Opinie o SP Invest Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SP Invest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SP Invest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP Invest Sp. z o.o. w Poznań

Mateusz Nowy wpis

Grafik deklaracji zmian jest bardzo prosty i szybki w uzupełnieniu. Nagłe zmiany były rozważane przez pracodawcę, szybki kontakt. Praca z pozytywnymi aspektami, można rozwinąć swoją ścieżkę zawodową jako kierowca, zwiedzić miasto pracując, rozmawiać z klientami. Przyjemnie było być częścią zespołu kierowców.

Jarek Nowy wpis

Z firmą SP Invest współpracuje od sierpnia zeszłego roku, nigdy nie miałem zastrzeżeń do prowadzonej współpracy. Sebastian i Igor zawsze chętnie pomagali rozwiązywać wszystkie sprawy związane ze współpracą. Samochody utrzymywane w bardzo dobrym stanie, usterki usuwane na bieżąco i profesjonalnie. Pieniądze zawsze na czas i we wcześniej ustalonej ilości zgłaszającej się z zapisami w umowie. Polecam serdecznie.

Mateusz s Nowy wpis

Prace w hybridtaxi, dobrze wspominam. Idealne połączenie ze studiami. Zarobki w tygodniu ok, jednakże weekendy na prawdę są pracowite i dochodowe. Pomoc w wielu kwestiach od strony Szefostwa, nie miałem nigdy problemów. Jeżeli się jakieś napotkały to szybki kontakt z P. Igorem i sprawa szybko była wyjaśniana. Jeżeli napotkał się jakiś problem z autem to P. Sebastian, zawsze szybko reagował i i można było pracować dalej. Polecam tą pracę, szczególnie studentom, którzy mają większy udział procentowy w przychodach

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SP Invest Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SP Invest Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Jakub A

Polecam firmę HybridTaxi. Pracowałem przez okres wakacji w celu dorobku. Organizacja pracy na naprawdę wysokim poziomie, super elastyczny grafik, gdzie każdy znajdzie czas kiedy może pracować czy to w dzień czy w noc czy w tygodniu czy to weekend. Kontakt z pracodawcą też bez zastrzeżeń. Sms-owo czy telefonicznie zawsze szybka odpowiedź. Lecz współczuję gdy inni pracownicy zadają czasem banalne czy nie logiczne pytania, musi być to frustrujące. Wypłaty zawsze na czas, więc bez żadnego problemu upominania się. Zaczynasz pracę pod własnym domem więc jest to bardzo wygodne, czasem auta są dostępne na wyłączność (wszystko zależy ile pracujesz i jak zostanie ustalony grafik). Super doświadczenie, polecam!

Damian

Bardzo miła atmosfera w firmie, wygodne oraz zadbane samochody. Dbałość o klientów i zespół kierowców sprawiają, że to wspaniałe miejsce do pracy.

Borys

Przyjemna praca, kierowcy mają dużą swobodę, zleceniodawca komunikatywny, auta zadbane.

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, przyjemne w użytkowaniu samochody, brak jakichkolwiek problemów z komunikacją z szefem oraz wypłatami. W tej kategorii najlepszy pośrednik w Poznaniu :)

Dobre warunki pracy, miła atmosfera z szefem na czele, nigdy nie miałem tam żadnych problemów :)

Daniel

Bardzo miło wspominam moje roczne doświadczenie pracy w firmie Hybrid Taxi i z przyjemnością dzielę się pozytywnymi wrażeniami z mojego pobytu tam. Po pierwsze, właściciel firmy Sebastian okazał się być nie tylko doskonałym szefem, ale również osobą bardzo profesjonalną, pomocną i uczciwą. Zawsze można było na niego liczyć w razie jakichkolwiek problemów czy pytań dotyczących pracy. Był otwarty na sugestie i dbał o to, aby pracownicy czuli się zaangażowani i zadowoleni. Firma wyróżniała się także wspaniałym wsparciem dla kierowców. Dzięki dostępności szefa 24/7, zawsze można było liczyć na pomoc w razie awarii czy innych niespodziewanych sytuacji na drodze. To czyniło pracę znacznie łatwiejszą i dawało poczucie bezpieczeństwa. Samochody służbowe były świetne - zadbane, sprawne, wygodne i wyposażone w automat, co bardzo ułatwiało pokonywanie miejskich tras. Co równie ważne, firma była bardzo rzetelna jeśli chodzi o wypłaty zarobionych pieniędzy. Pensje były zawsze wypłacane na czas, a dodatkowe premie czy bonusy stanowiły miły dodatek, który motywował do jeszcze lepszej pracy. W sumie, wspominam swój czas pracy w Hybrid Taxi z uśmiechem na twarzy. To była firma, w której każdy pracownik czuł się doceniony i wsparty. Jeśli ktoś szuka stabilnej, profesjonalnej i przyjaznej firmy do pracy jako kierowca taksówki, szczerze polecam Hybrid Taxi.

Michael

Polecam pracodawcę. Uczciwy, dobra wypłata i można się dogadać normalnie. :)

Miła atmosfera w firmie, oraz zgrany zespół. Z szefem da się bez problemu dogadać na każdy możliwy temat tylko trzeba być uczciwy i rzetelny. Bardzo dobre warunki dla pracownika studenta, jak i dla zwykłego pracownika.

Przyjemny sposób na zarobienie niezłej kasy (szczególnie w weekend) jeśli ktoś lubi jeździć dużo samochodem i ma choć trochę cierpliwości (czasami zdarzają się dziwne sytuacje na drodze, albo specyficzni klienci). Przy załatwianiu wielu spraw nie ma problemu aby dogadać się z pracodawcą, który zawsze realizuje wypłaty na czas. Samochody są w naprawdę dobrym stanie. Ewentualne usterki naprawia się praktycznie od ręki. Brak jakichkolwiek przejawów niezdrowej konkurencji w firmie, czy rywalizowania między sobą - wręcz przeciwnie, współpracownicy są zawsze bardzo pomocni i otwarci. Przez większość czasu panuje dobra organizacja, a komunikacja na linii szef - pracownik stoi na wysokim poziomie.

Hubert

Pracuję w Hybrid taxi od października 2022. Nigdy nie spotkałem się z trudnościami ze strony pracodawcy, co więcej często idzie na rękę, pomimo zawinienia pracownika. W razie nagłych sytuacji szef jest dostępny 24\7 i pomaga w awarii. Wypłaty zawsze na czas, zdążają się dodatki do umówionej stawki.

KK

Polecam pracę w tej firmie. Przejrzyste warunki zatrudnienia i rozliczenia, Szef jest rzetelny, sprawiedliwy, pomocny, otwarty na dialog. Nie spotkały mnie tutaj żadne nieprzyjemości, wręcz przeciwnie - wielu innych szefów mogłoby od tego konkretnego brać przykład. Atmosfera w całej firmie jest bardzo przyjazna, panuje w niej wzajemna pomoc nie tylko ze strony Szefa, ale i pozostałych współpracowników.

Wszystkim nowym kierowcom polecam tą firmę. Nie spotkałem się z tak fachowym i konkretnym podejściem do pracownika. Wszystkie zasady przejrzyste i klarowne.Dla ludzi lubiących jeździć zarobki mega ok ( nie ma drugiej firmy transportowej z takim systemem premiowym). Wypłaty zawsze na czas, co nie zdarza się w firmach tego typu. Flota aut na plus. Same hybrydy z automatyczną skrzynią i klimatyzacją ( można porównać z flotami skody fabii z manualem i korbą w drzwiach). Zgłaszane usterki naprawiane na bieżąco. Cóż chcieć więcej. Kto tego nie docenia ten trąba ! Pracuję w firmie od trzech lat i jeszcze się nie zawiodłem

Czy w SP Invest Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Patryk

Praca w hybrid taxi uważam za jak najbardziej pozytywną, jeśli chcesz zarobić to zarobisz, odpowiednie podejście i sukces gwarantowany. Podejście pracodawcy co do pracowników uważam za bardzo dobre, jeśli jest jakaś sprawa napewno da się załatwić tak żeby dwie strony były zadowolone. Sumując polecam pracę w hybrid taxi

Igor

Chciałbym gorąco polecić firmę hybridtaxi, w której miałem przyjemność pracować dwa lata temu przez około rok czasu. To była doskonała współpraca, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z moim szefem. Zawsze miałem gwarantowane wsparcie i pomoc.Flota, z którą pracowałem była dobrze zorganizowana i każdy wymieniał się cennymi uwagami. Zarówno samochody, jak i cała infrastruktura były utrzymane w nienagannej kondycji. To sprawiało, że jako kierowcy czuliśmy się komfortowo i pewnie podczas wykonywania naszych obowiązków. Jednym z największych atutów tej firmy były wysokie zarobki, może na zmianie dziennej troszeczkę gorzej, ale nocne zmiany były na prawdę pracowite. Dzięki temu, że system oceniania kierowców był dobrze zorganizowany, mieliśmy możliwość monitorowania swojego postępu i wyników. Tabele z wynikami stawały się dodatkową motywacją do ciężkiej pracy i dawało nam możliwość śledzenia swojego postępu. To naprawdę robiło różnicę i czułem się doceniony za swoje zaangażowanie. Podsumowując, praca w tej firmie była nie tylko świetną okazją do zarobku, ale przede wszystkim satysfakcjonującym doświadczeniem. Wspaniała współpraca z Szefem, dobrze zorganizowana flota i wysokie zarobki – wszystko to sprawiało, że pracować w tej firmie było po prostu przyjemnie i motywująco. Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto szuka stabilnej i satysfakcjonującej pracy w branży taxi i również takim, którzy szukają pracy na sezon

Witam Uważam że praca w tej firmie jest jak najbardziej w porządku. Jeżeli sumiennie się podchodzi do pracy to mozna zarobić godne pieniądze. Właściciel firmy uważam że ma dobre podejście do pracowników zawsze stara się pomóc oraz ma właściwe podejście do pracowników. Oczywiście ma wymagania co do pracy ale to chyba normalne. Jeżeli wykonuje się swoją pracę rzetelnie to jest się docenianym.

Zostaw merytoryczną opinię o SP Invest Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w SP Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SP Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SP Invest Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Os. Kosmonautów 22 lok. 23
    61-642 Poznań