Opinie o Huuft Sp. z o.o. w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Huuft Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Huuft Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huuft Sp. z o.o. w Sochaczew

usługodawca

Uwaga na współpracę z firmą Huuft! Do tej pory domagam się spłaty dwóch faktur z kwietnia i maja 2021 roku. Brak odpowiedzi na wiadomości. Brak odpowiedzi na wysyłane prośby o spłatę długów. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!

Niezadowolony klient Nowy wpis
@usługodawca

Absolutnie także nie polecam współpracy z firmą. Przyjmują zamówienia, których nie są w stanie realizować. Czas realizacji przekroczony o 2 miesiące. Towar wadliwy i kłamią, że to było w zamówieniu, gdzie ja mam maile potwierdzające ich wersje, a oni nie. Pani Magdalena Minoga nie odpowiada na wiadomości. Kontakt z nią jest bardzo słaby, jest nierzetelna i nieuczciwa. A personel jest chyba słabo szkolony, bo po 2 miesiącach bał się odebrać telefon nawet, aby powiedzieć, że właścicielka jest niedostępna i skontaktuje się później. ????‍♀️

Magdalena Minoga Nowy wpis
@Niezadowolony klient

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt na maila office@huuft.com ponieważ chciałabym się zapoznać z tą sytuacja, gdyż nie kojarzę, aby taka sytuacja miała miejsce. Zamówienia realizowane przez markę HUUFT wychodzą na bieżąco zgodnie z wyznaczonym czasem. Słowa pod moim adresem jako, że działam nieuczciwie oraz nierzetelnie godzą w moje dobre imię. Ponieważ z każdą osobą, z którą mam kontakt jestem dostępna i na bieżąco odpowiadam na wszystkie pojawiające się wiadomości. Jestem dostępna pod wyznaczonymi miejscami kontaktu oraz w godzinach pracy biura. Z poważaniem Magda Minoga

Klient Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą Firmą, niewypłacalna, żerują na klientach nie płacą za usługi a zlecaja uslugi, spółka działa na zasadzie zlecę ale nie zapłacę z góry opracowane strategi , poprostu nie zapłacić!!! OSTRZEGAM !!

Dorota Nowy wpis
@Klient

No ale nawet jeśli faktycznie by tak robili jak piszesz to chyba za długo by nie pociągnęli? A wciąż działają z tego co widzę

Przedsiwbiorca

Współpracę oceniam bardzo negatywnie, uwaga na spółkę i Prezes MM ,

@Przedsiwbiorca

Z jakiego powodu tak ostrzegasz? Skoro dajesz negatywną opinię to daj argumenty, dlaczego trzeba uważać?

Jak wygląda ścieżka kariery w Huuft Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

HUUFT Sp. Z o.o.

Dzień dobry, HUUFT Sp. Z o.o. Nie działa na rynku od listopada 2020 roku i tym samym nie zatrudnia żadnych pracowników. Z tego co widzimy jest to pytanie automatyczne zadane przez firmę GoWork. Z poważaniem Zarząd

Wanda
@HUUFT Sp. Z o.o.

A czemu przestali działać? Można prosić o info?

HUUFT
@Wanda

Zapraszam do oficjalnego kanału komunikacji :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Huuft Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KLIENT

Jak można wystawić opinię jak posty negatywne są usuwane, uważam że w dzisiejszych czasach powinniśmy się wzajemnie wspierać i wyrażać opinie nawet negatywne aby się bronić przed Nieuczciwymi przedsiębiorcami , to zwykli naciągacze i po prostu oszuści ! Współpracę z ta spółka Uważam za Bardzo NEGATYWNĄ !!!NIE POLECAM !!!

KLIENT

Uwaga na współpracę ze spółką HUFFT , Pani Prezes M.M nie wie co robi , kolejna już spółka doprowadziła do bankructwa. Kolejne firmy które współpracowały ze spółka wpisują spółkę do KRD .Nie polecam współpracy ze spółką !!!!!

Klient

Współpracę z firmą Huuft oceniam bardzo negatywnie. Złożyłem zamówienie na kilka koszulek, zapłaciłem fakturę od ręki i zaczęły być problemy z kontaktem, Nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie na wiadomości. Następnie otrzymałem termin dostawy - nie dostarczone. Dostałem zapewnienie, o dostawie w kolejnym terminie - nie dostarczone, kolejny termin brak jakiejkolwiek informacji... liczne moje telefony okazała się że cały czas byłem przez firmę HUUFT oszukiwany, ponieważ nie mają nawet u siebie koszulek. Po kilku tygodniach zrezygnowałem z zamówienia..... teraz nie mogę doprosić się o zwrot wpłaconej kwoty! Zgłaszam firmę do KRD oraz na windykację zewnętrzną. Nie polecam. Sam jestem małym przedsiębiorca i jestem w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Zachowanie firmy Huuft jest dla mnie nie do zrozumienia. Ostrzegam przez zamówieniami i płaceniem przed otrzymaniem towaru. Towaru nie otrzymacie, a pieniędzy nie chcą oddać. PS. Kancelaria Prawna już podjęła kroki w celu odzyskania należność na drodze sądowej. Firma dodatkowo dalej nie kontaktując się ze mną zablokowała mnie gdzie mogła :-( UWAGA (usunięte przez administratora) !

Zuzanna
@Klient

Jak ta sytuacja została rozwiązana?

Zawiedziony

Uwaga (usunięte przez administratora) prawie dwa miesiące trwa batalia o zwrot środków za zwrócony produkt, za każdym telefonem jeżeli ktoś odbierze pada tekst że poprzedni pracownik który zajmował się sprawą jest na urlopie, księgowa szuka numeru konta chociaż był podawany na sto różnych sposobów, ściema, granie na zwłokę i jedna wielka ZENADA. Współczuję uczciwym pracownikom tej firmy bo jeżeli tak traktują klientów to można po tej firmie spodziewać się wszystkiego najgorszego. ODRADZAM! PS. produkt zwrócony bo wyglądał jak śmieć który jest wart co najwyżej 50 a nie 250.

ZAPYTANIE O OPINIĘ

Pracował/ pracuje ktoś w tej firmie? Proszę o kilka słów;) Jak atmosfera w pracy? Jacy wpółpracwonicy i szef? Czy wypłacalni?

Zostaw merytoryczną opinię o Huuft Sp. z o.o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Huuft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huuft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Huuft Sp. z o.o.
  • Głogowa 11