może najpierw zacznijcie od góry by traktowali ludzi fizycznych normalnie i dali wynagrodzenia wyższe adekwatne do pracy bo jak na razie jest to wegetacja. Zaraz człowiek będzie miał najniższa krajowa zarząd mówił ze będzie chciał dać większe podwyżki niż dostali MPK ale co robią z 12% potrafią jeszcze uciąć. Skandal!!!! Nie liczą sie z żadnym zdaniem człowieka z dołu i tylko czekają by nas ukarać na każdym kroku. A to my pracujemy by ci u góry mieli. W tej firmie szanse na lepsze wynagrodzenie to trzeba: 1.dobrze się podlizywać przełożonym 2.być donosicielem 3.robić więcej jak najwiecej ale o pieniądzach nie gadać to wtedy o góry maja z tego profity ze normy są większe co sie przekłada na ich wyższe premie a ty co ludzie to po prostu są (usunięte przez administratora) co nie maja własnego zdania i wierzą w każda bzdurę co u góry powiedzą. 4.mieć znajomości A ten pan gruby najwidoczniej je ma bo tutaj ma sztuczne stanowisko robione i wiecznie na fajce na dole to gdzie jest zrobiona jego praca dzienna lub norma? Bo wątpię w to ze z jego ruchami sie wyrabia. Niech pani sie zapyta czemu już nie jestem kierownikiem lub mistrzem na janówku?

Nostradamus
@Majkel

Witaj Majkel, jak czytam Twój komentarz to aż mnie ciarki przechodzą. Stawka podstawowa jest spora? Prawda jest smutna bo za wyznaczone obowiązki i odpowiedzialność to stawka jest bardzo niska, przy obecnych kosztach życia to nic. Spora premia? To tylko mały procent z tejże stawki. Super mistrzowie? Jesteś mocno odklejony od rzeczywistości lub po prostu kablujesz na kolegów, to jedyny warunek kiedy pogadasz ze swoimi mistrzami o „wszystkim”, niestety mistrzowie na Mokrym Dworze nie mają za grosz szacunku do swoich podwładnych, czepialstwo, chamskie odzywki, niegospodarność, itd itp. Kierownik Ci obiecał podwyżkę? To wiele o Tobie mówi, niestety nic dobrego. Papier i ręczniki to ukłon w stronę pracownika? Wszędzie masz toalety z papierem gotowym do użycia a ręcznik to Twój przydział, to nie prezent. Strasznie słabe jest to co napisałeś, obrażasz tym wszystkich uczciwie pracujących. Współczuje pozostałym takiego „kolegi”, czarna owca. Pozdrawiam tych normalnych pracowników.

Majkel Nowy wpis
@Nostradamus

Rekrutacja prowadzona w bardzo jasny i miły sposób. Długo czekałem na odpowiedź, ale zostałem też poinformowany, że może to się przedłużyć.

Duży nacisk na wyjaśnienie zasad współpracy i tego, czego można się spodziewać w firmie.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

MPWiK SA - Dział HR

Tak, stwarzamy możliwości rozwoju naszym pracownikom. Umożliwiamy udział w różnorodnych szkoleniach, konferencjach, kursach, a także szkoleniach wewnętrznych związanych w podnoszeniem kompetencji na danym stanowisku. Pracodawca finansuje pracownikom nowe uprawnienia oraz dofinansowuje studia podyplomowe oraz naukę języka angielskiego.

Dario
@MPWiK SA - Dział HR

To chyba w BTLu te różnorodne szkolenia dla pracowników bo fizyczni nie mają możliwości rozwoju

Jack
@MPWiK SA - Dział HR

Pytanie czy podnoszcząc kwalifikacje i kompetencje na danym stanowisku czy pracownik coś z tego ma czy zwyczajnie więcej obowiązków i odpowiedzialności. Wydaje mi się że przełożeni w spółce nie biorą tego pod uwagę?

@Jack

Dziękujemy za udostępnienie informacji o możliwościach rozwoju zawodowego w firmie. Jako pracodawca wiemy, że inwestycja w rozwijanie umiejętności naszych pracowników jest ważna. Oczywiście, zrozumiałym jest Twoje pytanie dotyczące konkretnych korzyści wynikających z inwestowania w rozwój zawodowy. Pragniemy podać kilka konkretnych przykładów ścieżek kariery i korzyści, które mogą wynikać z udziału w szkoleniach i rozwoju kompetencji: Awans zawodowy: Wzrost kwalifikacji i zdobycie nowych umiejętności mogą otwierać drzwi do awansu na wyższe stanowiska w firmie. To oznacza zwiększenie zarobków i większą odpowiedzialność. Nowe wyzwania i projekty: Rozwijając swoje umiejętności, możesz być bardziej gotowy do podejmowania nowych wyzwań i projektów w pracy, co może być satysfakcjonujące i stymulujące. Samorealizacja zawodowa: Inwestowanie w rozwój zawodowy może pomóc w realizacji osobistych celów i marzeń zawodowych. Zwiększone zaangażowanie: Pracownicy, którzy widzą, że ich rozwój jest doceniany i wspierany przez firmę, są często bardziej zaangażowani i lojalni. Aby uzyskać pełną informację na temat dostępnych ścieżek kariery i korzyści z rozwoju zawodowego w naszej firmie, najlepiej skonsultować się bezpośrednio z Działem HR. Otwarta komunikacja z HR pozwoli uzyskać bardziej spersonalizowane informacje i odpowiedzi na Twoje konkretne pytania dotyczące rozwoju zawodowego.

@Dario

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawioną opinię. Wszystkie komentarze są dla nas ważne, jednocześnie pragniemy podkreślić, że zależy nam na komunikacji wewnątrz organizacji. Nie możemy zgodzić się z wystawioną opinią. Tylko w tym roku zostało przeszkolonych 230 osób na stanowiskach robotniczych w różnych obszarach firmy, niezależnie od lokalizacji (pracujący zarówno w BTL, jak i w Zakładzie Produkcji Wody, czy Zakładzie Oczyszczania Ścieków). Szkolenia obejmowały różne zagadnienia i dotyczyły tematów z około 15 różnych dziedzin. Wierzymy, że oferowane formy podnoszenia kwalifikacji są odpowiedzią zarówno na zapotrzebowanie pracowników, jak firmy. Niezmiennie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego wewnątrz organizacji. Jak już pisaliśmy w innym komentarzu możliwości jest sporo – od rozmowy z przełożonym, z Działem HR (obszar rozwoju kadr), poprzez Radę Pracowników czy Związki Zawodowe.

Jack
@MPWiK SA - Dział HR - Ewelina

Satysfakcjonującej odpowiedzi nie uzyskałem a więc zapytam wprost i jeszcze raz czy podnosząc kwalifikacje na danym stanowisku wiąże się to z większymi zarobkami będąc na dotychczasowym stanowisku?

@Jack

Zapraszam serdecznie na spotkanie do mnie - będę mogła dopytać, przeanalizować wszystkie czynniki i wtedy wrócić z konkretną odpowiedzią.

XYZ
@MPWiK SA - Dział HR

Proszę nie przesadzać i przedstawiać rzeczywisty obraz postawy wobec rozwoju pracowników. Ten prawdziwy, nie skopiowany i wklejony z Państwa ogłoszeń w poszukiwaniu pracowników.

XYZ
@MPWiK SA - Dział HR - Ewelina

@Jack dostanie również ostrą reprymendę i zostanie pozbawiony premii, gdy tylko zjawi się u Pani osobiście ?

pracomp
@Jack

zapomnij, podwyzke dostanie wtedy gdyb bedzie zadowolony z ciebie menadzer, a zeby byl zadowolony to musisz sie podlizywac- tyle

@XYZ

Cześć XYZ, Chciałbym otwarcie poruszyć kwestię anonimowych komentarzy. Profesjonalizm i szacunek w miejscu pracy są dla mnie ważne, a zachowanie otwartej i pozytywnej komunikacji przyczynia się do budowania dobrej atmosfery. Zauważyłam, że komentarze wskazują na to, że niektórzy czuć się niekomfortowo z powodu niejasnych sytuacji. Chciałbym podkreślić, że nasza firma dąży do uczciwego i transparentnego podejścia do kwestii wynagrodzeń i współpracy. Wszelkie wątpliwości czy niejasności w tej kwestii warto rozwiązać w sposób otwarty i profesjonalny, np. z Działem HR lub przełożonymi. Ciężko jest dyskutować z anonimowymi postaciami. Proszę, dajmy sobie nawzajem szansę na konstruktywną i jasną komunikację. Anonimowe komentarze mogą wprowadzać niepotrzebną dezinformację i negatywną atmosferę. Dlatego zachęcam do otwartej rozmowy i wyjaśniania wątpliwości bezpośrednio. Dążmy do tworzenia środowiska pracy, w którym każdy pracownik czuje się doceniony i wspierany. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia w jakiejkolwiek kwestii, jestem otwarta na rozmowę. Pozdrawiam serdecznie, Ewelina.

Zwykły pracownik
@MPWiK SA - Dział HR

Tak zgodzę się z panią. Kursy podnoszenie kwalifikacji jasna sprawa ale co z kursem jeśli danemu pracownikowi obiecuje się za to podwyżkę a kierownictwo nie wywiązuje się z umowy, takich przypadków znam osobiście kilka. Proszę o szczerą i rzetelną odpowiedź.

Olek

Istnieje mozliwos degradacji ibponiesienia kary tylko

JB

Hiszpańska mucha

Nie polecam. Płaca minimalna, stołówka słaba, brygadziści palą fajki w pomieszczeniu w którym pracują narażając innych na bierne palenie czyli utratę zdrowia i życia , a wszystko za cichym przyzwoleniem pana managera no chyba że pan manager nic nie wie. w co nie chce mi się wierzyć.

Junger pracownik

Praca państwowa, jest socjal, dość niska płaca, praca stabilna polecam

Jungermaister

Praca państwowa, jest socjal , kasa na czas ogólnie nie narzekam

Junger

Praca odpowiedzialna, płacą na czas , stołówka średnia . Jest socjal ogólnie polecam

Uber

Praca państwowa , pensja na czas , brak awansu, stołówka średnia ogólnie okej

Gaweł

Znęcanie się wzajemne między pracownikami tego samego szczebla oraz między przełożonymi a podwładnymi to zjawisko aktywne jest w oddziale Mokry Dwór . Wzajemne donoszenie na siebie. Niektórzy pracownicy na stanowisku robotniczym zachowują się jak psychopaci wydają polecenia innym pracownikom , a także są wyniośli wydaje im się , że są szefami to chore i nie normalne i wszystko za przyzwoleniem przełożonych. Żygać mi się chce pracując w tej firmie l. Poza tym płacą prawie najniższą krajową pomimo dużej odpowiedzialności . Za wszelką cenę przełożeni próbują ukarać .odradzam stanowczo pracę w tej firmie , piszę szczerze nie wyolbrzymiam sytuacji .

@Gaweł

Dziękujemy za podzielenie się swoimi obserwacjami. Jesteśmy zaniepokojeni, że doświadczasz takich trudności i chcielibyśmy zrozumieć sytuację lepiej. Szanujemy Twoje pragnienie pozostania anonimowym. Rozumiemy, że relacje między pracownikami są kluczowe dla zdrowego środowiska pracy, a także dla efektywnej współpracy. Postaramy się dokładnie przeanalizować sytuację, aby zidentyfikować potencjalne problemy. Naszym celem jest stworzenie pozytywnego i sprawiedliwego środowiska pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się szanowani i wspierani. Dziękujemy za podniesienie tych kwestii. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe sugestie lub uwagi, jesteśmy otwarci na dialog i gotowi do konstruktywnej rozmowy. Dla zachowania poufności, zachęcam Cię do skontaktowania się bezpośrednio z Działem HR (Ewelina) lub do skorzystania z naszych dostępnych kanałów do zgłaszania incydentów. Pozdrawiam serdecznie, Ewelina

Jeszcze pracownik

Don S
@Jeszcze pracownik

przykro się czyta z jakimi problemami musialeś się zmagać. MPWiK traci z Twoim odejściem prawdziwy skarb, osobę z ogromnymi kompetencjami. Świetnie orientujesz się w sprawach miękkiego i twardego HR- wsparcie dla pracowników, dobór kadr, dysponując sokolim okiem widzisz (usunięte przez administratora). Ponadto masz kwalifikacje dyrektora finansów, marketingowca.A przy tym zwracasz nawet uwagę na takie niedogodności jak zimna praca. Ogromne to szczęście, że jednak Twoja chęć do zmian nie została zabitan i inna firma dostanie ten zaszczyt ,jeśli zechcesz w niej pracować. Jeśli jednak żadna nie będzie godna, to polecam założyć swoją firmę i wykorzystać ten ogrom wiedzy. proponuję nazwę "internetowy wojownik"

Zły ????

Witam,chciałbym odnieść się do stołówki zakładowej MPWiK ... Cześć pracowników przestało korzystać ze stołówki ponieważ mieli rozstrój żołądka,mój kolega modlił się wręcz żeby dojechał do domu bo prawie narobił spodnie, cóż nie dziwię się..... Rano przygotowanie kanapek i potraw na śniadanie jest karygodne , kucharz i obsługa nie noszą nakryć głowy ani rękawiczek.... A nie jednokrotnie pani nalewając zupę na obiad bez rękawiczek, oblewa sobie zupą palce ... która ścieka z powrotem do pojemnika.... Zero higieny ale ceny potrafią podnieść....

@Zły ????

Cy zwiazki zawo Relationships are personal and subjective, and cannot be controlled or forced by anyone or anything.dowe.i zarzad dostaha te informcje ?

@Zły ????

Dziękujemy za Twoją opinię. W przypadku uwag dotyczących pracy stołówki zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z obszarem Usług Wsparcia. Wszelkie spostrzeżenia przekazywane przez pracowników są weryfikowane i przekazywane wykonawcy usług, tak aby eliminować nieprawidłowości i podnosić standard oferowanych posiłków. Nasi pracownicy chwalą sobie możliwość zjedzenia ciepłego posiłku w trakcie pracy.

Partyzant_Niepokorny
@Zły ????

Dziękuję za opinię, z którą się zgadzam jak z mało którą. Pracowałem kiedyś w MPWiK (jeszcze 3 m-ce temu, zrezygnowałem z tej pracy i uważam, że słusznie), więc dobrze pamiętam czas, gdy znacząco podnieśli ceny obiadów na stołówce. Ból żołądka i uczucie zatkania po tychże obiadach prześladowały mnie mocno i czasem nawet do późnej nocy, ale na szczęście na ostatnie miesiące w pracy zapewniałem sobie już codziennie własne obiady. Nie będę w brzydkich słowach wyrażał się o jakości obiadów, bo niestety tylko brzydkie określenia mogłyby ich jakość, a raczej jej brak prawidłowo i rzetelnie opisać. Ani razu po podniesieniu cen moja noga nie zagościła na stołówce. Ludzie skarżyli się, że w piątki ryb nie było już o 12:00 (sam dwukrotnie tuż przed podniesieniem cen byłem tego świadkiem). Zresztą ostatnie moje wizyty na stołówce tuż przed podniesieniem cen wyglądały tak: paniom trzęsły się ręce, żeby nie nalać przypadkiem o dwie krople za dużo zupy i nie dać ćwierci łyżeczki tłuczonego ziemniaka więcej i jeszcze do mnie, gdy ośmieliłem się grzecznie zaznaczyć, że porcja zupy jest wyraźnie mniejsza od standardowej: my nie możemy teraz tak nakładać dużo... I ten pretensjonalny, obrażony wzrok... Skąpstwo na całego. Jakość i ilość spadała na łeb, na szyję, a ceny urosły momentalnie wbrew logice. Jednym z KLUCZOWYCH powodów, jakie skłoniły mnie swego czasu do rezygnacji z tej pracy było właśnie to niewyobrażalne skąpstwo na porządku dziennym, biadolenie jak to spółka ma pod górę (przez moich przełożonych wysuwane były argumenty również polityczne - Wody Polskie itp.) i sknerstwo (moja pensja i pensja współpracowników szorowała po dnie ledwo powyżej minimalnej krajowej i nie widziałem żadnych symptomów podwyżki w bliskim czasie). Tymczasem na wyższych stanowiskach (w ogromnej mierze klasyczni znajomi królika), z podwyżkami nie było nigdy najmniejszych problemów. W czasach problemów z dwucyfrową inflacją na terenie RP przyznano mi i innym pracownikom tzw. "podwyżkę inflacyjną", która w rzeczywistości nie odpowiadała nawet 50% poziomu inflacji! To się nazywa sknerstwo i oszczędzanie na szeregowych pracownikach po mistrzowsku. Prezesom i osobom zajmującym wysokie stanowiska w tej firmie polecam lekturę "Skąpca" Moliera, gdyż w tej lekturze zobaczą siebie w prawdziwym, nieprzekłamanym, pełnym odbiciu.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

MPWiK SA - Dział HR - Ewelina

Oczywiście. Wiosną, po pracy, organizujemy dużą imprezę integracyjną w plenerze dla wszystkich pracowników. Nazywamy ja Świętem Wodnika. Mamy również jedyną w swoim rodzaju ogólnopolską spartakiadę wodociągową – co roku w innym mieście spotykamy się, aby walczyć o podium w ramach zdrowej i sportowej rywalizacji, jednocześnie integrując się w środowisku wodociągowców z całego kraju.

Jerzyk

Wóder
@Jerzyk

Hm to dziwne bo co chwila ogłaszają się że szukają pracownikow do różnych działów

Leser
@Jerzyk

Zgadzam się w 100%.Mam identyczne odczucia , dużą wiedzę i zaangażowanie a mimo wszystko nie ma dla mnie awansu

Edek
@Wóder

Kango

Prezesie !!! Żądam o podwyżki to nieprawda, że firma nie ma pieniędzy , proszę się nie zasłaniać wodami polskimi, woda jest i tak droga a zużycie wzrosło bardzo we Wrocławiu dlaczego więc brak pieniędzy dla pracowników szczególnie fizycznych to my przynosimy dochód spółce czy się mylę??

Koleś Empeka
@Kango

Co z podwyżkami?! W empeka już miarka się przebrała ludzie mają dość

Ongis

Brak prespektyw, brak awansów, niska płacą, brak odpowiednich narzędzi do pracy, praca jak w średniowieczu, wymagania jak w korporacji paranoja !!!

KaKr
@Ongis

Prawda! Jak Ci ludzie mają egzystować ceny w sklepach podnieśli a wypłaty w miejscu. ZZ Solidarność nic nie robi i nie chce podjac działań! Boi się o swój stołek i siedzi po cichu! Jak chcesz wiedzieć co się dzieje na zakładzie to idź do związkowca to chodzacą encyklopedia jest z informacjami wygodnymi i nie.

PóLnocny Przemysłowiec
@Ongis

Trzeba wchodzić równo w (usunięte przez administratora) Kierownictwu i donosić jak trzeba. Do tego jakieś prezenciki chętnie się przyjmie. Nagroda pokazala jakim trzeba być dupo włazem. Prosta sprawa albo sprzatasz zamiatacz i przytakujesz na pomysły kierownictwa i bierzesz dobre premie albo cie nie ma. (usunięte przez administratora) metody nadal tu działają

Pracownik_1

Firma zapewnia stabilne zatrudnienie, co w dzisiejszych czasach jest już normą. Płaca na stanowiskach robotniczych pozostaje jedynie trochę wyższa niż minimalne wynagrodzenie krajowe. W dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy, gdzie poziom kosztów utrzymania ciągle rośnie, zdaje się że firma na razie tego nie dostrzega. Ta praca wymaga pewnych umiejętności i zaangażowania, co powinno być odzwierciedlone w wynagrodzeniu pracowników. Niska pensja może wpływać negatywnie na motywację pracowników, co w końcu może wpłynąć na jakość świadczonych usług. Dodatkowo, jednym z istotnych problemów, z jakim firma się boryka, jest trudność w pozyskaniu nowych pracowników. Widoczny jest to zwłaszcza w ciągłych ogłoszeniach o naborze pracowników, które zdają się nie mieć końca.

Bankier

Co z obiecany mi podwyżkami? Gdzie są związki i ich negocjacje? Empk już pisze w internecie co się dzieje u nich i szybciutko się znalazły pieniazki na podwyżki może tutaj też musimy tak zrobić . Wystarczy przejsc się na magazyn i zobaczyć co robią nasi umysłowi non stop na papierosku szczególnie ten facet dużej postury niedługo przewróci te filary od podpierania ich z papieroskiem. Nie dziwota że nie ma pieniędzy na podwyżki jak tacy ludzie są co nic nie robią i to pod okiem prezesa

@Bankier

Dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą naszej organizacji. Chcielibyśmy podkreślić, że zależy nam na komunikacji wewnątrz organizacji, a Twoje uwagi są dla nas ważne. Współpraca i komunikacja między pracownikami a zarządem to klucz do sukcesu firmy. Dlatego zachęcamy wszystkich pracowników do dzielenia się swoimi opiniami, pomysłami i obawami przy wykorzystaniu kanałów komunikacji wewnętrznej. To właśnie dzięki takim rozmowom możemy lepiej zrozumieć wzajemne potrzeby i działać na ich rzecz. Jeśli masz konkretne pytania lub chcesz podzielić się swoimi pomysłami i obserwacjami, zachęcamy do kontaktu z Twoim przełożonym, Działem HR, Radą Pracowników lub Związkami Zawodowymi (mamy aż dwie takie organizacje). Jesteśmy dostępni i gotowi, aby wysłuchać oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania i uwagi. Właśnie zakończyliśmy coroczne Badanie Opinii Pracowniczej i z ciekawością czekamy na jego wyniki. Badanie zawsze jest możliwością przekazania wielu cennych informacji i wskazówek, nad czym należy pracować w organizacji. Rozwój naszej firmy i tworzenie satysfakcjonującego środowiska pracy to nasze wspólne cele, które możemy osiągnąć tylko poprzez otwartą i konstruktywną komunikację między wszystkimi pracownikami.

Grażyna
@Bankier

Ten facet dużej postury to nie ma żadnych obowiązków w końcu niech przejrzy ktoś na oczy może czas najwyższy dać mu kosiarkę do ręki i coś pożytecznego zrobi dla firmy, a jeszcze podziękuję za poprawę zdrowia i własnej tuszy. Coś okropnego żeby tak wyglądać a jeszcze się mądrzy jak by wszystkie rozumy pozjadał.

Rowerowy Janówek@
@Grażyna

Takie stanowiska u nas w firmie dostaje się po skandalach (usunięte przez administratora) i złego traktowania pracowników. (usunięte przez administratora)

Grom z nieba
@Bankier

Czy wiadomo już jak będą wyglądać podwyżki?

Siemens

Wewnętrzny spór wsród pracowników, wzajemne donoszenie na siebie, firma zatrudnia nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach , brak przestrzegania. Zasad BHP szczególnie zaklad Mokry Dwór stanowczo odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora).

@Siemens

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałbyś opisać konkretne sprawy, które mogły Cię niepokoić, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami bezpośrednio pod adresem: praca@mpwik.wroc.pl. Doceniamy wszelkie informacje, które mogą nam pomóc w usprawnianiu naszych działań i stworzeniu lepszych warunków pracy dla naszych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 5 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Kandydaci do pracy w Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
1.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Na Grobli 14/16
    50-421 Wrocław

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.