Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Bca

Najbardziej jest mi przykro, ze w firmie panuje strajk, pracownicy rzucili petycje do zarządu, dużo osób dało wypowiedzenie a zarząd milczy. Udaje chyba, ze nic się nie stało? Może gdyby nam to po ludzku wyjaśnili to by było inaczej? Czym są owocowe czwartki i pakiet medyczny jeśli ponad połowa ludzi w fimie po prostu się boi o swoje stanowisko przez poprzednie wydarzenia, a zarząd z tym nic nie robi? Nawet nie próbujecie nas zapewnić ze nie stracimy pracy

@Bca

Czegoś nie rozumiem. Złożyliście wypowiedzenie i czekacie na zapewnienie że nie stracicie pracę? Po pierwsze jest to w pewnym sensie szantaż i wymuszenie a po drugie jak składaliście wypowiedzenie to raczej powinna to być przemyślana decyzja a nie impuls i namawianie innych osób żeby też tak zrobiły. A jeśli owocowe czwartki i pakiet medyczny nie pasuje to wcale nie trzeba przyjmować tych profitów. Polecam na tydzień przejść do innych firm i zobaczenie jak jest kolorowo. Widzę że większość ludzi tutaj zapomniało w jakich warunkach pracowało albo jest to pierwsza praca. Ja z całego serca polecam pracę tutaj i będę polecał.

@Bca

Witaj, Pozwól, że wyjaśnimy kilka sprawy, które zostały poruszone. Najbardziej jest mi przykro, ze w firmie panuje strajk. Nasz odpowiedź: Nie, nie ma żadnego strajku w firmie. Pracownicy rzucili petycje do zarządu, dużo osób dało wypowiedzenie a zarząd milczy. Udaje chyba, ze nic się nie stało? Nasza odpowiedź: Nie rozumiem dlaczego to piszesz skoro każdy pracownik dostał odpowiedź na petycję via email oraz facebook. Jeśli nic nie otrzymałeś, to prosimy o kontakt. Może gdyby nam to po ludzku wyjaśnili to by było inaczej? Nasza odpowiedź: Mamy nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione 'po ludzku' - jeśli dalej jest to dla Ciebie niezrozumiałe to prosimy o kontakt. Czym są owocowe czwartki i pakiet medyczny jeśli ponad połowa ludzi w firmie po prostu się boi o swoje stanowisko przez poprzednie wydarzenia, a zarząd z tym nic nie robi? Nasza odpowiedź: Jest to plotka, że nasi pracownicy są zwalniani za nic. Poniżej daty zwolnień. 31.05.2021 30.04.2021 30.04.2021 30.04.2021 30.04.2021 06.05.2021 02.11.2021 13.01.2021 25.10.2021 19.10.2021 13.10.2021 31.12.2021 31.12.2021 28.02.2022 28.02.2022 Nawet nie próbujecie nas zapewnić ze nie stracimy pracy. Nasza odpowiedź: Mówiłem Wam zawsze, że jeśli sumiennie będziecie przychodzić do pracy i dobrze wykonywać swoje obowiązki - to dlaczego miałbym Was zwolnić??? Svend Brandt/CEO

Dziękujemy :) Zespół SPG

SPG to firma w której przewodnia myśl to Duńczycy są wspaniali i zawsze mają rację a Polacy to ciemnogród, którzy nic nie wiedzą i nie używają swoich mózgów. Panuje tu totalny haos, dezorganizacja i wszystko jest robione na ostatnią chwilę. Motto firmy z "Work Smarter Not Harder" powinno być zmienione na "Work Harder Not Smarter" . Często na spotkaniach organizacyjnych słyszymy jaka to Dania jest wspaniała, a jak bardzo Polska jest zacofana i jak słabi są Polacy. Przykre jest takie podejście. Dopóki zarząd nie zacznie słuchać opini i propozycji ludzi z produkcji, tak nadal caly czas będzie panował tu (usunięte przez administratora)

Witamy, Scandinavian Print Group jak sama nazwa mówi to Skandynawska firma, prowadzona przez Duńczyków. Oczywiście, że firma będzie porównywana do działań w Danii ale to nie jest tak jak piszesz. Tak motto firmy to Work Smarter Not Harder I tego się będziemy trzymać ???? Na spotkaniach słyszymy o Danii ale nigdy nie użyliśmy stwierdzenia, że Polska jest zacofana i że Polacy są słabi. Większość naszych pracowników to Polacy, więc naprawdę nie wiemy skąd bierzesz te stwierdzenia. Zarząd słucha, ale niestety nie od razu Rzym zbudowano i nie wszystko da się zmienić na pstryknięcie palca. To, że nie mówimy to nie znaczy że nie działamy. Pozdrawiamy, Zespół SPG

Mariusz

Witam czy szukacie pracowników produkcji od tego miejsca na umowie zlecenie a później na umowę o pracę bym był zainteresowany.

@Mariusz

Tak, zapraszamy do przesłanie CV na nhr@spgroup.dk lub 508126308. Pozdrawiamy, Zespół SPG

Mariusz

Dzień dobry czy szukacie pracowników produkcji naj pierw na umowę zlecenie a później o umowę o pracę bym był zainteresowany.

@Mariusz

Witamy, Tak, również oferujemy taką możliwość. Zachęcamy do przesłania CV na nhr@spgroup.dk bądź kontakt telefoniczny 508126308. Pozdrawiamy Zespół SPG

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Drukarz offsetowy?

Zastaniawiałem się czy dodać moje "doświadczenie" jakie nabyłem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a raczej jak ona wyglądała nieprofesjonalnie! Rozmowę odbyłem Panem R. jednym z kierowników działu w SPG oraz Panią N. osobą z HR. Pierwszy raz w życiu miałem ochotę wyjść w trakcie rozmowy, ale postanowiłem zachować się właściwie i "wytrzymać" do końca. Nie oceniam tu samej Firmy, jednak przebieg rekrutacji. Dlaczego moja opinia jest negatywna.... ? 1. Rozmowa odbyła się w tak hałaśliwym miejscu, że ciężko było usłyszeć pytanie, a co dopiero na nie odpowiedzieć. 2. Osoby przeprowadzające rozmowe, a szczególnie kierownik był kompletnie nieprzygotowany do rozmowy, widać było, że wcześniej nawet nie miał mojego CV w ręku. 3. Rozmowa o zarobkach przy innych pracownikach oraz sposób prowadzenia rozmowy był dla mnie wystarczający żeby stwierdzić, że jestem poprostu olewany, ale to nie było jeszcze powodem mojej negatywnej oceny, każdy ma swoje problemy, może nie był to najlepszy dzień dla osób prowadzących rekrutację. 4. Ten punkt uważam za zwrotny, czemu odmówiłem pracy! Podczas rozmowy dowiedziałem się, że stanowisko na które aplikowałem już jest nieaktualne, ale za to jest niższe stanowisko na dużo niższe pieniądzę :)! 5. Próba "wciskania" owego stanowiska i robienie ze mnie (usunięte przez administratora) bo nie wiem jak to inaczej nazwać doprowadziła do tego, że grzecznie podziękowałem. Wystarczyło uprzedzić telefonicznie (tu Pani N. z HR), że stanowisko jest już nieaktualne. Dzięki temu obie strony oszczędziły by sobie zachodu, a tego wpisu nie umieszczał bym. Jak widać marka i PR firmy nie zawsze idą w parze. Opinie o firmie tworzą ludzie, a od osób na wyższych stanowiskach wymaga się troche więcej profesjonalizmu! Pozdrawiam i Życzę samych wysokich wskaźników sprzedarzy oraz rozwoju w Nowym Roku 2022!

Poligraf
@Kandydat

Tak niestety jest, kiedy na stanowiska kierownicze zatrudnia się ludzi niezwiązanych z branżą. Później taki 'kierownik' przyjmuje fachowca do pracy i nawet nie wie o co pytać. Wiedza i doświadczenie są na takim stanowisku nie do przecenienia, ale też taki prawdziwy fachowiec ma swoją cenę, dlatego wiele firm woli oszczędzać i zatrudniać kierowników po wieczorowym 'zarzadzaniu'. Ale niestety takich kierowników ludzie na produkcji nie szanują i śmieją się za plecami. W niektórych branżach wiedzą to absolutna podstawa do zarządzania produkcją i tego się przeskoczyć nie da

@Kandydat

Drogi Kandydacie, Dziękujemy za szczerą i szczegółową wypowiedź. W zupełności zgadzamy się z Tobą, że rozmowa kwalifikacyjna nie powinna odbyć się w „głośnym pokoju”, ale zrobiliśmy to w naszym pokoju CTP, ponieważ chcieliśmy Ci pokazać środowisko naszej pracy. Rozumiemy również, że złożyłeś podanie o inne stanowisko i tak, zdecydowanie masz rację, że dostępność stanowiska na które zaaplikowałeś powinna zostać Ci przekazana przez telefon. Jednak podjęliśmy decyzję o zaproszeniu Cię, ponieważ chcieliśmy przedstawić Ci inne propozycje. Na pewno wyciągniemy wnioski z tego doświadczenia i weźmiemy je pod uwagę w przyszłości. Pozdrawiamy Zespół SPG

@Poligraf

Witamy Poligraf, Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Jeśli zatrudniamy kogoś kto nie jest związany z branżą to dlatego, że widzimy w nim potencjał a reszta to kwestia szkolenia i zaangażowania ze strony pracownika. Możemy Cie również zapewnić, że na naszych fachowcach nie oszczędzamy :) Pozdrawiamy Zespół SPG

@Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Drogi Pracodawco, Dziękuję za odpowiedź. Cieszę się, że każda ze stron jest bogatsza o kolejne "doświadczenie" w moim przypadku to spotkanie wyszło "na zdrowie", ale tu nie ma reguły. Nie mniej szkoda, że tak to się zakończyło ponieważ jest to dobra Firma i myślałem, że uda się podjąć prace u Was. Mówi się, że pierwsze 11-12 sekund wystarcza żeby zbudować dobre wrażenie tu zdecydowanie coś poszło nie tak :) Pozdrawiam, Kandydat

Kkr
@Kandydat

Zgadzam się z kandydatem ponieważ tak to u nas wygląda. Straszny bałagan

@Kandydat

Drogi Kandydacie, Wszyscy uczymy się poprzez zdobywanie kolejnych doświadczeń. Niestety, w tym przypadku może i zawiedliśmy, ale tak jak wspominaliśmy w wypowiedzi powyżej chcieliśmy zaoferować Ci inne stanowisko. Jeszcze raz dziękujemy za Twój komentarz i życzymy Ci samych sukcesów. Zespół SPG

@Kkr

Drogi KKR, Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Chcielibyśmy szczegółowo poznać Twoją opinię, ponieważ zastanawia nas co masz na myśli pisząc 'straszny bałagan'. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z Zarządem. Pozdrawiamy, Zespół SPG

StarszyBobas

Witam, czy przyjmujecie mężczyzn w wieku 55-60lat? Czy praca zaczyna się od 6.00 i jak z dojazdem np. ze Szczecina? Pracuję aktualnie w innej drukarni lecz nie mam do czynienia np. z gilotynami, czy zostałbym przeszkolony?

@StarszyBobas

Witamy., Tak, zatrudniamy osoby w tym wieku i oferujemy szkolenia. Jeśli chodzi o rozpoczęcie pracy to wszystko zależy od stanowiska. Pierwsza zmiana zaczyna się od 6 rano, druga od 14 a nocna od 22. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem 508126308 lub nhr@spgroup.dk Pozdrawiamy Zespół SPG

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Witam, Rozmowa kwalifikacyjna nie zawsze musi odbywać się w siedzibie firmy. Jeśli aplikant życzy sobie aby spotkanie odbyło się w innym miejscu, to z naszej strony nie ma problemu. Pozdrawiamy, Zespół SPG Polska

Sąsiad

Pracuje w PG, nasz kierownik A. przeszedł do SGP nie mogłem w to uwierzyć. Jest to zaskoczenie, jak nasza firma na to pozwoliła? SGP zyskało sporo, PG sporo straciło. Cieniasy pracownicy pewnie już tam płaczą?

Mariusz

Witam czy szukacie pracowników produkcji tylko na zmianę nocna od której się zaczyna zmiana nocna i do której.

@Mariusz

Witamy Mariusz, Tak poszukujemy pracowników na nocną zmianę. Nasza nocna zmiana rozpoczyna się od 22 a kończy o 6 rano. Pozdrawiamy. Zespół SPG Polska

Mariusz

Witam czy szukacie pracowników produkcji tylko na zmianie nocna i od której się zaczyna i kończy zmiana nocna .

New one

Firma z dnia na dzień zaczyna przypominać Amazon. Pracownik ( neutralny czyli taki zatrudniony nie po znajomości) jest traktowany jak śmieć. Klika trzymająca władzę władzę wie co robi i doskonale, psychologicznie gnębi resztę pokazując im, że są nic nie warci. Z drugiej strony gdy jesteś "kolesiem" to brak inteligencji nie przeszkadza by zająć wysokie stanowisko, w końcu przewinienia tak łatwo zgonić na inną osobę. Brak czystości, brak środków ochronnych, nie utrzymywanie zasad BHP, jedzenie na ziemi (bo ze stołówki korzystać nie można Covid) to gorsze traktowanie niż świnek w chlewie. Dlaczego? Ponieważ ów świnki mają chociaż koryto, a ludzie nie mają nawet na czym usiąść. Zaraz będzie, że są automaty i owoce... taka zmyłka by odwrócić uwagę. Weź sobie darmową kawę, ale siedź w koncie i bądź cicho. Brak organizacji, brak wyposażenia stanowisk pracy. Zatrudnienie pracowników, którzy nie potrafią powiedzieć słowa po Polsku i zrzucenie odpowiedzialności na operatorów... dogadujmy się na migi. Nie jestem tu długo zatrudniony i chyba już długo zatrudniony nie będę. Miejsce do pracy dobre pod warunkiem, że wchodzisz w 4 litery przełożonym.

@New one

@NEW ONE dziękujemy za Twoją opinię. Nie zgadzamy się z tym, że pracownicy zatrudnieni po znajomości są inaczej traktowani niż Ci, którzy nie są. Tak zamknęliśmy nasze stołówki ze względu na bezpieczeństwo wszystkich naszych pracowników i przygotowaliśmy odpowiednio stanowiska pracy. Zawsze informujemy, że jeśli coś jest potrzebne na stanowiskach, to to zakupimy więc jeśli uważasz że Twoje stanowisko nie jest odpowiednio wyposażone to skontaktuj się z nami bądź z Twoim przełożonym. Zachęcamy Cię abyś skontaktował/skontaktowała się z nami ponieważ chcielibyśmy porozmawiać z Toba i rozwinąć wiele kwestii. Prosimy o kontakt z Nikolą pod adresem nikola@spgroup.dk bądź 503791742.

WhizzKid

Nie mam może stażu takiego, jak niektórzy, ale powiem wprost, że od dawna nigdzie nie pracowało mi się tak dobrze. Owszem, od czasu nastania pandemii zaszły pewne zmiany i części wymienianych w którymś z komentarzy profitów nie obserwujemy, ale hej, to były bonusowe ukłony ze strony szefostwa, ich brak nie czyni samej pracy gorszą. Tak jak niektórych dziwi fakt, że tyle jest tutaj negatywnych opinii (wg mnie nic w tym dziwnego, bo zadowoleni pracownicy zamiast wchodzić na gowork po prostu dalej pracują), tak mnie dziwi to, że część osób nie może zatrybić, że kryzys to nie jest "ciekawostka z informacji w TV" tylko realny problem dotykający wszystkich przedsiębiorców, bez względu na to czy zatrudniają 4 czy ponad 200 pracowników. Nie czaję jak można winić pracodawcę za problemy globalne. Znaczy... wiem, że jako pracownicy nie odczuwamy kryzysu w ten sam sposób, bo przecież wypłata schodzi w całości, ale czy firma w tym czasie zarabia tyle samo co zarabiała, lub czy w ogóle zarabia, a nie ciągnie np z rezerw finansowych? Piszę o tym dlatego, że sam prowadziłem dwie firmy i zwyczajnie wiem jak to jest. Dlatego jestem w stanie spokojnie zaczekać na rozmowy o podwyżkach czy powrót do imprez firmowych, a w międzyczasie będę robić swoje. A i jeszcze pozwolę sobie zakpić z tego "więcej kierowników niż pracowników" :) Przez moment nawet pomyślałem, że faktycznie wielu tych kierowników jest, ale jak policzyłem ile mamy działów to przecież wychodzi, że wypada jakoś po dwa działy na jednego kierownika, a przy założeniu że na zmianie w każdym dziale pracuje po 3 osoby (a wiemy, że czasem więcej), to kierowników jest jakoś 18 razy mniej niż pracowników produkcji. Więc ten "tłok" to raczej wynik tego, że wszyscy kierownicy pracują na tej samej zmianie. Nie przesadzajmy :) A w skrócie: bardzo spoko firma z dobra atmosferą i wg mnie przyzwoitymi stawkami, w której czasem - fakt - podejmowane są dziwne decyzje i nadal panuje pewien bałagan, ale widać, że już się za to niektórzy wzięli, co nie wszystkim pasuje, bo ludzie nie lubią zmian.

lock
@WhizzKid

Dokładnie - zgadzam się. Zapraszam do drukarni, chociażby do Poznania, gdzie pensje nawet przez pół roku były wypłacane na poziomie 80% lub zwolnienia grupowe pod przykrywką pandemii. Wtedy docenicie pracę wyłącznie bez benefitów.

Viki

Witam serdecznie. Jestem operatorem gilotyny i mam pytanie na temat opłaty. Czy jest płacone na godzinę czy stała pensja?

@Viki

Witamy, Oferujemy stałą pensję. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na info@spgroup.dk Pozdrawiamy Zespół SPG

Mariusz

Czy szukacie pracowników produkcji tylko na zmianę nocną.

@Mariusz

Witamy, Dziękujemy za Twoją wiadomość. Zawsze staramy się być elastyczni i pomóc naszym pracownikom. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji na nhr@spgroup.dk lub bezpośrednio pod numerem telefonu 508126308. Pozdrawiamy! Zespół SPG

Mariusz

Czy szukacie pracowników produkcji tylko na zmianę nocną

4koła

Witam czy w procesie rekrutacji mogą i czy są brane pod uwagę pracownicy zwolnienie w czasie pandemii ?

@4koła

Witamy, Zachęcamy do przesłania CV na nhr@spgroup.dk bądź kontakt telefoniczny pod numerem 508126308. Pozdrawiamy, Zespół SPG

Teresa

Czy jest możliwość pracy dla młodych osób w wakacje

@Teresa

Prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji nhr@spgroup.dk Serdecznie Pozdrawiamy :) Zespół SPG Polska

Krzy3423

Czy to prawda, że się posypało? Śledzę ten profil od dłuższego czasu, gdyż kiedyś mnie kolega zachęcał do przejścia do tej firmy i ciągle się waham, bo są głosy, że już nie warto rzucać względnie dobrej pracy, by przejść do SPGP. Teraz dostałem powiadomienie o tej ostatniej alarmującej opinii, która zgadza się z innymi doniesieniami. Podobno firma zmierza wprost w kierunku typowego korpo z wyciskaniem z polaczków ile się da, bez specjalnych możliwości awansu i wzrostu pensji. Mówiono tworzone mnóstwo bezproduktywnych stanowisk, których jedynym celem jest popędzanie i denerwowanie pracowników, a nie są rozwiązywane problemy, które faktycznie wpływają na wydajność i jakość produkcji. Proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie i/lub ewentualne polecenie innej firmy poligraficznej z okolic Szczecina. Drukarz, introligator, DTP.

K
@Krzy3423

Jeśli masz względnie dobrą prace to nie polecam. Posypało się i mówi o tym dużo osób. Firma obiecuje duuzo ale jak tylko minie pandemia.. :)

@Krzy3423

KRZY3423 dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że niektórzy nie rozumieją faktu iż wszyscy jesteśmy w trakcie światowego kryzysu z powodu pandemii i niestety nie ma możliwości podwyżek na obecną chwilę. Zgadza się, jesteśmy w fazie optymalizującej, w której prosimy naszych pracowników aby pracowali mądrzej a nie ciężej. Zgadza się, prosimy ludzi aby przychodzili do pracy i wykonywali ją dobrze. Zgadza się, prosimy naszych pracowników aby po skończonym zadaniu, poinformowali kiedrownika, iż są gotowi do podjęcia się następnego. Pozdrawiamy, Zespół SPGP

Pompek
@Krzy3423

Poważnie kryzys? Mówicie na rozmowie kwalifikacyjnej że po 3 miejscach będziemy mówić o lepszych kwotach wiedząc że podwyżki wstrzymane. Po co obiecać wtedy? (usunięte przez administratora) A ten nowy kierownik Rafał to w ogóle porażka. Zamiast tego żeby stwarzać dobre relacje, przyniósł do tej firmy kupę negatywu. Mamy mało roboty, kryzys? To może biuro zacznie liepej szukać nowych klientów?

Unkas81
@Pompek

Jak tak czytam tych wszystkich narzekaczy to się zastanawiam czy my na pewno w tej samej firmie pracujemy :D Ja pracuję tutaj od lipca 2017 (na produkcji) i nie jestem w stanie zrozumieć jak można tyle żali i negatywów wystawiać na tym forum. Zapewniam, że jeśli ktoś jest odpowiedzialnym pracownikiem, szuka rozwiązywania problemów a nie doszukuje się ich to pracodawca potrafi docenić takie osoby. Prawdą jest, że ostatnio nastąpiły pewne zmiany związane z podniesieniem wydajności i optymalizacją produkcji a pewne pomysły trochę kuleją, ale bez przesady.. Kto kiedykolwiek pracował z naciskiem na pracował to nie widzi w tym nic co możnaby opisać jako "wykorzystywanie Polaczków". Moim zdaniem problem jest w tym, że przez blisko 4 lata po prostu dużo ludzi przywykło do luźnego podejścia pracodawcy do pracownika, braku jakiejkolwiek odpowiedzialności za wykonanie pracy a teraz kiedy następuje weryfikacja pracowników po przez dokładniejsze raportowanie wykonanej pracy na każdym stanowisku pojawiają się wpisy jak tu źle, jak nie dobrze.. :) ja jestem zadowolony z pracy niezmiennie od 4 lat i u żadnego z poprzednich pracodawców nie czułem się tak doceniony jak tutaj. Nie tylko w kwestii finansowej, ale przede wszystkim relacje szef, dyrektor, pracownik są zawsze na poziomie największego szacunku, co u nas w Polsce niestety nie jest jeszcze normą. Oczywiście w samej pracy jest dużo jeszcze do zrobienia organizacyjnie, to największa bolączka od początku, ale i w tym haosie można się ogarnąć przy odrobinie dobrej woli :) także jeśli ktoś potrafi dać od siebie choćby minimum dla firmy, firma potrafi się odwdzięczyć. Przyznam, że nie zaglądam na to forum, jestem tu po raz pierwszy, ale jak przeczytałem te wpisy głównie negatywne (nad czym ubolewam) to poczułem się w obowiązku dać temu ripostę. Zachęcam wszystkich zadowolonych z pracy do wygłoszenia własnych opinii również bo jestem pewien, że jest nas więcej niż tych niezadowolonych, tylko tym marudom i malkontentom łatwiej przychodzi wylewanie anonimowych żali jak po prostu rozmowa z pracodawcą i próby działania w celu poprawy własnej sytuacji :) howk:)

@Unkas81

UNKAS81 Dziękujemy i doceniamy Twoją opinię. Pozdrawiamy SPG Polska

@Pompek

Drogi Użytkowniku, Dziękujemy za Twoją opinię. Priorytetem dla Nas jest rozwiązywanie problemów naszych pracowników (jeśli takie występują). Jednak ciężko jest nam to określić, jeśli pracownik się z nami nie komunikuje. Przykro nam, że wybrałeś taką formę przekazania swojego problemu zamiast skontaktować się bezpośrednio z nami. Uważamy, że każdy problem da się rozwiązać podczas szczerej rozmowy i do tego też dążymy. Jeśli chciałbyś porozmawiać z nami to prosimy skontaktuj się bezpośrednio z naszym dyrektorem zarządzającym svend@lasertryk.dk Pozdrawiamy SPG Polska

bleee

-darmowe lekcje angielskiego: 1,5 godziny tygodniowo - ubezpieczenie grupowe: w pełni opłacone przez pracodawcę - szansa na ubezpieczenie członków rodziny po specjalnej cenie (tylko dla naszej firmy) - bezpłatna woda, kawa, herbata, mleko, cukier każdego dnia - nadgodziny wypłacane w 50% w godzinach tygodniowych i 100% w weekendy i święta - imprezy sezonowe i okolicznościowe: impreza letnia Summer Party, przyjęcie świąteczne, dzień hot doga, Tłusty Czwartek. - imprezy "Drinking Pizza" dla zespołów produkcyjnych: w pełni opłacone i zorganizowane przez pracodawcę - okazjonalne ciasta i inne drobiazgi z okazji ważnych wydarzeń i dni - dostępny na produkcji automat z przekąskami / napojami - umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, następnie na czas nieokreślony - możliwość rozwijania i doskonalenia umiejętności, uczenia się nowych rzeczy - odzież robocza i obuwie ochronne- zapewniane przez pracodawcę - spotkanie "feedback" z każdym pracownikiem co roku - kursy w pełni opłacone przez pracodawcę: BHP, wózek widłowy, pierwsza pomoc, szkolenie "team work" dla przełożonych - konkursy z nagrodami, takie jak bilety do kina, na pokazy, festiwale, vouchery upominkowe, kosze ze słodyczami - zatrudnianie obcokrajowców: Ukraina - możliwość zwrotu całości lub części kosztów studiów / edukacji związanych z branżą - dofinansowanie okularów dla osób pracujących przed monitorem - wstępne, okresowe i kontrolne badania lekarskie : pełna refundacja Przecież to każda firma ma( a o wodzie to wstyd pisać że za darmo ) . Większość co jest tu napisane to wymóg prawa :-) Angielski i konkursy tego nie spotkałam No jak wy tak zachęcacie i pracownicy się skarżą to powodzenia . Nie nie skorzystam Pozdrawiam

@bleee

Drogi Użytkowniku, Jeśli nie jesteś naszym pracownikiem to prosimy nie wypowiadać się na temat warunków zatrudnienia jak i benefitów w naszej firmie :) Pozdrawiamy SPG Polska

Dużo się zmieniło od stycznia. Mamy więcej kierowników niż pracowników a zatrudniani są kolejni. Z podwyżek zostały tylko piękne obietnice a wymagają coraz więcej. Nowe szkolenia, nowe maszyny. Trochę się robi jak w Amazonie. Wydajności na każdym kroku. Nie ma awansów w tej firmie, lepiej zatrudnić na stanowisko kierownicze kogoś, kto nie ma pojęcia o powstawaniu książek nic. Dużo osób jest zawiedzionych sytuacja w firmie i planuje odejście. Pieniądze są już zbliżone do innych firm przez brak podwyżek. Jedyne co jest transparentne to umowa o pracę.

@.

A co takiego się zmieniło od stycznia?

@.

Dziękujemy za Twoją opinię z którą niestety nie do końca się zgadzamy. Firma rozwija się cały czas i może zmieniło się kilka rzeczy ale to jest głównie związane z pandemią koronowirusa. Mamy około 1 lidera na 23 pracowników, więc nie rozumiemy skąd posiadasz informacje z większą ilością kierowników ? Co do podwyżek to informowaliśmy naszych pracowników wielokrotnie, że z powodu pandemii, rozmowy roczne są przełożone. Jeśli chciałbyś/chciałabyś porozmawiać z nami to proszę skontaktuj się bezpośrednio z dyrektorem, który chętnie Cię wysłucha. A tak dla przypomnienia to podamy jeszcze raz listę naszych benefitów pracowniczych ???? -darmowe lekcje angielskiego: 1,5 godziny tygodniowo - ubezpieczenie grupowe: w pełni opłacone przez pracodawcę - szansa na ubezpieczenie członków rodziny po specjalnej cenie (tylko dla naszej firmy) - bezpłatna woda, kawa, herbata, mleko, cukier każdego dnia - nadgodziny wypłacane w 50% w godzinach tygodniowych i 100% w weekendy i święta - imprezy sezonowe i okolicznościowe: impreza letnia Summer Party, przyjęcie świąteczne, dzień hot doga, Tłusty Czwartek. - imprezy "Drinking Pizza" dla zespołów produkcyjnych: w pełni opłacone i zorganizowane przez pracodawcę - okazjonalne ciasta i inne drobiazgi z okazji ważnych wydarzeń i dni - dostępny na produkcji automat z przekąskami / napojami - umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, następnie na czas nieokreślony - możliwość rozwijania i doskonalenia umiejętności, uczenia się nowych rzeczy - odzież robocza i obuwie ochronne- zapewniane przez pracodawcę - spotkanie "feedback" z każdym pracownikiem co roku - kursy w pełni opłacone przez pracodawcę: BHP, wózek widłowy, pierwsza pomoc, szkolenie "team work" dla przełożonych - konkursy z nagrodami, takie jak bilety do kina, na pokazy, festiwale, vouchery upominkowe, kosze ze słodyczami - zatrudnianie obcokrajowców: Ukraina - możliwość zwrotu całości lub części kosztów studiów / edukacji związanych z branżą - dofinansowanie okularów dla osób pracujących przed monitorem - wstępne, okresowe i kontrolne badania lekarskie : pełna refundacja

@Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Może tak to wyglada z góry, u nas to wyglada tak, ze pomocnicy są szkoleni na operatorów a jak pytają o podwyżkę to słyszą ,coronavirus’ Wolelibyśmy dostać 100 zł do wypłaty zamiast owocowych czwartków i obietnic, że wrócą imprezy

@,

Zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami. Chcielibyśmy z Tobą porozmawiać i znaleźć jakieś rozwiązanie. Co do owoców to dostarczane są 3 razy w tygodniu a nie tylko w czwartki :) Imprez narazie nie obiecujemy ani nie planujemy, bo niestety to nie jest zależne od nas. Pozdrawiamy Zespół SPGP

Zostaw merytoryczną opinię o Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.