Opinie o sendit.pl - Sendit Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sendit S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sendit S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sendit S.A. w Wrocław

Dominika

Sendit S. A. to najtańsze przesyłki kurierskie dla e‑biznesu, ale i dla każdego. Dzięki firmie możemy odebrać przesyłkę w dogodnym miejscu. Zasługą strony internetowej jest ułatwienie i wprowadzenie jak nadać przesyłkę. Orientujecie się czy będą prowadzone rekrutacje, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Polo
@Dominika

Jasne lepiej zarejestrować się bezpośrednio na stronie kuriera niż dopłacać za wymyślone przeważnie paczki itd.Sendit to broker a w dodatku jeszcze naciąga klientów .Uwaga naprawdę radzę omijać z daleka ,usunąć konto bo potem można tego jak ja bardzo żałować!!!

Jola Nowy wpis

nie polecam , (usunięte przez administratora) nie wypłacili mi pieniędzy z przesyłki pobraniowej . brak adresu do kontaktu , trzeba to zgłosić na policje , nawet rzecznik konsumenta nie może załatwić sprawy . zastanawia mnie tylko jedno , firma DHL odebrała przesyłkę i oni podali kasę a w rozmowie tel od pani otrzymałam inf że oni przekazali kasę firmie Sendit , z kim ta firma współpracuje

slimak Nowy wpis

Od grudnia nie dostałem płatności za przesyłkę za pobraniem - 3 miesiące minęło a auto podpowiedz mówi mamy 30 dni roboczych na rozpatrzenie...

temat dotyczy kwoty ok 1 000 zł

marian

Unikajcie wysylek ze strony sendit. Na poczatku jest tanio a potem przysylaja faktury zeby doplacic i w efekcie wcale nie wychodzi taniej a jedynie zdenerwowanie ze ktos (usunięte przez administratora) Napisali ze to firmy kurierskie doliczaja doplaty. Nie jest to prawda. Cyklicznie wysylalem takie same paczki i nigdy nie bylo problemu. Skusila mnie tansza cena na sendit a potem przyszly faktury do zaplaty. Ja juz im podziekuje. Nie wspolpracuje z oszustami i innym tez radze przestac. Lepiej doplacic 5zl i wyslac normalnie, niz pozornie zaoszczedzic a potem doplacac 15-20zl.

Izabela
@marian

A to tak nagle się stało czy może mają jakieś punkty w regulaminie o tych opłatach? Sprawdzałeś czy coś tam piszą?

@marian

Wysłałem za pobraniem... od 3 miesięcy nie widzę pieniędzy....

@Dominika

Najtańsze tylko wg formularza przy wysyłce! Potem dowalają niczym nieudokumentowane ogromne dopłaty od których nie da się odwołać! (usunięte przez administratora) i naciąganie w białych rękawiczkach. Dwa razy wysyłałam, dwa razy dopłacałam. Więcej razy nie skorzystam! I będę upierdliwie wszędzie pisać taką opinię wszędzie.

@Dominika

Jak to się dzieje, że niby nie da się odwołać? Nawet sąd nie może pomóc, bo aż nie mogę w to uwierzyć

Polo
@Dominika

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sendit S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Olek co nie wytrzymał kłamstw

Także NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) Jeśli nie masz skrupułów to polecam. W pierwszym miesiącu dostaniesz do zarobienia plan finansowy za pomocą fikcyjnych raportów i wystawianiem faktur za podobno niestandard lub gabaryt. Klienci maja płacić albo kierujesz sprawę do komornika. Jak Ci się uda to nawet szef nie poklepie Cie po ramieniu bo i tak będzie mu mało i w kolejnym miesiącu będziesz musiał wyłudzić od Klientów jeszcze więcej... porażka Dział marketingu? Głównie zajęty pisaniem dla firmy pochlebnych opinii lub wyszukiwaniu firm robiących czarny piar konkurencji. W marketingu liczy się tylko szybka reakcja na upierdliwych klientów. W internecie nie może być śladu że ktoś jest niezadowolony z usług firmy. Na jedna negatywna opinie musisz napisać 10 pochlebnych. Na Facebook szybko usuwać niepochlebne wpisy i blokować konta każdemu kto podniesie rękę na boska firmę...

zaplacilem 3,91 dodatkowa
@Olek co nie wytrzymał kłamstw

domu lub biurze bez swobodnego dostępu z zewnątrz 3,91 PLN dodatkowa oplata za taka kowte nie bede sie sadzil.. kiedy nie wiadomo jak sedzia wstanie i moze sie pochyli na strone sendit To co sie dzieje to jest szok... firmy wiedza ze ludzie sa zmeczeni kucic sie o takie male kwoty...i daruja takim nie eteycznym praktyka .... Tyle ze sendit jedyne co traci klientow, ale bazuja na tym ze nastepni przyjda , czytajcie opinie danej formy i decydujcie.. Numer przesyłki Decyzja 1Z0**********659 decyzja - reklamacja odrzucona Treść decyzji: Szanowni Państwo, W odpowiedzi na reklamację dotyczącą przesyłki o numerze 1Z0W626X6895942659 uprzejmie informuję, iż zostało zakończone postępowanie wyjaśniające. UPS zapewnia dostarczenie przesyłek zarówno pod adresy firmowe jak i prywatne. Zgodnie z definicją cennikową doręczenie do osoby prywatnej jest rozumiane nie tylko jako doręczenie pod adres prywatny, lecz obejmuje ono również firmy, których siedziby znajdują się pod adresem prywatnym. W przypadku przesyłki o nr 1Z0W626X6895942659 została przeprowadzona weryfikacja lokalizacji doręczenia przez nasze centra operacyjne z której wynika, iż przesyłka została doręczona do siedziby Odbiorcy mieszczącego się w domu lub biurze bez swobodnego dostępu z zewnątrz. W związku z powyższym reklamacja do w/w przesyłki nie może być uznana. Mam nadzieję, iż powyższe wyjaśnienia znajdą Państwa zrozumienie, a całe zdarzenie nie wpłynie negatywnie na naszą współpracę. W myśl art. 32 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich oświadczamy, iż Wolante Investments Sp. z o.o. odmawia wzięcia udziału w postępowaniu w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Jednocześnie, spełniając ustawowy obowiązek informujemy, iż w przypadku braku akceptacji stanowiska Wolante Investments Sp. z o.o. istnieje możliwość dochodzenia roszczeń także na drodze sądowej poprzez odwołanie się do właściwego miejscowo sądu w sprawie. Właściwym miejscowo sądem dla Wolante Investments Sp. z o.o. według właściwości ogólnej w przypadku spraw gospodarczych jest Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy IX Wydział Gospodarczy lub Sąd Okręgowy w Warszawie XVI Wydział Gospodarczy, w przypadku zaś spraw cywilnych Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie I Wydział Cywilny lub Sąd Okręgowy w Warszawie III Wydział Cywilny). Pozdrawiamy, Zespół Reklamacji

Grzegorz
@Olek co nie wytrzymał kłamstw

(usunięte przez administratora) nie z tej ziemi. Drukujemy 8.04.2023 etykietę Pocztex i płacimy Sendit z góry za usługę, kurier dostarcza nadaną 11.04 paczkę 12.04,opłaca ją i odbiera, a Ci z tupetem 18 .04 nadal w helpdesku upierają się,że kurier nie pobrał ani złotówki od adresata.

Grzegorz
@Olek co nie wytrzymał kłamstw

(usunięte przez administratora) nie z tej ziemi. Drukujemy 8.04.2023 etykietę Pocztex i płacimy Sendit z góry za usługę, kurier dostarcza nadaną 11.04 paczkę 12.04 odbiorca opłaca ją i odbiera, a Ci z tupetem 18 .04 nadal w helpdesku upierają się,że kurier nie pobrał ani złotówki od adresata.

Zdenerwowany

Nie polecam. Otrzymałem jakąś niedopłatę i od miesiąca nie można się z nimi połączyć przez infolinię. Jest tak skonstruowana , żeby kluczyć i krążyć. Nie mogę wyjaśnić skąd ta niedopłata się wzięła. Już mnie straszą mailami a sami maila nie odbierają. Chcą wyłudzić taką małą kwotę, ale jeżeli będzie takich firm kilka tysięcy to ho ho. W formularzu nie można wybrać dowolnego tematu tylko jakieś głupoty. Nie korzystajcie, nie rejestrujcie się na ich portalu bo będziecie mieli kłopoty.

zaplacilem 3,91 PLN

domu lub biurze bez swobodnego dostępu z zewnątrz 3,91 PLN dodatkowa oplata za taka kwotę nie bede sie sadzil.. kiedy nie wiadomo jak sedzia wstanie i moze sie pochyli na strone sendit To co sie dzieje to jest szok... firmy wiedza ze ludzie sa zmeczeni kucic sie o takie male kwoty...i daruja takim nie eteycznym praktyka .... Tyle ze sendit jedyne co traci klientow, ale bazuja na tym ze nastepni przyjda , czytajcie opinie danej formy i decydujcie.. Numer przesyłki Decyzja 1Z0**********659 decyzja - reklamacja odrzucona Treść decyzji: Szanowni Państwo, W odpowiedzi na reklamację dotyczącą przesyłki o numerze 1Z0W626X6895942659 uprzejmie informuję, iż zostało zakończone postępowanie wyjaśniające. UPS zapewnia dostarczenie przesyłek zarówno pod adresy firmowe jak i prywatne. Zgodnie z definicją cennikową doręczenie do osoby prywatnej jest rozumiane nie tylko jako doręczenie pod adres prywatny, lecz obejmuje ono również firmy, których siedziby znajdują się pod adresem prywatnym. W przypadku przesyłki o nr 1Z0W626X6895942659 została przeprowadzona weryfikacja lokalizacji doręczenia przez nasze centra operacyjne z której wynika, iż przesyłka została doręczona do siedziby Odbiorcy mieszczącego się w domu lub biurze bez swobodnego dostępu z zewnątrz. W związku z powyższym reklamacja do w/w przesyłki nie może być uznana. Mam nadzieję, iż powyższe wyjaśnienia znajdą Państwa zrozumienie, a całe zdarzenie nie wpłynie negatywnie na naszą współpracę. W myśl art. 32 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich oświadczamy, iż Wolante Investments Sp. z o.o. odmawia wzięcia udziału w postępowaniu w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Jednocześnie, spełniając ustawowy obowiązek informujemy, iż w przypadku braku akceptacji stanowiska Wolante Investments Sp. z o.o. istnieje możliwość dochodzenia roszczeń także na drodze sądowej poprzez odwołanie się do właściwego miejscowo sądu w sprawie. Właściwym miejscowo sądem dla Wolante Investments Sp. z o.o. według właściwości ogólnej w przypadku spraw gospodarczych jest Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy IX Wydział Gospodarczy lub Sąd Okręgowy w Warszawie XVI Wydział Gospodarczy, w przypadku zaś spraw cywilnych Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie I Wydział Cywilny lub Sąd Okręgowy w Warszawie III Wydział Cywilny). Pozdrawiamy, Zespół Reklamacji

Nikola

Unikajcie tej firmy , dużo paczek wysyłałam przez ta stronę i do każdej mam dopłatę !

Izabela
@Nikola

A skąd niby te dopłaty mogą się brać?

P

Omijać szerokim łukiem!!!! Niby tania przesyłka a po dostarczeniu przesyłają druga fakturę na dopłatę za rzekomo przekroczone wymiary!!! (usunięte przez administratora) Paczkę mierzyłam i ważyłam kilka razy i nie było możliwości przekroczenia wymiarów..

@P

Ale mierzyłaś i ważyłaś u siebie czy u nich tam na miejscu? I to oni przy dostarczaniu tak właściwie jeszcze raz sobie z nudów paczki mierzą?

Mietek

Nie polecam, zamowiłem paczke do Niemiec. Kurier nie przyjechał po paczke i musze jeszcze dopłacić za odwołanie przesylki 15zl. Łącznie straciłem 65złotych i tydzień czasu. Unikajcie jak ognia.

Tytus

Fatalne podejście do klienta. Naliczane są dodatkowe OGROMNE dopłaty za standardową, wymierzoną paczkę, bezproblemowo przyjętą w oddziale Poczty Polskiej. Wyjaśnienie sprawy kończy się na skierowaniu długu do firmy windykacyjnej która ściga Cię jak przestępcę. Czy tak traktuje się klienta? Paczka warta 15 zł do zapłaty 15 zł + doliczone 60 zł - (usunięte przez administratora) I NACIĄGANIE LUDZI !!!

Łukasz
@Tytus

A ustalane były wcześniej jakieś zasady co do paczki, rozmiaru? Jakiś cennik można spotkać wcześniej czy nagle po zapakowaniu i przyjęciu paczki te opłaty nagle są naliczane bez informowania? Na to musi być jakiś haczyk... tak nie mogą robić.

@Łukasz

Podaje się w formularzu wszystkie wymiary+waga, następnie wyświetlają się oferty cenowe różnych firm. Klika się wybraną firmę i jest tam podana cena za przewóz paczki. Po miesiącu dostaje się fakturę za nadpłatę. Dwa razy wysyłałam paczkę. Za pierwszym razem doliczyli po czasie 20zł, zapłaciłam. Teraz mam doliczone 170zł za paczkę, za którą już raz zapłaciłam ponad 70zł! Idąc do punktu kurierskiego nigdy nie miałam dopłat a tu widzę, że to regularna praktyka dorabiania na klientach!

Wiktoria

@Magda a teraz pracujecie tylko zdalnie ?

Magda

Fajna firma, w której pracują ciekawi i mądrzy ludzie. Zdecydowanie firma dla tych, którzy potrafią samodzielnie myśleć, organizować swoją pracę. Pracodawca dedykuje fundusze na szkolenia i książki dla Pracowników. Umożliwia również pracę zdalną. Liderzy obszarów pozostawiają szeroką możliwość podejmowania inicjatyw. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę :)

kasia

(usunięte przez administratora). Słaba atmosfera podszyta fałszywą przyjaźnią. Wytrzymałam krótko bo wolałabym już pracować w Biedrze niż w takich klimatach. Też nie polecam tego.pracodawcy.

Klient

Nie polecam ten firmy. Bałagan organizacyjny. (usunięte przez administratora) Klient wygoleniem się nie liczy dla nich. Tragedia!

Zostaw merytoryczną opinię o Sendit S.A. - Wrocław

Sendit S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wagonowa 2B
    53-609 Wrocław