Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Witam! Czy zatrudnia firma,pracownikow z Ukrainy?Czy firma zapewnia zakwaterowanie, dla pracowników z zagranicy.

Witamy, Dziękujemy za Twój komentarz. Tak, zatrudniamy pracowników z Ukrainy. Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji. Pozdrawiamy, SPG Polska

Asanti

Mam pytanie co do trzeciej zmiany czyli nocek jak sa rozliczane i czy dodatek nocny istnieje.Nocki zaczynaja sie od niedzieli od 22 a koncza w sobote o 6 rano.Z gory dziekuje za odpowiedz

@Asanti

Witamy, Pora nocna obejmuje godziny 22-6 i stawka naliczana jest zgodna z kodeksem pracy. Zmiana zaczyna się w niedzielę o 22 a kończy o 6 rano w piątek. Pozdrawiamy, SPG Polska

Drukarz

Nowa hala już uruchomiona? Myślałem że będą poszukiwać drukarzy ale nicnigdzie nie widać

@Drukarz

Witamy, Tak nasza nowa hala jest gotowa i już działa. Otrzymaliśmy dużą ilość CV od osób, które szukały pracy i prawie wszyscy nasi drukarze z tej listy zostali zatrudnieni. Jednak zachęcamy do przesłania CV na adres nhr@spgroup.dk Pozdrawiamy SPG

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

SPG Polska

Witamy, Zazwyczaj tak ale nie jest to koniecznością. Szczegóły ustalamy podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Pozdrawiamy SPG Polska

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Drukarz offsetowy?
Pytający

Witam serdecznie, Dostrzegłem, że szukają Państwo osoby na stanowisko drukarz cyfrowy. Czy jest to praca zmianowa, a także w weekendy? Jakie są standardowe zarobki na tym stanowisku nie obejmujące premii?

@Pytający

Witamy, Poszukujemy drukarzy cyfrowych z doświadczeniem w druku w technologii cyfrowej i na maszynach typu HP i Xerox. Tak, praca jest na trzy zmiany od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie od 4130 brutto w zależności od doświadczenia. Zachęcamy do wysłania CV na nhr@spgroup.dk Pozdrawiamy SPG Polska

Pytający

Witam serdecznie, Widziałem, że Państwo szukają pracownika na stanowisku drukarza. Czy jest to praca zmianowa, a jeśli tak, to czy również w weekendy? Jakie są przeciętne zarobki na tym stanowisku, bez uwzględniania premii?

Pytający

Witam serdecznie, Widziałem na stronie, że szukają Państwo pracownika na stanowisku drukarz cyfrowy. Czy jest to praca zmianowa, a jeśli tak, to ile zmian i czy praca obejmuje także weekendy? Ile wynoszą przeciętne zarobki na tym stanowisku bez uwzględniania premii?

Obecny pracownik

Łukaszu, o ile to Twoje prawdziwe imię. Pracuje tutaj od niedawna, w poprzednich firmach widziałam wiele, jeżeli uważasz, że tu jest nieuczciwie, to z całego serca życzę ci znalezienia uczciwszego pracodawcy. Nigdzie nie jest idealnie, ale to co napisałeś to totalna bzura

Witaj Łukaszu, Nie rozumiemy na jakiej podstawie twierdzisz że nie jesteśmy uczciwi? Chyba nie pracowałeś u nas długo bo gdyby tak było to byś wiedział, że całą załogą jesteśmy do usług i jeśli pojawia się jakiś problem to się tym zajmujemy. Pozdrawiamy, SPG Polska

Łukasz Wesołowski

U kierownika uważajcie prawie nie uciwy ludzi

Elmo_lodz

Pozytyw

M.M

Dzień dobry, Czy poszukujecie kandydata na stanowisko recepcji - customer service support osoby zajmującej się przyjmowaniem zleceń od zagranicznych kontrahentów?

@M.M

Witamy, Obecnie nie poszukujemy kandydatów na stanowisko recepcji. Jeżeli chodzi o sales/customer service zachęcamy do zapoznania się z publikacją pod następującym linkiem: https://lsj.pl/oferta-pracy/402. Pozdrawiamy SPG Polska

monika

Dzień dobry, czy obecnie poszukują Państwo do pracy grafika?

monika
@monika

Jakie sa zarobki na stanowisku grafika czy garfika z obsługa dtp? Czy praca jest zmianowa?

@monika

Witamy, Prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji po więcej szczegółów nhr@spgroup.dk Pozdrawiamy, SPG Polska

Błażej

Witam czy na obecną chwilę trwa rekrutacja na stanowisko Magazynier\ Operator wózka widłowego?

@Błażej

Witamy, Obecnie poszukujemy osób na magazyn (ekspedytorów) z uprawnieniami na wózki (ale tylko UDT) i kierowcy katB z wózkami. Zachęcamy do przesłanie CV na info@spgroup.dk Pozdrawiamy, SPG Polska

Nova

Witam czy na kierowniczych stanowiskach pracownicy mają telefony służbowe ? I czy one służą tylko do rozmów służbowych czy poza praca też można go używać ? Pozdrawiam

@Nova

Witamy, Dziękujemy za Twoje zapytanie. Tak, pracownicy na kierowniczych stanowiskach otrzymują telefony slużbowe i mogą też ich używać poza pracą. Pozdrawiamy, SPG Polska

szukam pracy

Podobno szukają kierownika produkcji. Jakie zarobki na tym stanowisku? Ktoś coś? Mam 12 lat doświadczenia jako kierownik.

@szukam pracy

Witamy, Zarobki na tym stanowisku od 5500zl brutto zależnie od doświadczenia. Zachęcamy to przesłania CV na info@spgroup.dk. Pozdrawiamy Zespół SPG Polska

@Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

5500 brutto na stanowisku kierownika produkcji? I mówicie, że płacicie najlepiej w regionie?:DDD

@szukam pracy

Witamy, Dziękujemy za Twój komentarz. Jednak chyba zaszła mała pomyłka :) Poniżej podajemy nasze stawki na poszczególne stanowiska na produkcji. Team leader + shift leader - od 5500 zł brutto Production Manager - od 10000 zł plus Pozdrawiamy SPG Polska

@Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Od razu inaczej to wygląda. Jeśli rekrutacja jest jeszcze otwarta to przesłałbym CV.

Prosimy o przesłanie swojego CV na info@spgroup.dk :) Pozdrawiamy SPG Polska

@Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.

Czy oferta jest nadal aktualna?

@.

Niestety na obecną chwilę nie poszukujemy kandydatów na to stanowisko jednak zachęcamy do wysłania CV na nhr@spgroup.dk Pozdrawiamy SPG

Merry

Czy obecnie poszukują Państwo kogoś do administracji bądź kadr?

@Merry

Witamy, Dziękujemy za Twoje zapytanie. Niestety na obecną chwilę nie poszukujemy nikogo na w/w stanowiska aczkolwiek zachęcamy do przesłanie CV na info@spgroup.dk. Pozdrawiamy, SPG Polska

Szukający pracy

Dzień dobry czy szukają Państwo pracownika na stanowisko lider zmiany? Czy jest system zmianowy? Czy lider również pracuje na maszynach czy jedynie kieruję zmiana?

@Szukający pracy

Witamy, Dziękujemy za wiadomość. Lider zmiany pracuje w systemie 3 zmianowym. Niestety, narazie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko ale zachęcamy do wysłania CV na info@spgroup.dk Pozdrawiamy SPG Polska

praca operator

dzień dobry. czy w danej chwili prowadzicie rekrutację zdalną na stanowisko operatora maszyn cyfrowych czy inne stanowisko? dziękuję serdecznie za odpowiedź. pozdrawiam

@praca operator

Witamy, Tak prowadzimy rekrutacje na operatora maszyn. Zachęcamy do wysłania swojego CV na info@spgroup.dk Pozdrawiamy SPG Polska

praca operator

dzień dobry. czy w danej chwili prowadzicie rekrutację zdalną na stanowisko operatora maszyn czy inne stanowisko? dziękuję serdecznie za odpowiedź. pozdrawiam

@praca operator

Witamy, Tak, prowadzimy rekrutacje na operatora maszyn. Zachęcamy do wysłania swojego CV na info@spgroup.dk Pozdrawiamy SPG Polska

Nie polecam współpracy z tą firmą. Zanim zacząłem tam pracować słyszałem o firmie dużo dobrego, ale w rzeczywistości było inaczej. Wymagania co do pracownika, zakresu odpowiedzialności i obowiązków były niejasne. Szkolenie to kpina, po tygodniu masz wszystko umieć ale nie ma kto cie uczyć, mimo że firma obiecuję przyuczenie do zawodu, a niby brakuje rąk do pracy. W biurze panuje chaos organizacyjny. Procesy decyzyjne są niejasne. Bardzo wiele zależy od "widzi mi się" przełożonych, ich preferencji i uprzedzeń od pierwszego wejrzenia. BHP jest na papierze, o środki ochrony słuchu trzeba się dopraszać. Dostałem je po 2 dniach od prośby, bo chwilowo zabrakło. W moim przypadku firma okazała się po prostu niepoważna.

Dziękujemy za Twój komentarz. Doceniamy Twoją opinię, ale niestety się z nią nie zgadzamy. Zawsze powiadamiamy naszych pracowników jakie mamy wobec nich oczekiwania, ale jeśli coś jest niejasne to pracownik ma obowiązek poinformować pracodawcę - co naszym zdaniem nie miało miejsca w tym przypadku. Szkolenia są starannie przygotowywane i organizowane przez profesjonalistów, więc nie wiemy, skąd taka opinia? Podsumowując, radzimy naszym pracownikom, aby zgłaszali swoje pytania lub jakiekolwiek wątpliwości, w ten sposób możemy im pomóc ????

Zostaw merytoryczną opinię o Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scandinavian Print Group Polska Sp. z o.o.