Opinie o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Omnipack Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnipack Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

Coś nie cos potrafię

Witam. Pracowałem/am w tej firmie już bardzo długo ( za długo) Zaczynając od plusów Nie jest ich dużo... jedynie elastyczny czas pracy Co do minusów Ciągle zmiany HR nie poprawiają jakości pracy a wprowadzają chaos, za który potem obwiniani są pracownicy Liderzy robią sobie przerwy kiedy chcą czy do kuchni czy na fajka. Często kiedy są potrzebni nie ma ich fizycznie na magazynie przez co pracownik czekając bądź szukając ich traci swój czas, tym samym produktywność za którą jest premia No właśnie...premia Z każdym miesiącem produktywność jest liczona inaczej, chociaż liczona to też mocne słowo Osoba odpowiedzialna za to może łaskawie pod koniec miesiąca zajmie się swoją pracą, reszta osób w tym czasie nawet nie ma do niej wglądu. Wyniki są często wyssane z palca. Awans? Jak to mówią pomarzyć zawsze można Kierownik obiecuje awans, daje gwarancję po czym na rozmowie okazuje się, że jeszcze czegoś pracownik nie umie. Zamiast zająć się tym w najbliższym czasie i przeszkolić pracownika to temat ucicha. Każdy musi chodzić sam za kierownikiem, prosić się a I tak w odpowiedzi usłyszy, że firma nie ma budżetu Właśnie budżet... Myślę, że każdy jest bardzo zadowolony z prezentu od firmy na święta a raczej jego braku. Ponad to pracownicy mają potrącone z pensji za drobiazg jakim było kilka słodyczy danych na mikołajki. Podsumowując pracownicy nic nje dostali a jeszcze stracili. Jak to mówią trzeba pomagać biednym Tylko czy firma jest biedna? Co miesiąc chwali sobie spotkania na których jest pizza. Po czym mowi, że nie ma pieniędzy dla pracowników i ucina na wypłatach jak tylko może. Myślę, że każdy pracownik zgodzi się ze mną, że za kwotę tej pizzy kilka osób spokojnie miało by awans czy wyzsza premie albo chociaż nawet drobiazg na święta. Tylko po co komu pieniądze...lepiej zjeść 2 kawałki pizzy miesięcznie Kolejna rzecz Firma nie umie zarządzać dobrze pracownikami. Zatrudnia masowo ludzi po czym widząc, że nie ma pracy zwalnia z dnia na dzień. Ludzi jest za dużo, roboty za mało a mimo to kazali przychodzić i robić nadgodziny. Przychodząc na magazyn nie było gdzie robić, czego robić i na czym robić. Strata czasu czekając na zlecenie jakiejś roboty po czym pod koniec pretensje o niskie wyniki. Co do noworocznych podwyżek firma oczywiście też jest w szczytowej formie. Zabrała prawie tyle co podniosła. Szkoda słów a przede wszystkim szkoda czasu na pracę w omnipacku.

Kierowca
@Franciszek

Ta firma od paru lat to wielki żart kiedy ja tam pracowałem było jeszcze gorzej ci kierownicy i liderzy to mogą SB na wzajem tylki podcierac bo nic nie umieją awans zapomnij chyba że jesteś tlukiem takim jak oni to dostaniesz albo umiesz lizać im zady dla mnie to nie warte każdy kto pójdzie wyrzej od razu żałuję tej decyzji stawka lipa więcej na kasie w Biedronce zarobisz mobbing na pracownikach do dziś jest ja się dziwię że od tamtej pory nikt jeszcze ich nie zgłosił a były filmy jak kierownik pracowników wyzywa i jak traktuje pochwalcie w opisie firmy że ludzi jak (usunięte przez administratora) traktujecie AA nie złote góry obiecujecie prezentów brak chyba że skarpetkę dostaniesz za 2 zł nadgodziny macie do odbioru kasy za nie nie dostaniecie bo firmy nie stać za dużo pracowników ja ojebalo bo nie mieli na waciki

Pracownik.

Tragedia. Ł I K odchodzą. Przecież to jest koniec magazynu w Gorzowie. Boję się o przyszłość tego magazynu. Ł jaki był taki był, ale był przede wszystkim sprawiedliwy i był mega zaangażowanyw to co robił. K też miał ogromną wiedzę nt. działalności, procesów itp. i też widać było, że chce jak najlepiej. Jak się dowiedziałem, że nasi kierownicy odchodzą, to chciało mi się płakać. Mimo całej sympatii do MP, to nie ma ona wiedzy o Omnipacku i będzie musiała bazować na wiedzy KZ i liderów, którzy nie są najostrzejszymi narzędziami w skrzynce. Chcę się mylić, ale obawiam się, że to może być początek końca Omnipacka. To gorzów ciągnął cały omnipack do góry. Jak gorzów obniży swoje loty, to całą firmę czeka upadłość. Naszym kierownikom życzę powodzenia. Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są tacy których ciężko zastąpić i takimi osobami właśnie oni są. Warszawo dałaś ciała. Oszczędzać trzeba na tym co trzeba, a nie na ludziach, którzy tworzyli i rozwijali tą firmę...

@Kamil

Hahhahahahaha chyba kogoś lekko poniosło. Dwa(usunięte przez administratora) myślą, ze Boga za nogi złapali. Panoszą się, wywyższają w szczególności M. Jesteście na tym samym poziomie co my, żadne z was omegi. C ma jeszcze trochę pokory w tym co robi ale M to wyżej (usunięte przez administratora)

Pracuś

Praca jak praca,załoga w porządku choć w zdecykowanej większości ukraińcy,Polaków garstka a szkoda do firma polska.Kierownictwo moje było ok,mogłem się dogadać.Jeden z trenerów ma kochankę z ochrony dała mu kartę do wychodzenia i non stop lata na ochronę do niej.Przykład daje pracownikom jak kierownictwu (usunięte przez administratora) lizać i swoje robić.A może są w zmowie i kosmetyki wynoszą? Kto to wie?

Olo

Bez wózków. Nie musisz mieć uprawnień. Siła rąk wystarczy.

Celina Nowy wpis

A co powiecie o dziale marketingu? Poszukują asystenta w tymże dziale, byłabym wstępnie zainteresowana z uwagi na elastyczne godziny pracy. Bo piszą na stronie, że dzień zaczynają w przedziale 7:00-10:00, a kończą ok. 15:00-18:00. Czyli rozumiem każdy ma dowolność w tym zakresie? Czy każdy dział ma to z góry narzucone?

Gumiś

Jak to co, standardowo czyli wysoką wypłatę jak zwykle na czas, miłą świąteczną atmosferę z super ludźmi, pyszne jedzenie wigilijne oraz fajną imprezę. Jak komuś mało, albo przeszkadza mu to że nie dostał dodatku na święta to przecież droga wolna, kto Ci broni iść gdzie indziej gdzie dopiero może się przekonasz co to ciężka praca i dostaniesz wtedy 200 PLN bonu na zakupy Sodexo i będzie super

Ktoś
@Gumiś

Wysoka wypłata i owszem. O ile sobie taką wyrobisz dzięki wyliczeniom z premii świątecznej. Świąteczna atmosfera i pyszne jedzenie? Może, o ile cieszy Cię stanie godzinkę nad cateringiem na środku magazynu. Gdzie biuro z Warszawy miało imprezę na mieście. A inne firmy dostają dodatki i prezenty za pracę za cały rok. To jest mile podziękowanie od firmy. A nie, że Ty sam musisz sobie na to zapracować.

Ja Nowy wpis
@Gumiś

Czyżby Krutynius idiotus Marcello to napisał

Cześć, czytam że odradzacie tu pracę, ale chyba w ostatnim czasie nikt nic nie pisał jak sprawy się mają w obsłudze klienta? Pojawiła się właśnie oferta dla Młodszego Specjalisty do działu, praca jest od zaraz, benefity podstawowe są, umowa o pracę też. Nie widzę nic, do czego się można przyczepić. No chyba ze ze stawką nie zaszaleli?

S

jak chcesz pracowac za stawkemagazyniera ze znajomoscia j.angielskiego to jest ok .kierownictwo znaczniej bardziej szanuje merchant support niz magazynierow

Q Nowy wpis

Można się przyczepić do tego, że to kolejna rekrutacja w zaledwie kilku miesiącach, a wcześniej nie było - destabilizacja na każdym szczeblu w firmie. Jeżeli, chcesz znaleźć tu pracę to znajdziesz, ale czy dobrą? To już pozostawiam do własnych rozmyślań.

Inia

Firma szuka do zespołu Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta, sama nie wiem czy aplikować, czytając co sądzicie o pracy na magazynie. Może pracuje ktoś w biurze i mi doradzi, czy warto i jakiego doświadczenia konkretnie wymagają, bo tego nie uwzględnili:)

Q Nowy wpis
@Inia

Wystarczy, że masz dwie ręce i potrafisz posługiwać się komputerem bo nawet myślenia tutaj nie oczekują od pracownika. Firma z wątpliwą stabilnością a szanse rozwoju osobistego czy bycia docenionym rozmywają się w pierwszych tygodniach pracy. Ale za to jest co miesiąc pizzka, a nie czekaj - jedzenie z Biedronki/Lidla ????

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zapraszamy do Omnipack, firmy w której stracisz resztki swojej godności. Absolutnie odradzam zatrudnianie się do tej pracy, dokładniej(usunięte przez administratora) Jeżeli lubisz wyzwania to idealnie się składa, pracując tu, nie dość, że życie będzie Ci uciekać za wieczne nadgodziny które w żaden sposób nie są dobrze wynagradzane a jedynie są przymuszeniem do zrobienia jak największej ilości pracy, nie zważając oczywiście na potrzeby pracownika to jeszcze będziesz żyć w niepewności kiedy przyjść do pracy na 10 godzin. Żadnego miesięcznego uprzedzenia o zmieniających się godzinach pracy. Zazwyczaj dowiadujemy się na ostatnią chwilę, gdzie ludzie mają już plany. Nie przyjdziesz to zaraz będą Ci grozić, że Cię zwolnią. Musisz przyjść na 10h za co i tak nie masz uznania ani podziękowania ze strony kierownictwa za wykonanie ciężkiej pracy. Właśnie.. kierownictwo, jeśli tak to mogę określić? Skąd oni biorą takich jełopów? Żeby zarządzać grupą osób trzeba mieć pojęcie i skończony odpowiedni kierunek studiów a nie przyjść po znajomości i rżnąć wielce kierowników. Szacunku oraz wysłuchania ze strony zarządzających magazynem nie dostaniecie, radźcie sobie sami. Sami, dlatego, że zawsze jak coś się dzieje nikogo z kierowników nie ma na magazynie, wieczne fajeczki, obiadki i śmiechy chichy. Naszą ulubienicą jest jakże szanowna pani Agnieszka, wyszczekana, prymitywna i bez szacunku do pracownika, zawsze ma wiele do powiedzenia. Nie wiem czemu jeszcze jej nie zdegradowali. Co do samej pracy nie mogłem narzekać, sympatyczni ludzie i atmosfera, cóż, do czasu. Do czasu w którym dowiedzieliśmy się, że kierownik Łukasz odchodzi. To była ogromna zmiana na naszym magazynie. Nagminne nadgodziny, za które nie miałeś zapłacone tylko wolny dzień do odbioru, ucinane premie które należą Ci się jak nikomu innemu, robisz w końcu największą robotę. Jeden dzień Cię nie będzie i bum, premia przepada, bo przecież człowiek nie potrzebuje trochę odpoczynku, czy czasu na załatwienie swoich spraw. Tak właśnie okazują wdzięczność, skubiąc Cię na każdym kroku z pieniędzy. Do pracowników, którzy tam pracują. Uciekajcie stamtąd jak najszybciej i nie dajcie traktować się jak popychadła do osiągnięcia ich celu. Do pracowników którzy mają zamiar się tu zatrudnić, nie róbcie tego. Jeśli chcecie się rozwijać w tej firmie to chyba musicie być na poziomie dennego kierownictwa żeby coś osiągnąć. Mam nadzieję, że to będzie koniec Omnipacka jak ludzie przejrzą na oczy co się wyprawia. Ja na szczęście przejrzałem i lepszej decyzji nie mogłem podjąć rezygnując z pracy w tym miejscu.

Byly

Nie stety nikt nie przejrzy na oczy bo każdy tam siedzi cicho bo boi się pracy stracić tam pracują same boi dudki co się boją powiedzieć jak jest tam na prawdę (usunięte przez administratora) na każdym kroku poniżanie pracowników obgadywanie za plecami nadgodziny do odbioru co tam jeszcze. Po drugie odradzam pracy każdemu kto się pyta o tą firmę lepiej iść gdzie indziej niż do tego zoo tu zaczniesz pracę to skończysz w psychiatryku dno kierownictwo i szefowie nie znają się w ogóle na prowadzeniu magazynu wiecznie pretensje o nic nie robienia pozdro dla kumatych co wylecieli za klutnie z kierownictwem ????

PeppaPig
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Omnipack? Omnifuck (omnifak- spolszcze dla prowadzących tym cyrkiem którzy stawiam, że nie znają języka angielskiego i właściwie swojego ojczystego) Omnifuck dlatego, że po prostu cała banda prowadzących wystosowuje środkowy palec dla każdego pracownika nieważne jaką masz pozycje. Jeśli szanujesz siebie to unikaj szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora), bo tutaj szacunku nie znajdziesz. Kierownicy to typowi (usunięte przez administratora)którym słoma z butów wystaje, wieczne groźby i narzucanie nadgodzin niepłatnych. Na obu zmianach prowadzący się chyba z choinki urwali. Agnieszka? Fakt wyszczekana osoba którą można porównać do pacyfistki, jak właściwie reszte kierowników, pamiętam ją tylko z tej różowej czapki w której wygląda jak (usunięte przez administratora)pepa która ma zawsze wiele do powiedzenia ale gdy braknie jej argumentu to się zatyka jak muszla klozetowa, ale przy kierownikach zawsze musiała swoje 5groszy wcisnąć bo tylko wtedy czuła że ma wsparcie. Wracam na gowork humor poprawić sobie czytając te komentarze, więc będę kolejną osobą która odradza pracy w tym miejscu. Do usłyszenia bo za jakiś czas znowu tu zerkne.

Były, ponad rok pracy

Dobra rada dla tych którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w Omnipack i pytanie dla tych którzy jeszcze tam pracują ( magazynierzy). Takie moje przemyślenia na temat już" uuuff" byłym pracodawcy. Jesteście zwykłymi snopkami siana, po których wszystko spływa jak woda, czy nieudacznikami bez ambicji, ci ambitni którzy myśleli i mieli coś do powiedzenia sami poodchodzili lub pozbyto się ich?? Zarząd firmy lekceważy grupę magazynierów cały czas, pokazał to w święta, olewając magazynier "ciepłym moczem", sami nahapali się, a pracownikom pokazali środkowy palec(jedyna firma w lubuskim która tak postępuje względem swoich pracowników ( magazynierzy z GW). Czyżby zadowalało was robienie w konia przez zarząd (niska płaca i premia którą nikt konstruktywnie nie potrafi wyjaśnić jak jest naliczana, niepłatne nadgodziny, kumoterstwo, odgadywanie za plecami, pseudo awanse po znajomości, itd., itp., etc.). Czyżby raz w miesiącu tandetna pizza była dla was motywatorem i wystarczającym okazaniem szacunku i docenienia, przez kierownictwo Omnipack?? Poznałem tylko jednego trolla z GW niejakiego Marcela ( tępy snopek, prostszy niż kij od szczotki, potrafił przyjść z wolnego do firmy tylko po to, bo była darmowa tandetna pizza, hahaha). Brak spójnego systemu pracy, firma jest zarządzana tak żeby uwalić magazyniera na kasie w każdy możliwy sposób. Praca tam to tylko na przeczekanie, jeżeli masz szacunek do siebie i masz ambicję to napewno tam nie zatrudnisz się, bo bardzo zawiedziesz się, lub potraktujesz pracę tam, jako nic nie znaczący epizod. Ale jeżeli ktoś w takim środowisku czuje się dobrze i pracuje lub chce pracować to oki, jego droga życia. A na koniec w GW w ostatnim czasie zaistniało kilka nowych firm dla osób z ambicjami, w których słowo szacunek to nie pusty, reklamowy slogan. Ooo, dowiedziałem się że Ł i K z GW (kiery) Omnipack pozbył się, jedyna pozytywna decyzja, jeszcze pozbyć się niedouczonych kierowniczek zmian, które stanowiska dostały jako znajomi kiera Ł. To tyle.

Jest niesamowicie
@Były, ponad rok pracy

Jakoś za czasów wymienionych przez ciebie panów ludzie nie zwalniali się. W tym miesiącu zwolniły się dwie osoby z fba i odchodzą jeszcze liderzy. Ciekawe dlaczego. Trzeba stąd uciekać jak najdalej

Były, ponad rok pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Dobra rada dla tych którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w Omnipack i pytanie dla tych którzy jeszcze tam pracują ( magazynierzy). Takie moje przemyślenia na temat już" uuuff" byłym pracodawcy. Jesteście zwykłymi snopkami siana, po których wszystko spływa jak woda, czy nieudacznikami bez ambicji, ci ambitni którzy myśleli i mieli coś do powiedzenia sami poodchodzili lub pozbyto się ich?? Zarząd firmy lekceważy grupę magazynierów cały czas, pokazał to w święta, olewając magazynier "ciepłym moczem", sami nahapali się, a pracownikom pokazali środkowy palec(jedyna firma w lubuskim która tak postępuje względem swoich pracowników ( magazynierzy z GW). Czyżby zadowalało was robienie w konia przez zarząd (niska płaca i premia którą nikt konstruktywnie nie potrafi wyjaśnić jak jest naliczana, niepłatne nadgodziny, kumoterstwo, odgadywanie za plecami, pseudo awanse po znajomości, itd., itp., etc.). Czyżby raz w miesiącu tandetna pizza była dla was motywatorem i wystarczającym okazaniem szacunku i docenienia, przez kierownictwo Omnipack?? Poznałem tylko jednego trolla z GW niejakiego Marcela (usunięte przez administratora). Brak spójnego systemu pracy, firm jest zarządzana tak żeby uwalić magazyniera na kasie w każdy możliwy sposób. Praca tam to tylko na przeczekanie, jeżeli masz szacunek do siebie i masz ambicję to napewno tam nie zatrudnisz się, bo bardzo zawiedziesz się, lub potraktujesz pracę tam, jako nic nie znaczący epizod. Ale jeżeli ktoś w takim środowisku czuje się dobrze i pracuje lub chce pracować to oki, jego droga życia. A na koniec w GW w ostatnim czasie zaistniało kilka nowych firm dla osób z ambicjami, w których słowo szacunek to nie pusty, reklamowy slogan. Ooo, dowiedziałem się że Ł i K z GW (kiery) Omnipack pozbył się, jedyna pozytywna decyzja, jeszcze pozbyć się niedouczonych kierowniczek zmian, które stanowiska dostały jako znajomi kiera Ł. To tyle.

Dobra mordka

Witam pracowników i tych którzy chca tu pracować odradzam z wielkiego serca odradzam ta praca to jedna wielka pomykła chamstwo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to tu standard chcesz trafić na tworki dobrze trafiłes kierownictwo to wielki żart za ten (usunięte przez administratora) gratulacje mam nadzieje że ktoś sie tu odezwie pod tym wpisem i powie jak jest traktowany bo takie traktowanie jak smieci pracowników to tragedia tu wchodzisz i od razu cie traktują jak (usunięte przez administratora) było paru pracowników w tej firmnie co zadarli z kierownictwem i zostali zwolnieni brawo dla was bo mieliście odwage powiedzieć co tu siie wyrabia ale to i tak nic nie dało po za tym bo nawet warszawa zlewa to pod dywan skargi dzieki i miłego :)

Calineczka
@Dobra mordka

Opisana prawda w 100% też nikomu tej pracy nie polecę do póki będą pracowały tam te stare wyzeraczki co trzęsą omnipack a każdy wie o kim mowa. Robota super ale psychicznie Cię wykończą a Warszawą to kpina to fakt. Można im na święta kupić szczotkę i szufelkę lepiej będą mogli zamiatać pod dywan. Pozdrawiam

@Calineczka

O którym magazynie piszecie w taki sposób, że o Warszawie wspominacie, jakby był poza nią, daleko? Gorzów? Trzeba takie rzeczy wyjaśniać, bo człowiek czyta i nie wie, o której lokalizacji te negatywy. A wrzucanie do jednego worka wszystkich lokalizacji to trochę też nie teges.

Kiedyś to było

Jestem głęboko rozczarowana doświadczeniem pracy w tej firmie. Od samego początku czułam brak szacunku ze strony osób z biura. Komunikacja była chaotyczna, a moje sugestie lub pytania były często ignorowane lub zbagatelizowane. Co gorsza, praktyka wydłużania godzin w ostatniej chwili była nagminna. Nie było żadnego zrozumienia dla życia prywatnego pracowników, a zamiast tego skupiano się jedynie na dostarczeniu produktów, ignorując nasze potrzeby. Na dodatek, brak premii świątecznych stanowi kolejny przykład braku docenienia pracy, która włożona została przez zespół. Mimo dodatkowego wysiłku i zaangażowania, nie widzieliśmy żadnego uznania ze strony zarządu. Pensje były nieadekwatne do wysiłku wkładanego w pracę. Wszyscy czuliśmy się niedocenieni i niedostatecznie wynagrodzeni za nasze wysiłki. Jednak to, co najbardziej mnie zaniepokoiło, to chaos panujący na magazynie. Nie tylko utrudniał to naszą pracę, ale także stanowił poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Brak porządku i systematyczności w organizacji magazynu był nie do przyjęcia i wskazywał na brak profesjonalizmu zarządzających. Podsumowując, praca w tej firmie była dla mnie frustrującym i demotywującym doświadczeniem. Brak szacunku, nieadekwatne wynagrodzenie, oraz brak organizacji to tylko niektóre z problemów, które napotkałam. Nie mogę polecić tego miejsca pracy nikomu.

Wercia
@Kiedyś to było

Hej, a czy zwolnilas się sama czy firma zakończyła współpracę ? Zaciekawil mnie trochę ten chaos, były przestrzegane zasady BHP? Moja mama czegoś szuka ale zależy mi na bezpiecznym miejscu. Czy mimo braku premii świątecznej na nowy rok dostaliście jakieś podwyżki? Na jakim dokładnie stanowisku pracowałaś i jaki był zakres obowiązków ?

Roma

Nie do końca rozumiem, jak to jest z umową w tej firmie. W ogłoszeniu Junior Pre-sales Specialist napisali, że jest umowa o pracę i zlecenie, ale to można sobie wybrać? Czy najpierw jedna a potem druga? Pytam, bo nie wiem jak to interpretować.

Jaka umowa obowiązuje w Omnipack Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Cześć, rozjaśni mi ktoś kwestię wynagrodzenia? Na stanowisku magazynier dokładnie (+ bym chciała wiedzieć, czy aktualne są jakieś oferty nie tylko ta z października tamtego roku). W komentarzach ktoś pisał, że zarobki wysokie, jak się z premii wyrobi, a jak to się rozkłada i za co normalne poza świętami się dostaje te dodatki?

Ktoś niżej pisał ze nie zatrudniają do pracy, a jak już to przez agencję. Chciałabym dopytać czemu nie zatrudniają pod firmę bezpośrednio? I co jest nie tak, że zwalniają z agencji tak szybko ludzi? Szukam czegoś nowego, Bo w aktualnej pracy jest słabo jeżeli chodzi o atmosfere… :(

to tu roboty nie szukaj atmosfera jeszcze gorsza chyba że lubisz być obgadywany za plecami lub lizać(usunięte przez administratora) tyle ci powiem szkoda twoich nerwów

Tak ci brakuje Ł i K.

(usunięte przez administratora) Facet zna się na zarządzaniu i organizacji pracy jak prosie na gwiazdach. Dlaczego tych konfidentów z przyjęć nie pozwalniał po takich numerach co odwalali, a dlatego że donosili na innych. Pracowałam to widziałam co tam się działo. Ta firma to krzak, dla osób bez ambicji, na przetrzymanie wystarczy, lub jako pierwsza praca, do wpisu do CV. Na stanowiskach, mister Łukasz obstawił się żałosnymi znajomymi, bo wiedział że taka osoba będzie mu tylko przytakiwała. Te kierowniczki zmian żałosne były, a ta Pati to już kosmos, jak piesek łukasza, tu się uśmiechnie, a za plecami co innego, dziewczyna bez kręgosłupa, zresztą liderki nie lepsze, ciekawe co bez niego zrobi, liznęła trochę programu komputerowego i udaje specjalistkę ha, od zacierania śladów. Żeby zarządzać to trzeba odpowiednią uczelnię i kierunek ukończyć. Zarządzanie to nie obieranie bananów. Zastanawiałam się, dlaczego Kuba tak długo tam zasiedział się, jedyny rozsądny i na poziomie. Takie pozostały we mnie odczucia po pracy w Omnipack Gorzów Wlkp. Nie wiem czy już po zatrudniali ukraińców w GW, bo w Nadarzynie tak. Omnipack zjechał do poziomu TPV, Faurecia, tylko desperaci tam pracują. Brak szacunku do pracownika, słyszałam, jak potraktowali pracowników na święta, haha, każdy z magazynierów dostał duży worek, tylko że w tym worku, nawet ziemniaków nie było haha. Napisałam złośliwie, ale odczucia prawdziwe.

Pracownik.

Donbas
@Pracownik.

Haha, dobre sobie. Od roku tutaj wchodzę poczytać sobie te wasze wypociny. Jeszcze nie dawno tych dwóch kierowników jechaliście od góry do dołu. Teraz płacz wielki niby. Czekam tylko aż reszta kadry się zwolni i tu ten człowiek wielce najostrzejszy w skrzynce, znający się na wszystkim obejmie jakieś stanowisko zarządzające i pokieruje dobrze kimkolwiek prócz uderzania w klawiaturę . Podać Ci chusteczki? M. P. Powodzenia i twardej du.. przyda Ci się przy tych ograch którzy są tutaj wyroczniami czyichś kompetencji.

Pracownik roku
@Pracownik.

To jest powód do pisania, że to jest koniec magazynu w Gorzowie? Osobiście bym się tym w ogóle nie przejmował, może się okazać, że jeszcze wszystkim to na dobre wyjdzie. W końcu jest jakieś światełko w tunelu, że jeśli faktycznie oni oboje odejdą to cokolwiek się zmieni. Od zawsze magazyn był źle zarządzany, ludzi się traktowało jak (usunięte przez administratora) oceniało przez pryzmat wyglądu, (usunięte przez administratora)Nikt kto zna tych dwóch, nie napisałby że K miał ogromną wiedzę bo nie ma kompletnie żadnej wiedzy na tematy związane z logistyką i ecommece. Hipokryzja ludzka nie zna granic, kilka komentarzy niżej tak jak ktoś tutaj napisał juz, jechało się po nich obojgu z góry na dół a teraz wielka rozpacz. Zacznijcie się cieszyć zamiast pisać głupoty bo ryba się psuje od głowy i to głównie zarządzanie kierownika magazynu doprowadziło do tego, że firma ma bardzo złą reputację a jak wiadomo będzie ciężko to naprawić jeśli w ogóle jest to jeszcze możliwe.

@Pracownik.

Szkoda że odchodzą bo nawet mogę powiedzieć że jedyną kulturalna osoba był Łukasz w tym całym omnipack. Teraz czekamy jak po koleżeńsku poleca kierowniczki A i P bo ochronka się skończy. Chodź życzę wszystkim pracownikom jak najlepiej to jeszcze powinni wykurzyć magazynierke H.bo to dopiero jest fałszywy człowiek w kamizelce Trenera . Tu posłucha tam przekaże i awans jest a reszta baranów słucha jej mądrości jak świnia grzmotów ale co się dziwić takiemu rudemu R. Jak pod kopułą bałagan. Liczę na zmiany i to potężne. Pozdrawiam

Kaśka

H.S normalna??!? a to dobre. MK (magazynierka dla jasności) zwierza się jej knują razem a H. wszystko sprzedaje dalej twierdząc że to na MK trzeba brać poprawki. Jest dobra tam gdzie ma korzyści bez korzyści już nie jest taka fajna. Człowiek co po (usunięte przez administratora)dłonie swojego nie patrząc na innych. Jak siedziała z (usunięte przez administratora) Z liderem to wszystko co było powiedziane przekazywała swoim pseudo koleżanka. Jak Ukrainka smarowała się kosmetykami Eveline to poleciała do kierownika ale jak smarowała się razem z MK na paku to śmiechy były. Taki z niej dobry człowiek. Powinna wyfrunąć stamtąd zaraz po tych wszystkich fałszywych kierownikach. Ale H. Dobra bo karmi żarciem swoich (usunięte przez administratora) na przerwach. Jak ktoś nie (usunięte przez administratora)to jest niewygodny.

@Pracownik.

Kurczę a jaki powód tej wymiany kierowników jest? Bo nie widzę żeby szukali kogoś na stanowiska kierownicze ale może zle szukam? I jak to się ma w grudniu, w ogóle dostaliście coś od firmy na święta ? Bo myslalem o zatrudnieniu się a tu taka wiadomość ze uważasz ze firma nie pociągnie?

Kkkk

Nie zatrudnisz się firma nie szuka pracowników. Jak przyjdziesz to z agencji która po tygodniu zwolnią

Kamil

Co ty człowieku (usunięte przez administratora)wszyscy dobrze wiedzą że M.S. i C.P. robią najlepszą robotę z całego magazynu. Jak nie wiesz o czym mówisz, to się lepiej nie wypowiadaj. Trenerka A. B. to świetna osoba. Jest zawsze chętna do pomocy i jest kompetentną osobą (jeśli wiesz w ogóle co oznacza to słowo). Jak Ci tak źle w tej pracy, to zawsze możesz się zwolnić. Zrób miejsce dla ludzi, którzy chcą pracować, a nie się obijać.

Bażant
@Kaśka

Nie wiem kto to pisze, ale nie ma to kompletnie przełożenia na rzeczywistość. Ktoś tu ma chyba (usunięte przez administratora). Są to fantastyczne osoby, które nigdy by takich rzeczy nie zrobiły. Ze świecą szukać innych takich pracowników

@Kamil

Hmm

A może po świętach zastrajkujmy i nie idźmy na te wydłużone, nie płatne godziny. Bo i po co?? I tak mają nas za nic

@Hmm

O co chodzi z tymi wydłużonymi godzinami? Nie wiem, jak to ma wyglądać, przecież są limity w kodeksie pracy. Napiszesz, skąd w ogóle taki pomysł firmy?

Słabiutko OP słabiutko

Słaba firma, sasiedzi za plotem dostali 1.5k w kodach/voucherach + prezenty dla dzieci i doroslych - dla KAZDEGO pracownika. Zarzad od nas dostal brawa, a my (usunięte przez administratora)do buzi. Dziekujemy za wydluzenie godzin pracy, doceniamy bo przeciez i tak nie mamy zycia poza praca to mozemy sobie posiedziec tu.

Pisze jak jest

1) niepłatne nadgodziny, możesz sobie odebrać te godziny 2) premia nawet w goracym okresie kiedy jest dużo pracy jest niepewna. Człowiek może być zmeczony natłokiem pracy i twoja produktywność spadnie wiec... premia w dól 3) zarzad który nie szanuje magazynierów. Nawet na głupie cześć ciężko liczyć. 4) brak nawet małej czekolady w prezencie na święta. 5) wigilia wyglądała tak że przyjechał słaby catering i wszyscy stali przy stole (nawet nie usiedliśmy jak ludzie) nalozylismy sobie salatke i za chwile powrot do pracy. Bo Magazynier nie zasługuje na żadne integracje - zarzad za to tak 6) po swietach od razu wydłużone godziny. Oczywiście godziny do odbioru później. 7) konkursy dla magazynu które i tak wygrywają ludzie z biura

Tirex

Serdecznie dziękujemy za karpiowe, za paczki dla naszych dzieci na mikołaja, za wszystkie bezpłatne nadgodziny, za wszystkie imprezy integracyjne w tym roku. Daliśmy z siebie wiele, często kosztem naszych rodzin, w zamian mogliśmy bić brawo dla Zarządu. Nie dbacie o pracowników! Nie dbacie o swoją opinię tylko moneta ma się zgadzać w kieszeni najważniejszych a to ludzie budują ta firmę.

Zaangażowany pracownik
@Tirex

BRAWA! Cieszymy się, ze za nasza ciężka prace zarząd, biura, hr, qc i inni którzy nie musieli robić po 10h, nie musieli pracować w nocy, nie musieli przychodzić przeziębieni do pracy bo im premii za 1 dzień L4 pewnie nie zabierają, dostali imprezę wigilijną/integracyjna. Zabawy, gry, jedzenie, alkohol … nawet Gorzów przyjechał, hotel w centrum Warszawy! Mamy nadzieje, ze bawiliście się świetnie! Brawa dla was! Dziękujemy ze jesteście, bez was nie ma nas ???????????????????? Czujemy się docenieni!

Zostaw merytoryczną opinię o Omnipack Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omnipack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omnipack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omnipack Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 9 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omnipack Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Omnipack Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omnipack Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa