Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Kowalski

Dziendobry jestem zainteresowany pracom w nowym zawodzie słyszałem.wiele dobrego o państwa firmie Kowalski marcin zostawiam namiar kowalski527@wp. 535901680

@Kowalski

proszę o przesłanie CV na nasz adres mailowy info@spgroup.dk

Pozer

Czy osoby pozbawione funkcji lub dodatkowego stanowiska jak np team leader również sa pozbawiane dodatków ktore przyslugiwaly im z tego tytułu???

@Pozer

nie do końca rozumiemy pytanie :) dodatek funkcyjny przysługuje tylko za sprawowanie danej funkcji. Jeśli funkcja jest odebrana - wtedy dodatek też jest odbierany.

Można liczyć na jakąś dodatkową kasę w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. jako Robotnik Produkcyjny? Znowu 11 maja wstawili na GoWork.pl ogłoszenie.

SPG Polska

Co oznacza dodatkowa kasa? :)

XYZ

Firma z każdym miesiącem upada coraz bardziej. Próbują budować wizerunek turkusowej firmy wszelakimi ,,jesteśmy rodziną", wspólnymi imprezami na których na siłę starają się pokazać, że ten niszowy pracownik, znaczy wiele, ale tak naprawdę dalej jesteśmy zwykłą siłą roboczą, co widać po ich kolejnych decyzjach, nowym regulaminie. To naturalne, że będzie coraz gorzej, tym bardziej jak zbudują halę. Wtedy zupełnie nic nie będziemy znaczyć. A jeśli wy będziecie dalej chcieli być głaskani przez rękawiczki (bo jeszcze się od was czymś zakażą). A o tych wszystkich grupach obrażających wszystkich dookoła to nie wspomnę bo w końcu w każdej pracy są toksyczni ludzie. Trzeba gdzieś pracować, ale dam głowę, że w przeciągu roku wszyscy zaczną narzekać :-)

@XYZ

Witaj XYZ, odważny anonimowy pracowniku, Swoją wypowiedzią zaprezentowałeś typowo polskie podejście. Jesteśmy firmą skandynawską w Polsce. Dbamy o pracownika naprawdę, nie robimy nic na siłę, nic na pokaz. Potwierdzeniem tego jest frekwencja naszych pracowników na imprezach integracyjnych, imprezach firmowych czy piknikach rodzinnych (np. na ostatniej imprezie frekwencja na poziomie około 74 % ogółu zatrudnionych), uśmiechnięte twarze i przychylne komentarze - to dla Was organizujemy te wydarzenia :) O jakich kolejnych decyzjach piszesz? Co takiego zmieniło się w regulaminie na niekorzyść pracownika? Dlaczego ma być coraz gorzej kiedy powstanie nowa hala, jaka to zależność? Piszesz, że "trzeba gdzieś pracować" - dlaczego w takim razie u nas? Po co się "męczyć" ? W Szczecinie pracy pod dostatkiem. Wszystkiego dobrego od całej załogi! :)

Tania siła robocza
@Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Co to znaczy typowo polskie podejście? Skoro się nie podoba polskie podejście to dlaczego tu jesteście? Bo macie misję? Nie, przyjechaliście tu po tanią siłę roboczą, tak to trzeba nazwać po imieniu! Nie dlatego, że tu są fachowcy bo w Danii też byli. Nie ładnie tak mówić o kraju w którym jest się gościem. Ciekaw jestem na ile będziecie szlachetni dla pracowników jak Wam się biznes nie zapnie? Dla wszystkich pracujących też uwaga, jak firma znajdzie tańsze miejsce do wykonywania tej pracy to się zwinie w tydzień z pl i wyjedzie np na Ukraine. Tak samo jak się zwinęli z Danii. Słodkie pierdzenie HR bo jesteśmy firma skandynawską i, że to jest coś niesamowitego to jest tylko bajanie. Duńczycy w biznesie są bezwzględni, z natury są tacy, dlatego nie będzie żadnych skrupułów jak się coś finansowo nie zapnie. A życie pokazuje różne dziwne przypadki jak choćby korona teraz. Ile czasu potrzeba żeby na coś nie starczyło?

@Tania siła robocza

Witaj na naszej stronie, Typowo polskie podejście = zawsze źle, zawsze za mało, niedocenianie i nieszanowanie tego co jest, chcenie cały czas więcej. Ciekawe, że piszesz, że mamy misję - tak, mamy- zmienić nastawienie Polaków do pracy, nauczyć pracy zespołowej, team workowego podejścia do kolegów i do pracodawcy. Zgadza się, siła robocza jest tutaj 4-5 razy tańsza niż w Danii. Jaki inwestor czy właściciel firmy nie zrobiłby takiego kroku? Co jest złego w planowaniu i optymalizacji? Z Danii do Polski blisko, z Danii na Ukrainę czy do Chin już niekoniecznie :) Produkcja w Danii cały czas działa i zatrudnia wielu Polaków, są oni jednymi z lepszych tam fachowców. Co to znaczy, że coś się nie zapnie? Teraz mamy więcej pracy niż przed koroną. W ciągu miesiąca zatrudnimy kolejne 35 osób. Firma się prężnie rozwija, pracownicy są zadowoleni. Nie planujemy upadku działalności w najbliższej ani dalszej przyszłości :) Pozdrawiamy!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Drukarz offsetowy?
Mariusz

Szukacie osób które pracowały w drukarni ja też prscowałem w drukarni

@Mariusz

Tak, ale na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji. Mimo wszystko zapraszam do złożenia CV mailowo na info@spgroup.dk. Pozdrawiamy!

Krystek

Witam Czy osoba z 2 stopniem niepelnosprawnosci (nerwica lękowa) tez moze znaleźć zatrudnienie w waszej firmie? Dodam ze jest to bardzo pracowity i rozmowny czlowiek z duzum poczuciem humoru

@Krystek

Witamy :) oczywiście, mamy w naszej firmie zatrudnione osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji ale proszę o przesłanie CV na adres mailowy info@spgroup.dk. Pozdrawiamy!

Krystek

Witam. Czy osoba z 2 stopniem niepelnosprawnosci (nerwica lękowa) tez moze u was znaleźć pracę? Dodam że jest to bardzo pracowity i rozmowny czlowiek z duzym poczuciem humoru.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.? 29 stycznia na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Pracownik Gospodarczy. Ktoś z Was aplikował?

Wynagrodzenie minimalne to 2 996,53 PLN brutto, ale wszystko zależy oczywiście od stanowiska, doświadczenia, stażu pracy itd. Jeśli chodzi o stanowisko pracownika gospodarczego to wynagrodzenie, tak jak było podane w ogłoszeniu, nie jest mniejsze niż 3 421,90 PLN brutto :)

Młoda

Dobra atmosfera pracy, możliwości rozwoju, płace przyzwoite ale bez jakiejś rewelacji, bo jak wiemy teraz wszędzie mocno rosną. Tylko to BHP.. prędzej czy później ktoś zmieli kierownikowi stopę z trampkiem albo co gorsza rozsmaruje koleżankę o regał, albo maszynę.

Oli

Witam. (usunięte przez administratora) Brak organizacji na Produkcji(usunięte przez administratora)

Normalny Pracownik SPG

Ciezko nazwac oczekiwanie od ludzi wykonywania obowiazkow za ktore dostaja wynagrodzenie gnebieniem. Szkoda ze takie opinie psuja nam normalnym pracownikom renome. Niestety mamy teraz takie leniwe pokolenie ktore mysli ze praca to wypoczynek z dala od domu. Pozdrawiam normlanych ludzi z SPG. PS. z kazdym z kierownikow mozna sie dogadac, wystarczy byc czlowiekiem.

Patrycja Randstad
@Normalny Pracownik SPG

Jeżeli ktoś lubi wchodzić kierowniką w (usunięte przez administratora) to proszę bardzo bądź z ucha strzelać, po to by przypodobać się kierownikowi. :) Ale największe lenie jakie w życiu widziałam to "Trójca Święta" w garażu na MBB. Boże co za lenie, siedzą gadają i kawę robią tak o to praca.. A później gadają jakie one (usunięte przez administratora) zmęczone, hhaha czym siedzeniem na (usunięte przez administratora) Żałosne

@Patrycja Randstad

Świeta trójca? A moze Ty opowiedz jak nic nie robilas i tylko narzekalas ? Obrabialaś tyłek i tylko wymagania ze tam za ciezko a tam to Ty nie bedziesz robic? Nie chcialo Ci sie pracowac to nie pisz na innych bo dziewczyny ciezko pracowaly by sie ze wszystkim wyrobic i nie potrzebowaly Twojej pomocy jak wiecznie narzekałas!!! Leserka gruba jestes i taka jest prawda Ty i Twoj randstad to porazka,uposledzeni ludzie ktorym kazda praca smierdzi! Najlepiej sie schowac i gadac caly dzien w garażu na Mbb!!!

Irek
@Oli

Co za bzdura. To dobry kierownik. Potrafi się styrać razem z człowiekiem. Jesli jestes nierobem to nic dziwnego że go niepolubiles.

Drodzy użytkownicy, witamy, na profilu Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. Dziękujemy za zainteresowanie i liczne opinie. Niezmiernie miło nam czytać wszystkie pochlebne komentarze. Cenimy również konstruktywne słowa krytyki, dzięki którym możemy udoskonalać działanie naszego przedsiębiorstwa. Wierzymy, że szczery, wspólny dialog pozwoli nam rozwiązać kwestie sporne, lepiej poznać Wasze oczekiwania i stworzyć satysfakcjonującą atmosferę w firmie. Dlatego będziemy śledzić wpisy i postaramy się włączać w dyskusję. Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy też naruszania czyjejś godności. Informujemy, że wszystkie wpisy łamiące Regulamin forum będą archiwizowane za zgodą jego Administratora. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, ale jesteśmy dla Was dostępni także pod adresem e-mail info@spgroup.dk. Będziemy w tym miejscu również informować o aktualnych rekrutacjach i najważniejszych wydarzeniach z życia naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego profilu. Pozdrawiamy, Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

@Patrycja Randstad

Patrycja a Ty akurat tu nie powinnaś się udzielać !! Nic nie umiesz i tylko przekleństwa z ust leciały Nawet miotły nie umiałam trzymać a oceniasz kierowników . Wstyd dziewczyno wstyd!!!!

Grind

Polecam osobom które chcą się rozwijać w branży poligraficznej.

Sława

Polecam pracę w Scandinavian po prostu polecam ;)! Jeśli do pracy chodzisz żeby pracować ;) bo jeśli wolisz lecieć w wiadoma część ciała to prędzej czy później konsekwencje no będą nie da się ukryć ;) Szef na prawdę super, wyrozumiały no i potrafi wysłuchać pracownika. Atmosfera ogólnie w porządku (wiadomo ludzie są różni ;)) Ogólnie rzecz ujmując warto spróbować ale uwaga bo można zostać na dłużej ;)

konkrecik

czy w parku maszyn jest oprawa zeszytowa ?

SPG Polska

zajmujemy się produkcją broszur :)

Ile można zarobić na druku cyfrowym lub na sztancy ?

Martyna - administracja
@Marcin

Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia - ale zaczyna się na wyższym poziomie w porównaniu do innych firm w tej samej branży

Agata

Dzien dobry czy poszukują w firmę osób do przyuczenia?

kopeć
@Agata

Agato, ta firma dostaje na przysłowiowej tacy fachowcow z innych drukarni, swoja droga przydałby sie ranking, z ktorej szczecinskiej drukarni pobrali najwiecej ludzi.

Martyna, administracja
@Agata

Oczywiście, CV na info@spgroup.dk

Gall Anonim

Pracowałem w kilku miejscach więc mogę co nieco porównać. :) Pełen profesjonalizm, bardzo dobre zarobki, atmosfera tak dobra że aż ciężko to opisać. Ciekawe projekty i co chwila coś nowego. Aż chce się pracować. Polecam

Pracownik SPG

Wiecie że jest tu pracownik ledwie po zawodówce a przez romans dostał swoje stanowisko? Ciekawe co by zrobiła jego żonka jak by się dowiedziała. Tu to tylko albo walczysz o stanowisko albo dobrze liżesz kakao. Dlatego się zwalniam jak tylko znajdę coś lepszego nie mam zamiaru pracować z takimi ludźmi i nie ważne ile by mi za to zapłacili.

Dawid
@Pracownik SPG

Uważam, że Twoja opinia jest nie na miejscu, tutaj wypowiadamy się o warunkach pracy i o szczegółach z tym związanym. Nie używamy również takiego słownictwa, bo jest to forum publiczne. Wg. Twojej relacji atmosfera jest bardzo zła, a jak wyglądają inne kwestie (wynagrodzenie, godziny pracy, nadgodziny)?

@Pracownik SPG

Nie ma tutaj ani jednej takiej osoby, którą opisujesz. Nikt tutaj o nic nie musi walczyć, nikt nic nikomu, o zgrozo, nie liże - jeśli tak to widzisz to jest mi naprawdę przykro, ale to Twój problem. Czasem wystarczy pokazać chęci i ambicję, więc do tego Cię zachęcam :) nie awansujemy ludzi, którzy stoją w miejscu i za nie interesuje ich rozwój. Mamy wiele osób, które nie skończyły nawet zawodówki czy ogólniaka. Dajemy szansę wielu osobom bez żadnego doświadczenia ale z odpowiednim nastawieniem i wiele z nich zostaje u nas na dobre :)

Pracownik SPG
@Martyna

Ależ oczywiście że jedna jest i starzy pracownicy co byli jeszcze na pierwszej integracji firmowej dobrze pamiętają Jam jeden z pracowników leciał w ślinę z zagraniczną Panią przełożoną tylko nikt tego wtedy nie poruszał by nie stracić pracy. Ten kolega nie był orłem tylko więcej przypisywał sobie historyjki i innym, wybijał się także na donosicielstwie i nie ma co tu ukrywać że firma bardziej opłaca donosicieli niż osoby które naprawdę nad sobą pracują. Pamiętaj nowy pracowniku, jeśli jesteś dobrym fachowcem to solidnie ci tu zapłacą to trzeba tej firmie przyznać ale jeśli twoje prywatne problemy zaczną ci przeszkadzać w pracy to wywalą cię na zbitą twarz i jeszcze zrobią z ciebie najgorszego pracownika. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników SPG bo i tacy tam pracują. :-)))

Svend Brandt, CEO
@Pracownik SPG

I don't know exactly what you're up to - but I'll try to clarify that a little. I do not want to interfere with what the individual employees are doing in their spare time. We have several cuoples hired - married or not. I have made an agreement with each employee - I pay your wages, even more than other companies in the area, give you health insurance, make social events 3-4 times about the year, talking properly to the employees, sending the employees on course - all paid for by the company - in return I demand that people do a good job and we as company do everything to train/teach people, and give the necessary time to learn it - and not just apply the handbrake and throw people out. so I can say that today we have some amazing staff - yes, actually 175 of them. From time to time people come up and ask for help because they have personal problems and I have helped every one of them - not a single one is left in pieces. but if the problems are of longer duration, it may easily be that I have said that they should keep the problems away from working hours. it is only fair then. the only ones who have been terminated from the company have violated simple rules such as drinking, cheating with timesheets, theft or some other crazy reason that is incompatible with the company's values. If you or other would like to elaborate further on the above or your problems with our company, please contact me at svend@lasertryk.dk. Have a nice day.

Ktoś

Płace niektórych pracowników nie są adekwatne do pozostałych . Atmosfera w pracy napięta a relacje między pracownikami nieautentyczne i fałszywe. Moim zdaniem pracownika powinno się rozliczać za to jak pracuje a nie za to jak kogoś adoruje i nad nim nadskakuje... Wielu pracowników zamiast zająć się pracą woli kogoś obgadać , oczernić albo naubliżać po czym klepiąc Ciebie po ramieniu udaje , że się nic nie stało. Jak ktoś lubi taką atmosferę w tego typu zakładach to może pracować ale myślę , że płace w podobnych miejscach na ten moment są porównywalne .

Mała
@Ktoś

To jest naprawde dobra praca i dobre zarobki. Niektórym po prostu nie dogodzisz .

@Ktoś

Firmę tworzą ludzie. Atmosfera nie robi się sama z siebie. Trzeba pracować nad swoim podejściem do życia i innych ;)

Martyna

OKEJ :) jeszcze ani jeden fachowiec od początku istnienia firmy nam nie uciekł. Wręcz przeciwnie, przyjeżdżają do nas wyśmienici operatorzy maszyn i profesjonaliści z całej Polski i zza granicy.

Małgosia

Czy jest to praca skierowana również dla studentów?

@Małgosia

Oczywiście, szczególnie w okresie wakacyjnym, ale również na dłuższy okres. Dla uczniów i studentów proponujemy na początek umowę zlecenie :)

Dziewczyny jaki styl panuje w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

Martyna

Co masz na myśli pytając o styl? ????

Zostaw merytoryczną opinię o Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.