Opinie o Powen S.A. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Powen S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Powen S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powen S.A. w Zabrze

Paula

w tamtym roku padło zapytane o strukturę organizacyjną lecz bez odpowiedzi i ciekawa jestem dlaczego. a co z awansami w takiej strukturze? po jakim czasie można liczyć na jakąś podwyżkę lub coś w ten deseń? było też stwierdzenie o tym, że atmosfera podobno robi sie coraz gorsza, z jakich przyczyn i czy ktos się temu przyjrzał?

Enginer
@Diana

Pracują , bo nie którzy mają trochę do emerytury a inni się boją zmiany bo boją się zmian.A warto zmienić dużo osób odeszło i byla to ich najlepsza decyzja. Powen ma kadrę kierowniczą , nie porozumienie , teraz zmiany i przesunięcia w działach. Haha szkoda czasu , ludzie nie są traktowani poważnie i z szacunkiem.

Ayo Nowy wpis

Witajcie. W ofercie dla kontrolera jakości jest teraz napisane, że uprawnienia w zakresie badań nieniszczących VT, PT oraz MT byłyby mile widziane. jeśli kandydat ich nie ma a zostanie zatrudniony to może liczyć na pomoc w ich wyrobieniu?

Monika Nowy wpis

Ciekawe czy od strony biura miałby ktoś zdanie? :) Widzę dostępna ofertę dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. nie ma jeszcze podanych widełek, sugeruje to coś w okolicy rynku po prostu? zastanawiam się ile mi zaproponują jeśli mam już 3 lata doświadczenia?

Odlewnik Nowy wpis

Witam, pracowałem na tym zakładzie około w 2010r, wtedy płacili trochę powyżej najniższej krajowej. Wspominam ten czas fatalnie. Umowa była o pracę na.3 mc. Plus że dawali śniadania,praca na rano i na nockę na odlewni,z rana jak się wchodziło na halę to szło się pożygać z tego smrodu(usunięte przez administratora) Kierownik nie pamiętam, mało doczynienia z nim było, atmosfera między pracownikami była taka dość sztywna. Ogólnie nie za miło było. Prysznic i szatnia pożal się Boże. (usunięte przez administratora) Ogólnie się tam nie zaaklimatyzowałem i odliczałem czas do końca umowy aby jej nie przedłużać.stanowiska pracy jak i narzędzia tragedia, złom kiła i mogiła. Ogólnie najgorsze miejsce w którym było mi dane (usunięte przez administratora)

Pisali jakiś czas temu o tym, że nawet po ośmiu godzinach ciężko wyjść z biura, bo podobno będzie się źle postrzeganym, czy to fakt? Jak przy tym z warunkami ma magazynier? jest teraz dodana oferta i myślę nad nią. Nie wiem jednak jaka występuje atmosfera w tym rejonie oraz ile się zarabia. Czy ktoś teraz się zatrudnia i mi opowie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Powen S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jeden Pan pisał cos o najniższej stawce na zakładzie i zastanawiam się czy stanowisk biurowych tez to w pewnym sensie dotyczyło? Mnie również wpadło w oko ogłoszenie dla specjalisty ds. ofertowania. Widzę ze z miesiąc temu ktoś się co do niego odnosił, a teraz wisi kolejne. Czy nikt się nie znalazł czy po prostu jeszcze więcej osób na dziale jest potrzebnych? Wiecie? I co ostatecznie z zarobkami? Czy może ktoś podać widełki o ile je zna?

Tropiciel

Zbyt duze wymaganie do pracownika w zamian najniższą pensja , poniewieranie przy okazji i ogólny chaos , nie polecam.

@Tropiciel

Witaj, jakie wymagania tym samym masz teraz na myśli? Możesz rozjaśnić te sprawę? Jaki występuje zakres obowiązków w rzeczywistości? Ten z oferty mam już przyswojony, warunki jej także spełniam, co wiec może być dodawane w nadmiarze, że pada taka sugestia?

Tropiciel

Dużo obietnic bez pokrycia.Zakres się zmieni po rozpoczęciu pracy.Na rozmowie dużo obiecują, bez pokrycia. Praca nie na 8 h w biurze, jak wyjdziesz równo to od razu jesteś a tapecie. Telefony na urlopie i załatwianie tematów normalka. Jest wiele firm ciekawszych. Nie polecam szczerze.

Czy więcej osób tak uważa, że ludzie pracują w firmie, bo zbliża im się emerytura lub boją się zmian? Jest może jakaś inna perspektywa na warunki? upewniam się, ponieważ właśnie na linku widziałam ofertę dla speca od ofertowania, a mam już doświadczenie z takiego stanowiska i zaciekawiła mnie praca. Był ktoś teraz na rozmowie i by mi ja opisał?

Paula

@Paula

O podwyżce możesz zapomnieć, dużo obietnic bez pokrycia.Awansuje tylko te osoby co mają predyspozycje do manipulowania innymi i pomiatanie. Skład bardzo idzie ku zamknięciu, bo wszystko sprzedają, Warszawa,Świdnica i hala na stalkowencie. Mało interesujące miejsce , nie polecam.

Diana

Lecz ludzie wciąż pracują i obserwują te wspomniane wyprzedaże? Jak samym pracownikom taka sytuacja jest obecnie wyjaśniana? Są to stałe osoby, pracujące od lat? To jakie są tegoroczne zarobki skoro podwyżek podobno nie ma?

Enginer
@Diana

Widzę sporo ofert i zastanawiam się nad złożeniem aplikacji 1. Ilu pracowników liczy sobie zakład? 2. Jaka jest struktura organizacyjna na produkcji? Operator -> brygadzista -> kierownik -> dyrektor czy jakaś inna? Prostsza? Bardziej złożona?

Miś

Firma fajna na nabranie doświadczenia, atmosfera coraz gorsza. Wbrew temu co mówi konkurencja, firma ma się finansowo dobrze.

Bożena
@Miś

Konkurencja konkurencją. ;p A zdradzisz co konkretnie oznacza, że tak fajnie finansowo?

Były

Pracowałem tam 10 lat . powiem tak stracone lata firma której nie polecam nikomu !

Asd
@Były

Dlaczego? Gdzie pracowałeś?jaki dział?

ABC
@Były

Czy Pan pracował w Zabrzu, jak tam było za Pana kadencji, proszę o rozwinięcie tematu. Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawia ABC

Bożena
@ABC

Tutaj mamy wątek o mieście Zabrze, nie wydaje mi się, żeby chodziło mu o inne miasto, wtedy pewnie by to podkreślił. Co ciekawe przeraża mnie to, że stwierdził, że stracił aż 10 lat. Jak sądzicie co takiego mogło się wtedy dziać?

ABC

Witam, Proszę o informację jak wygląda praca w Zabrzu. Bo widnieją oferty pracy, czy są premie, staże pracy doliczane do wynagrodzenia, paczki na święta, czy jest tylko pensja podstawowa czy jakieś dodatku. Jak atmosfera w dziale logistyki. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedz. Pozdrawia ABC

Ewelina
@ABC

gdzie widnieją te oferty pracy i na jakie stanowiska?

Zostaw merytoryczną opinię o Powen S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Powen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Powen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Powen S.A.?

Powen S.A.
  • Wolności 318